PDA

View Full Version : Разговор с ''най-добра приятелка''



SunSetBeach
05-07-2013, 20:16
Миналата година ходих с най-добрата си приятелка на Слънчев бряг- в техния апартамент бяхме ...както и да е...разбрах някой работи и колко сме се променили и колко безкрайно различни сме..и как дори не ни е толкова интересно двете вече.Не съм сигурна тя какво мисли.Но се оказва, че тази година ще ходя с друга компания пак на Слънчев бряг и тъй като тя се познава с тях и все пак би било добре от моя страна да я поканя да дойде с нас...а на мен не ми се иска много,защото ще се чувствам ''обвързана'' с ''най-добрата си приятелка''.Чудя се дали да й кажа нещо по въпроса...?

looney tunes
05-07-2013, 20:25
По време на великденската ваканция се видях с най-добрата си приятелка, с която бяхме заедно от 1 до 12 клас и с която не се бяхме виждали от както завършихме преди 2 години вече (не мога да повярвам!). Та говорихме си, ама не както преди, просто с времето нещата се променят, нищо не може да остане такова каквото е било. Можеш да и обясниш как стоят нещата или да се направиш на кучка и да започнеш да се правиш, че не я познаваш.

SunSetBeach
05-07-2013, 20:26
да де..то отстрани лесно изглежда ама какво да й кажа в своя защита,че не искам да идва..иначе да-разбрах те...ама лесно в такъв случай може да се прекрачи границата.Мога да бъда кучка казвайки й истината..или поне тя да го разбере така

looney tunes
05-07-2013, 20:32
Тогава бъди кучка и се престори, че си и сърдита за нещо, измисли си някаква причина да се скарате и толкоз... (devil) :D

SunSetBeach
05-07-2013, 20:39
хаах добра идея,но нека не :D пък и е малко невъзможно щото не е като да контактуваме особено

Wednesday666
05-08-2013, 06:16
Сега като се замисля.. Не мога да си се представя без най-добрата ми приятелка.
Преди доста време съм казала, че тя не ми е просто приятелка, тя ми е сестричката.

Та по темата - не можеш ли просто да й го кажеш в очите?
Не бъди груба, кажи й, че вече не я чувстваш толкова близка.
Ти пак можеш да я поканиш на почивката, няма да сте само двете, ще сте цяла компания.
Но ако решиш да й го кажеш, май няма да е толкова добре да я каниш, знам ли.
Помисли как си го чувстваш ти, но според мен най-добрия подход е "Право куме в очи".

~The Smile~
05-08-2013, 09:50
Сега като се замисля.. Не мога да си се представя без най-добрата ми приятелка.
Преди доста време съм казала, че тя не ми е просто приятелка, тя ми е сестричката.

Аз също не знам как ще успея без най-добрата си приятелка. Даже на знам дали ще мога да живея без нея...
Ако наистина не искаш да си с нея вече, можеш да й намекнеш, че между вас е зейнала пропаст и не я чувстваш толкова близка, както преди.

SunSetBeach
05-08-2013, 12:46
и все пак-за морето..да и казвам ли че ще ходим или да замълчва и да изчакам тя да разбере така или иначе

Amore-Mio*
05-08-2013, 16:20
Аз само не мога да разбера защо задължително трябва да я поканиш да идва с вас?
Това си е твоя живот, твоят избор, твоето решение. И в никакъв случай, това че сте приятелки не означава да сте непрекъснато заедно.

Amore-Mio*
05-08-2013, 16:20
Аз само не мога да разбера защо задължително трябва да я поканиш да идва с вас?
Това си е твоя живот, твоят избор, твоето решение. И в никакъв случай, това че сте приятелки не означава да сте непрекъснато заедно.

SunSetBeach
05-08-2013, 17:49
то че аз няма да я поканя няма...питам дали да й кажа че ще ходим или да си замълча...