PDA

View Full Version : Рожден ден



best_guest
05-08-2013, 19:29
Здравейте :) Скоро навършавм 17 и се чудя къде да си празнувам рд-то. Дайте идеи за някое заведение в София (като бар или дискотека). Има вариант и у нас да го направя. Каква музика предлагате в такъв случай?

prosto_chovek
05-08-2013, 20:05
Музиката всеки сам си я предлага, зависи какво ти и гостите ти слушате. Барове има много, на дискотека вероятно няма да те пуснат. Мен ако питаш, най - хубавите партита стават вкъщи, само че предопреди комшиите предварително :D

best_guest
05-08-2013, 21:03
Ок. И още нещо за музиката :D Не слушам чалга а приятелите ми викат, че само на чалга можело да се танцува :D Кво правя в такъв случай?

prosto_chovek
05-08-2013, 22:03
Ако преобладаващо слушат чалга, мешай твоята музика с чалга на моменти. Примерно, на 17ти рожден ден се пие. Пускай в началото неща като сити, твоята музика и прочее, като видиш, че хората подпийват, продължи да видиш как ще реагират и им дай възможност някой сам да пусне песен. Като минат трима да си избират, ще разбереш в какъв тон ще продължи партито. Като искат чалга, а ти не обичаш чалга, качи си малко градуса и не слушай какво се пее, прави си веселото. И аз не слушам чалга, но често присъствам на купони, на които пускат такова. Не пречи, ако искаш да си правиш готиното и не ти пука. :)

skornex
05-11-2013, 19:18
Пускай чалгата кат са напиете вече :D