PDA

View Full Version : Помощ!!!



tHe_COolEst_GIrl
05-05-2013, 12:03
Здравейте и Честит Великден!

А сега към проблема: Имах една приятелка, нека я наречем Т., която нон-стоп се натискаше със гаджето си и флиртуваше много с другите момчета. А останалите, с които не флиртуваше, я мислеха за ку**а. Аз я предупредих, но тя ми каза, че интригантствам и ме заряза, макар, че сме приятелки от 2 години. Настрои и някои момичета срещу мен и те започнаха да ме тормозят и пр. Когато някой друг прави интриги, също обвиняват мен.
Та въпроса ми е как да се справя с тях и ако Т. иска да се сдобри с мен, какво да правя?

П.П. Някои съученици се застъпиха за мен, повечето момчета, но честно казано няма голяма полза от тях, просто ме окуражяват да се опитвам да отблъсна "атаките" на Т. :)

anonymous895156
05-05-2013, 12:05
Значи е истинска курва

Amore-Mio*
05-05-2013, 13:38
Курва си е, не се занимавай с нея и тъпите й приятелки.
Повярвай, нямаш нужда от такава като нея. И даже те съветвам да се сприятелиш с момчетата - в повечето от случаите те са много добри приятели и не би могла да очакваш подобна постъпка като нейната, от тях. Поне това е моето мнение и впечатление.

tHe_COolEst_GIrl
05-05-2013, 19:39
Благодаря много за мненията и с радост ще споделя, че все още имам момичета приятелки, но много по-малко от преди, но пък за сметка на това още съм щастлива. :)
Относно момчетата приятели си имам най-добър приятел, който ме подкрепя, защитава и е винаги на моя страна :)

EinGutesKind
05-05-2013, 19:44
Ако иска да се сдобрите - не се съгласявай. Очевидно, че не е добър човек.