PDA

View Full Version : Релеф



monster22
05-08-2013, 19:39
Здравейте, на 16 години съм, висок 173-4 и тежа 74 кг. Имам около година и половина стаж в залата, като почнах бях 50 кг. Качих доста кг но не съм омазнил много, защото съм ектоморф и имам бърз метаболизъм. Въпреки това напоследък забелязвам, че имам леко коремче и малки паласки(като съм прав не си личи много, но като седна е много грозно). Сега смятам да започна да ходя на лостове 2 пъти в седмицата с раница с тежести вътре и да правя по 8-10 повторения и отделно да бягам 2-3 пъти в седмицата, за да изчистя пресата (в момента се виждат леко горните 2 реда, искам да ги изчистя да си личат добре).Първо искам да попитам според вас за 1 месец ще успея ли да изчистя добре с бягане 2-3 пъти в седмицата или да го увеличавам и ще загубя ли много мускулна маса, защото доста съм се трудил за нея, пък и сега изглеждам леко слаб в ръцете(35 студена). Под 71 кг не мисля да слизам.Също така сутринта след като правя кардио на гладно като се върна веднага ли да ям и какво? Иначе самото кардио ще се състои от 300 м бягане средно темпо след което 1 спринт 50 м и това повторено 6-7-8 пъти. Другият ми проблем е разширеният стомах. Правя вакуумки но няма голям ефект, намалих обема на храната (и въглехидратите следобед и вечерта), ако дадете някакво друго предложение ще бъда благодарен. :)

firstdiesel
05-13-2013, 12:51
всички като се свият стават "дебели"

ако те е толкова срам да седиш пред момичетата гол ... седи пред момичетата с тениска :D

monster22
05-13-2013, 20:41
Не ми е за момичетата ... Пък и с тениска като съм пак си личи просто ми е некомфортно с това коремче и искам да го стопя ... Ще отговориш ли на въпросите ми - Първо искам да попитам според вас за 1 месец ще успея ли да изчистя добре с бягане 2-3 пъти в седмицата или да го увеличавам и ще загубя ли много мускулна маса, защото доста съм се трудил за нея? И другият - сутринта след като правя кардио на гладно като се върна веднага ли да ям и какво?

firstdiesel
05-13-2013, 21:03
за 1 месец не става нищо съществено ... ще има резултати, но ще са забележими само за тебе

а и без зала, развитието ще е още по-забавено

пък ако не изпипаш храненето, трудно да има развитие, изобщо..