PDA

View Full Version : МНОГО Е СПЕШНО! HELP!



rockstar1
05-06-2013, 10:41
Трябва ми ПОДБОРЕН преразказ на тема Поведението на Стефчов по време на годишните изпити. Трябва ми за утре (07.05.13), но мога да го дам и в сряда (08.05.13) МОЛЯ ВИ! ПОМОГНЕТЕ! Трябва да започна от там където Рада с радост забелязва отсъствието на Кириака Стефчов до там където той си тръгва ! Ако има някой който може да прави такива преразкази нека отдели минутка време да ми помогне! Ето го и плана за преразказа:

1.Рада с радост забелязва отсъствието на Стефчов
а) след речта на гл. учител започва изпита
б) Рада следи внимателно отговорите на ученичките си

2. Пристигат двама закъснели посетители - единият е Стефчов
а) Стефчов разменя поздравления с глава
б) той измерва Рада от глава до пети

3. Гл. учител кани Стефчов да изпитва по бълг. история
а) изпитва 1-вото девойче
- студеният му поглед смущава девойчето
- девойчето търси помощ от Рада
- Стефчов повтаря въпроса и отпраща девойчето

б) изпитва 2-ро девойче
- то не разбира въпроса и очите му се пълнят със сълзи
- Стефчов казва, че е преподавано небрежно

в) изпитва 3-та ученичка
- тя също не разбира въпроса и избягва при майка си
- Рада е притеснена
- майките също са уплашени
- зрителите са напрегнати
- само Стефчов е доволен

4. Появява се Бойчо Огнянов
а) той иска разрешение от Рада да изпитва
б) Огнянов заявява твърдо, че въпросите на Стефчов са неясни

5. В края на изпита мъжеството на Стефчов се завръща
а) след отговора на Събка, той заявява, че напуска изпита
б) примерът му има само 3-4 подръжатели

Това е плана дано ми помогнете !

anonymous895156
05-06-2013, 12:41
Имаш целия план, не знам защо ни молиш. Трябва да можеш да го правиш, щом сте го учили и е в учебната програма (а тя е правена за идиоти). Напиши си го сама. Цяла ваканция имаше, в последния ден ли се сети.
И сряда не е 8-ми.

rockstar1
05-06-2013, 14:44
Имаш целия план, не знам защо ни молиш. Трябва да можеш да го правиш, щом сте го учили и е в учебната програма (а тя е правена за идиоти). Напиши си го сама. Цяла ваканция имаше, в последния ден ли се сети.
И сряда не е 8-ми.

По принцип мога да правя сбит, подробен, трансформиран, но този не го мога, а и учителката не ни обясни как да го направим. Само написа плана и си замина :D Цяла ваканция се мъчих над него, но сега се сетих за този сайт. Питах различни хора и никой не може да ми помогне и затова започнах в Интернет да търся с надежда, че някой ще ми помогне

Как сряда не е 8-ми? Днес сме понеделник (6-ти), утре е вторник (7-ми) и в сряда сме 8-ми. Нещо си се объркал? Сега като каза на моя компютър пък пише, че сме 5-ти !! Странна работа провери и своя

anonymous895156
05-06-2013, 14:46
:lol: обърках се, мислех, че е неделя

UnkNoWn12
05-06-2013, 16:01
Приятел(ко), вместо да пускаш темата тук, се опитай с това, което си намерил/a в Интернет да го сглобиш. Не мисля, че е трудно, при все че имаш и план. Освен това, имаш и съученици, предполагам, - консултирай се с някой от тях. Не мисля, че някой тук ще си пропилее времето, за да ти пише преразказа. :)