PDA

View Full Version : Assassin's Creed бъг



BloodyDreamer
05-06-2013, 13:23
Бях стигнала до едно място в играта, където накъдето и да отидех, все ме убиваха и се бях отказала. Може би повече от месец не бях докосвала играта и сега като я отворих наново, всичко, което би трябвало да е червено, е синьо. В самата игра е все едно действието се извършва през нощта. В менюто всички червени бутони са сини. Дори в надписа на самата игра Creed е изписано със сини букви. Като не играя на цял екран няма проблем, ама иначе... Отвратително е, не мога да играя така. Надявам се сте разбрали какъв точно е проблемът, ако някой има представа от какво може да е, дайте съвет.

ПП. Играта е кракната, не е оригинал, но никога преди не ми се е появявал такъв проблем. Нито в тази, нито в която и да било друга игра (не че много съм играла, но все пак...) Проверих настройките, да не би да съм разбъзикала нещо без да искам, но там дори няма такава опция. I'm clueless -.-

BAN.ili.NE
05-06-2013, 13:30
Мислех да пускам нова тема, но ще ви попитам тук и се надявам да ми отговорите възможно най бързо. Та след изпитите ще ми зимат нов компютър, защото сегашния ми е от 2006г и искам да ви питам дали този ще свърши добра работа с настоящите и предстоящите игри които ще излизат например като ГТА 5 и тем подобни... та ето ви линк и го вижте http://www.speedcomputers.biz/product/gejmrski-speed-game-ii-7870-6-core/

Radi1
05-07-2013, 01:39
Бях стигнала до едно място в играта, където накъдето и да отидех, все ме убиваха и се бях отказала. Може би повече от месец не бях докосвала играта и сега като я отворих наново, всичко, което би трябвало да е червено, е синьо. В самата игра е все едно действието се извършва през нощта. В менюто всички червени бутони са сини. Дори в надписа на самата игра Creed е изписано със сини букви. Като не играя на цял екран няма проблем, ама иначе... Отвратително е, не мога да играя така. Надявам се сте разбрали какъв точно е проблемът, ако някой има представа от какво може да е, дайте съвет.

ПП. Играта е кракната, не е оригинал, но никога преди не ми се е появявал такъв проблем. Нито в тази, нито в която и да било друга игра (не че много съм играла, но все пак...) Проверих настройките, да не би да съм разбъзикала нещо без да искам, но там дори няма такава опция. I'm clueless -.-

Може да е от яркостта на играта или на десктопа ? Пипала ли си някоя настройка ? Има ли в близост до монитора някакви магнити (тонколони,субуфери[защото понякога те прецакват монитора и трябва да се размагнетизира])

Auriss
05-07-2013, 02:29
Провери за някаква color blind настройка - би обяснила поне ситуацията червено в синьо ;д За другото нямам идея. Поиграй си с brightness/contrast настройките или просто дай reset to defaults ако има такава опция.

// до пича с компютъра - процесора съква. Ако ще взимаш амд ориентирай се към Fx8350 - 350 лева струва. Пусни си отделна тема хората да ти препоръчат нещо, 'щото за тия пари бая по-прилична кошница можеш да си сглобиш.

BloodyDreamer
05-07-2013, 07:58
Преинсталирах я и се оправи. Предположих, че може да е от лаптопа, но не беше - пуснах друга игра и си тръгна съвсем нормално. Не съм пипала настройките, нито пък имаше магнити наблизо (освен ако не са ме облъчвали извънземни, в което много се съмнявам). Благодаря все пак. :)