PDA

View Full Version : Маняшка анкета за истината (влизай на свой риск)



nosferatu23
05-07-2013, 04:53
Тъй , здравейте мощни батки , яки мацки и тъпи киликанзери :smt077 Всички вие ще формирате тази маняшка анкета и ще бъдете част от форумната история , която няма да се забрави никога :smt077 затова не пропуснах да спомена и киликанзерите , те също ще имат право на глас , макар че да не съм изкефен особено относно участието им , но трябва да е обективно , за обективна батка като мен търсеща истината :smt023 И за да е според правилата на модераторите и админите които ще фигурират като мощните батки и яките мацки , не се и съмнявам че ще изберат правилният вот :smt077
Така , по същество , от скоро пиша тука , и малко хора ме познават лично , тепърва ще се опознаваме във виртуалното пространство , и също на живо ако съдбата ме пощади и не бъда поръчан разбира се :smt077 За малкото време през което имах щастието да бъда част от това голямо маняшко семейство , се почувствах душевно изпълнен , как да кажа , запълних душевната си изпразнатост с пълнота :smt023 и открих страни , които никога не съм предполагал че имам , едни добри , други - не толкова :smt077
дайте вашият вот , батки и ИЗКЕФЕНИ маняци , забавлявате ли се искрено , следите ли с интерес моите мнения и очаквате ли с нетърпение всяко мое включване :smt077 и отправен рязък спазъм към всеки мой виртуален неприятел :smt077 , спомагам ли поне за секунда да си оправите настроението в лайняния ден :smt077 изкефени ли са дамите от лекото ми маняшко поведение , за разлика от стегнатите сфинктерни мускули на киликанзерите не успяващи да задоволят вашите природни нужди :smt077 т.е. да се забавлявате и да се почувствате желани :smt077

Има и уловка , тези гласували с НЕ не само ще бъдат обществено порицани . но и ще бъдат наказани подобаващо по кодът на Имортал сити , и по точно "Адидасите в Бургас си отмъщават, като мажат хората, навредили им, с тарелки с лайна ( пред Часовника)" , кредит има WAX за маняшкият линк с информация :smt023 тенк ю мен,фен

и не забравяйте , в Бургас (мястото, където да носиш 'АДИДАС' е равносилно на това да си безсмъртен
) всички са леки. Дори хората с наднормено тегло пак са леки. BE LIGHT :smt023

тенк ю олл. :smt023

Ivaaaaa
05-07-2013, 07:10
тиии добре ли си?
ама не сериозно питам?
не се заяждам ;]

TrollFaace
05-07-2013, 08:57
Маняшка работа после като спре да ме мързи може да я прочета

RagioL
05-07-2013, 09:32
За по-стабилен филм препоръчвам LSD.

nosferatu23
05-07-2013, 10:36
гегаса , първият подкрепил ме , това момче знае истината , евала маняк , от мен имаш разходка из меден рудник :smt077 когато си с мен няма да ти трябва качулка :smt023
благодаря младежи за не толкова маняшките ви постове , прочетете мнението ми като си извадите ръцете от гащите и после гласувайте :smt023 , темата е напълно сериозна както ще разберат тези които все още не са разбрали :smt077 и да , наркотиците БЯХА ЛЕКИИИИИИИИИ муаахх :smt077 отказах преди цели 8 години :smt077 оттогава съм и чист и още по лек :smt077

ивче , двете единствени места където чувството ми за хумор спада рязко и изпарява , са изправен лично лице в лице пред враговете ми когато видят намеренията ми че не са особено приятелски :smt077 и в леглото където "вкарвам"......още по голяма доза "сериозност". :smt077 забавлявай се докато можеш , хумора ми ще изчезне когато с теб се видим , и то не по първия параграф :smt077

KadifWerewolf
05-07-2013, 11:48
Бахти, преди 2 дена разбра за тази емотиконка (:smt077) и я спамиш след всяко изречение, не е яко, пич.
А да, не прочетох нищо в темата, само видях червени работи.

nosferatu23
05-07-2013, 11:57
Бахти, преди 2 дена разбра за тази емотиконка (:smt077) и я спамиш след всяко изречение, не е яко, пич.
А да, не прочетох нищо в темата, само видях червени работи.

тая емотиконка всъщност не е емотиконка , ами изразът на лицето ми :smt077 демек много съм подъл и настървен :smt077
между другото кефя се на ал кайда , продължавайте с тренировките , джихада все трябва да бъде извършен от някого :smt077 това с летището на бургас беше яко :smt023 само гледайте другия път да не утрепете някой мой познат :smt023 тогава ще стане заигравка :smt077 от сорта на кон боб яде ли :?:

ShtrudeL
05-07-2013, 12:14
Изобщо нИ тА знам кой си, ама прекаляваш с емотките..

nosferatu23
05-07-2013, 12:22
Изобщо нИ тА знам кой си, ама прекаляваш с емотките..

имам право по 20 на пост преди да ми излезе ерора , bite me :smt077 хванах ли те със свалени гащета , т.е. непотготвена :smt077 или по скоро.......потготвена :?: :smt077

ShtrudeL
05-07-2013, 12:26
омг 8-)

nosferatu23
05-07-2013, 12:31
омг 8-)

Дай ми един маняшки вот слънчице , и ще те закарам на единственият плаж в Бургас където морето НЯМА по-специален мирис - на подрискани софянци :smt077 между другото не умаловажам софианци , те ме кефят адски и са големи маняци :smt023 говоря сериозно , софия е як град

ShtrudeL
05-07-2013, 12:38
тоя пА 8-) Не ме кефят отговорите. 8-)
инаК нИ обичам морето. Т.е. обичам морето, не обичам хилядите хора по плажовете му. 8-) ПРобвай се пак. 8-) Може да ме заведеш на деТСтвен плаж. 8-)

nosferatu23
05-07-2013, 12:40
тоя пА 8-) Не ме кефят отговорите. 8-)
инаК нИ обичам морето. Т.е. обичам морето, не обичам хилядите хора по плажовете му. 8-) ПРобвай се пак. 8-) Може да ме заведеш на деТСтвен плаж. 8-)


Гласувай с " Преди да те има , форумът беше място изпълнено с тъга , мъка и раздори.Сега се чувствам удома" :smt077 и ще те отведа на един много таен частен плаж , там където никой не стъпва , просто защото няма физическата възможност , само с моята кола мога да докопам до там , жалко че нямам снимки между другото :smt023 , ама не е охраняем и трябва да може да плуваш добре :smt023 по принцип тва не е проблем и не пречи понеже аз умея 2-3 стила и имам спасителни умения :smt077 :smt023

ShtrudeL
05-07-2013, 12:52
голям си образ 8-)

DarkTemplar
05-07-2013, 13:02
Чудя се как да реагирам като те гледам с тоя аватар на Калоян...

klimatronik
05-07-2013, 13:12
:DНаистина си забавен и хумористичен, авторе! И аз бях така преди 1,2 години.

nosferatu23
05-07-2013, 13:21
голям си образ 8-)

тук позна , само да уточня че приемам много различни образи , което е рядко срещана черта у един мъж :smt077 трябва да ми го признаеш :smt023 кво имам предвид , че мога да сменя от образ на нежност към образ на необуздана агресия :smt077 , от романтизъм към невъобразима грубост , и много други :smt077


Чудя се как да реагирам като те гледам с тоя аватар на Калоян...

реагирай с уважение и страхопочитание например :smt023 ЛЕСНО ПАДАТ ТРУДНО СТАВАТ :smt077

ranieri
05-07-2013, 13:46
Батка ли си

nosferatu23
05-07-2013, 14:23
И двамата сме батки :smt023

lamer4e7o
05-07-2013, 14:40
Браво, ве, бургазлии, много ви уважавам аз, да знаете! :)

Fisherman
05-07-2013, 15:16
селяци

Chacho
05-07-2013, 15:23
Рибарят е доста по-забавен.

lamer4e7o
05-07-2013, 15:58
Аааа-ми.

Предпочитам батката.

DarkTemplar
05-07-2013, 18:01
реагирай с уважение и страхопочитание например :smt023 ЛЕСНО ПАДАТ ТРУДНО СТАВАТ :smt077
Трудно ще реагирам с уважение и страхопочитание, само защото си си сложил аватар на човек, когото познавах лично и с когото сме израсли и движили заедно. Жалко, че не го слушаше главата и наркотиците, хаповете и кофти компанията му ебаха майката и в крайна сметка го пратиха в гроба, не беше (чак толкова) лош човек.

Може би ще се опиташ да спечелиш аудиторията с някакви други местни легенди, а манЯк ?

nosferatu23
05-07-2013, 20:36
Трудно ще реагирам с уважение и страхопочитание, само защото си си сложил аватар на човек, когото познавах лично и с когото сме израсли и движили заедно. Жалко, че не го слушаше главата и наркотиците, хаповете и кофти компанията му ебаха майката и в крайна сметка го пратиха в гроба, не беше (чак толкова) лош човек.

Може би ще се опиташ да спечелиш аудиторията с някакви други местни легенди, а манЯк ?

Знаеш ли колко е трудно да се родиш в неблагоприятна среда , и да нямаш голям избор накъде да поемеш в живота :?: Случвало ли ти се е лично :?: Просто ми е интересно :smt023 Знаеш ли например колко е гадно да нямаш свястно семейство , или да нямаш пари да си купиш 1 дънки и съучениците да ти се ебават заради това :?: Познавам такива хора.Ако ти беше на тяхно място най вероятно щеше да постъпиш по същият начин , както и аз и много други :smt023
Когато не го е слушала главата защо не помогна :?: Защо не се намеси :?: А аватарът е относно други интереси които припокриваме и нямам намерение да ти споделям :smt023 Интереси които ТИ НИКОГА няма да схванеш , начин на живот който ти няма да ВЪЗПРИЕМЕШ. Стана ли ясно , лице :smt023 Не се обръщай агресивно , не съм те настъпал все още :smt023 Мир :smt023


Аааа-ми.

Предпочитам батката.

Е тва е ся батка :smt077 Кажи му го , че риба са яде а батка са ПЕЧЕ :smt077 Демек ИЗПЕЧЕНА БАТКА :smt077

XTREME_
05-07-2013, 21:03
ти за мен си само сеекс просто секс и само секс :cool:

nosferatu23
05-07-2013, 21:19
ти за мен си само сеекс просто секс и само секс :cool:

екстремно мнение от екстремна фенка :smt077

Fisherman
05-07-2013, 21:23
Аааа-ми.

Предпочитам батката.

Е да автора не те е завирал в миша дупка пт псувня нали

XTREME_
05-07-2013, 21:32
рибомен примири се някои хора просто са секси :D

nosferatu23
05-07-2013, 21:34
Е да автора не те е завирал в миша дупка пт псувня нали

Усещам хората много лесно , към неагресивните не държа декиш , стига да не са хомяк като теб например , ти освен че си хомяк , също си агресивен :smt023 Тази комбинация е ужасяваща , чак плаши :smt023 кво ще рече това , виждам кой не е реално агресивен към мен и излизам от режима на повишена бойна готовност. :smt023 Ако се опитваш да настроиш младежа защото се почувства застрашен , няма да успееш гаранция.Хората не са тъпи и усещат кой има дар слово , ти с 2 думи на изречение , или аз , този който изписва маняшки абзац за 2 секунди , и всеки път става по интересно , разбра ли , ТОЛСТОЛОП :smt077 Още повече си държа зад думите и си заставам за тях на живо , както процент от маняците вече знаят :smt023 , а ти никога няма да го направиш защото си анонимен сламкар , чу ли , сламка , пижамка , аве я кажи сложи ли пижамката вече , единайсе и половина е утре имаш контролно по олигофренология :smt077 Изкарай шестица и се похвали на мама да ти купи епилатор :smt077 Да си обръснеш нежните цицки , ЦИЦЯГА :smt077

klimatronik
05-07-2013, 21:50
усещам пораждаща се вражда между рибока и носферату

TrollFaace
05-07-2013, 22:07
Очаквам включването на рибата с нетърпение

nosferatu23
05-07-2013, 22:11
я
усещам пораждаща се вражда между рибока и носферату

Враждата се породи от първият ден в който зърнах тъпата му изгладена мутра :smt077 с червен турски фес на главата :smt077 Когато чувството на омраза е силно , не можеш да си затвориш очите , трябва да отвърнеш , и то рязко и силно , без да даваш шанс на врага да се изправи :smt077 И ти беше враг , но явно смени лагерите докато имаше време , не много достойна постъпка , по скоро долна и подла мазна извъртяванка :smt077 , но пък правилното решение , за да оцелееш в този суров свят трябва да имаш сътрудници , тъй да се каже съюзници ;) Аз също си набрах съюзници преди да започна офанзивата , никой не може да успее сам :smt023


Очаквам включването на рибата с нетърпение

Включването ще е подобно като на бобър в мензис , на който току що му е потекла маняшка слуз от зловонника :smt077

По скоро ще го определя като изключване , защото от малкият ми престой в този як форум , аз почти го изключих :smt077 Подобно по начинът по който се изключват системите на болните в болницата и после като се спре командното дишане спират да съществуват :smt077 Фишека остана на командно дишане , сега ще му срежа аспиратора и ще умре :smt077 В тежка агония :smt077

Дори не ми трябваше да използвам физическа сила , успях чрез пораждане на нервност у детското му гласче :smt077

Всеки път преди да седне на компа гласчето заедно с пръстченцата потреперват и му се вдига рязко детското адреналинче , вратчето почервенява :smt077 така както като го фаща маняшки срам от яка мацка , и решава да излезе докато е време и не съм налял голяма доза кафява субстанция източена директно и ПРЯСНО ПРЯСНО от кенефа на съседската бабка :smt077 :smt077 :smt077

Между другото това може да звучи не много заплашително , не и преди да ви се случи де :smt023 Бабка която сере по 20 пъти на ден и източват лайната на 3 дни , това количество ще постъпи в ХРАНОСМИЛАТЕЛНИЯ ТРАКТ на ФишекМенът :smt077

klimatronik
05-07-2013, 22:15
ейй как знаеш! мноо съм мазен. :D

TrollFaace
05-07-2013, 22:19
Брат кви ги лафиш направо ...

Fisherman
05-07-2013, 22:34
я

Враждата се породи от първият ден в който зърнах тъпата му изгладена мутра :smt077 с червен турски фес на главата :smt077 Когато чувството на омраза е силно , не можеш да си затвориш очите , трябва да отвърнеш , и то рязко и силно , без да даваш шанс на врага да се изправи :smt077 И ти беше враг , но явно смени лагерите докато имаше време , не много достойна постъпка , по скоро долна и подла мазна извъртяванка :smt077 , но пък правилното решение , за да оцелееш в този суров свят трябва да имаш сътрудници , тъй да се каже съюзници ;) Аз също си набрах съюзници преди да започна офанзивата , никой не може да успее сам :smt023



Включването ще е подобно като на бобър в мензис , на който току що му е потекла маняшка слуз от зловонника :smt077

По скоро ще го определя като изключване , защото от малкият ми престой в този як форум , аз почти го изключих :smt077 Подобно по начинът по който се изключват системите на болните в болницата и после като се спре командното дишане спират да съществуват :smt077 Фишека остана на командно дишане , сега ще му срежа аспиратора и ще умре :smt077 В тежка агония :smt077

Дори не ми трябваше да използвам физическа сила , успях чрез пораждане на нервност у детското му гласче :smt077

Всеки път преди да седне на компа гласчето заедно с пръстченцата потреперват и му се вдига рязко детското адреналинче , вратчето почервенява :smt077 така както като го фаща маняшки срам от яка мацка , и решава да излезе докато е време и не съм налял голяма доза кафява субстанция източена директно и ПРЯСНО ПРЯСНО от кенефа на съседската бабка :smt077 :smt077 :smt077

Между другото това може да звучи не много заплашително , не и преди да ви се случи де :smt023 Бабка която сере по 20 пъти на ден и източват лайната на 3 дни , това количество ще постъпи в ХРАНОСМИЛАТЕЛНИЯ ТРАКТ на ФишекМенът :smt077

ебати глупака селски прогнил,пишеш 3 страници с неразбираем селски геч,мислиш си че имаш почитатели на състезание ли си? Селски осъзнай се преди да е станало късно и да ти изтрия игрите от компа с един шамар,май не помниш със малкия си провинциален мозък,как когато се появи беше насран до уши и напусна темата с подвита опашка и зачервен анус,аз дори казах добра дума за тебе тоя ден,ма явно оттогава си бил облъчен от тъпотия яко и се фъфлиш тука нещо неразбираемо с корейски емотикони

Donnie.Yen
05-07-2013, 22:36
Усещам хората много лесно , към неагресивните не държа декиш , стига да не са хомяк като теб например , ти освен че си хомяк , също си агресивен :smt023 Тази комбинация е ужасяваща , чак плаши :smt023 кво ще рече това , виждам кой не е реално агресивен към мен и излизам от режима на повишена бойна готовност. :smt023 Ако се опитваш да настроиш младежа защото се почувства застрашен , няма да успееш гаранция.Хората не са тъпи и усещат кой има дар слово , ти с 2 думи на изречение , или аз , този който изписва маняшки абзац за 2 секунди , и всеки път става по интересно , разбра ли , ТОЛСТОЛОП :smt077 Още повече си държа зад думите и си заставам за тях на живо , както процент от маняците вече знаят :smt023 , а ти никога няма да го направиш защото си анонимен сламкар , чу ли , сламка , пижамка , аве я кажи сложи ли пижамката вече , единайсе и половина е утре имаш контролно по олигофренология :smt077 Изкарай шестица и се похвали на мама да ти купи епилатор :smt077 Да си обръснеш нежните цицки , ЦИЦЯГА :smt077

я си мери приказките бе куче, на къв се правиш ти , паляк, бойна готовност, ква ти е бойната готовност да свалиш гащи и да разтвориш широко бузи ли, какъв си ти бе миндилино, не се виждаш, ходиш насран, просиш пари в подлеза на софийския да си купиш бира муляр, с тея размисли и чатове се показва, колко си долен бе майнуно, аре реви и ходи при майка си , долна утайка си :)

Donnie.Yen
05-07-2013, 22:40
И ква е тая помярска анкета, Ихтимански боклук, дето се прави на бургазлия, шматка никой не говори вече така в Бс и не носи адидаси, келер тръгнал на мене да ми се прай на бургазлия, ся кво ще напишеш Дони тихо ве, траба, празгя, ракета, конски сурат, патаряк, батал, въшка ?? тва ли ще напишеш гурльо, лайнар, като си от бургас аре ела пред игрална зала нинджа в карнобат утре в 10 с кола пътя ти е половин час, и още 10 минути до "Нинджа" да ти видя бургаския манталитет, после майка ти да те целува студен, мърша, прояден труп от кучета ..

Donnie.Yen
05-07-2013, 22:42
Ти си другия потребител от тоя форум който му трябва една тел на врата със тоалетна хартия на нея, та да може като си отвориш устата всеки път да имаш с какво да бършиш лайната който капят от нея :)

Fisherman
05-07-2013, 22:46
Тоя е нещастник с трета степен на фимоза,седнал да говори и се състезава с мене се едно ма ибе кво е изписал за цял ден стоене тука,беше по нисък от тревата после е засмукал някакво гама лъчение от раздел "Секс" и са му пораснали ташаци

Fisherman
05-07-2013, 22:49
Тоя е нещастник с трета степен на фимоза,седнал да говори и се състезава с мене се едно ма ибе кво е изписал за цял ден стоене тука,беше по нисък от тревата после е засмукал някакво гама лъчение от раздел "Секс" и са му пораснали ташаци


после майка ти да те целува студен

хаехахеахехаехахеахеха тоя боклук,фецес,фекал,педал,ла йносъбирач,изтривалка,кълв ач

братле избърши си смегмата от малкия хобот и тогава си отваряй херпесната уста,да еба тоя прогнил панкреатит с метастази от тъпотия до шията

Fisherman
05-07-2013, 22:53
Бургаски цървул с акне да не мислиш,че имаш фенове тука?Овците тръгват накъде им свирнеш,от много отваряне на Фишърмена няколко деца вече си заминаха от тоя форум със смъкнат бъбрек,един пикае с уретер,друг майка му избира цвят на ковчега

klimatronik
05-07-2013, 22:54
баси битката се разгръща

Fisherman
05-07-2013, 22:58
баси битката се разгръща

няма битка,момчето е вече в будна кома и се храни с маркучи,от утре пускат рекламата с DMS nosferatu

Fisherman
05-07-2013, 23:02
Сега от ярост като се прибере от занималня и види темата си,ще получи мощен полиомиелит и ще изпише 3 страници интерпретативно съчинение

Fisherman
05-07-2013, 23:03
рибомен примири се някои хора просто са секси :D

къде са

nosferatu23
05-07-2013, 23:08
Мухаха благодаря ти за лекото включване КЛИКАЧ , тази вечер се очертава да е гранд финалето , ще има много за четене за моите почитатели , някой ще СПЕЧЕЛИ , някой ще НОКАУТИРА , друг ще ЗАГУБИ , друг ще ПАДНЕ :smt077

Кой ще смачка , аз ще смачкам . Кой ще падне , ти ще паднеш , в кофа за боклук , от онези в които бъркат клошарите.Като отворят казана да си намерят малко храна , ще заварят теб да се въргаляш вътре , така както майка ти се въргаля в леглото на комшията , косматия дебел чичак мухаха . И после идва и те цунка по устичката . Цункаш ли мама по мръсната устичка , ШПИНДЕЛ :smt077 Питай я следващия път какво прави до късно с чичкото до у вас :smt077

Аве я кажи как да ти викам , Донние йен , така ли се подвизаваш във виетнамските общежития :smt077 Знаеш ли как ще кръстя :?: Нали на времето през войната в сащ индианците като велики войни са имали маняшки прякори , танцуващия с вълци , бягащия с вятъра и т.н.

Ти като велик войн също трябва да имаш такова название , затова ти ще бъдеш Ядящия кучета , или Плуващия в контейнер :smt077 Я кажи ве лек , кво извади от контейнера тая вечер , колко кора от диня изгриза :smt077

Сега тепърва те започвам , готов ли си миризляк :smt077

Къде е ихтиман ве , оттам ли е родата ти ? Аз дори не знам къде е това ? Но пък знам че само не-леките изкривеняци като теб не говорят така в бургас , чули ве лице ? Келеме ? Пишлеме ? Насране ? Кюфте ? Чифте ? МЪЖЛЕ :smt077 НИНДЖЕ , нинджа ли си ве , или си ИНДЖЕ.....войвода :smt077 От клуб нинджа ли :?: Войвода нинджа ли си ? Ти ли основа клубът на нинджите ве ? Донатело и микеланджело , костенурките нинджи , ти ли ги натренира , ИЗСИПАНЯК :smt077 Я кажи имаш ли и ти гърбина като на костенурка ??? Ако нямаш щи напрая , споко , ща изсухля с адидаса ми по гърбината и ще клекнеш в поза тип ИЗКЛЕЦАНА КОЗА С РАСТРОЙСТВО :smt077 И след това ще сурнеш теч , такъв теч какъвто ще видиш когато ти изблъскам носа в теглича на колата ми , салтак :smt077

Ай да ме натренираш и мен: ? Като дойда в игрална зала нинджа трябва да насера ли ? Еми добре позна , дръпна ми лайното рязко като самолет мухаахахах , това да не е игрална зала където се събират само истински нинджи :smt077 Я кажи ползваш ли нунчаку като ей това ли е твоето :smt079

Знаеш ли че и аз имам оръжие ве , джеки чан ? Ще те ръгна в корема , ще изкарам червата и ще си напрая нунчаку от тях , ама моето ще е по маняшко , по дълго , ще мога да го ползвам със замах , с един замах ще стигне до майка ти в бардака в БУРГАС и ще я изклеца в челото , тя ще се озърне и ще види мен , размахвайки сговнясалите ти вътрешности , ще и кажа дали иска да живее , тя ще каже да , и тогава ще си поиграем , по моят стил , бургаският :smt077 Тя ще се дърпа , аз ще натискам , тя ще вади , аз ще вкарвам :smt077 Мога и да продължа но ще оставя да се надъхаш истински и да дойдете с вашите мургави батки с тен тип ПАТЛАДЖАН получен от продължително изпичане на селските керемиди на външния кенеф на карнобатската ти баба :smt077 От клуб игрална зала НИНДЖА да ми покажете истинските пътят на нинджата , като на оня филм Американска Нинджа 2 , ще ми фърляте ли ШУРИКЕНИ а ? Шурикена ти е направен от картон , що така нямаше ли пари да използваш месо ве лек , поне като дойда да се наям , да ми хвърляш шурикен от месо и да зобя мухахахаха :smt077 ДОННИЕ ЙЕН НИНДЖА ФЕН , даже има рима мухахах

Fisherman
05-07-2013, 23:21
Опитваш се ама не ти се получава

nosferatu23
05-07-2013, 23:26
Бургаски цървул с акне да не мислиш,че имаш фенове тука?Овците тръгват накъде им свирнеш,от много отваряне на Фишърмена няколко деца вече си заминаха от тоя форум със смъкнат бъбрек,един пикае с уретер,друг майка му избира цвят на ковчега

Кефи ли те да биеш беззащитни деца с компания от 10 наакани косъма , а , кажи ве космяга :smt077 Или по скоро КЬОСЕНЯГА мухахаха Къде ти са космите ве :?: Що имаш девствен мъх на мишничките :smt077 Миш :smt077

Искаш ли да побиеш мен :?: Аз ще заключа с белезници и няма да мърдам да е честно , обещавам, ще използвам само крака , левият си крак ще го вкарам през устата ти и изкарам през гъза като ще повлека лайна който ще ми изцапат обувките , след това ще изтръскам и избърша добре върху ризата на приятелката ти Донние Йен , карнобатският МУРГАВ фен муххах :smt077 А с десният си крак ще си почивам , ще го положа върху двете ти ръце тип СЛАМКА , ще си направя как да го кажа , ПОДЛАКЪТНИК само че за крака , ще го нарека ПОДКРАКАТНИК модел Фишек :smt077 Като ходят хората по центъра и ще казват глей го тос къв е маняк , напраил си е поставка от сламки мухаха и си почива :smt077

Що смъкна на децата бъбрека ве , тц тц тц тц , да не би твоя да е увреден вече от високоградусовата селская ракия сварена в циганския ти казан на село , да точно там , казана където баща ти се къпе :smt077 И циганите го ужахват с непристойни жестове :smt077

Кой пикае с уретер , искаш да кажеш катетър ПУТЯК :smt077 Моментът в който разбереш че идвам за теб , ще закопчаеш завещаният от дядо ти катетър (завещава се по родствена линия , за хора без ташаци и пикочен канал , а с путе , както двуполовите като теб имат :smt077 ) , ще стегнеш здраво и ще се молиш дебитът да не бъде превишен , за жалост страхът ти ще е толкова голям че ще навлажняваш устичката за да не изсъхне , ще се молиш да не последва сблъсък , но такъв ще е неизбежен.Моментът в който посегна,кесииката ще се напълни с жълтеникава рядка течност , след това ще прелее и ще влезе в детските чорапки с фигурка на патенце :smt077 ПАТОК :smt077

Donnie.Yen
05-07-2013, 23:31
Въшльо ако си мислиш че ще ти чета тука романите естрадни, си сбъркал , ходи кълви повръщано, серопозитивен наркоман

ти си тъп като задна гума от триколка, ако беше малко по-умен щеше да си свръх тъп, осъзнаваш ли колко си покъртително тъп като пишеш тука някви километрични въшлящини ? Ти няма да имаш смелоста да дойдеш пред залата щот ще гледаш като дива свиня у зелен кукуруз , където се правиш че си от бургас, изтърван циганин с парафин и гной в хуя от Бойчиновци

Donnie.Yen
05-07-2013, 23:32
Ти си един идиот, простак, кретен, дивак, магаре, слон, обувка, гьон, китюк, сифон, цирей, пъпка кон прадня изрод смачкан със рога змей крилат ебан отзад охльов гърбав и рогат!!!

Donnie.Yen
05-07-2013, 23:34
Аре сега барай дедовия и мълчи !

Fisherman
05-07-2013, 23:34
а така кажи му на тоя продавач на семки с акне

nosferatu23
05-07-2013, 23:41
Въшльо ако си мислиш че ще ти чета тука романите естрадни, си сбъркал , ходи кълви повръщано, серопозитивен наркоман

ти си тъп като задна гума от триколка, ако беше малко по-умен щеше да си свръх тъп, осъзнаваш ли колко си покъртително тъп като пишеш тука някви километрични въшлящини ? Ти няма да имаш смелоста да дойдеш пред залата щот ще гледаш като дива свиня у зелен кукуруз , където се правиш че си от бургас, изтърван циганин с парафин и гной в хуя от Бойчиновци

Само толкова ли ти роди пъпеша пълен със сочна пумия , измекярин :smt077

Това не ме нападна изобщо , километричният ми роман явно е проработил , предвид твоето яко дрисване и последвалото повикване в циганският ти град и КЛУБ НИНДЖА , истинското място където няма да оцелея :smt077 Я кажи , бармана на игрална зала нинджа ли е :?: В смисъл , има ли и той шурикен от пилешки кости , или има нунджаку изработено от изсъхналото ти лайно :smt077 Когато се срещнем , а щом си толкова близо , това може да е учудващо скоро , изсъхвацията ти ще е още по изсъхнала , ИЗСЪХНАЛ СУХЛЕС :smt077 Лайното ти ще втвърди и след това ще се счупи , ще го взема внимателно с хирургическите ръкавици , с които преди това съм направил вагинално смазване на путката на майка ти , и след това ще го положа нежно в детската ти устичка :smt077 Ще взема прясната фанта лимон току що изцедена в катетъра от ФишекМенът който рязко ще е изпуснал отпадъчен материал след срещата с юмрука ми :smt077 И ще налея в устичката ти , така преглъщането ще е по лесно , съпътствано с провъзгласение "хрус хрус смуч смуч преглът" :smt077 СПАРУЖЛЯК , как беше :?: :smt077 Ще се бием ли :?: Мухах

TrollFaace
05-08-2013, 00:23
http://i.imgur.com/aVZgT.gif

nosferatu23
05-08-2013, 00:31
Бахти скуката..........младежите рязко спекоха лайното , тамън си мислех че ще се заиграем вечерта , и не пишат повече , отивам да спя ай лека :smt023

LovEsIckk
05-08-2013, 01:21
Много думи, много изречения, а нищо смислено и интересно.
Кви ли хора не са минали през тоя раздел ама.. някои работи вече са банални.
Опитваш се да си център на внимание с дълги постове и 100 емотикона и уж оригинален изказ - еми не става така "батка".
Ако не си просеше умишлено сам внимание, можеше и да направиш некво впечатление.
Тук сме чели много по-интересни работи и е имало много по-щури хора.

nosferatu23
05-08-2013, 02:01
Много думи, много изречения, а нищо смислено и интересно.
Кви ли хора не са минали през тоя раздел ама.. някои работи вече са банални.
Опитваш се да си център на внимание с дълги постове и 100 емотикона и уж оригинален изказ - еми не става така "батка".
Ако не си просеше умишлено сам внимание, можеше и да направиш некво впечатление.
Тук сме чели много по-интересни работи и е имало много по-щури хора.

Знам че тайно се вълнуваш , и дойде да прочетеш с интерес баналните ми мнения , ти си най вярната ми фенка , затова ще ти дам да ми изсмучеш маслинката (на коктейла който ще ти направя) ;) правя ги много яки между другото ;)

AngelAntichrist
05-08-2013, 04:54
Аз също си набрах съюзници преди да започна офанзивата , никой не може да успее сам :smt023

...Бобър в мензис , на който току що му е потекла маняшка слуз от зловонника :smt077

този як форум (къде видя як форум?)

Подобно по начинът по който се изключват системите на болните в болницата и после като се спре командното дишане спират да съществуват.....сега ще му срежа аспиратора и ще умре :smt077 В тежка агония :smt077

Дори не ми трябваше да използвам физическа сила , успях чрез пораждане на нервност у детското му гласче :smt077

Всеки път преди да седне на компа гласчето заедно с пръстченцата потреперват и му се вдига рязко детското адреналинче , вратчето почервенява :smt077 така както като го фаща маняшки срам от яка мацка , и решава да излезе докато е време и не съм налял голяма доза кафява субстанция източена директно и ПРЯСНО ПРЯСНО от кенефа на съседската бабка :smt077 :smt077 :smt077 (Ти падаш ли си по малки момченца?)

Между другото това може да звучи не много заплашително , не и преди да ви се случи де :smt023 Бабка която сере по 20 пъти на ден и източват лайната на 3 дни , това количество ще постъпи в ХРАНОСМИЛАТЕЛНИЯ ТРАКТ на ФишекМенът :smt077

Свърших...

Fisherman
05-08-2013, 07:30
Много думи, много изречения, а нищо смислено и интересно.
Кви ли хора не са минали през тоя раздел ама.. някои работи вече са банални.
Опитваш се да си център на внимание с дълги постове и 100 емотикона и уж оригинален изказ - еми не става така "батка".
Ако не си просеше умишлено сам внимание, можеше и да направиш некво впечатление.
Тук сме чели много по-интересни работи и е имало много по-щури хора.

Кажи му го мацка

Chacho
05-08-2013, 09:10
Кажи му го мацка

Тъжното е, че и той го знае.

DarkTemplar
05-08-2013, 09:33
и се разляха тежки комплекси...

Авторче, няма кво да ти се обяснявам, всеки сам си решава проблемите, а когато движиш с утайките почти винаги ставаш един от тях. Btw малкият брат на Калоян е значително по-незаслужил да обитава тоя свят от батко си, жалко че той не беше на неговото място на онова кръстовище в Меден рудник.

Wednesday666
05-08-2013, 10:00
Ужасно неориентиран индивид..

Supermassive____
05-08-2013, 12:52
Ахахаха трагедия.

nosferatu23
05-08-2013, 13:04
и се разляха тежки комплекси...

Авторче, няма кво да ти се обяснявам, всеки сам си решава проблемите, а когато движиш с утайките почти винаги ставаш един от тях. Btw малкият брат на Калоян е значително по-незаслужил да обитава тоя свят от батко си, жалко че той не беше на неговото място на онова кръстовище в Меден рудник.

Черен рицарю , само да вметна че за мъртвите или с добро или с НИЩО ;)

Искаш да го играеш съдия ли :?: Би ли ми определил какво прави някой утайка :?: По моите възгледи нали знаеш че пък по "нормални" хора като теб може да бъдат утайка , заради качества които не притежават :?: Всичко е въпрос на гледна точка ;)


Ужасно неориентиран индивид..

Чак сега осъзнавам колко подли момичета може да има , като теб например , виж си личните какво ти отговорих ;)

klimatronik
05-08-2013, 15:54
най-смешното е , че рибока има друго профил, с който се подкрепя в темата тайно :D

nosferatu23
05-08-2013, 15:56
най-смешното е , че рибока има друго профил, с който се подкрепя в темата тайно :D

Кажи го да го знаят всички лек , дай да го изобличим , тайни не трябва да има :smt077 Срамът ще го облее и ще потекат екскременти :smt077

klimatronik
05-08-2013, 16:04
Не сигурен кой точно беше, за да не стане грешка, но щом съм лек , няма ти го кажа :D

nosferatu23
05-08-2013, 16:07
Не сигурен кой точно беше, за да не стане грешка, но щом съм лек , няма ти го кажа :D

Аве щом си лек това тряя да е като комплимент не схвана ли ве , всеки който е в час е лек , останалите са не-леки , демек толумби , толстолопи и т.н. Ако искаш няма да си лек вече , ама си сам :smt023 Давай да го изобличим , защото нали знаеш че мен трудно ще ме приземят вече се е видяло , но ще хване от най слабото звено в съюза , демек ще нападне теб първи например , ти няма да му отвърнеш подобаващо като мен , и той ще реши да те изрита в бъбрека и т.н. :smt023

klimatronik
05-08-2013, 16:14
:D :DИмам съмнения Donnie.Yen , ама може и да се бъркам. Знам обаче на 100% имаше друг профил, с който в други стари и далечни теми беше прилагал тази тактика, бяха го и хващали. Тая маймуна мръсна и въшлясала не е хич лесен противник ;)

nqmaznacheniee
05-08-2013, 16:14
Не съм чел нито отговорите в анкетата, нито постовете, ама ако има отговор "Супер безинтересен и смешен си" ме брой там.

nosferatu23
05-08-2013, 16:23
:D :DИмам съмнения Donnie.Yen , ама може и да се бъркам. Знам обаче на 100% имаше друг профил, с който в други стари и далечни теми беше прилагал тази тактика, бяха го и хващали. Тая маймуна мръсна и въшлясала не е хич лесен противник ;)
Мухахаха бахти маняка , добре гледай ся , аз почти измислих плана , за да го изкараме дружно от хралупата в която си складира жъладите и се крие като КАТЕРИК :smt077 Ще приложа най мръсната тактика , която владея. Ще запаля маняшка кофа пълна догоре с прясно изцедени конски лайна с примес на целулоза в тях и ще ги изсипя на няколко километра от дупката му. Катериците като рунтави животни имат маняшко обоняние , той ще намирише приятната за него миризма и ще се отзове на момента :smt077 Нали знаеш , за животните остава като ...оф как да го кажа , като роден инстинкт , като видиш примерно жена и да искаш да я защитиш и т .н. :smt023 При него като позамирише и ще се покаже , той добре познава този мирис :smt077 Мухахах как е плана ?


Не съм чел нито отговорите в анкетата, нито постовете, ама ако има отговор "Супер безинтересен и смешен си" ме брой там.

приятелю безинтересен и смешен не вървят заедно , тва ще рече че щом съм смешен (забавен и готин) не съм особено безинтересен. включването ти в МОЯТА тема е показно че обичаш да четеш моите захапки ;)

ranieri
05-08-2013, 16:24
wtf

nqmaznacheniee
05-08-2013, 16:28
Под "смешен" нямах предвид забавен и готин, ама щом така го приемаш си е твоя работа. А от твоите захапки съм прочел едва няколко и то не целите.

klimatronik
05-08-2013, 16:29
пхахаххахахаха , тряя да подейства плана.. няма как ... няма да устои .:D

nosferatu23
05-08-2013, 16:32
Под "смешен" нямах предвид забавен и готин, ама щом така го приемаш си е твоя работа. А от твоите захапки съм прочел едва няколко и то не целите.

Вземи голям шейк със сламка , вземи една цигара , отпусни тялото и започни да се наслаждаваш ;) Ако не се изкефиш значи все още не си достатъчно отпуснат и ти трябва яка пичка ;) Поздрави :smt023

Ahcy
05-08-2013, 16:36
Направо не ми идва и да те нахраня..

nosferatu23
05-08-2013, 16:38
x
Направо не ми идва и да те нахраня..

Не може да ти дойде ако го нямаш отвътре :smt023 Аз затова и съм на принципа ако не си добър в нещо по добре го остави и не започвай , загуба на време е :smt023 Иска тренинг , това го правя от много време :smt023 Също изчаквам удобен момент когато левелът ми е покачен , и тогава словата изпълнени с черноморско насилие потичат без да мога да спра :smt077 Всеки си има падежи разбира се , важното е да се изправиш бързо , както аз правя ;)

klimatronik
05-08-2013, 16:38
Направо не ми идва и да те нахраня..

Значи добре готвиш?
Може и да те взема за жена - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/545563-%D0%93%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B5-%D1%83%D0%B5-!!!
:D

girlwithblueeyes
05-08-2013, 16:42
Зле си
Не си забавен
Има по забавни индивиди тук

nosferatu23
05-08-2013, 16:44
Зле си
Не си забавен
Има по забавни индивиди тук

Теб не може да те забавлява нищо друго от пиян немец с космат шкомбак или швец китарист на рок група с нокти колкото на лемур :smt077 Така ги харесваш :smt077

Затова вземи се скрий :smt077 Предложията ти към мен няма да бъдат приети :smt077 Опитай с друг младеж :smt077 който ще ти върже мухахах

Ahcy
05-08-2013, 16:45
Значи добре готвиш?
Може и да те взема за жена - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/545563-%D0%93%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B5-%D1%83%D0%B5-!!!
:D

А на тебе съм ти обещал една патка в устата, не се притеснявай, няма да останеш гладен.

girlwithblueeyes
05-08-2013, 16:47
Пхааааа :lol:

Fisherman
05-08-2013, 16:49
най-смешното е , че рибока има друго профил, с който се подкрепя в темата тайно :D

най-смешното е,че нямам друг профил

Fisherman
05-08-2013, 16:50
А на тебе съм ти обещал една патка в устата, не се притеснявай, няма да останеш гладен.

остай го тоя е фурнаджийска лопата

klimatronik
05-08-2013, 16:57
остай го тоя е фурнаджийска лопата

Фурнаджията, която ще ви опече на шиш кебаб и после ше ви навира в аналното на млечна крава докато не получи дузина оргазма и се изсере докато плувате към червата й , като едновременно я излекувате от апандисит

klimatronik
05-08-2013, 16:57
най-смешното е,че нямам друг профил

на лъжата краката й са къси

Wax
05-08-2013, 17:00
http://foamythesquirrel.com/FoamyTheSquirrel.gif

Fisherman
05-08-2013, 17:03
Фурнаджията, която ще ви опече на шиш кебаб и после ше ви навира в аналното на млечна крава докато не получи дузина оргазма и се изсере докато плувате към червата й , като едновременно я излекувате от апандисит

нямаш талант

ReguL
05-08-2013, 17:06
За акаунтите ли питате?
Аз имам достатъчно.

klimatronik
05-08-2013, 17:11
нямаш талант

таланта е нищожна част от изкуството .
аре спри се хващаш на кукичката кат женски толстолоп с две израснали глави от радиацията на баща ти износените сперматозоидчета ;)

nosferatu23
05-08-2013, 18:33
Нападайте се СТРЪМНО младежи , днес съм малко зает с друго и няма да мога да се включа повече :smt023 но пък не оставяйте интереса да спадне , искам да видя намяшко нападение като се върна :smt023 Чухте ли :?: ай

nosferatu23
05-10-2013, 04:28
Така темата нямаше активни нападения , и като цяло не съм изкефен от западащия прогресивно интерес , затова ще вдигна залозите летвата тъй да се каже с маняшки 1 метър рязко нагоре. Имате маняшка почерпка от мен примерно за алкохол ако сте пиячи , или някъв вносен тютюн ако се пушачи все е тая . Целта на мисията е да бъда затапен , това не се случи досега , затова искам да ви дам нов шанс за атака . Атакувайте с всички средства :smt077 Искам самочуствието ми да бъде убито както аз разколебах вашето :smt077 Победителят ще получи също медал тип значка адидас , с трибагреника на адидас :smt023 И пропукс за бургас за 2 дни ;) Колкото да се напие и да си тръгне невредим ;)

П.с. ся се сетих за втора опция , който успее да ме затапи с маняшки лаф , тъй да се каже да ми уцели болното място , мога и да спра да пиша , тоест да се предам , да пусна официално изявление че съм паляк и да изляза ;)

TrollFaace
05-10-2013, 08:28
Много от рано пишеш е да не е време за даскало ? :D

nosferatu23
05-10-2013, 11:21
Много от рано пишеш е да не е време за даскало ? :D

ТЪПАНАР :smt023 Виж постовете ми как влизат от 12 вечерта до 6 сутринта и се замисли дали ставам за даскало или тогава лягам , мисир :smt077

sexyjujito
08-06-2013, 08:04
ТЪПАНАР :smt023 Виж постовете ми как влизат от 12 вечерта до 6 сутринта и се замисли дали ставам за даскало или тогава лягам , мисир :smt077

:дддДДдд :ддДд

anonymous895156
08-18-2013, 15:06
:smt077

RagioL
08-18-2013, 15:10
Защо ъпна темата на скапания въшкарник.

Fisherman
08-18-2013, 15:51
Защо ъпна темата на скапания въшкарник.

Защото го копира и е безмозъчна плесен,а ти си грозен.

RagioL
08-18-2013, 16:15
Защото го копира и е безмозъчна плесен,а ти си грозен.

И ти си Обратен ама вече не ти го правя на проблем нали.

Mary_Jane_69
08-18-2013, 18:01
И ти си Обратен ама вече не ти го правя на проблем нали.

тихичко

Mary_Jane_69
08-18-2013, 18:01
ей митко що ъпваш мемоарите на носферату толкова ли ти пълнеше с любов дупарата

Fisherman
08-18-2013, 18:04
И ти си Обратен ама вече не ти го правя на проблем нали.

да не би и ти да си станал обратен

RagioL
08-18-2013, 18:15
тихичко

По добре не ми се отваряй кифло да не те продам на някой французин за жълти стотинки.

RagioL
08-18-2013, 18:18
да не би и ти да си станал обратен

Не мечтая си обратна дружка че вече като зарибявам мацки да не ми казват че съм старомоден и тесногръд.

Mary_Jane_69
08-18-2013, 19:21
По добре не ми се отваряй кифло да не те продам на някой французин за жълти стотинки.

кофти

Fisherman
08-18-2013, 19:46
По добре не ми се отваряй кифло да не те продам на някой французин за жълти стотинки.

по-леко бе ей свинар,стига си се дървил на момичета в тоя форум,знам че си ги намразил,защото дори не те поглеждат у твойто село

FuCKkK13
08-18-2013, 20:11
тоя точно се махна и вие му ъпвате темите

anonymous895156
08-18-2013, 20:11
дано да се върне

Fisherman
08-18-2013, 20:13
дано да се върне

само че няма да се върне

anonymous895156
08-18-2013, 20:16
само че няма да се върне

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1148874_450827025025255_1762876600_n.jpg

Fisherman
08-18-2013, 20:58
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1148874_450827025025255_1762876600_n.jpg

доста гей

anonymous895156
08-18-2013, 21:00
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZcI0h1WdJz-TgAvuUA_CKGJI-sRQErnRVpBD9Zyif_ea3FALp

Mary_Jane_69
08-18-2013, 21:06
EWW EW EW EEEWWWW

TrollFaace
08-18-2013, 21:08
Ще ви сера от горе роби

RagioL
08-19-2013, 12:46
по-леко бе ей свинар,стига си се дървил на момичета в тоя форум,знам че си ги намразил,защото дори не те поглеждат у твойто село

Крадеш ми лафовете свирушке, аз първи споменах че ти си свинар.

LeagueofShadows
10-28-2013, 10:25
тоя точно се махна и вие му ъпвате темите

''тоя'' не е девствените ти съученици шматки , затова се обръщай подобаващо с уважение иначе ще получиш което си заслужиш :smt023

и да уточня не съм се махнал , по скоро ме принудиха :smt023 след бана ми по аипи се налага да влизам през педесехиляди проксита (аипито ми е статично и не се сменя като на късметлиите с БТК и други модеми) :smt023 влизам за първи път от май месец , понеже нямам време да търся проксита повечето не стават или са мноо бавни :smt023

между другото много е лесно да си водиш монолог и да нападнеш някои които не може да се защити , въпроса е когато може да ти отвърне с кроше в мутрата (аналог да отговоря с агресивен пост) , тогава какво ще се случи ? :smt077 :smt077 :smt077

DarkTemplar
10-28-2013, 10:30
Завръщането на джедая. ;]

LeagueofShadows
10-28-2013, 10:59
здравеи и на тебе приятелю , пропуснал ли съм доста през тея няколко месеца или не чак толкова :smt023

DarkTemplar
10-28-2013, 12:35
Нищо интересно, без теб на форума му липсваше колорит.

LeagueofShadows
10-29-2013, 05:36
Затова се върнах , стана ми жал за младежите които имат еднообразно и натоварващо ежедневие , знам как е , бил съм там :smt023

или както обичам да казвам , Boredom is the deadliest poison. :smt023 не си ли съгласен