PDA

View Full Version : Той просто ме дразни!!



yoniaw
05-06-2013, 17:45
Искам майка ми да бъде щастлива но този не мога да го търпя!Предполагам повечето от вас са чували тези думи от някой изстрадал тийн :)))Нененене...Винаги съм била момиче на място..Помагах вкъщи и бях отличничка.лол..Тя си го докара със пантофките на Коледа.Е не!Пунктуацията ми е на много добро ниво :).Хех...кривнах и аз на някъде.Става дума за новият й мъж!
Днеска сядаме да ядем на двора и котките...обожавам ги...Дадох им малко ей така подхвърлих че си ги обичкам.А тоя като някаква тетка ми бучи!Не мога да го понасям-.-Имало микроби!?Що не влезе в банята...сапуна ей го къде е!
На брат ми му вика:
-Не ходи бос!Като се качиш на дивана и носиш микроби!
Не стига че е чужд а и се шири.
Тамън майка ми го докара и той започна да ми говори че не трябва да се притеснявам!Какво!?Да се притеснявам да си взимам от яденето което е в хладилника..ааа ЯСНО!
Не се чувствам удома си .Искам татко да си ме взима...Ама и там няма да ми хареса щото има една бабка която е маниячка на тема-чистота!
Та днеска тоя като забуча и му казах да млъкне веднъж.-..- че е на много приказки...Той ме изгледа гадно и после майка ми ме обвини и чак докато се качвах по стълбите и се качих в стаята се чуваше как крещи тва добиче!!!Дебел!Грозен!Потен винаги!Яде като прасе!Гледа брат ми като все едно ще го убие и само ходи по него и му прави забележки!Какво да правя?Даже той ме плаши xDДа го търпя ли?И без това няма къде другаде да живея-.-Момиче на 13 къде да се вдене?Не съм някаква тъпа...ама не мога да го измисля-Как да се справя и въобще къде и какво да направя че тя да е щастлива а тоя да си е отнесъл парцалките!?

Delziec
05-06-2013, 17:51
тя може да е щастлива с него , но ти да си проблема ? дафък на 13 години си .... той е маниак чистота, а тебе те дразни , че ти прави някаква си малка забележка да пазиш повече чистота ? може да не иска да живее в кочина... колкото до тези определения "дебел , грозен... и тн" няма да коментирам.
хормоните те друсат здраво

.Wonder
05-06-2013, 18:19
Изпий една студена вода и осмисли ситуацията на място, необезпокоявана от хора.
Очевидно човекът просто е с по-различен темперамент от тези на познатите ти хора. Опознай го повече. Открий някоя обща тема на разговор, нещо което и двамата харесвате, тема, по която можеш да научиш много от него. Изслушай историите му. Сигурна съм, че е пълен с интересни преживявания, за които иначе не би могла да разбереш. Дай му шанс. Говори с него. Опознай го и разбери откъде произхождат навиците му, научи нещо повече.
Извлечи позитивите.

nosferatu23
05-06-2013, 18:48
Искам майка ми да бъде щастлива но този не мога да го търпя!Предполагам повечето от вас са чували тези думи от някой изстрадал тийн :)))Нененене...Винаги съм била момиче на място..Помагах вкъщи и бях отличничка.лол..Тя си го докара със пантофките на Коледа.Е не!Пунктуацията ми е на много добро ниво :).Хех...кривнах и аз на някъде.Става дума за новият й мъж!
Днеска сядаме да ядем на двора и котките...обожавам ги...Дадох им малко ей така подхвърлих че си ги обичкам.А тоя като някаква тетка ми бучи!Не мога да го понасям-.-Имало микроби!?Що не влезе в банята...сапуна ей го къде е!
На брат ми му вика:
-Не ходи бос!Като се качиш на дивана и носиш микроби!
Не стига че е чужд а и се шири.
Тамън майка ми го докара и той започна да ми говори че не трябва да се притеснявам!Какво!?Да се притеснявам да си взимам от яденето което е в хладилника..ааа ЯСНО!
Не се чувствам удома си .Искам татко да си ме взима...Ама и там няма да ми хареса щото има една бабка която е маниячка на тема-чистота!
Та днеска тоя като забуча и му казах да млъкне веднъж.-..- че е на много приказки...Той ме изгледа гадно и после майка ми ме обвини и чак докато се качвах по стълбите и се качих в стаята се чуваше как крещи тва добиче!!!Дебел!Грозен!Потен винаги!Яде като прасе!Гледа брат ми като все едно ще го убие и само ходи по него и му прави забележки!Какво да правя?Даже той ме плаши xDДа го търпя ли?И без това няма къде другаде да живея-.-Момиче на 13 къде да се вдене?Не съм някаква тъпа...ама не мога да го измисля-Как да се справя и въобще къде и какво да направя че тя да е щастлива а тоя да си е отнесъл парцалките!?

Сложи му отрова в храната или в напитката. Арсен може да ползваш , без цветен е и няма вкус , ще го утрепе на секундата ;) Доста крале са изтрепали с арсен , сега го ползват зъболекарите за умъртвяване на нерви на зъби

Amore-Mio*
05-06-2013, 19:25
Получаваш това, което даваш.
И докато не се научиш да проявяваш разбиране и търпение, ще е така. Защото майка ти надали би стояла с човек, с който не е щастлива. Както, примерно, се е случило с баща ти.

zashtonestava
05-06-2013, 19:30
^ От къде знаеш, че е щастлива ? Може да го крие от децата и да се прави на щастлива, но в действителност да има нещо повече ? Не я оправдавам, просто питам.

yoniaw
05-06-2013, 20:58
^ От къде знаеш, че е щастлива ? Може да го крие от децата и да се прави на щастлива, но в действителност да има нещо повече ? Не я оправдавам, просто питам.
Ами мисля така...просто мисля...

yoniaw
05-06-2013, 21:00
Сложи му отрова в храната или в напитката. Арсен може да ползваш , без цветен е и няма вкус , ще го утрепе на секундата ;) Доста крале са изтрепали с арсен , сега го ползват зъболекарите за умъртвяване на нерви на зъби

От къде може да си купя такова нещо или трябва да си го направя?

nosferatu23
05-07-2013, 02:23
От зъболекарите бейб , попитай , и мушни някой лев,или с намигане.Другото е че може да използваш по лесен начин ,ама не е сигурен.Да стриеш на хомогенна смес хапчета от които се предозира,примерно силни преспивателни,но важното е да не са горчиви,ще усети. Гаранция ще хвърли топа ако не получи медицинска помощ. И хубавото така после ще излезе че се е самоубил с предозиране. правят го много често.Но само да вметна нещо , ако мацата реши да утрепе , не се свързвам по никакъв начин с това , не съм съучастник или подстрекател в покушението,просто цитирам нещо което може да се намери в пространството свободно.:smt023

HollyGolightly
05-07-2013, 04:23
От зъболекарите бейб , попитай , и мушни някой лев,или с намигане.Другото е че може да използваш по лесен начин ,ама не е сигурен.Да стриеш на хомогенна смес хапчета от които се предозира,примерно силни преспивателни,но важното е да не са горчиви,ще усети. Гаранция ще хвърли топа ако не получи медицинска помощ. И хубавото така после ще излезе че се е самоубил с предозиране. правят го много често.Но само да вметна нещо , ако мацата реши да утрепе , не се свързвам по никакъв начин с това , не съм съучастник или подстрекател в покушението,просто цитирам нещо което може да се намери в пространството свободно.:smt023
Ти като я гледаш колко е наивна и малка, как може въобще да даваш такива съвети :shock: аз съм просто потресена от това колко несъобразителни са някои хора.

А ти, авторке опита ли се нормално да обясниш на майка си как се чувстваш с чужд човек у вас? Или просто така си го насъбираш и пред нея си мълчиш, а във форумите ревеш. Говориш с нея и и казваш, дори да не стане, поне знаеш, че си опитала.
И само да попитам, ти много мърлива ли си, понеже бабата е "манячка" на тема чистота, "потният,мазен чичко" и него такъв го изкара, та ме накара да се замисля?

nosferatu23
05-07-2013, 04:48
Ти като я гледаш колко е наивна и малка, как може въобще да даваш такива съвети :shock: аз съм просто потресена от това колко несъобразителни са някои хора.

А ти, авторке опита ли се нормално да обясниш на майка си как се чувстваш с чужд човек у вас? Или просто така си го насъбираш и пред нея си мълчиш, а във форумите ревеш. Говориш с нея и и казваш, дори да не стане, поне знаеш, че си опитала.
И само да попитам, ти много мърлива ли си, понеже бабата е "манячка" на тема чистота, "потният,мазен чичко" и него такъв го изкара, та ме накара да се замисля?

ХолиБери , защо така рязко към мен , мила :?: Опитвам се да помогна :smt023 И както казах тази информация я има в нета , просто чака да бъде намерена:smt023 Пък и не си сигурна мацата на колко годинки е точно , може да е на повечко :smt023 Все пак не е като да си е показала личната карта :smt023 Ако наистина е на 13 , изглежда много в час , мисля че ще се справи с проблема си :smt023

HollyGolightly
05-07-2013, 20:47
ХолиБери , защо така рязко към мен , мила :?:
Щото ми бъркаш името!

nosferatu23
05-07-2013, 20:51
Щото ми бъркаш името!

Да , но аз го казах след като ме атакува :smt077 Изхванах ли те да ме подхлъзваш :?: :smt077 така ли обичаш да се заиграваш :?: :smt077 а как ти е името :?:

HollyGolightly
05-08-2013, 00:28
HollyGolightly, не можеш ли да четеш? С никого не се заигравам, най-малко с теб :?
И съм груба, понеже подстрекаваш малки заблудени момиченца да правят глупости. Както вече казах, личи си, че е още малка и наивна, целият свят и е виновен, как може да и даваш акъли от къде да намери утрова и как да му я сложи?

BloodyDreamer
05-08-2013, 08:52
Държиш се като петгодишно дете, когато някой се опитва да си играе с играчките му. Осъзнай се малко, защото така като гледам проблемът е в теб, а не в него. Тези неща, които си ги дала като примери за "лошото му отношение", са много дребни. Не искаш нов човек в семейството, това е от ясно по-ясно, но няма нужда да го изкарваш Хитлер заради две-три малки забележки.
Може би майка ти не е обсъдила това си решение с теб. Поговори с нея. Не знам дали тя е щастлива с него, или не, но вероятността да го прави не толкова за себе си, колкото за теб и брат ти, е доста голяма. Специално ти си в такава възраст, че имаш нужда от силна мъжка фигура, от баща. Ако майка ти е преценила, че поради една или друга причина не желае да контактуваш толкова много с баща си, нормално е да е се опитва да намери "заместник". Не е нужно да го обичаш и да го чувстваш като свой баща, но малко уважение няма да навреди.
И все пак, това са само догадки. Поговори и с двамата, но се контролирай. Не хвърляй такива обвинения и не викай. Изчакай да ти обяснят.
Също, както казаха преди мен, опитай се да опознаеш човека. Щом майка ти е преценила, че иска да прекара живота си с този човек, значи е намерила нещо в него. Не смяташ ли, че тя заслужава да е щастлива? Не казвам, че за нейното щастие трябва да жертваш своето, но в случая смятам, че доста преувеличаваш. С едни-два компромиса и от двете страни ще видиш, че нещата ще се подобрят.