PDA

View Full Version : За еякулацията



as94
05-07-2013, 17:39
Здравейте! Въпросът ми е основно към мъжката част, но може и жените да се включат, разбира се. На 19 съм и при секс с гаджето свършвам за малко по-малко от половин час при бързи обороти. Бихте ли дали съвети как да не свършвам толкова бързо, все пак поне тя да свърши и след нея аз. Благодаря.

myfavouriteseason
05-07-2013, 17:46
Половин час е прекалено много време. Замисли се. Нормално е при бързи обороти за 10 - 15 мин максимум. Може би не се възбуждаш много.

as94
05-07-2013, 17:51
Но през този половин час има и момент на спиране за 3-4 секунди, за да не свърша и после продължавам. Въпросът е, че свършвам преди нея, а като свърша в презерватива не продължавам и тя не свършва. Въпросът е как да не свършвам толкова бързо, по-дебел презерватив или нещо друго?

xXxPETYAxXx
05-07-2013, 18:42
Че ти не свършваш бързо, тя свършва "бавно" :D
Постарай се просто тя да свърши преди теб.

as94
05-07-2013, 18:55
Жените почти винаги свършват по-бавно (в 95% от случаите според мен), затова питам.

EinGutesKind
05-07-2013, 18:58
Много просто - самозадоволи се преди секса, и после и за час няма да свършиш.

marilyn
05-07-2013, 19:21
Тя свършва бавно.

as94
05-07-2013, 19:43
Добре, но при това положение и аз трябва да задържам по някакъв начин и да свършвам по-бавно, затова питам за съвети и начини да свършвам по-бавно.

DENKAZ
05-07-2013, 19:58
Вкарай малко чувство. Понякога не е нужно да я лашкаш цял час за да свърши и тя.

poison in mind
05-08-2013, 13:23
Здравейте! Въпросът ми е основно към мъжката част, но може и жените да се включат, разбира се. На 19 съм и при секс с гаджето свършвам за малко по-малко от половин час при бързи обороти. Бихте ли дали съвети как да не свършвам толкова бързо, все пак поне тя да свърши и след нея аз. Благодаря.


Нежно смучене на горната устна на партньора

Според Тантрическата анатомия, женската горна устна е свързана посредством нервен меридиан с гениталиите. Такава целувка е много възбуждаща. Смята се, че има подобно влияние и при мъжете.


Стимулиране на сакралните нервни окончания
Стимулиране на сакрума /триъгълна кост в основата на гръбнака - мястото, където се намира енергията Кундалини/, използвайки натиск или вибрации със стегната ръка, или нежни потупвания със страничната част на ръцете. Сакралните нерви са свързани с гениталиите, така че тази стимулация е много възбуждаща.


Свиване и отпускане на „pubococcygeal” мускул /Кегели/
„Pubococcygeal” мускули са мускулите на тазовото дъно. Може да ги локализирате, кото прекъснете и задържите урината си. Усещат се под пикочния мехур. Упражняването на тези мускули е йогийска практика и ползите от тонизирането им са много. Ако свивате, задържате и отпускате тези мускули по време на секс, това ще подлуди и двама ви. Това е стара куртизанска техника, понякога наричана „тайния език”, която могат да използват и мъжете и жените.

http://newtantra.blogspot.com/2009/04/18.html

Специално ти препоръчвам да гледаш 2-та видео материала! Те са с научна цел и изследват начина, по който се достига до така трудният женски оргазъм! И един съвет от мен...ОБИЧАЙ Я! само когато тя е единственна за теб,ти би сторил това за нея, а тя ще се прероди в ръцете ти! Желая ви успех!

Ahcy
05-08-2013, 15:19
От колко време правите секс? ако е от скоро не е толкова странно да свършва по-бавно, понякога на двойките им отнема малко време да се опознаят по-добре под чаршафите, опитай се да разбираш какво,как защо и т.н. й е най-приятно. гледай езика на тялото й, повече любовна игра. иначе може и да има други причина като - тя да има някакъв проблем, ти да не си от най-добрите любовници и да ти трябва практика и малко повече сексуална култура.
не свършваш бързо споко.

poison in mind
05-08-2013, 16:09
От колко време правите секс? ако е от скоро не е толкова странно да свършва по-бавно, понякога на двойките им отнема малко време да се опознаят по-добре под чаршафите, опитай се да разбираш какво,как защо и т.н. й е най-приятно. гледай езика на тялото й, повече любовна игра. иначе може и да има други причина като - тя да има някакъв проблем, ти да не си от най-добрите любовници и да ти трябва практика и малко повече сексуална култура.
не свършваш бързо споко.

Браво! Хубаво е когато с разбиране и благост се помага на "приятел"!

as94
05-08-2013, 17:47
Ходим от почти 3 години и правим секс от 2,5 години. И двамата бяхме девствени, когато го правехме за първи път, а сега тя се разшири и е широка и е доста трудно да не свърша, успявам някак и не може да се каже, че нямаме опит. Като го правим е възбудена и все пак в най-добрия случай свършваме едновременно; най-често около 1 - 2 минути разлика в моя полза. Затова питах за техника, която да забави малко това, все пак не е само за мой кеф.

KadifWerewolf
05-08-2013, 18:07
сега тя се разшири и е широка и е доста трудно да не свърша
:D:D:D:D

as94
05-08-2013, 18:22
Еми някои са широки, някои са тесни, всичко си зависи от момичето/жената. Беше девствена, вече е широка и трудно се задържам, затова питам за начини за задържане. Просто тя се разшири с времето. Не знам кое е смешното.

Fisherman
05-08-2013, 18:31
а сега тя се разшири и е широка

да не дава Господ

prosto_chovek
05-08-2013, 19:02
Еми то принципно като момичето е тясно е по - трудно да не свършиш :D обаче да ти кажа, и за 15 минути можеш да накараш момиче да свърши. И за 10. Зависи какво правиш. Ако доскоро е била девствена, може още да не се чувства комфортно и да не може да се отпусне.

fakesmiles
05-08-2013, 19:15
Ох,и един час да не свършиш това не гарантира,че тя ще.
"Погрижи" се за нея,преди същинския секс,имаш език,пръсти...не е толкова трудно

DragonLady
05-08-2013, 19:39
И според мен проблема е по-скоро в нея. Когато един мъж знае какво да прави, а една жена как да се отпусне напълно, и за 10 минути може да свирши, че и за по-малко.
Иначе пробвай преди секс да изпиеш една бира ( около 1 час преди примерно, че много се пикае от бирата ), или твърдо, но в малко количество, за да издържиш повече, и да нямаш проблеми с вдигането на самолета.

Ahcy
05-08-2013, 22:10
На мен пък алкохола ми пречи в такива ситуации.
Значи от 2 години ходите заедно и ти още не знаеш какво да правиш с нея? Колко пъти да ти кажем, че не е проблема това, че ти свършваш бързо? и как така като се е разширила свършваш по-бързо, нещо не ти зацепвам логиката.

MarkKnight
05-09-2013, 01:26
е вие от 3 години се познавате..би трябвало да знаеш всичко за нея...пък и тя да не свършва явно не я възбуждаш достатъчно...

as94
05-09-2013, 14:52
На мен пък алкохола ми пречи в такива ситуации.
Значи от 2 години ходите заедно и ти още не знаеш какво да правиш с нея? Колко пъти да ти кажем, че не е проблема това, че ти свършваш бързо? и как така като се е разширила свършваш по-бързо, нещо не ти зацепвам логиката.

Ами, като влажна и широка, тази комбинация определено не помага да задържа повече от 25-30 мин. Затова си мислех, че свършвам бързо.

KostenurkataSpindi
05-09-2013, 17:10
Много просто - самозадоволи се преди секса, и после и за час няма да свършиш.

Еми тя ако иска повече сперма после от де?

LDR
05-09-2013, 18:25
Еми тя ако иска повече сперма после от де?


За какво ще й е?!
Иначе това със самозадоволяването е вариант, може и с по-дебели презервативи или пък преди същинската част да се "погрижиш" за нея както казаха по-горе с малко френска и т.н. Варианти много! :)

as94
05-09-2013, 18:38
Еми тя ако иска повече сперма после от де?

Сперма не й трябва! Винаги сме го правили с презерватив.

KostenurkataSpindi
05-09-2013, 18:44
Повечето момичета дето съм бил много се кефат като ги пръскаш много...

skok
05-09-2013, 22:56
Жените почти винаги свършват по-бавно (в 95% от случаите според мен), затова питам. Тва не е верно. Нещо не праиш кат хората щом не мое половин час да я свършиш или тя не може да се отпусне