PDA

View Full Version : Заглежда се демонстративно



yYniiKaLnAa
05-08-2013, 09:29
С приятелят ми ходим от година и 2-3 месеца. Още от самото начало той се заглежда по някакви мацки и парадира с това. Не го прави, за да ме дразни. Като го питам защо, той ми казва : "просто плакна око" . Незнам това дали е нормално. Даже изцепва простотии от сорта на " какво ще и причиня " и т.н. Пред приятелите си се прави на интересен, тогава не му правя проблем. Лошото е, че това продължава и когато сме сами. По принцип и двамата сме привързани един към друг и не ходим никъде сами. Но преди 1 седмица, аз му казах, че ще излезна с моите приятелки, а пък той реши да излезне с неговите приятели. И отидоха в едно заведение, в което има страшно много мацки и причината, поради която ходят там е именно тази. Незнам дали трябва да позволя такова нещо. Приятелят ми ми каза, че точно заради момичетата ходи там. Честно казано, не мисля, че ще предприеме нещо, но се дразня от факта, че ходи там заради други момичета... Вчера поисках да отидем във въпросното заведение да пием кафе, но на него никак не му се искаше. Изтъкнатата причина беше, че като ме води там се чувства, че все едно ми е изневерил и ме води на мястото, на което го е направил, защото навсякъде ходим заедно, а пък там - не. Той е на 20, аз съм на 17

Violenza
05-08-2013, 09:36
Приятелят ти наистина прекалява. Заглеждането си е нещо напълно нормално, всички го правим. Но да ти изтърси "какво бих й причил" е глуапво и несъобразително. Говори с него и му обясни, че това те дразни. Ако не спре, чувствай се свободна ти да му обясниш какво би причинила на някой друг.

valdesbg
05-08-2013, 09:36
Почни да заглеждаш нацепени пичове и виж как ще реагира. Мен обаче ме навежда на мисълта че има бая несигурност във вашата връзка.... и нещата не са толкова спокойни на повърхността. Лошо няма да заглежда пичета, щом не пипа всичко е в реда на нещата.

anonymous708973
05-08-2013, 09:47
Приятелят ти наистина прекалява. Заглеждането си е нещо напълно нормално, всички го правим. Но да ти изтърси "какво бих й причил" е глуапво и несъобразително. Говори с него и му обясни, че това те дразни. Ако не спре, чувствай се свободна ти да му обясниш какво би причинила на някой друг.

Направо прескочи частта с говоренето, загледай се няколко пъти, ама много демонстративно, по някой адски пич с готино тяло и съвсем невинно отбележи, че се чудиш какъв ще е в леглото. Ако ти се издразни, кажи му, че е същият, ако има желание да бъде с теб, ще му се наложи да му светне крушката в главата кое е важно и да положи някакви усилия. Ако не ти се издразни, директно го махай.

looney tunes
05-08-2013, 09:55
Ами според мен всичките тея съвети, които давате са доста повърхностни, все пак са заедно от 2 години, а това не е никак малко време. Опитай се да му кажеш, че просто не ти е приятно да ги прави тея неща пред теб, а до колкото за ходенето на различни места, нормално да иска да се разнообрази човека, пък и да не говорим, че неговите приятели сигурно супер много го ебават, че постоянно сте заедно.

Chacho
05-08-2013, 10:04
Приятелят ти е тъп. На база на това можеш да решиш как да подхождаш към него.

Markuss
05-08-2013, 10:08
За мен ще остане забулен в мистерия отговорът, как хора изричащи коментари от типа "какво ще й причиня" или "плакна окото" пред когото и да е, си намират приятелки. И то такива, които след време търсят начин, да съхранят тази връзка.
looney tunes, периодът не играе никаква роля. Не вярвам, че човек с това описание е останал верен за повече от година. Или кръшка под носа на авторката или просто е прекалено прост и тъп.. или и двете, което за мен е най-вероятният отговор.

anonymous708973
05-08-2013, 10:47
Ами според мен всичките тея съвети, които давате са доста повърхностни, все пак са заедно от 2 години, а това не е никак малко време. Опитай се да му кажеш, че просто не ти е приятно да ги прави тея неща пред теб, а до колкото за ходенето на различни места, нормално да иска да се разнообрази човека, пък и да не говорим, че неговите приятели сигурно супер много го ебават, че постоянно сте заедно.

Много бързо биха ми охладнели чувствата при такова поведение, така че 2-те години веднага ги хвърлям в коша.

То било година и 2-3 месеца дори, не изглежда страшно написано колкото 2 години :д

balu4ka
05-08-2013, 11:28
В главата ми изплува само един въпрос "Ти себеуважение имаш ли ?"
Имате 2 годишна връзка,а той си позволява такова държание,което ми напомня на онея заблудени гарвани,който отчаяно обикалят заведенията,ако имат възможността да намажат с някоя.Но дори жаргона им и начинът им на поведение ме отвръщава,а това не бих могла да допусна като човек до себе си.Най-малкото би ме унижило,защото той не ме цени.Ако поне малко култура имаше твоят щеше да не си позволява такива изцепвания.
Аз ти предлагам да поговорите или да направиш като него,за да видиш реакциите му и как би отвърнал тогава.

girlwithblueeyes
05-08-2013, 13:09
Приятелят ти е тъп. На база на това можеш да решиш как да подхождаш към него.

И аз така мисля
И аз се заглеждам и моят приятел се заглежда напълно нормално си е . Но никога не ми исцепвал подобни глупости .
Адски нараняващо е .

Blab
05-08-2013, 13:27
Приятелят ти е тъп. На база на това можеш да решиш как да подхождаш към него.
хах, да.

FuCKkK13
05-08-2013, 13:44
Приятелят ти наистина прекалява. Заглеждането си е нещо напълно нормално, всички го правим. Но да ти изтърси "какво бих й причил" е глуапво и несъобразително. Говори с него и му обясни, че това те дразни. Ако не спре, чувствай се свободна ти да му обясниш какво би причинила на някой друг.

+ .. неговото държание е направо нахално .. всеки гледа - в рамките на нормалното .. и на мен някога ми е правило впечатление някой като мине,но нито съм си помисляла такива реплики ( камо ли да го кажа на глас) нито нищо.. просто ей така и то за части от секундата .. това всеки го прави дори несъзнателно,но на такова държание аз бих се обидила.. пробвай с разговор,ако продължи направи и ти да види дали е хубаво и все пак ''оправданието '' му за да не ходите там ми е леко съмнително ( едно,че уж да изглежда свободен - щото като отиде с теб ще видят,че има приятелка,друго щото наистина може да е направил нещо) ,но ти си знаеш

FuCKkK13
05-08-2013, 13:46
Ами според мен всичките тея съвети, които давате са доста повърхностни, все пак са заедно от 2 години, а това не е никак малко време. Опитай се да му кажеш, че просто не ти е приятно да ги прави тея неща пред теб, а до колкото за ходенето на различни места, нормално да иска да се разнообрази човека, пък и да не говорим, че неговите приятели сигурно супер много го ебават, че постоянно сте заедно.

и какво като са 2 години ? и 10 да са трябва да си мери приказките .. ходенето поотделно е едно, но това,че точно на определено място с без да искаш много момичета да не иска да я заведе - само двамата да са е друго

yYniiKaLnAa
05-08-2013, 13:54
Говорила съм с него - не става. Продължава. Опитвала съм се и да се заглеждам, но не съм такъв човек, а пък и на него изобщо не му пука. Той изобщо не ме ревнува, защото знае, че не бих предприела нещо и ми има доверие, обаче имам съмнения, че просто вече чувствата му са изстинали и за това не ме ревнува... Предпочита да излиза с приятелите си, от колкото с мен ... И явно отговора е ясен, просто аз не искам да го приема .....

ShtrudeL
05-08-2013, 13:54
Много бързо биха ми охладнели чувствата при такова поведение

yeap..

+ че бих истерясала 100 пъти ^

girlwithblueeyes
05-08-2013, 13:55
Тогава просто го махай тоя

ShtrudeL
05-08-2013, 13:56
Говорила съм с него - не става. Продължава. Опитвала съм се и да се заглеждам, но не съм такъв човек, а пък и на него изобщо не му пука. Той изобщо не ме ревнува, защото знае, че не бих предприела нещо и ми има доверие, обаче имам съмнения, че просто вече чувствата му са изстинали и за това не ме ревнува... Предпочита да излиза с приятелите си, от колкото с мен ... И явно отговора е ясен, просто аз не искам да го приема .....

ебати.. кажи му просто, че не ти е приятно и няма да я бъде тая, ако продължава така..
Ако толкова си 'плакне окото', да ходи да си действа с всички, на които 'би причинил' каквото и да е..

FuCKkK13
05-08-2013, 14:16
Говорила съм с него - не става. Продължава. Опитвала съм се и да се заглеждам, но не съм такъв човек, а пък и на него изобщо не му пука. Той изобщо не ме ревнува, защото знае, че не бих предприела нещо и ми има доверие, обаче имам съмнения, че просто вече чувствата му са изстинали и за това не ме ревнува... Предпочита да излиза с приятелите си, от колкото с мен ... И явно отговора е ясен, просто аз не искам да го приема .....
тогава си стои така,все някога ще ти писне и ще го приемеш отговора,че чак ще му натриеш и носа ... за твое добро е да се навиваш още повече и да ти писне по-скоро ,но преди това му кажи,че или спира или да си ходи при тия дето заглежда

prosto_chovek
05-08-2013, 14:55
Гаджето ти е на умствени няма и 14 години. Предвид това, че е на реални 20, мога да ти кажа, че е наистина много тъп.

Ahcy
05-08-2013, 15:23
Заглеждането според мен, не ви е най-големия проблем.

Amore-Mio*
05-08-2013, 16:14
Неговото държание е нахално, прекалено и силно съмнително.
Явно има нещо, щом не желае да отидете на това място само двамата - големи съмнения. Но както и да е. Лично, през цялото време си задавах въпроса дали ти изобщо държиш на себе си и гордостта си. Защото един себеуважаващ се човек не би позволил такова отношение, защото той с тия си думи и държание показва единствено, че не държи на теб и му е все тая за теб.

Сега се питай дали искаш да си с този човек?

feikk
05-08-2013, 18:03
Ебати простото парче е тоя твой приятел. Спри да му говориш 2-3-5 дена, седмица, абе докато не те пита що ? Като му кажеш, дано се светне, ама гледай да си красноречива и тотално ясна. Ако ли пък не те пита - смятай. Директно може и да не почваш пак някога да общуваш с него.
И само межж другото - толкова ли не можеш да идеш на онова място с многото мацки докато той е там без теб и да видиш върши ли ги някви и кви ? Познати общи туй-онуй ?

yYniiKaLnAa
05-08-2013, 19:55
Там имам страшно много познати и за това се съмнявам да ми е изневерил, но никога не мога да бъда сигурна.. Той ако е решил, няма как да го спра. Дали ще е в това заведение или в някое друго - няма значение. Просто незнам щом ми казва такива неща, дали би ги направил. Доста нелогично ми се вижда, едва ли не, да ми се хвали, че е видял някакво много хубаво момиче и в следващия момент да спи с нея. Имам в предвид, че щом ми споделя такива неща и не се чувства неудобно, сигурно е искрен.

CharovnikaOtOz
05-08-2013, 20:40
ами просто му кажи че ти е неприятно да говори пред теб по такъв начин и че ако те обича и уважава да спре да го прави, дори и да не е имал предвид да го прави нарочно за да те дразни

fenkaaa
05-08-2013, 21:38
Приятелят ти наистина прекалява. Заглеждането си е нещо напълно нормално, всички го правим. Но да ти изтърси "какво бих й причил" е глуапво и несъобразително. Говори с него и му обясни, че това те дразни. Ако не спре, чувствай се свободна ти да му обясниш какво би причинила на някой друг.

Съгласна.

Не имай прекалено много доверие на такъв човек,хората са казали " Куче,което лае,не хапе ",но има и изключения.Щом си позволява да говори така пред теб и то не за да те дразни,а защото така му е скимнало,работата не е много сигурна.

Tsukuda_Hiroshi
05-09-2013, 19:04
Сподели си на стената на фейса от оная група Euphoria 4 ladyes някой с плочици, да видиш как на твоя ще му хвръкне нервата... Прави се на плейбой, ама защото му позволяваш. Също така... ако бях на твое място, щях да издебна момента да сме двамата с НЕГОВИТЕ приятели и като мине някой готин, ще кажа "Мале какво ще му причиня на тоя батко!!!" Да видим тогава дали на твоя лудия ще му е добре... ;)

Кюпек с кюпека...Ай сиктир!