PDA

View Full Version : Секс без връзка



SkyEatsAirplane
05-06-2013, 23:54
Здравейте :)
Хайде сега мъжката част да попитам. Така, когато искам с някого само секс по какъв начин трябва да му го кажа? А ако вече съм спала с него как да му покажа, че не искам връзка? Трябва ли да бъда директна? А как да го кажа, така че той да не се стресне или например малко по деликатно? Съжалявам за малоумните въпроси ама тая ситуация е мега странната не съм имала такива случаи. Обикновено си казвам квото искам в ушото и става ама тоя нещо на интересен ми се прави :) Благодаря!

Slobbery
05-07-2013, 00:24
Така, когато искам с някого само секс по какъв начин трябва да му го кажа?

Хайде да правим неангажиращ секс примерно.

nosferatu23
05-07-2013, 03:12
Здравейте :)
Хайде сега мъжката част да попитам. Така, когато искам с някого само секс по какъв начин трябва да му го кажа? А ако вече съм спала с него как да му покажа, че не искам връзка? Трябва ли да бъда директна? А как да го кажа, така че той да не се стресне или например малко по деликатно? Съжалявам за малоумните въпроси ама тая ситуация е мега странната не съм имала такива случаи. Обикновено си казвам квото искам в ушото и става ама тоя нещо на интересен ми се прави :) Благодаря!
Кажи го преди да стане квото и да е , демек да не стане че отсрещната страна има други очаквания и после да е неприятна ситуация.Ако вече си го напраила няма нужда го казваш,по поведението ти ще се разбере

prosto_chovek
05-07-2013, 07:54
Примерно - хайде да правим секс без обвързване, без нищо, само секс?

fakesmiles
05-07-2013, 09:03
Не знам попринцип как протичат нещата между вас,но всъщност ако се притесняваш,не е задължително да му казваш каквото и да е.Правете секс,или излезте преди това,или там каквото си правите двамата ;д
След това си тръгваш и не повдигаш въпроса за това дали сте заедно и прочие,предполагам ще разбере интересите ти

marilyn
05-07-2013, 10:28
Между нас няма как да се получи повече от секс, не искам връзка.

Chacho
05-07-2013, 10:30
Директно е добре. Ма може и просто да си се виждате само за секс и да го отрежеш като тръгне да става сериозно.

Fisherman
05-07-2013, 11:19
Хайде да правим неангажиращ секс примерно.

е тва ако някоя ми го каже,направо и лепвам шамара

ShtrudeL
05-07-2013, 11:35
Заговорете за секс, кажи че обичаш секса, ама не искаш връзка на тоя етап и тъй. Почни да го разпитваш какво обича, кажи му че ти се прави нещо, бла и ще се досети най-вероятно.

Aeternal
05-07-2013, 11:50
е тва ако някоя ми го каже,направо и лепвам шамара

А ако ти го каже някой получаваш ерекция и ти омекват капачките?

Fisherman
05-07-2013, 11:59
А ако ти го каже някой получаваш ерекция и ти омекват капачките?

не чупа му краката,не можеме всички момчета да бъдеме безмозъчни чикиджии,които се лепят на момичетата и гледат на тях като сексуални обекти,нали?

Markuss
05-07-2013, 12:01
Споко, курвите се приемат навсякъде по еднакъв начин. Кажи му, че искаш само да те тъпчат в осквернената дупка и ако е тъп селянин, ще се накефи. Ако е истински мъж, ще ти зашлеви игнора.

П.П. да те е страх в днешно време, да си потърсиш момиче.. все едно влизаш в публичен дом и си избираш гадже, където е съвсем нормално за едно момиче, да играе ролята на мъжки дюшек на поне 5-6+ човека :D Жалка работа, много жалка.

Fisherman
05-07-2013, 12:02
Споко, курвите се приемат навсякъде по еднакъв начин. Кажи му, че искаш само да те тъпчат в осквернената дупка и ако е тъп селянин, ще се накефи. Ако е истински мъж, ще ти зашлеви игнора.

П.П. да те е страх в днешно време, да си потърсиш момиче.. все едно влизаш в публичен дом и си избираш гадже, където е съвсем нормално за едно момиче, да играе ролята на мъжки дюшек на поне 5-6+ човека :D Жалка работа, много жалка.

хахахах братле обра каймака като самсунг и айфон в смартфон индустрията,брао казано на място

Aeternal
05-07-2013, 12:16
не чупа му краката,не можеме всички момчета да бъдеме безмозъчни чикиджии,които се лепят на момичетата и гледат на тях като сексуални обекти,нали?

Абе може да съм тъп чекиджия, ама поне съм наясно че няма порядъчна жена която да те изтърпи повече от седмица, ако не гледаш на нея и като сексуален обект.
Не че ще ме разбереш, предвид явния ти афинитет към бялото на каймака.

Fisherman
05-07-2013, 12:19
Абе може да съм тъп чекиджия, ама поне съм наясно че няма порядъчна жена която да те изтърпи повече от седмица, ако не гледаш на нея и като сексуален обект.
Не че ще ме разбереш, предвид явния ти афинитет към бялото на каймака.

безмозъчен чикиджия,кво да му обясняваш

Дефиниця за безмозъчен чикиджия:
Безмозъчните чикиджии,са грозни и с пъпки,гледат на момичетата като парче месо,защото знаят че те самите не могат да предложат нещо по хубаво от креватна гимнастика.

А тоя секс с привилегии е измислен пък,от женската част на чикиджиите,пак по същите причини.Когато човек е красив като сплескано лайно и зверски прост,какво друго може да предложи освен секс за една нощ?

Aeternal
05-07-2013, 12:27
безмозъчен чикиджия,кво да му обясняваш

Дефиниця за безмозъчен чикиджия:
Безмозъчните чикиджии,са грозни и с пъпки,гледат на момичетата като парче месо,защото знаят че те самите не могат да предложат нещо по хубаво от креватна гимнастика.


А тоя секс с привилегии е измислен пък,от женската част на чикиджиите,пак по същите причини.Когато човек е красив като сплескано лайно и зверски прост,какво друго може да предложи освен секс за една нощ?
Продължавай да си го повтаряш ;)
А междувременно сигурно много обичаш да се разкарваш с каймак по горната устна, един вид dirty sanchez ама в бяло. :D

xXxPETYAxXx
05-07-2013, 12:32
...ама тоя нещо на интересен ми се прави...

В какъв смисъл? Ако човека си иска от теб нещо повече от секс, а ти искаш просто секс, по-добре си намери някой друг за тази работа.
Иначе по-добре да му го кажеш директно, ако не разбира само от поведението ти.

Markuss
05-07-2013, 13:05
Абе може да съм тъп чекиджия, ама поне съм наясно че няма порядъчна жена която да те изтърпи повече от седмица, ако не гледаш на нея и като сексуален обект.
Не че ще ме разбереш, предвид явния ти афинитет към бялото на каймака.
Ти наясно ли си какво значи "порядъчна жена"? Сексът е наистина важен в една връзка, но съвсем не е на челно място за една порядъчна жена и тя не търси непременно това в една връзка. Ако някоя "дама" не е съгласна с мен, може откровено да се замисли колко порядъчна е всъщност. Когато човек зацепи в простата си куха лейка, че животът не е само неспирно, повтарящо се търкане, с цел да задоволи най-първичните си нужди като храна, удобство, нагон и прочее, тогава и най-после, поне аз се надявам, ще еволюираме не само физически, но и духовно.
Това за което ти говориш, се нарича лицемерие. Жена, която твърди, че е почтена, а действията й показват съвсем друго. В добрата книга има един доста подходящ цитат "по плодовете им ще ги познаете". Остани си със здраве и дано някой ден действително да поумнееш, а не просто да ти харесва идеята за себе си като такъв.

Fisherman
05-07-2013, 13:34
Продължавай да си го повтаряш ;)
А междувременно сигурно много обичаш да се разкарваш с каймак по горната устна, един вид dirty sanchez ама в бяло. :D

аз съм гей а ти си с акне,само че първото не е вярно а второто е .

Aeternal
05-07-2013, 13:39
аз съм гей а ти си с акне,само че първото не е вярно а второто е .

Ти си бил много поетичен бре, типично :D

Fisherman
05-07-2013, 14:12
Ти си бил много поетичен бре, типично :D

жалкарче

AliceSw
05-07-2013, 14:32
ако не ставаше въпрос пак за това кой какви/дали пишки лапа бих се включила

и да, бягат ви понятията...повече порядъчна ще съм, ако на някой реша да предложа само секс и дотам, отколкото да му обяснявам колко го обичам и да ходя да търся други неща при други хора и да изневерявам във връзка, защото така ще съм порядъчна, но няма да съм напълно щастлива, но ме устройва за момента и харесвам човека...

за авторката - казвай всичко направо, макар че като сте спали заедно вече си закъсняла малко...по-лесно няма да стане...

Rabalka
05-12-2013, 05:32
Ми кажи му, че искаш само секс от него

babity
05-12-2013, 07:15
Ако искаш, говорим му за собствено успокоение. Ама и аз мисля, че най-вероятно си закъсняла.

Fisherman
05-12-2013, 07:19
ако не ставаше въпрос пак за това кой какви/дали пишки лапа бих се включила

и да, бягат ви понятията...повече порядъчна ще съм, ако на някой реша да предложа само секс и дотам, отколкото да му обяснявам колко го обичам и да ходя да търся други неща при други хора и да изневерявам във връзка, защото така ще съм порядъчна, но няма да съм напълно щастлива, но ме устройва за момента и харесвам човека...

за авторката - казвай всичко направо, макар че като сте спали заедно вече си закъсняла малко...по-лесно няма да стане...

Имаш сбъркани представи,за тва как стоят нещата.В една любовна връзка не е задължително,да има изневери и опротивяване на двата индивида в нея.Когато предлагаш само секс ти си не по различна от тия на околовръстния път.

Докато хората мислят само за себе си,положението няма да се оправи.

EpoTuka
05-12-2013, 08:02
А, бе, Папирус, ти навсякъде ли си компетентен? Докога ще му мълчите на тоя селяк.

Amore-Mio*
05-12-2013, 08:35
Казваш му го директно - няма смисъл, според мен, от увъртания.
В крайна сметка той трябва да е наясно, че искаш само секс, а не да има очаквания и накрая да получи едно огромно безразличие и да остане разбит.

Fisherman
05-12-2013, 08:39
А, бе, Папирус, ти навсякъде ли си компетентен? Докога ще му мълчите на тоя селяк.

да плужек,навсякъде съм компетентен,няма само тийнейджърите с изгнили морални ценности и криви разбирания за света да се изказват

EpoTuka
05-12-2013, 11:59
да плужек,навсякъде съм компетентен,няма само тийнейджърите с изгнили морални ценности и криви разбирания за света да се изказват

Евнусите ги избивало на акъл, палячо.
И ти ли ходиш с такъв калпак по улиците, цървул?

Aeternal
05-12-2013, 12:51
EpoTuka, остави го. Чакат го много тежки моменти. Все някога му предстои да прави секс с момиче и да осъзнае че е педал.

Fisherman
05-12-2013, 13:02
EpoTuka, остави го. Чакат го много тежки моменти. Все някога му предстои да прави секс с момиче и да осъзнае че е педал.

Споко братле,аз казах и на оная подметка еротичния,че с момичета проблеми нямам аз,все пак нали не живея в апартамент =)

EpoTuka
05-12-2013, 15:52
Имаш си за гадже тамагочи, ама това не се брои. Нито дядо ти да те шиба...

PoPsiclee
05-12-2013, 16:20
Щом ни питаш ..отговаряме ,по принцип момчетата желаят това повечето де , поради причината че някои се интересуват главно от секс и така няма да бъдат наранени и ще са задоволени когато си поискат,а така като гледам нямате дълга връзка и той може да се е усетил че няма да стане нищо сериозно :) :)

SkyEatsAirplane
05-16-2013, 11:26
Няма нужда да се обяснявам защо искам това. Мнение за това не съм искала. Аз си оправих ''проблема'' меко казано :) Вие го обърнахте на дискусия, кое е порядъчна жена и кое не... А аз да попитам, кое тогава е порядъчния мъж? Този който се клеца на ляво и дясно? Или непорядъчна жена стана вече тази която предпочита як секс с един партньор без да се обвързва емоционално с него. Наоколо като се огледам е пълно с лекета и не възнемерявам да поддържам връзка на такава възраст. Защо ми е? Мъж ли да гледам или образованието си?

Fisherman
05-16-2013, 13:56
Мъж не,кур гледай

Fisherman
05-16-2013, 13:59
Имаш си за гадже тамагочи, ама това не се брои. Нито дядо ти да те шиба...

Добре бе Къци

SkyEatsAirplane
05-16-2013, 16:25
хахах етикети :)

analgin
05-17-2013, 09:39
Щом имаш нужда от това и сте се разбрали окей .Нормално е да стане дискусия , защото вече всяко второ 15 годишно подрастващо във форума иска или вече има приятел с привилегии , може да е модерно и така нататък , но огромна част от случаите завършва по един и същи начин . А дали си непорядъчна жена и какъв е мъжа за да се съгласи на подобни отношения не е от голямо значение все пак това си е ваше решение , просто няма смисъл да се дразниш на хора от форума, че дискутират самата идея и ценностите на привържениците й

SkyEatsAirplane
05-17-2013, 09:46
дразня се на хора, които поставят етикети, без аргументация :)

DarkTemplar
05-17-2013, 09:59
Тук, а и в обществото ни е пълно с такива. ;)

Fisherman
05-17-2013, 17:31
Какви етикети?Казвал съм го казвам го пак,имаш приятелка правиш секс,нямаш приятелка не правиш.Всичко извън това са лигавщини и някакви комплексарщини,криво разбрана цивилизация.Хора,които искат само секс от тоя живот,може да не ми говорат за ценности и морал,щото тва е нещо висше,което явно не е за тях.

Fisherman
05-17-2013, 17:39
Или непорядъчна жена стана вече тази която предпочита як секс с един партньор без да се обвързва емоционално с него.

Просто lol

жалко за децата,които в момента плуват в тая помия от секс,изневери и привилегии

AnarchyBoy
05-17-2013, 18:07
Кво'т и да говорим винаги ще има 2 бряга..
Праведните, дет са плющат само с едно човеченце и си го обичат.. :?
И онези, дет порят кат риби, пълнят като агнета.. :D бе схващате..
Няма смисъл да се спори, така е и така и ще си остане. :)
При мен не се получи в миналото, за в бъдеще не знам :) не мога да кажа..
но като цяло идеята не ми допада.. :?
who knows maybe some day. 8-)

Wednesday666
05-18-2013, 08:14
То етикета се поставя най-лесно.
Защото не сте на нейно място и гледате от собствената си кула.
И за да не ме подпука fishermen, защото гледам че заяжда почти всички - аз нито подкрепям тези отношения, нито ги отричам.
Всеки сам решава, ако тва го устройва - да го прави.
Мен лично не ме устройва, защото без чувства нямам особено сексуално влечение към мъжете, чисто физическото такова без емоционални чувства липсва. Не мисля, че мога да бъда приятелка с привилегии на някого, не ми е особено просъщо това.
Но не можах да схвана защо нападате авторката - иска го, прави го, това означава ли, че няма ценности?

AnarchyBoy
05-18-2013, 08:34
То етикета се поставя най-лесно.
Защото не сте на нейно място и гледате от собствената си кула.
И за да не ме подпука fishermen, защото гледам че заяжда почти всички - аз нито подкрепям тези отношения, нито ги отричам.
Всеки сам решава, ако тва го устройва - да го прави.
Мен лично не ме устройва, защото без чувства нямам особено сексуално влечение към мъжете, чисто физическото такова без емоционални чувства липсва. Не мисля, че мога да бъда приятелка с привилегии на някого, не ми е особено просъщо това.
Но не можах да схвана защо нападате авторката - иска го, прави го, това означава ли, че няма ценности?

Подкрепям :)

ledenakrasota
05-18-2013, 08:49
Искаш ли да се чукаме? :oops: Примерно.

AnarchyBoy
05-18-2013, 08:50
Искаш ли да се чукаме? :oops: Примерно.

Това върви само по Великден, ако откаже може да се оправдаеш "с яйца" 8-)

kalpazanka
05-18-2013, 08:53
Мда, от устата на момиче звучи... грозно.

AnarchyBoy
05-18-2013, 08:55
Ммм, зависи на някой би им харесало, момичето просто да му каже в очите, "искам да ме изчукаш.." :lol:
Но, да като цяло изглежда грозно..
Абе, чакаш да дойде Великден :razz: и му казваш, к'во искаш ако те отреже, виж 2 поста по нагоре.. :D

babity
05-18-2013, 09:03
Да, той може да дойде и да ми каже, че иска да ми пръсне хамбара и всичко е ок, но аз не мога да отида и да кажа на някого, че искам да ме изчука, при положение, че това наистина е единственото, което бих поискала от него.... Да беее! 100%

ledenakrasota
05-18-2013, 09:14
Това върви само по Великден, ако откаже може да се оправдаеш "с яйца" 8-)

Зависи от това как го казваш, може и да откаже. :D

girlwithblueeyes
05-18-2013, 09:46
Аз се чукам с някой към който имам чувства иначе не ми харесва и не ми е пълноценно .
Не мога да си представя, че ще правя секс с някой който ,не харесвам ,и не обичам .
Не че те съдя но просот за мен чувствата са много по- напреден план пред единят секс.

DarkTemplar
05-18-2013, 09:50
Аз се чукам с някой към който имам чувства иначе не ми харесва и не ми е пълноценно .
Не мога да си представя, че ще правя секс с някой който ,не харесвам ,и не обичам .
Не че те съдя но просот за мен чувствата са много по- напреден план пред единят секс.
При повечето жени е така, което не пречи да има и изключения от правилото. Това, че има изключения и те са нещо напълно нормално, разбира се, няма как да бъде обяснено на някои наши свръх морални съфорумци, които все едно са расли в някой религиозен пансион.

girlwithblueeyes
05-18-2013, 09:54
Ами не знам на мен лично не ми харесва .
И не става дума да съм расла в религиозен пансион просто такива са ми ценностите въпреки че за съм била в подобна ситуация като авторката с малката разлика че аз бях влюбена в момчето но нямаше как да сме заедно .

DarkTemplar
05-18-2013, 09:55
Изобщо нямах предвид теб, просто използвах цитата, за да развия мисълта ми. Който трябва, ще го прочете и разбере.

И още нещо - това кой с кого се чука и при какви обстоятелства си е изцяло личен проблем, който не засяга никой друг, освен участващите (колкото и да им е тъжно на сульо и пульо).

girlwithblueeyes
05-18-2013, 09:57
Аз помислих че става дума за мене :D

Violenza
05-18-2013, 09:58
Вие като имате връзка с някого, чакате да го заобичате, че да се изчукате ли? :lol:

DarkTemplar
05-18-2013, 09:59
Аз помислих че става дума за мене :D
Мда, затова се наложи да доразяснявам. ;)


Вие като имате връзка с някого, чакате да го заобичате, че да се изчукате ли? :lol:
Добре е да има и подготвен пръстен. 8-)

girlwithblueeyes
05-18-2013, 10:03
Вие като имате връзка с някого, чакате да го заобичате, че да се изчукате ли? :lol:

Е не е задължителон да го обичам:lol: на първо място трябва да ме привлича и възбужда пък после обичта .

DownloadVirus
05-18-2013, 10:05
Вие като имате връзка с някого, чакате да го заобичате, че да се изчукате ли? :lol:

Да. Problem ?

Chacho
05-18-2013, 10:11
Мда, от устата на момиче звучи... грозно.

Вече лафът ми ще е "Говори ми грозно!"

Violenza
05-18-2013, 10:14
на първо място трябва да ме привлича и възбужда.
А това става и без да имате връзка. ;)


Да. Problem ?
А, не. Чакайте си се и до брака ако искате.


Вече лафът ми ще е "Говори ми грозно!"
АХХААХХАХАХ :D


На мен пък далеч не ми се вижда грозно жена да си го поиска сама.

DarkTemplar
05-18-2013, 10:15
Вече лафът ми ще е "Говори ми грозно!"
Циганин се обажда на секс-телефон: "Хади ма какооо, говори ми мръсно, притИсни ма!" 8-)

ledenakrasota
05-18-2013, 10:15
А това става и без да имате връзка. ;)


А, не. Чакайте си се и до брака ако искате.


АХХААХХАХАХ :D


На мен пък далеч не ми се вижда грозно жена да си го поиска сама.

+++

Понякога думите са излишни. Погледът всичко може да каже. :D

Chacho
05-18-2013, 10:16
Погледът всичко може да каже. :D

"Изкарваш ме от кожата ми"

http://4.bp.blogspot.com/_tNivN70scSM/S5uDtdV10qI/AAAAAAAACV8/7M1nYiYpkFg/s400/bulging+eyes.jpg

girlwithblueeyes
05-18-2013, 10:18
Емм връзката не е задължителна важни са привличането и чувствата .
И на мен не ми е грозно да си го поискам нито пък виждам нещо срамно по-скоро не бих си го поискала от всеки .

AnarchyBoy
05-18-2013, 11:11
"Изкарваш ме от кожата ми"

http://4.bp.blogspot.com/_tNivN70scSM/S5uDtdV10qI/AAAAAAAACV8/7M1nYiYpkFg/s400/bulging+eyes.jpg

:razz:

ledenakrasota
05-18-2013, 11:16
[-(

SkyEatsAirplane
05-18-2013, 11:22
Ами ето например: добро момче, готин на външен вид, държи се мило, дава ми това от което се нуждая, повече не искам да го опознавам. Достатъчно ми е, а и виждам, че той няма нищо против. Все едно си чисто в началото на една ''връзка'', просто до там. Не ме интересуват приятелите ти, не ми се ходи на театър с теб и не искам да знам повече от това, което до сега знам. Не разбирам какво е толкова сложното.

Chacho
05-18-2013, 11:26
Не ме интересуват приятелите ти, не ми се ходи на театър с теб и не искам да знам повече от това, което до сега знам.

Тва рядко се случва.

Fisherman
05-19-2013, 14:44
Ами ето например: добро момче, готин на външен вид, държи се мило, дава ми това от което се нуждая, повече не искам да го опознавам. Достатъчно ми е, а и виждам, че той няма нищо против. Все едно си чисто в началото на една ''връзка'', просто до там. Не ме интересуват приятелите ти, не ми се ходи на театър с теб и не искам да знам повече от това, което до сега знам. Не разбирам какво е толкова сложното.

доста плоски представи за живота

marin_9867
05-19-2013, 15:56
Ще съм на 7-то небе ако намеря такова момиче, само за секс :D

gabe
05-19-2013, 17:23
Отиваш при него и му прошепваш в ухото "Искам да ме изчукаш" след което пускаш умивка 36 карата и ти е в кърпа вързан!

1. Мъжете страшно се възбуждат от тази фраза
2. На него му е ясно, че искаш точно секс, а не нещо друго.

или

Усъвършенстваш си боди ленгуиджа, така че той да те разбере, без да му казваш каквото и да е. Важното е да не бъдеш много агресивна. Действай леко и небрежно лежерно.