PDA

View Full Version : Проблемче



OoVasKoO
05-05-2013, 19:11
Единия проблем ми е, че когато си пускам компа(windows 7), зарежда, казва "Добре дошли" и след това излиза черен екран със стрелка. И трябва да чакам 1-2 мин. докато се зареди уиндоус-а. Някой да знае защо?

Другия проблем е, че исках да инсталирам една игричка - WSC 2009(снукърче) и ми изписа грешка при инсталацията:
"Error 1310.Error writing to file: C:\Program Files (x86)\Blade\WSC Real
09\wsc2009. Verify that you have access to that directory"

Четох за проблема и ми казаха, че трябва да премахна programs и services от startup. Барах ей тука (http://prikachi.com/images.php?images/473/6156473m.png)
Поиска рестарт и след това си зареди всичко както трябва, ама цветът на лентата се смени и стана като на уин 98 и нямаше нет. Превъртях... Добре че успях да направя възстановяване. Кажете ми нормално ли е така да се получи?

JDeel
05-05-2013, 22:03
Ако си с включен UAC (User Account Control), препоръчвам да го изключиш. Това е екстра която май не е никаква екстра, и според моите наблюдения създава повече ядове и странности отколкото да служи за нещо.

Нормално е да се получи, просто компа е заредил без някои сервизи. Специално за скина на Windows, отговорен е сервиза "Themes", и когато той не е стартиран всичко изглежда като на Windows 98 :)

OoVasKoO
05-05-2013, 22:36
Еми мерси за отговора. Ще го изключа :)

anonymous908491
05-06-2013, 22:28
Ако си с включен UAC (User Account Control), препоръчвам да го изключиш. Това е екстра която май не е никаква екстра, и според моите наблюдения създава повече ядове и странности отколкото да служи за нещо.

Нормално е да се получи, просто компа е заредил без някои сервизи. Специално за скина на Windows, отговорен е сервиза "Themes", и когато той не е стартиран всичко изглежда като на Windows 98 :)

И като спре/не се изключва/ UAC ти ли ще му оправяш проблемите след това ?
Сервиза Themes не е за скина, а за Aero и по нищо не прилича на 98 след спирането му.