PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ-НАСИЛИЕ! Заплаха+насилство и още в темата..Стреснат..Денпресир ан :Х..



nekatikaja
05-06-2013, 15:41
Добър ден , съфорумници! живея в малко село близо до Русе , на 14 години съм и съм момче... таа..

проблемите ми са много , но най-важния и най-голям е този който сега ще ви споделя..

Баща ми е на 42 и живее в Стара загора.. и е казал на Майка й (баба ми) че щял да дойде да живее тук на Село..това му е сигурно 30-тата жена коята има... (тя е бременна) и тази жена има 2 деца а аз имам още 2 сестрри (1-та в Русе , другата в Германия) ...

Каза че като дойде щял да ми разбие устата,ще ми счупи зъбите и така нататък... той ме заплашва така от 2010 година.. и все ме е удрял , биеше ме с колан , биеше ме докато ми се разкървави устата,изваждал ми е бухалка със заплаха че ще ме удари,удрял ме е по главата... и още хиляди неща които ce случват сега, и не ми се говори за тях..


Полицията познава него също така и соцялните грижи,Директорката ми,учителите ми, абе цялото село го познва какво лайно е..

Има около 500 досиета в полицията хващали са го пиян на волана,взимали са му книжката и тем подобни..

В момента съ нервен и стресиран... в шок съм! Моля ви , помогнете ми! какво да направя , за да не ме вижда или не искам повече да ме докосне и сестра ми и мене.. Каквко да направя за да му сложат ограничение 100 метра , офф моля ви помогнете ми! ;(

SHPAIdURmeN
05-06-2013, 18:44
ееееее не се научихте да се шегувате. Значи прекалявате със драмата и екшъна(боя)... тцтцтцтц

nekatikaja
05-06-2013, 19:14
ееееее не се научихте да се шегувате. Значи прекалявате със драмата и екшъна(боя)... тцтцтцтц


Ти добре ли си ма? :@ това е по истински случай!! ако искаш ще ти дам скайпа ми да питаш и трите ми сестри !! :@ :X Skype: extreme_white , шега вика... ;х

ledenakrasota
05-06-2013, 19:21
Отиди в полицията.

Amore-Mio*
05-06-2013, 19:22
И на мен малко на лъжлива история ми бие.
Даже не малко, ами много.

Подавал ли си някога жалба относно този тормоз/насилие?

CharovnikaOtOz
05-06-2013, 19:35
ако наистина това е тролване си докарваш ужасен грях на сърцето, защото с някои неща човек не бива да се шегува никога, а ако е истина и съответните власти са наясно със случая но не са помогнали моя съвет е да се свържеш с журналисти от някоя телевизия, тогава и социалните и полицията няма да могат да се измъкнат и ще трябва да си свършат работата

nekatikaja
05-07-2013, 06:59
Благодаря ви наистина! но искам още предложения... моля ви , не , това не е ТРОЛ това е истински случай, наистина ,това не е лъжа! знам че повечето от вас няма да ми повярват...и няма как да ги накарам да и повярват , но , това е по истински случай! ето ми скайпа: extreme_white , да ме добавите и да направя 1 дискусия и като ви звънна може всичкo да ви кажат сестрите ми!

sToyAncHo
05-07-2013, 07:20
Полиция, UNICEF, bTV

AngelAntichrist
05-07-2013, 07:36
Кажи на баба си за начало.

girlwithblueeyes
05-07-2013, 07:38
Колкото повече се пънеш да говориш че не лъжеш толкова по е ясно колко измислена е историята ти .

Каза че като дойде щял да ми разбие устата,ще ми счупи зъбите и така нататък... той ме заплашва така от 2010 година

1 Излиза , че 3 години да е заплашвал само
2 После пък те е бил с колан, до кръв в устата и те е заплашвал с бухалка . Айде не !
Последон заплашвал ли те е само или те е и бил
И последен въпрос ако историята ти е вярна подавали сте жалба в полицията ?

prosto_chovek
05-07-2013, 07:59
Ако ти е истинска историята - полиция и отдел защита на детето.

nekatikaja
05-07-2013, 11:12
Колкото повече се пънеш да говориш че не лъжеш толкова по е ясно колко измислена е историята ти .

Каза че като дойде щял да ми разбие устата,ще ми счупи зъбите и така нататък... той ме заплашва така от 2010 година

1 Излиза , че 3 години да е заплашвал само
2 После пък те е бил с колан, до кръв в устата и те е заплашвал с бухалка . Айде не !
Последон заплашвал ли те е само или те е и бил
И последен въпрос ако историята ти е вярна подавали сте жалба в полицията ?

Не сме потдавали жалба защото , бях малък и не знаех кой , каде е + бяхме в стара загора..


Сега само майка ми е потдавала жалба... , да! сега само ме е заплашвал.. 2012 Ме е удрял.. 2013 - Заплашвал е до сега.. сега съм го блокнал от всякъде!

girlwithblueeyes
05-07-2013, 12:05
Първо казваш не че сте подавали жалба после че ще подавали последно?

И полицията какво направи ?

Нали ти е ясно , че жалба не се подава ей така .

Ти можеш ли да докажеш , че баща ти те е удрял . Щом чак с колан те е удрял трябва най-малкото медицинско да си извадиш . Ако няма как да докажете че ви тормози никой няма да ви помогне .

Защото така както има мъже насилници има и мноог жени който си украсяват и измислят разни подобин истории.

sweetycherry33
05-07-2013, 16:41
Като за начало си поработи над правописа.След това подай жалба в полицията.

DoctorSatan666
05-07-2013, 17:30
Ти добре ли си ма? :@ това е по истински случай!!

http://farm7.staticflickr.com/6083/6063091904_f72a7eda16.jpg

"това е по истински случай!!" - Хахаха :lol: . Вижда се, че троленето ти не струва. Поупражнявай се още малко...

Естествено може и да не си трол, но със сигурност си тъп. И в двата случая, не ми дреме за паник проблемите ти.

Tl;dr - Самоубий се.

nekatikaja
05-07-2013, 17:58
http://farm7.staticflickr.com/6083/6063091904_f72a7eda16.jpg

"това е по истински случай!!" - Хахаха :lol: . Вижда се, че троленето ти не струва. Поупражнявай се още малко...

Естествено може и да не си трол, но със сигурност си тъп. И в двата случая, не ми дреме за паник проблемите ти.

Tl;dr - Самоубий се.

Не ме е*е какво ще мислите дaли е ТРОЛ или не е ! бях нервен и пиша кат... да! може да имам правописни грешки.. но,това е само заради това че бях нервен!

ми като не те "е*е" не ми пиши в темата! :)

DoctorSatan666
05-07-2013, 18:49
Не ме е*е какво ще мислите дaли е ТРОЛ или не е ! бях нервен и пиша кат... да! може да имам правописни грешки.. но,това е само заради това че бях нервен!

ми като не те "е*е" не ми пиши в темата! :)

Това че баща ти те е насрал от страх съвсем не е мой проблем, ако изобщо е вярно. Предполагам че е вярно, защото си твърде тъп за да тролиш. Темата ти е съвсем съответствена на теб - 14 годишен пикльо тръгнал да се оплаква по форумите. Наистина не знам какво очакваш да получиш оттук? Утеха? Някакви псевдо съвети? Никой няма да ти оправи положението с магическа пръчка. Винаги проблемът и решението си зависят само от теб. Какво искаш, да дойдем целия форум да бием баща ти ли? Всъщност радвам се че те бият, заслужаваш си го.