PDA

View Full Version : Лека насока



zashtonestava
05-06-2013, 00:40
Здравейте. Много се радвам на умни, забавни, "затапващи" и прочие коментари във форума. Забелязал съм, че ги казват по-така известните от форума (те сигурно и за това са станали известни). На 18 съм и въпросът ми е дали и аз с годините ще "поумнея" или трябва да прочета няколко "по-велики" книги, дали пък просто доста книги или нещо друго ? Искам и аз да съм умен като вас и да пускам интересни коментари, дали във форум, дали пред приятели. Благодаря за вниманието!

thewhitelotus
05-07-2013, 21:35
Ами виж сега, ако някой ти даде конкретни идеи, вече няма да са "оригинални" коментари. :) Не е задължително да се мъчиш да бъдеш забавен непрекъснато, такива хора (особено "затапващите") в някой момент започват да звучат дразнещо. Просто слушай/чети внимателно каквото казва/пише събеседника ти и се опитвай да реагираш адекватно, така на човека ще му е приятно да си говори с теб. Пък малко по малко ако ти дойде нещо забавно на момента, казвай го. Но не се опитвай насила да си забавен, обикновено си проличава когато искаш да се направиш на интересен. Не всички печелят вниманието на околните с хумор, използвай и останалите си качества (добър слушател, добър съветник...).
Ако общуваш със забавни хора, малко по малко и ти ще се отпуснеш да правиш шеги. :)