PDA

View Full Version : Моля помогнете ми !!!! СПЕШНО



Teri __
05-08-2013, 18:29
Здравей те в петък ще излизам с момче което много харесвам но не знам как да се държа пред него защото от дълго време не съм излиза с никой моля помогнете ми дайте ми теми за разговор ???

prosto_chovek
05-08-2013, 18:55
Теми за разговор можеш само ти да си дадеш, защото го познаваш. Дръж се естествено и нормално, нищо друго не се очаква от теб.

CharovnikaOtOz
05-08-2013, 19:08
Здравей те в петък ще излизам с момче което много харесвам но не знам как да се държа пред него защото от дълго време не съм излиза с никой моля помогнете ми дайте ми теми за разговор ???

питай го разни работи свързани с него и говори по-малко за себе си

HollyGolightly
05-08-2013, 19:11
Просто се успокой и не се стреми да подражаваш на някакъв даден модел поведение. Говори си спокойно, усмихвай се, ако искаш остави го той да води разговора, докато се отпуснеш. След това темите за разговор сами ще си дойдат. :)

prosto_chovek
05-08-2013, 19:14
питай го разни работи свързани с него и говори по-малко за себе си

Тук, обаче, има една опасност момчето да вярва в аксиомата "говори повече за момичето и я карай да говори за себе си". Много хора смятат, че жените обичат да говорят за себе си (което не е грешно в повечето случаи) и ако е така, може тя да се почувства неловко.

ledenakrasota
05-08-2013, 19:15
Не се обличай като ку*ва!

prosto_chovek
05-08-2013, 19:19
Не се обличай като ку*ва!

И това.

valdesbg
05-08-2013, 19:26
Дръж се нормално, така както би се държала към някой приятел. Ясно е че притеснението ще го има, то е неизбежно. Просто.. не се панирай. Ако всичко върви по план след 10-15 мин няма да усещаш че си на първа среща. Идеята е да не се стараеш да се държиш някак само защото си на първа среща с него. Дръж се така както е нормално за теб. Иначе си личи.

Теми за разговор, ми.. не знам, на мен естествено ми се получава да започне разговор без да мисля кой знае колко задълбочено. Говорил съм си за всякакви неща на среща..

Just a dreamer..
05-09-2013, 08:24
Не ce прави на такава каквато не си!
Облечи се както си искаш,дръж се естествено-важното е да си си ти!!
Бъди себе си,а ако не те хареса,той ще изгуби!

XoXo

polaroid.g
05-09-2013, 11:43
Хаха забавна ситуация, не ти трябват съвети как да се държиш и т.н.. когато се видите се отпусни, дръж супер естествено (както с най-добрите си приятели например :).. ) и всичко ще е окей.. :)