PDA

View Full Version : Любовен триъгълник...Помощ



aleksandra74
05-05-2013, 14:24
Здравейте. Аз съм Алекс. Ситуацията при мен се получи много гадно. Значи става въпрос за две момчета. Едното е на моята възраст, другото е две години по-голямо.Момчето на моята възраст е Иво, а по-голямото Мартин. С Иво ходя от месец. Но веднъж се бяхме скарали нещо и цял ден го нямаше. Аз прекарах деня си със Мартин. Цял ден беше много забавно и най-накрая той ме целуна. Аз отначало не му отвърнах, защото БЯХ вярна на Иво. Но той ми каза, че Иво си има приятелка отдавна. Проблема е че изпитвам чувства и към двамата. Те знаят един за друг. А най-важния факт и кулминацията на всичко е че те са БРАТЯ. И това усложнява ситуацията повече. Иво разбра че съм се натискала с Мартин...Реакцията му не беше нищо особено, просто го прие...С Мартин пак излязохме. Тогава пак всичко се повтори. Натискахме се... Изпитвам по-силни чувства към Мартин и това съм го осъзнала отдавна. С Мартин си говорихме и му обясних че ми е гадно така да постъпвам, да се натискам и с двамата, а в крайна сметка пак нищо не се получава. Той ми каза да избирам. Аз още тогава си знаех че избирам него, защото както споменах имам по-големи чувства към него. Но проблем за мен е какво да кажа на Иво. Как да го погледна, и как да му обясня че избирам брат му. Супер ми е гадно и неловко и не знам какво да правя. Ако има тук някого, на когото му се е случвало да сподели. Моля ви дайте ми съвет как да постъпя и какво да кажа на Иво...

AngelAntichrist
05-05-2013, 15:18
Аз прекарах деня си със Мартин. Цял ден беше много забавно и най-накрая той ме целуна. Аз отначало не му отвърнах, защото БЯХ вярна на Иво. Но той ми каза, че Иво си има приятелка отдавна.......те са БРАТЯ.

Готова си да бъдеш с човек, който забива нож в гърба на брат си? Щом е готов да предаде семейството си за едната путка не си представям какво ще е отношението му към теб, ако водите връзка.


Иво разбра че съм се натискала с Мартин...Реакцията му не беше нищо особено, просто го прие...

Разбира се - те са братя, няма да се скарат заради някаква курва.


Той ми каза да избирам.

Хаха, ти си с Иво, но Мартин те кара да избираш...хахаха


Иво го боли фара за теб....Както и Мартин. Каквото и да направиш пак и двамата биха се натискали с теб...искат едно нещо от теб, все пак. :)

HollyGolightly
05-05-2013, 15:56
Но той ми каза, че Иво си има приятелка отдавна.
Това какво трябва да означава?

Amore-Mio*
05-05-2013, 16:31
Избери този, който искаш, щото няма такова животно "обичам ги и двамата". ТО ПО-СКОРО обичаш това, че те ласкаят, изигравайки те гадно.

Ahcy
05-05-2013, 17:28
Не мога да повярвам, че ти се вързаха 3ма човека. Това че са братя беше написано доста яко, почти като роман е.

DENKAZ
05-05-2013, 20:04
^ Арна снимка бате.

prosto_chovek
05-05-2013, 20:09
Дали не смени само еислото след името се чудя.