PDA

View Full Version : Той продължава да ме търси..



cattwalk
05-07-2013, 20:47
Здравейте.Скоро скъсах с приятели си.Така де той скъса с мен.Както и да е напоследък постоянно като се напива с приятели ми звъни късно вечерта..говори ми някакви тъпи работи от сорта на кво прайш.Вдига чужди телефони,звъня на разни приятели дига ми той постоянно се оказваме в една компания и това той го прави ... Объркана съм не знам защо го прави докато бяхме заедно ми каза че не е щастлив а сега постоянно сякаш се бута при мене..чувам се с него прекалено често става му навик..

Amore-Mio*
05-07-2013, 20:50
Престани да му вдигаш тогава.
Но не се учудвам, че нещата са стигнали до тук. Обикновено хората не говорят за проблемите помежду си и действат прибързано, след което съжаляват - вероятно има нещо такова и тук. Все пак нали си чувала, че пияни устни изричат трезвени желания.

cattwalk
05-07-2013, 20:52
Знам,че най-доброто решение е да не му вдигам,но все още ми е тръпка и не мога..по-скоро не искам да му затворя.Просто се замислих дали съжалява или нещо такова,въпреки че ме съмнява.

girlwithblueeyes
05-07-2013, 20:53
Единственото нещо което ми идва на ум , че е влюбен в тебе .
А вие защо се разделихте ?
Ако те е зарязал от нищото може съвеста му да се обадила и да са се зародили някакви чувства но просто да се държи като идиот .
Може просто да си прави ебавки , но защо само с тебе и от така настоятелно .
Най-добре се вижте и се разберете
За мен ако си прекратил лично ти една връзка и най-вече уж нямаш чувства към другият е странно да го търсиш постоянно .

fenastz
05-07-2013, 20:54
Докато "още ти е тръпка", няма да се спре.

valdesbg
05-07-2013, 20:55
Момъка просто не знае на кой свят се намира. Ако му се вържеш - лошо за теб. Не те иска, просто си запълва времето и се опитва да те превъзмогне.

cattwalk
05-07-2013, 20:57
Ами като цяло просто не се получаваше.Той не бил щастлив.А аз след известно време се замислих какво въобще е чувствал към мен..просто ми е объркано едни мои приятелки ми казаха,че той постянно говорил за мене.

girlwithblueeyes
05-07-2013, 20:58
Е няма ли да е по логично да я превъзмогва с други ?
Каква е логиката да се бута при нея ако исак да я разкара от живота си ?

cattwalk
05-07-2013, 21:13
Ако имаше още чувства към мен..като беше пиян сигурно щеше вече да ги е казал не знам

melany94
05-07-2013, 21:40
Шизофреник.

CharovnikaOtOz
05-07-2013, 22:16
Знам,че най-доброто решение е да не му вдигам,но все още ми е тръпка и не мога..по-скоро не искам да му затворя.Просто се замислих дали съжалява или нещо такова,въпреки че ме съмнява.

след като още ти е тръпка и изглежда ти си му тръпка защо не проведете един разговор да разбереш точно какво иска от теб?

cattwalk
05-07-2013, 22:34
Точно това си мисля дали аз съм му тръпка не мога да разбера просто...а иначе съм сигурна,че няма да иска да се съберем защото ще имаме все същите проблеми

CharovnikaOtOz
05-07-2013, 22:47
още си му тръпка, и определено не те е превъзмогнал, но колкото по-скоро изясниш нещата толкова по-добре, защото може да не иска да е с теб заради проблемите които сте имали, но пък да има нужда от някакъв тип емоционална връзка но без обвързване, а такава ситуация определено не е добра за теб, и колкото повече продължава толкова по-болезнено ще приключи

HollyGolightly
05-08-2013, 01:25
Просто се напива и не знае какво прави. Ако почне и когато е трезвен да ти се обажда и да ти говори неща, тогава може да се замислиш. Но да търсиш логика в действията на един пиян е безсмислено.


. Все пак нали си чувала, че пияни устни изричат трезвени желания.
Не при всички е така, моят какви си ги плете когато пийне малко повече.... 8-)