PDA

View Full Version : Какво да пиша



courtesy
05-06-2013, 18:05
Значи от скоро искам да започна да си пиша с едно момче. И проблемът е, че не знам как точно да започна проклетия разговор, т.е. знам - здрасти или нещо подобно, но нататък? Аз ли трябва да започна да задавам въпросите и т.н.? Ако да,какви да са, за да не бъде нахално. Помощ...

DoubleDMG
05-06-2013, 18:09
Ми ако не го познаваш опознай го.. К'во лошо има? Питай го с к'во се занимава, к'ва музика слуша, какво обича да прави. Такива работи :>

Tsukuda_Hiroshi
05-06-2013, 20:23
Ти го играй първо със "Здрасти", че да не стане да й го кажеш, да ти изпише "Прочетено еди-кога си" и да излезе от линия мацката :lol: Скоро една ми го направи това (имайки предвид, че исках само да си лафя, познаваме се и нямам някакви намерения към нея), та само я чакам да ми пише някога...! Аз да й тегля майните :lol:

HollyGolightly
05-06-2013, 20:44
Просто го попитай това, което те интересува за него. Все нещо общо ще намериш и от там приказката ще тръгне


...
Това доста оффтопик, ама ти Елена Даскалова от къде я познаваш 8-)

Tsukuda_Hiroshi
05-07-2013, 20:21
Пфхахахахаа! :lol: Колко е малък света! A ти от къде знаеш, че я познавам ;)

valdesbg
05-07-2013, 20:46
Еми... щом почваш разговор ще си активната страна. Разрови се из гейсбука му и виж какво харесва. От там ще тръгнеш - задавай въпроси за неговите интереси, коментирайте ако имате общи интереси. Но да - бъди активна в началото, не очаквай че щото си момиче ще ти се поднесе на тепсия всичко :)

fenastz
05-07-2013, 20:58
Разпитай го има ли досие, ползвал ли е наркотици, общува ли с подозрителни типове.