PDA

View Full Version : Нещо по-конкретно за първият път.



melissandra
05-07-2013, 15:42
Здравейте!Аз съм на 17 години и имам приятел,които е на 20.Девствени сме и двамата.Няма да ви питам колко боли,колко кръв ще има,коя поза да пробваме.Изчетох много статии относно тези теми.Проблемът ми е следният,че приятелят ми е малко стеснителен и сигурно ще бъде много нервен да не обърка нещо.Познавам го добре.Моята молба е да ми дадете някакви съвети или предложения как да го предразположа.Знам,че звучи странно и че би трябвало да е обратното,но аз също не бих желала да станат гафове.На голяма основа е психическото предразположение,а той понякога отбягва темата за секс,но иначе "решителен" и наперен,както всеки мъж.Стигне ли се до темата и действията,все нещо му изскача.. :(

fakesmiles
05-07-2013, 15:54
Не се притеснявай,винаги ще има и такива момчета като твоето.Щом той е по-стеснителен,пробвай ти да поемеш инициативата - ти осигури мястото,ти започни,може и ти да си отгоре първия път.Важното е да се чувствате добре и да не се притеснявате.Може би ще е добре да е спонтанно,а не супер планирано.

melissandra
05-07-2013, 15:58
Обмисляла съм спонтаният вариант,но той наистина се притеснява,а това започна да притеснява и мен.Да не говорим,че спонтанните гафове са често срещано явление.

pifiella
05-07-2013, 15:59
За какъв гаф говориш?

Fisherman
05-07-2013, 16:02
Фабрика за шоколад сигурно

sweetycherry33
05-07-2013, 16:05
Може преди това да пийнете нещо ... не колкото да се напиете, просто малко да се отпуснете, знам ли.Както казаха - предразположи го! :cool: :D :lol:

ledenakrasota
05-07-2013, 16:09
За какъв гаф говориш?

За спукан презерватив примерно.


Първо много му говори, че трябва да свали всички задръжки. Промивай му мозъка. Бариерите много пречат, а вие и двамата нямате опит. Ако ти си по-сигурната, просто действай. Провокирай го да се отпусне. Примерно дълго време се гушкайте и си правете масажи, милвайте се. Моментът сам ще настъпи. :)

EinGutesKind
05-07-2013, 16:18
Секс с 20 годишен девственик, епично :D
Иначе за предразполагането - както казаха, с няколко чашки и всичко ще е 6. Само с думи от сорта "не се притеснявай" и т.н даже ще го притесниш повече.

melissandra
05-07-2013, 16:18
Проблемът е там,че за да се възбудя ми трябва страст,а романтиката убива всичко "животинско в мен" ако мога така да се изразя. :)

cunt
05-07-2013, 16:30
20 годишни нахакани девственици .. любимите ми ;d

li0n
05-07-2013, 16:31
Като за начало първият се пише без пълен член там, където ти е заглавието.
А ти можеш да поговориш малко с него, да го попиташ какво точно го притеснява и да му обясниш, че това е каквото искаш.
Ама не го спичай, бъди деликатна.

melissandra
05-07-2013, 16:47
Благодаря за съветите! :)

myfavouriteseason
05-07-2013, 17:48
Няма как да го предразположиш след като и на теб ще ти е за първи път. Просто го направете, само гледайте да не се нараните и не го правете по задължение. Вие си знаете де. Но просто не го пришпорвай, бъди импулсивна, покажи му яе това, което прави ти харесва и ще е по - уверен.

fakesmiles
05-07-2013, 18:03
Не знам точно каква страст очакваш,като сте толкова притеснени,ама по-добре подходи с малки очаквания към нещата.
Опитай се да се възбудиш по друг начин,не е нужно да е супер лигаво и романтично ;д

melissandra
05-07-2013, 18:40
Ще го измислим.Падам си креативна личност.Пожелайте ми успех! :)

marilyn
05-07-2013, 20:41
Секс с 20 годишен девственик, епично :D


Мда.. верно е...



Иначе, натискайте се, масажчета, едно, друго. Бъди ти по-активната. Абе.. присъединявам се като цяло към мнението на леденакрасота.

LDR
05-07-2013, 22:07
Щом си креативна личност какъв ти е проблемът?!
Мястото няма какво да го мислиш предполагам, вие ще се озовете на подходящото в правилния момент.
Според мен не е идея да го мислиш толкова много, защото в повечето случаи спонтанните неща са най-сполучливи (казвам го от личен опит и не само)!
Щом искаш повече страст, а не лигавщини-направи му еротичен масаж, натискайте се (няма как да не събуди сексуалното и живатинското в него), направи му френска, танцувай/разхождай се гола, има много варианти.

KadifWerewolf
05-08-2013, 05:51
Бре, бре, то не са четене на статии, предразполагане, анализи.. Т'ва не е ядрена физика

Fisherman
05-08-2013, 06:32
За некои хора тва е живота