PDA

View Full Version : Шестото клеймо от Дан Браун - Мнения



Illusion772
05-05-2013, 09:15
Искам да попитам хората които са чели книгата , за някакви мнения, дали е интересна , някакво кратко preview (съжалявам не се сещам как е на български :) ) , и в общи линии някакви коментари за тази книгата.Искам да си я купя от доста време , но не съм сигурен дали ще ми бъде интересна а в интернет едно свястно preview не мога да намеря.

GeGaSa
05-05-2013, 09:21
Объркал си Форумо пиччЧ

Illusion772
05-05-2013, 10:25
Объркал си Форумо пиччЧ
^^ Извинявам се ако съм объркал нещо , но видях в други теми да се обсъждат книги в същия раздел......

ameli
05-05-2013, 14:03
preview (съжалявам не се сещам как е на български :) )

Резюме може би?
Иначе.. от трите не съм сигурна коя съм чела и коя съм гледала.. но ми бяха интересни. Като толкова не ти се дават пари защо не си я вземеш от библиотеката, ако не ти хареса - връщаш я и си готов (:

draid
05-05-2013, 20:51
Всички книги на Дан Браун си заслужават и са интересни. Прочети ги, но започни първо с другите.

ysmivka
05-06-2013, 12:23
Вендета - най могъщата секретна организация, съществувала на Земята, изплува от мрака, за да изпълни заключителната фаза от легендарната си вендета срещу най-омразния си враг - Католическата църква. Тайнствен символ жигосан върху гърдите на убит физик, дава знак за появата на демонична сила, която жадува реванш. Ново оръжие с опустошителна мощ е заложено в самото сърце на Ватикана. Специалистът по древни символи Робърт Лангдън предприема крайно рискован воаяж през тайни крипти и опасни катакомби, за да открие четиривековен път от древни символи, който го отвежда към забравено илюминатско скривалище, където го очаква една мрачна истина.

Това е накратко, пише го на гърба на книгата. Много е интересна и се чете на един дъх, просто като започнеш и няма спиране. Която и книга на Дан Браун да си вземеш парите си струват и няма да ти е скучно със сигурност. :)

thewhitelotus
05-07-2013, 20:47
И на мен ми беше много интересна, дори повече от "Шифърът на Леонардо", която всъщност първа нашумя, така че я прочети, няма да съжаляваш. :)