PDA

View Full Version : Явно това е знак от съдбата да не си развалям кожата...



gosh01
05-07-2013, 17:27
Днес реших да отида на солариум, но като влезна във салона ми казаха, че вече нямат солариум. Викам си, това ще да е знак от съдбата да не ходя. Пък и без това се колебаех от страх да не се разболея от рак. Ама този пуст мерак да съм черна. Добре че стана така. После като се върнах се намазах с лосион и ми стана добре, че не съм се изпържила в преждевременния ковчег.

Четох че солариума състарявал кожата с няколко години. Ужас, а пък май вече излиза от мода щом масово салоните ги спират от употреба..

Хм..

myfavouriteseason
05-07-2013, 17:40
Солариума е гадно нещо. ! :( И пари да ми дават няма да влезна вътре !! И да послушай съдбата и не върви против нея

Hayashi
05-07-2013, 17:41
Ако ти е толкова мерак за си черна просто се намажи с автобронзант. Но солариумите са много много много вредни и изобщо не разбирам как някой доброволно би си го причинал това. Като чуя солариум и винаги се сещам за клипа на Stupid girl на Pink.

myfavouriteseason
05-07-2013, 17:45
Автобронзантите също са ужасни. Най - добре е да се печеш на слънце, НО УМЕРЕНО. А тъпите солариуми не стига, че те убиват бавно, ами и пари струват....

mlakniwe
05-07-2013, 17:51
Слънце+ускорител за тен при мен действа за 2 дни съм готов а съм много беличък по принцип

strawberry88
05-07-2013, 18:00
Правилно мислиш, не ходи. :)

HellOfaHottie
05-07-2013, 18:07
Евала за решението. Не бъди "овца", която се лъже и ходи да хрупа където и сложат слама...
Красивата кожа е здравата, не черната! А и сега има много слънце, дори веднъж на седмица - две да се печеш пак си е добре...

gosh01
05-07-2013, 18:09
Много се гордея със силата си да превъзмогна тази мания за тен. Прави сте, мерси за съветите. Пък и ми излизаше преди години като ходех по 50 лв. най - малко на месец.... хич не е малко...

BikerGirl
05-07-2013, 18:10
Трябва да си луда да даваш пари за собствената си вреда хубаво си решила

weheartiit
05-07-2013, 20:04
Слънце+ускорител за тен при мен действа за 2 дни съм готов а съм много беличък по принцип

какво ползваш попринцип (питам защото и аз съм много бяла)


сори,че не е по темата :)

thewhitelotus
05-07-2013, 20:04
Ако щеш вярвай :D но повечето мъже, които познавам предпочитат по-светли и естествени тонове на кожата, защото според това, което са ми казвали "Жените с бяла кожа изглеждат много по-нежни, а една жена трябва да е нежна". Така че ако го правиш, за да те хареса някое момче, по-добре се откажи.

Не знам кой я наложи тази мода да изглеждаш целогодишно като току-що напуснал плажа, но някои момичета направо прекаляват и стават смешни, защото просто в някои случаи толкова тъмни цветове на кожата не изглеждат естествени (например през зимните месеци изглежда странно, както и в комбинация с много светли коси и очи).

Така че виж, ако ти се прави - направи го, но си прецени сама дали има смисъл в твоя случай. Ако намираш, че си прекалено бледа или наистина имаш нужда от промяна, давай. От веднъж няма да хванеш рак, нито кожата ти ще се състари. :) Просто виж къде е границата между красиво и безвкусно и не се опитвай да имитираш други твои познати, а се съобразявай с твоята кожа и с това на теб какво ти отива.

Успех!

marin4itu
05-08-2013, 10:13
Започни да се харесваш такава каквато си - с бяла кожа.

stelkastel
05-08-2013, 16:11
Правилно си го счела като знак от съдбата. Аз също съм доста бяла и съм ходила няколко пъти, но мисля, че дори не усетих разликата. Просто се отказах. Разбрах, че никога няма да стана черна. И като казвам черна нямам предвид все едно съм ходила да се пека на Меркурий, а съвсем нормален тен. Някой беше писал/а, че повечето момчета харесват момичета със светла кожа. Не споря, но съм чувала от момчета, че харесват момичета с тен и им се кефят, когато го имат. Друг е въпросът какво трябва да си причиниш, за да изглеждаш достатъчно черна за техния вкус. И една картинка по този въпрос, която много ме разсмя: http://prikachi.com/images.php?images/757/6166757K.jpg

UniCoWN
05-08-2013, 19:45
Трябва да си луда да даваш пари за собствената си вреда хубаво си решила

:D То като се замислиш, в днешно време, половината от парите си, които даваме са за наша вреда.

Като почнем от всички вредни и пълни с боклуци храни, през повечето козметични продукти, през някои видове силни медикаменти, които понякога се налага да вземаме, всички нови мобилни и компютърни технологии....

Hayashi
05-08-2013, 21:32
Не всички момчета се радват на тен тип препечена филийка. Приятелят ми винаги ми прави много комплименти, че съм си бяла и не се връзвам на модите да се почерням. Най-добре е да се научим да се възприемаме с естествения си цвят на кожата.

Слънцето не е полезно за кожата в никакъв случай!

portokalka1994
05-10-2013, 20:12
Ако щеш вярвай :D но повечето мъже, които познавам предпочитат по-светли и естествени тонове на кожата, защото според това, което са ми казвали "Жените с бяла кожа изглеждат много по-нежни, а една жена трябва да е нежна". Така че ако го правиш, за да те хареса някое момче, по-добре се откажи.

Не знам кой я наложи тази мода да изглеждаш целогодишно като току-що напуснал плажа, но някои момичета направо прекаляват и стават смешни, защото просто в някои случаи толкова тъмни цветове на кожата не изглеждат естествени (например през зимните месеци изглежда странно, както и в комбинация с много светли коси и очи).

Така че виж, ако ти се прави - направи го, но си прецени сама дали има смисъл в твоя случай. Ако намираш, че си прекалено бледа или наистина имаш нужда от промяна, давай. От веднъж няма да хванеш рак, нито кожата ти ще се състари. :) Просто виж къде е границата между красиво и безвкусно и не се опитвай да имитираш други твои познати, а се съобразявай с твоята кожа и с това на теб какво ти отива.

Успех!

Много добре казано! +100

FuCKkK13
05-10-2013, 21:26
супер вредно е,не ти трябва.. ако започнеш от сега да се печеш и след един месец имаш тен и започнеш с нещо за повече тен август месец ще си като циганче ( това са 3-4 месеца все пак)

scioquoniamsuccedere
05-10-2013, 21:48
Не знам дали е знак от съдбата, но не ходи! Вуйна ми е чисто червена от солариума, а една приятелка стана на петна :х

analgin
05-12-2013, 09:59
Със сигурност е знак от съдбата , господ , кармата или някаква друга невидима сила .. ако се притесняваш за здравето си по-добре недей да ходиш , но да си обясняваш подобна случка като знак от съдбата е абсурдно

ShtrudeL
05-12-2013, 10:06
Недей.

Аз пък каквато съм черна и ми е нужно само едно ходене на басейн (примерно) и ставам още по- и е нещо ужасно и все мрънкам на хората около мен, че искам да съм бяла, а те 'хората пари дават за такова нещо'.. :о

PeaceOfMe
05-12-2013, 19:03
И аз бях като теб миналата зима, понеже кожата ми е бяла и чувствителна, реших да отида на солариум, но не видях разлика освен в портмонето ми.
Добре, че лятото бързо почернявам. Купи си нещо за ускоряване на тена, и за 1-2 дена ще видиш разликата. Поне аз за 2 дена на село, и станах доста по-черна, без дори да се пека. ;)