PDA

View Full Version : Вие мечтаете ли за слава ?



Djanett
05-05-2013, 17:36
Много, от хората които познавам мечтаят за слава, да ги харесват околните и правят някои неща, които почти съм сигурна, че не го правят искайки го наистина. И така аз мисля че не си струва, но имам чувството че само аз така мисля и за това реших да попитам. Вие кое бихте избрали да бъдете важни или да бъдете щастливи?

yakuza_
05-05-2013, 17:41
Точно това пък никога не съм харесвал, не желая да ме знаят всички. А и като се има предвид, че не харесвам подлоги, няма за какво да се стремя да се заобграждам с такива. Ако искам някой да ми ближе задника, ще си платя на курва за rimming.

Ahcy
05-05-2013, 17:42
Не

nosferatu23
05-05-2013, 17:48
Много, от хората които познавам мечтаят за слава, да ги харесват околните и правят някои неща, които почти съм сигурна, че не го правят искайки го наистина. И така аз мисля че не си струва, но имам чувството че само аз така мисля и за това реших да попитам. Вие кое бихте избрали да бъдете важни или да бъдете щастливи?

Да разбира се , искам да имам слава нa психар каквото съм :smt077 В момента се славя само в дадени среди , трябва да действам по настъпателно за да се разпространява мълвата :smt077

Това може да изглежда като шега , но има ли у всяка шега доза истина :?: Отговорът оставам на другиго :smt077

Fisherman
05-05-2013, 17:50
мечтая си за слива

AngelAntichrist
05-05-2013, 17:52
Коя е тая Слава? Дайте ми нейни снимки.

LovEsIckk
05-05-2013, 18:23
не
само за пари

nqmaznacheniee
05-05-2013, 18:26
никога не съм обичал вниманието и това някой да ме знае като някой. На хората от близкото ми обкръжение съм се харесал такъв какъвто съм и това ми е достатъчно, поне за сега

scioquoniamsuccedere
05-05-2013, 18:58
За мен най-важно е да съм щастлива! Ако е писано да съм щастива със слава така да бъде, ако не - супер! Само да има щастие :)

prosto_chovek
05-05-2013, 18:58
Славата е хубаво нещо, ако е с добро. Лоша слава не вярвам някой реално да иска да притежава.

vankovvv
05-05-2013, 19:06
http://i.imgur.com/Ds19nuT.jpg

ledenakrasota
05-05-2013, 19:10
Мисля, че имаш предвид известността, защото славата е вечна. Тя е за героите - Ахил или великите умове като Айнщайн, Моцарт. Те надали са мислили, че ще станат част от история. Като повечето изпреварили времето си творят за бъдещето и остават неразбрани за съвременниците си. След смъртта си повечето художници, дори се прочуват.
Какво означава важен? Важен можеш да бъдеш за малка общност като лидер или да ти се възхищават много хора, без да се имаш за такъв. Исус Христос да не се е величал?! Защо изключваш щастието? Най ме дразни холивудската концепция за младите, красивите и богатите звезди. Много е изтъркано и касае материалното. Това трябвало да те прави щастлив. Много хора са популярни и са нещастни, но има и много щастливи. Известността може да им бъде в плюс и в минус. Някои се възползват от нея, а други не се интересуват. Дори я избягват, такива са хората търсещи спокойствие.

nosferatu23
05-05-2013, 19:10
Славата е хубаво нещо, ако е с добро. Лоша слава не вярвам някой реално да иска да притежава.
Лошата слава ти помага с много повече неща , неща които най вероятно няма да осъзнаеш никога през съзнателния си живот

EinGutesKind
05-05-2013, 19:12
Не. Ужасно е да не можеш спокойно да седнеш едно кафе да изпиеш :D

RagioL
05-05-2013, 19:13
Дай ми няколко седмици за ретроспекция и регресивна хипноза че да си спомня.

prosto_chovek
05-05-2013, 19:16
Лошата слава ти помага с много повече неща , неща които най вероятно няма да осъзнаеш никога през съзнателния си живот

Това коя слава ще ти помага повече, си зависи и от характера и целите ти.

nosferatu23
05-05-2013, 19:19
Това коя слава ще ти помага повече, си зависи и от характера и целите ти.

Добрата слава трябва да я знаят най близките хора до теб , лошата - всички останали

prosto_chovek
05-05-2013, 19:37
Има и момент, в който може всички да те знаят с хубаво и те уважават, също така има и случай, в който всички те знаят като отрепка.

nosferatu23
05-05-2013, 19:44
Има и момент, в който може всички да те знаят с хубаво и те уважават, също така има и случай, в който всички те знаят като отрепка.

Ако смея да твърдя от скромния си личен опит , няма да получиш уважение от доброто си поведение , нито от момичета , нито от колеги , от никого ! Това както казах ще се оцени от хора които вече познаваш , и разчиташ на тях. Утрепките ако си мислиш че лесно са спечелили названието си и респекта си се залъгваш.И като цяло ако си забелязал утрепките имат по висок статус в обществото и живеят по дълго , поради ред причини, една от които е че не им пука какво мислят останалите,и не им пука как ще се развие животът им.Аз планове не градя и имам ниски очаквания от живота.Може и да бъда приятно изненадан, но ако не се случи,няма да ми е прекалено тъжно

prosto_chovek
05-05-2013, 19:49
Ако смея да твърдя от скромния си личен опит , няма да получиш уважение от доброто си поведение , нито от момичета , нито от колеги , от никого ! Това както казах ще се оцени от хора които вече познаваш , и разчиташ на тях. Утрепките ако си мислиш че лесно са спечелили названието си и респекта си се залъгваш.И като цяло ако си забелязал утрепките имат по висок статус в обществото и живеят по дълго , поради ред причини, една от които е че не им пука какво мислят останалите,и не им пука как ще се развие животът им.Аз планове не градя и имам ниски очаквания от живота.Може и да бъда приятно изненадан, но ако не се случи,няма да ми е прекалено тъжно

Аз мисля, че може да не ти пука, в същото време да не си утрепка, да те знаят с добро без да си подлога и да получаваш уважение заради това, което си и правиш, не от страхопочитание. Зависи сам как си го направиш.

sofityoy
05-05-2013, 20:04
Винаги съм искала да съм известна т.е.- Да,искам слава,НО не и прекалено зарибяваща слава т.е. да съм извества до определена степен.Нещо като славата на Лора Караджова,да кажем (не знам защо точно нея давам за пример :D ) или известност в youtube,нещо такова,но не и нещо повече.

nosferatu23
05-05-2013, 20:08
Аз мисля, че може да не ти пука, в същото време да не си утрепка, да те знаят с добро без да си подлога и да получаваш уважение заради това, което си и правиш, не от страхопочитание. Зависи сам как си го направиш.
Значи утрепка и подлога откога станаха синоним приятелю :?: Подлога е когато вършиш нещо за някого , ти знаеш ли аз какво правя изобщо :?: Защо коментираш без да знаеш :?: Уважението от страхопочитание е по силно и трае по дълго , това всеки го знае. Ако си добра "батка" , може и да си спечелиш уважение но то ще е много много по различно

nqmaznacheniee
05-05-2013, 20:10
Другото което е - страхопочитанието е истинско, а уважението много знаеш дали някой всъщност не ти се мазни докато има изгода от теб.

nosferatu23
05-05-2013, 20:14
Другото което е - страхопочитанието е истинско, а уважението много знаеш дали някой всъщност не ти се мазни докато има изгода от теб.
Защо не прочетеш по горе , не ми пука особено дали непознат ще ми се мазни или не . Казах че не искам единствено близките ми хора да имат страхопочитание от мен , това е малоумщина

prosto_chovek
05-05-2013, 20:19
Значи утрепка и подлога откога станаха синоним приятелю :?: Подлога е когато вършиш нещо за някого , ти знаеш ли аз какво правя изобщо :?: Защо коментираш без да знаеш :?: Уважението от страхопочитание е по силно и трае по дълго , това всеки го знае. Ако си добра "батка" , може и да си спечелиш уважение но то ще е много много по различно

От кое реши, че сравнявам утрепка и подлога като синоними? И защо реши, че говоря лично за теб? Нито казвам, че трябва да си добра батка. А ако не можеш да различиш истинското уважение, истинските приятели (които обикновено при обратния случай са в дефицит), то тогава нямаш достатъчно интелект, за да се славиш качествено и с лоша слава, защоот и за това се иска немалко.

nosferatu23
05-05-2013, 20:21
От кое реши, че сравнявам утрепка и подлога като синоними? И защо реши, че говоря лично за теб? Нито казвам, че трябва да си добра батка. А ако не можеш да различиш истинското уважение, истинските приятели (които обикновено при обратния случай са в дефицит), то тогава нямаш достатъчно интелект, за да се славиш качествено и с лоша слава, защоот и за това се иска немалко.

Усетих че пусна празно за пълно , споко

Защо ме приповтаряш :?: Казах ти че не може да има приятелство от страх. 20 пъти го казах сигурно.Но на улицата ако си позволиш да покажеш страх ще умреш като мъстия

Mary_Jane_69
05-05-2013, 20:25
мечтая си за слива



http://www.gotovim.ru/pics/yagody/sliva200.jpg


не една, а цели три.

prosto_chovek
05-05-2013, 20:27
Това вече е друго нещо - Съгласен съм с това, че в никакъв случай не трябва да ставаш лесна плячка за този и онзи, показвайки страх - истинският мъж е уверен, гледа хората в очите и притежава смелост и борбеност. Това е причина за добра слава. Лоша слава става, когато втълпяваш тези си свои качества на всеки чрез насилие или мачкане с цел издигане в очите на другите. Това казвам.

nqmaznacheniee
05-05-2013, 20:28
кой не обича сливиииииииииииииииииииии ахахаххахах 8-)

Mary_Jane_69
05-05-2013, 20:29
кой не обича сливиииииииииииииииииииии ахахаххахах 8-)

АСЕКСУАЛНИТЕ !

едит:
и гейовете.

ledenakrasota
05-05-2013, 20:31
и гейовете.

Защото се мислят за сливи.

wakethedead
05-05-2013, 20:39
най-добре си е да си си богат и неизвестен. Славата няма да ми понесе поне на мен :D

Mary_Jane_69
05-05-2013, 20:45
^ да.
Много пари и малка известност. Искам. Искам. Искам.

Fisherman
05-05-2013, 21:34
http://www.gotovim.ru/pics/yagody/sliva200.jpg


не една, а цели три.

не видиш ли че са презрели,ааааааааааа най-яки са когато са още зелени

anonymous895156
05-05-2013, 21:36
Дай ми няколко седмици за ретроспекция и регресивна хипноза че да си спомня.

хихи

nosferatu23
05-05-2013, 21:51
не видиш ли че са презрели,ааааааааааа най-яки са когато са още зелени

добре ве лек , закво заблуждаваш хората ся :?: нали на мен ми каза на лично че си фен на тестяното не на плодовете , демек падаш си го ИТАЛЯНЕЦ , нали оттам идва КОРЛЕОНЕ БУЕСА , ето вързва са ве лек

нали ми каза че обичаш там на село да ръгаш на бабите козунака :?: кажи им го , аз ща подкрепя , няма да са смея обещавам !!! :smt077 :smt077 :smt077 :smt077 :smt077

http://media.snimka.bg/7739/021732780.jpg

Fisherman
05-05-2013, 22:09
махни се плужек

LovEsIckk
05-05-2013, 22:17
Мани козунака, мен ми се доядоха сливи, така като ги гледам на снимката горе..

nosferatu23
05-05-2013, 22:22
махни се плужек

къде ти отиде хъса изведнъж :?: почна да пускаш по 1-2 думи :?: ако тряя да съм честен ме разочароваш , свикнал съм да ми се отвръща агресивно , а не като меко като теб , мек лек мек лек :?: :smt077

добре , обещавам да не те бия на сбирката , става ли да си ми приятел и да си лафим :?: ето заявявам го пред всички , аз не лъжа :smt023 ще бъдем авери и ще усмиваме другите , и ше си поделим яките сливки , надъхан ли си :?: по добре да си с мен отколкото срещу , по здравословно е , също много по забавно и яко ;)

Fisherman
05-05-2013, 22:29
Мани козунака, мен ми се доядоха сливи, така като ги гледам на снимката горе..

сок от слива

LovEsIckk
05-05-2013, 22:32
слива!

Mary_Jane_69
05-05-2013, 22:38
не видиш ли че са презрели,ааааааааааа най-яки са когато са още зелени

мани, че и на мен ми се доядоха....



http://spim.ru/i/tolk/sliva.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/af/C5_plum_pox_resistant_plum.jpg

TrollFaace
05-05-2013, 23:45
Брат то от това на къде по-известен да ставам ...

fUcKsMiLe
05-06-2013, 07:59
Като малка да. Исках да стана какво ли не, но като осъзнах, че целият ми живот би бил на показ пред всички.. вече не го смятам за толкова добра идея.

/И аз искам много парички, ако може никаква известност и щастието да си ме огрява. :3 Ех, мечти..