PDA

View Full Version : Къде да търся любовта ?



shaunaa
05-08-2013, 19:52
Не издържам повече всички около мен са обвързани само аз си нямам приятел и никога не съм имала а много искам. НА 15 съм и не смята, че съм толкова грозна но съм доста срамежлива ;@ Къде мога да си намеря приятел като не излизам в компания с момичета, а другите които познавам не ми допадат ? ;(

ameli
05-08-2013, 19:58
Който подбира - маструбира. :D

Така де, свали си малко критериите, все пак никой не е перфектен. Запиши се на спорт, бъди по-комуникативна и усмихната. Не търси любовта, не прави нищо на сила, тя ще те намери.. а и на 15 не мисля, че е болка за умиране, че нямаш гадже, после ще плачеш, че са ти разбили сърцето и ще искаш да върнеш времето назад. ;)

prosto_chovek
05-08-2013, 19:59
Любовта идва сама, не я търси. Запомни това. Колкото повече я търсиш, толкова повече подбираш, толкова по - малък шанс имаш. На 15 си, имаш време.

shaunaa
05-08-2013, 20:03
Който подбира - маструбира. :D

Така де, свали си малко критериите, все пак никой не е перфектен. Запиши се на спорт, бъди по-комуникативна и усмихната. Не търси любовта, не прави нищо на сила, тя ще те намери.. а и на 15 не мисля, че е болка за умиране, че нямаш гадже, после ще плачеш, че са ти разбили сърцето и ще искаш да върнеш времето назад. ;)
Би ли предложила някой спорт :ДДД

CharovnikaOtOz
05-08-2013, 20:04
Не издържам повече всички около мен са обвързани само аз си нямам приятел и никога не съм имала а много искам. НА 15 съм и не смята, че съм толкова грозна но съм доста срамежлива ;@ Къде мога да си намеря приятел като не излизам в компания с момичета, а другите които познавам не ми допадат ? ;(

ми примерно пробвай като видиш някой привлекателен мъж просто да му се усмихнеш любовта може да се срещне навсякъде

girlwithblueeyes
05-08-2013, 20:04
Тенис на маса
И Фитнес <3
нищо че въпроса не беше към мен

prosto_chovek
05-08-2013, 20:06
Би ли предложила някой спорт :ДДД

За момиче - фитнес, тенис, плуване - идеално. Бойните също са готини, супер секси е понякога момиче, трениращо таекуондо.

102
05-08-2013, 20:07
Момичето казва, че е срамежливо, дали плуването е точния избор...?

melany94
05-08-2013, 20:08
Е за кво ти е сериозна връзка на 15. Ти в ред ли си ?!?!? И кво ги гледаш другите, защо трябва да си същата. Моята първа сериозна връзка, която е сегашната ми започна, когато бях на 18. Преди това пак се занимавах с момчета, абсолютно без никакво обвързване и беше супер забавно. Така че в момента според мен не ти трябва гадже.

prosto_chovek
05-08-2013, 20:10
Момичето казва, че е срамежливо, дали плуването е точния избор...?

Човек преборва срама и страха си, когато се изправи очи в очи с него. А като влезе в басейна и мине 2 пъти точно през коридорите, съблекалните, вече ще го усеща някак си естествено. Пък и не вярвам тя да не ходи на море.

prosto_chovek
05-08-2013, 20:12
Моят съвет е каквото и да правиш, каквото и да тренираш, където и да ходиш, не ходи с нагласата, че точно заради това и там ще срещнеш любовта. Много вероятно е да останеш разочарована и в разочарованито си да пропуснеш някоя реална възможност на неочаквано място. ;)

shaunaa
05-08-2013, 20:20
Е за кво ти е сериозна връзка на 15. Ти в ред ли си ?!?!? И кво ги гледаш другите, защо трябва да си същата. Моята първа сериозна връзка, която е сегашната ми започна, когато бях на 18. Преди това пак се занимавах с момчета, абсолютно без никакво обвързване и беше супер забавно. Така че в момента според мен не ти трябва гадже. Може да не съм се изразила правилно не търся голямата любов, а искам да имам някой до себе си. Не мисля, че го правя за другите може би и аз искам да бъда щастлива както тях и така.

prosto_chovek
05-08-2013, 20:21
Може да не съм се изразила правилно не търся голямата любов, а искам да имам някой до себе си. Не мисля, че го правя за другите може би и аз искам да бъда щастлива както тях и така.

А това е най - голямата грешка да искаш гадже само да не си сама.

shaunaa
05-08-2013, 20:22
Човек преборва срама и страха си, когато се изправи очи в очи с него. А като влезе в басейна и мине 2 пъти точно през коридорите, съблекалните, вече ще го усеща някак си естествено. Пък и не вярвам тя да не ходи на море.

:ДД Толкова срамежлива не съм. Просто не мога да намирам много общи теми с непознати, трудно се сближавам с някого и съм тиха и ако съм в компания с много хора и не ги познавам добре не говоря освен ако някой не ме запита нещо ;с

shaunaa
05-08-2013, 20:22
А това е най - голямата грешка да искаш гадже само да не си сама.

Защо да е грешка ?

Positive_SouL
05-08-2013, 20:24
Защо?

prosto_chovek
05-08-2013, 20:28
Защо да е грешка ?

Защото в стремежа да намериш просто някой, намираш първия, който хванеш, което рядко е правилният избор. После ще ти е кофти.

valdesbg
05-08-2013, 20:41
Седни си на Д-то и се занимавай с нещо полезно. Учи си уроците примерно, намери си хоби, пиши поезия, членувай в клуб. Гаджето ти е заместител в случая, а това е лошо.

Positive_SouL
05-08-2013, 20:46
Седни си на Д-то и се занимавай с нещо полезно. Учи си уроците примерно, намери си хоби, пиши поезия, членувай в клуб. Гаджето ти е заместител в случая, а това е лошо.
А от къде да се зареди с енергия за да върши тези работи без проблема да я изтощава. Може ли човек да върши едно след като силно желае съвсем друго?

CharovnikaOtOz
05-08-2013, 20:47
Може да не съм се изразила правилно не търся голямата любов, а искам да имам някой до себе си. Не мисля, че го правя за другите може би и аз искам да бъда щастлива както тях и така.

и защо си мислиш че ще си щастлива като другите с човек който не обичаш, дали си напълно уверена че другите са наистина толкова щастливи или е възможно само отстрани да изглежда така

prosto_chovek
05-08-2013, 20:52
А от къде да се зареди с енергия за да върши тези работи без проблема да я изтощава. Може ли човек да върши едно след като силно желае съвсем друго?

Този проблем човек сам си го внушава и си го носи като хомот, който сам си е окачил. Колкото повече го мислиш и страдаш, че нямаш никой, а другите си имат, толкова повече няма да си имаш никой и толкова по - изтощен ще се чувстваш.

shaunaa
05-08-2013, 20:52
и защо си мислиш че ще си щастлива като другите с човек който не обичаш, дали си напълно уверена че другите са наистина толкова щастливи или е възможно само отстрани да изглежда така
Няма как да разбера, докато не се случи, но смятам да си намеря някой с който ще съм щастлива, а не както казахте първия срещнат

Positive_SouL
05-08-2013, 21:03
Този проблем човек сам си го внушава и си го носи като хомот, който сам си е окачил. Колкото повече го мислиш и страдаш, че нямаш никой, а другите си имат, толкова повече няма да си имаш никой и толкова по - изтощен ще се чувстваш.
Именно и толкова повече ще се проваляш в живота си, толкова повече ще се затваряш в себе си, толкова повече ще пропиляваш времето си в мисли. Не е ли най лесно да страдаш 1-2-3 месеца в една връзка и после 1-2 години да си съсредоточен върху това което беше изброено по горе от колкото да страдаш докато намериш подходящия човек което може да е след много години самота.

valdesbg
05-08-2013, 21:04
Позитив-Соул човек сам решава към какво да вложи енергията си. И съответно колко продуктивен може да бъде, като резултат от това. А самонавиването особено за глупости е капан, в който се пада изключително лесно за жалост.

prosto_chovek
05-08-2013, 21:07
Именно и толкова повече ще се проваляш в живота си, толкова повече ще се затваряш в себе си, толкова повече ще пропиляваш времето си в мисли. Не е ли най лесно да страдаш 1-2-3 месеца в една връзка и после 1-2 години да си съсредоточен върху това което беше изброено по горе от колкото да страдаш докато намериш подходящия човек което може да е след много години самота.

И като се забиеш с някой, който просто е свободен и е решил да е с теб, ако си по - затворен човек, а той по - доминиращ, ще ти се качи на главата и когато те зареже или ти него, ще се окажеш в по - лошо състояние от изходното.

fuk.em
05-08-2013, 21:11
Хъхх, търси си я, само ще си изгубиш времето, а когато те сполети ще се чудиш, къде е отлетяло времето?!

CharovnikaOtOz
05-08-2013, 21:14
Няма как да разбера, докато не се случи, но смятам да си намеря някой с който ще съм щастлива, а не както казахте първия срещнат

това вече е друго

Positive_SouL
05-08-2013, 21:18
Позитив-Соул човек сам решава към какво да вложи енергията си. И съответно колко продуктивен може да бъде, като резултат от това. А самонавиването особено за глупости е капан, в който се пада изключително лесно за жалост.

Човек решава към какво да вложи енергията си само ако мисли трезво и нищо не замъглява мисълта му. А в случая както ти сам каза човешката психика е слаба, лесно се поддава на такива капани в живота. Да не мислиш за сериозен проблем е невъзможно особено когато той е всеки ден пред очите ти!



И като се забиеш с някой, който просто е свободен и е решил да е с теб, ако си по - затворен човек, а той по - доминиращ, ще ти се качи на главата и когато те зареже или ти него, ще се окажеш в по - лошо състояние от изходното.

Всеки човек има предпочитания. Доминиращите хора както ги нарече си личат когато седнат да говорят на маса. Всеки си знае нервите, търпимостта, възможностите и може сам да преценява дали иска дадено нещо. Не може ли човек да има една физическа връзка без проблеми?

pifiella
05-08-2013, 21:24
ми примерно пробвай като видиш някой привлекателен мъж

МЪЖ?
Колко годишeн да е тоя мъж? :D

prosto_chovek
05-08-2013, 21:33
Всеки човек има предпочитания. Доминиращите хора както ги нарече си личат когато седнат да говорят на маса. Всеки си знае нервите, търпимостта, възможностите и може сам да преценява дали иска дадено нещо. Не може ли човек да има една физическа връзка без проблеми?

Мисля, че не ме разбра. Човек, който се хваща с друг човек, за да не е сам, е човек, който си търси заместител за нещо, което му липсва, но иска да има. В конкретния случай - любов. И когато получи някаква форма на това, което иска, той се старае да не го изпусне на всяка цена, защото това го кара да си мисли, че се чувства по начина, по който мечтае и не е сам, другите виждат, че не е сам, човекът от самовнушения започва да се чувства дори задължен пред обществото да бъде с този човек, защото до голяма степен се е хванал с него заради обществото. От другата страна, човекът, който се хваща с такъв човек, обикновено усеща, че търсещият другарче е по - слаб, затворен, уязвим, и има две причини да започне такава връзка - едната е да се възползва от това, че другият просто няма да иска да го загуби и да прави с него каквото си иска, докато не му омръзне, а другата е той да е същият, на ръба на отчаянието, тогава връзката може да е както много дълбока и успешна, което е рядък случай при това положение, така и пълен провал, защото двамата не знаят какво точно искат. И статистически погледнато, 90% от този тип връзки завършват с много сълзи за поне един от двамата.

Positive_SouL
05-08-2013, 21:47
Мисля, че не ме разбра. Човек, който се хваща с друг човек, за да не е сам, е човек, който си търси заместител за нещо, което му липсва, но иска да има. В конкретния случай - любов. И когато получи някаква форма на това, което иска, той се старае да не го изпусне на всяка цена, защото това го кара да си мисли, че се чувства по начина, по който мечтае и не е сам, другите виждат, че не е сам, човекът от самовнушения започва да се чувства дори задължен пред обществото да бъде с този човек, защото до голяма степен се е хванал с него заради обществото. От другата страна, човекът, който се хваща с такъв човек, обикновено усеща, че търсещият другарче е по - слаб, затворен, уязвим, и има две причини да започне такава връзка - едната е да се възползва от това, че другият просто няма да иска да го загуби и да прави с него каквото си иска, докато не му омръзне, а другата е той да е същият, на ръба на отчаянието, тогава връзката може да е както много дълбока и успешна, което е рядък случай при това положение, така и пълен провал, защото двамата не знаят какво точно искат. И статистически погледнато, 90% от този тип връзки завършват с много сълзи за поне един от двамата.

Това може да го има може и да го няма като вариант. Дори и подходящия, може да се окаже неподходящ и всичко да завърши с лоши чувства. Тогава кога ще откриеш правилния човек без да търсиш и да пробваш и как може да очакваш от човека до теб да те прави щастлив ако ти не правиш нищо за него и връзката? Значи в крайна сметка през горе твоята описана ситуация може да мине всеки. Никой не е застрахован. Но в случая аз мисля че тя просто иска някаква връзка, което означава че може би няма да мине през стъпките които си описал.

prosto_chovek
05-08-2013, 21:50
Това може да го има може и да го няма като вариант. Дори и подходящия, може да се окаже неподходящ и всичко да завърши с лоши чувства. Тогава кога ще откриеш правилния човек без да търсиш и да пробваш и как може да очакваш от човека до теб да те прави щастлив ако ти не правиш нищо за него и връзката? Значи в крайна сметка през горе твоята описана ситуация може да мине всеки. Никой не е застрахован. Но в случая аз мисля че тя просто иска някаква връзка, което означава че може би няма да мине през стъпките които си описал.

Винаги има риск нещата да се оплескат. Но когато започваш една връзка поради факта, че просто не искаш да си сам, ти тръгваш с друга нагласа към тази връзка. И тази нагласа не е "как ще бъда щастлив с този човек", а "как а не го загубя" още от самото й начало. Което не е предпоставка за нищо хубаво и обикновено се прави от хора, които са по - чувствителни на тази тема, тя им е болна и са склонни на много силни психози в следствие на прекратяването на такава връзка.

ledenakrasota
05-08-2013, 21:55
Не търси, защото няма да я намериш. Тя ще те намери. Или както казва Пикасо: Аз не търся. Аз намира.

Positive_SouL
05-08-2013, 21:59
А каква е разликата в случая от нормален човек който не търси връзка но случайно се появява човек в който се влюбва. Няма ли ситуацията да е същата?
И още един въпрос, от къде си сигурен че тя ще бъде влюбена в първия човек. В началото всеки си мисли че е влюбен след това му минава :P

prosto_chovek
05-08-2013, 22:02
А каква е разликата в случая от нормален човек който не търси връзка но случайно се появява човек в който се влюбва. Няма ли ситуацията да е същата?
И още един въпрос, от къде си сигурен че тя ще бъде влюбена в първия човек. В началото всеки си мисли че е влюбен след това му минава :P

Разликата е в нагласата, с която се подхожда към връзката. Когато случайно те срещне любовта, ти влизаш в такава връзка с чувство на изненада от това, което се случва и екзалтация, които после утихват, но ако нещата са добре, връзката има бъдеще. Докато при връзка по нужда влизаш с чувство на страх и несигурност и тепърва се опитваш да възпитаваш у себе си чувства, модели на поведение и прочее, което мислиш, че е редно, защото си започнал тази връзка като модел на подражание на останалите.

Positive_SouL
05-08-2013, 22:08
Какво трябва да направи тя за да не изпадне в тази ситуация и в това състояние?

prosto_chovek
05-08-2013, 22:11
Какво трябва да направи тя за да не изпадне в тази ситуация и в това състояние?

Да не търси на всяка цена просто гадже, за да не е сама, а да избере да бъде с човек, с който знае защо е и има реално чувства към него.

paladincho12345
05-08-2013, 22:11
:ДД Толкова срамежлива не съм. Просто не мога да намирам много общи теми с непознати, трудно се сближавам с някого и съм тиха и ако съм в компания с много хора и не ги познавам добре не говоря освен ако някой не ме запита нещо ;с

И аз съм същата история като цяло, а с "правилното" момиче се запознахме случайно. Наистина недей да търсиш напористо, да не ти бъде фикс идея. Излизай, запознавай се с повечко хора и може освен контакти да попаднеш на "тръпката" си.

CharovnikaOtOz
05-08-2013, 22:14
МЪЖ?
Колко годишeн да е тоя мъж? :D

това не го разбрах съжалявам

Positive_SouL
05-08-2013, 22:20
Да не търси на всяка цена просто гадже, за да не е сама, а да избере да бъде с човек, с който знае защо е и има реално чувства към него.

Ами аз като казах че всеки може да преценява какво може да понесе не е ли същото!
В крайна сметка това ми беше мисълта че коментарите от сорта не си търси гадже няма да и решат проблема.
Може да излезе с човек който може да понася и да я разсейва от проблема. А да изпадне в ситуацията че да прави всичко за него си зависи само от нея и от неговото отношение. Ако тя наистина го харесва няма нищо лошо и е нормално да го направи, това както казах може да се случи и на опитни и на неопитни.

prosto_chovek
05-08-2013, 22:26
Ами аз като казах че всеки може да преценява какво може да понесе не е ли същото!
В крайна сметка това ми беше мисълта че коментарите от сорта не си търси гадже няма да и решат проблема.
Може да излезе с човек който може да понася и да я разсейва от проблема. А да изпадне в ситуацията че да прави всичко за него си зависи само от нея и от неговото отношение. Ако тя наистина го харесва няма нищо лошо и е нормално да го направи, това както казах може да се случи и на опитни и на неопитни.

Едно е да си търсиш гадже, друго е да си търсиш пълнител на празнотата в себе си.

Positive_SouL
05-08-2013, 22:29
Едно е да си търсиш гадже, друго е да си търсиш пълнител на празнотата в себе си.
А смисъла на любовта не е ли да запълниш празната част в живота си.

prosto_chovek
05-08-2013, 22:35
А смисъла на любовта не е ли да запълниш празната част в живота си.

За мен смисълът на любовта е да намериш човек, с когото да бъдеш щастлив, да получаваш и да даваш и заедно с този човек да изградите своето щастие. За запълване на празнини хората са измислили вар, цимент, гипс, хоросан. Любовта е друго.

Positive_SouL
05-08-2013, 22:43
За мен смисълът на любовта е да намериш човек, с когото да бъдеш щастлив, да получаваш и да даваш и заедно с този човек да изградите своето щастие. За запълване на празнини хората са измислили вар, цимент, гипс, хоросан. Любовта е друго.

Напротив ти каза изграждаш щастие, а това означава че изграждаш нещо което нямаш. Може да имаш щастие но точно това щастие което искаш го нямаш и го 'запълваш" там където липсва в душата със тази любов.

prosto_chovek
05-08-2013, 22:46
Напротив ти каза изграждаш щастие, а това означава че изграждаш нещо което нямаш. Може да имаш щастие но точно това щастие което искаш го нямаш и го 'запълваш" там където липсва в душата със тази любов.

Това, че градиш нещо, не означава, че го нямаш. Казах ти, помисли над това как би се чувствала ти примерно, в ролята на човек, който е използван за пълнеж от някой, който не знае какво иска. Това се получава в случая, който обсъждаме. :)

Positive_SouL
05-08-2013, 22:55
Това, че градиш нещо, не означава, че го нямаш. Казах ти, помисли над това как би се чувствала ти примерно, в ролята на човек, който е използван за пълнеж от някой, който не знае какво иска. Това се получава в случая, който обсъждаме. :)
Да изграждаш щастие образно казано може да звучи като да запълниш наполовина пълната дупка :)

А това да ползваш някой човек като пълнеж звучи грозно. Защо не кажеш същото но с други думи примерно да споделиш моменти с някого. Иначе така казано все едно всичките ни приятели са едни пълнежи в живота.

LadyDi
05-09-2013, 05:35
Напротив ти каза изграждаш щастие, а това означава че изграждаш нещо което нямаш. Може да имаш щастие но точно това щастие което искаш го нямаш и го 'запълваш" там където липсва в душата със тази любов.
Щастието си е щастие и не съществуват разновидности. Няма щастие с карамел или щастие с конфитюр от вишни. Ако си щастлив, си щастлив, без значение дали такъв те прави човека до теб, новия лаптоп или нещо съвсем различно.
Любовта не означава запълване на празнина. Любовта означава допълване на двама души в името на общо щастие. Другите клишета просто звучат... ами, глупаво.

prosto_chovek
05-09-2013, 07:37
Щастието си е щастие и не съществуват разновидности. Няма щастие с карамел или щастие с конфитюр от вишни. Ако си щастлив, си щастлив, без значение дали такъв те прави човека до теб, новия лаптоп или нещо съвсем различно.
Любовта не означава запълване на празнина. Любовта означава допълване на двама души в името на общо щастие. Другите клишета просто звучат... ами, глупаво.

Това.

Chacho
05-09-2013, 07:39
Бойните също са готини, супер секси е понякога момиче, трениращо таекуондо.

+100

Мисла да направа песен за таекуондистките. :D

LadyDi
05-09-2013, 07:43
Аз пък, да ви се похваля, се записах на степ аеробика. Отидох на една тренировка и направо ще умра от мускулна треска.
Да се таковам в мързеланата...

prosto_chovek
05-09-2013, 07:44
Нали знаеш, че след всяка следваща тренировка мускулната треска ще е все по - малка. Супер, давай все така. ;)

LadyDi
05-09-2013, 07:58
Проблемът е, че ми се налага следващите две да ги пропусна, просто няма да съм в града.
Ама... съм си наумила да не се отказвам :cool:

Chacho
05-09-2013, 08:01
Проблемът е, че ми се налага следващите две да ги пропусна, просто няма да съм в града.
Ама... съм си наумила да не се отказвам :cool:

You go, girl!
Как си мислех, като бях на 15-16, че няма да спра да спортувам и се раздавах на макс, сега нема грам време. Аз съм на уводен период, домашна гимнастика, после ще почвам и аз някъв спорт.

Предизвиквам те на двубой по постоянство! :D

bilqnavod
05-09-2013, 08:04
Малка си още не ти трябва, не гледай другите какво правят, а гледай в собственото си канче. Щом не си срещнала никой до сега - значи така трябва. Имаш си други задължения в момента. Смятам, че мислиш повърхностно. Една връзка привидно може да ти донесе много щастие, но също и много проблеми. Гледай си уроците на всичко ще му дойде времето.

LadyDi
05-09-2013, 08:05
You go, girl!
Как си мислех, като бях на 15-16, че няма да спра да спортувам и се раздавах на макс, сега нема грам време. Аз съм на уводен период, домашна гимнастика, после ще почвам и аз някъв спорт.

Предизвиквам те на двубой по постоянство! :D

Challenge accepted.
Аз цял живот нищо не съм тренирала. Тук там по нещо за малко и се отказвах. Нямах мерак, а имах време. Сега нямам време, а имам мерак :lol:
Пробвах, да ти кажа, с домашната гимнастика, ама не е за мен. В смисъл, почвам и малко като ме заболи нещо или се поизморя и спирам. А там, като знам, че съм дала пари за тоя един час, скачам или докато припадна или докато изтече часа :D

Chacho
05-09-2013, 08:08
Challenge accepted.
Аз цял живот нищо не съм тренирала. Тук там по нещо за малко и се отказвах. Нямах мерак, а имах време. Сега нямам време, а имам мерак :lol:
Пробвах, да ти кажа, с домашната гимнастика, ама не е за мен. В смисъл, почвам и малко като ме заболи нещо или се поизморя и спирам. А там, като знам, че съм дала пари за тоя един час, скачам или докато припадна или докато изтече часа :D

Важното е да чувстваш пълноценна тренировката. Аз тренирам вкъщи, щото връщам форма, а без да съм в някаква стартова кондиция, няма смисъл да се захващам с нещо по-сериозно.

Но с времето, като напредваш, почваш да си поставяш по-високи цели и да си стигаш до по-крайни предели. И след време ще имаш самосъзнанието да тренираш вкъщи, но няма да ти е достатъчно. ^^

Whatever, радвам ти се, че си почнала.

ПС: Абе, за кво беше темата? :D

klimatronik
05-09-2013, 08:10
без хапове , няма резултати ;)

Chacho
05-09-2013, 08:12
без хапове , няма резултати

Вече си купих аспирин.

LadyDi
05-09-2013, 08:12
Важното е да чувстваш пълноценна тренировката. Аз тренирам вкъщи, щото връщам форма, а без да съм в някаква стартова кондиция, няма смисъл да се захващам с нещо по-сериозно.

Но с времето, като напредваш, почваш да си поставяш по-високи цели и да си стигаш до по-крайни предели. И след време ще имаш самосъзнанието да тренираш вкъщи, но няма да ти е достатъчно. ^^

Whatever, радвам ти се, че си почнала.

ПС: Абе, за кво беше темата? :D

И аз имам да връщам кондиция :lol: Бая съм се отпуснала и за мен е недопустимо. Ама да, да се върнем на темата :cool:

klimatronik
05-09-2013, 08:13
:D аспирина е много вредно, трябва да внимаваш с него.

Chacho
05-09-2013, 08:19
:D аспирина е много вредно, трябва да внимаваш с него.

Знам, аз го пия на цикли. :lol:

ledenakrasota
05-09-2013, 11:11
Аз пък, да ви се похваля, се записах на степ аеробика. Отидох на една тренировка и направо ще умра от мускулна треска.
Да се таковам в мързеланата...

Просто нямаш тренинг и издръжливост. Не може да се отказваш при първата спънка. 8)

kalpazanka
05-09-2013, 11:13
Аз се разплаквах, като видех стълби, първите три дни от 30 days shred
Ама с'я съм кораво копеУе 8-)

И съм стипца- пари за фитнес или тренировки ня'а дам! Ще си подскачам вкъщи или ще тичам в парка, ако намеря компания, ей така от скръндзалък.

ledenakrasota
05-09-2013, 11:19
Аз тренирах джудо и си разширих мускулите. Спрях го и началото на миналия семестър само се криех по коридорите от треньорката. Спрях го и започнах тези дни Pump It Up. Старата любов ръжда не хваща. :D Майка ми ходи всяка неделя на някаква аеробика и мисля да отида с нея, но съм скептично настроена. :)

Chacho
05-09-2013, 11:20
Аз се разплаквах, като видех стълби, първите три дни от 30 days shred
Ама с'я съм кораво копеУе 8-)

И съм стипца- пари за фитнес или тренировки ня'а дам! Ще си подскачам вкъщи или ще тичам в парка, ако намеря компания, ей така от скръндзалък.

Аре да та водим на стрийт фитнес. :D

Вени, аеробиката е яка, само гледай да отидеш в подходяща зала. Може да е не по-малко изморителна и интересна от джудото.

ledenakrasota
05-09-2013, 11:24
Аре да та водим на стрийт фитнес. :D

Вени, аеробиката е яка, само гледай да отидеш в подходяща зала. Може да е не по-малко изморителна и интересна от джудото.

Мерси! На мен ми са скучни еднообразните упражнения и еднаквата музика. Примерно Pump It Up е аеробика, кик-бокс, латино танци, йога, обикновена гимнастика. Точно каквото искам и нямам мускулна треска, защото всичко е пресметнато точно като разтягане и загрявка. Има някаква система.

Chacho
05-09-2013, 11:29
В един момент научаваш достатъчно за тренирането, че да можеш сам да си измислиш 30daysshread или Pump it up тренировка/програма.

В crossfit-а има доста по-добри попадения и там нещата наистина са пресметнати и има схема. Но трябва мнооого да четеш и повечето програми са за машини. :D

ledenakrasota
05-09-2013, 11:34
В един момент научаваш достатъчно за тренирането, че да можеш сам да си измислиш 30daysshread или Pump it up тренировка/програма.

В crossfit-а има доста по-добри попадения и там нещата наистина са пресметнати и има схема. Но трябва мнооого да четеш и повечето програми са за машини. :D

Аз мога да мисля и за момента това ме устройва. [-( С тази програма бях в най-добрата си форма преди. Преди чипсовете. :lol:

Positive_SouL
05-09-2013, 11:34
Щастието си е щастие и не съществуват разновидности. Няма щастие с карамел или щастие с конфитюр от вишни. Ако си щастлив, си щастлив, без значение дали такъв те прави човека до теб, новия лаптоп или нещо съвсем различно.
Любовта не означава запълване на празнина. Любовта означава допълване на двама души в името на общо щастие. Другите клишета просто звучат... ами, глупаво.

Кой е казал че има разновидности на щастието? Това което казах имаше друг смисъл. Например пълно и непълно щастие не ти ли говори нещо? А това че любовта означава допълване на двама души кой не го знае?

fenkaaa
05-09-2013, 15:36
Само като прочетох "Къде да търся любовта",влязох с нагласата да ти напиша,че любовта не се търси,не е предмет за да я търсиш и да я намериш.. тя е от тези неща,които сами те намират тогава,когато най-малко очакваш.Тогава,когато най-много си мислиш,че никога няма да я срещнеш.

Chacho
05-09-2013, 15:37
Само като прочетох "Къде да търся любовта",влязох с нагласата да ти напиша,че любовта не се търси,не е предмет за да я търсиш и да я намериш.. тя е от тези неща,които сами те намират тогава,когато най-малко очакваш.Тогава,когато най-много си мислиш,че никога няма да я срещнеш.

А иначе не може, тей ли?

girlwithblueeyes
05-09-2013, 16:00
Фитнеса и плуването са истината <3 и спортната гимнастика

Иначе то колкото повееч се напираш да я търсиш тая любов тя все ще ти бяга :D

shaunaa
05-09-2013, 18:22
Мисля, че объркахте темата ;)

prosto_chovek
05-09-2013, 18:24
Мисля, че получи отговор на въпроса си. ;)

Amore-Mio*
05-09-2013, 20:15
Махни тая срамежливост.

Иначе, и да я търсиш под дърво и камък - няма да стане.
Не ти е дошло времето просто и това е.

sneering
05-09-2013, 20:22
Колкото и да си хубава,ако си много срамежлива е еднакво с това да си грозна,спрямо процента на успеваемост в отношенията с хората от другия пол.

shaunaa
05-10-2013, 14:12
щом всичко в живота ни е отредено кога да се случи защо трябва да учим, за да влезем след това в добър университет и да имаме хубава работа ? Ако искаме да имаме нещо не трябва ли да правим всичко възможно докато не го имаме ? Ако никога не правим усилие да имаме нещо как ще го постигнем ? Според мен това са пълни глупости, че трябва да чакаме любовта и тя сама ще ни намери, защото ако чакаме всичко да стане без да правим нищо никога няма да имаме нищо

Chacho
05-10-2013, 14:24
щом всичко в живота ни е отредено кога да се случи защо трябва да учим, за да влезем след това в добър университет и да имаме хубава работа ? Ако искаме да имаме нещо не трябва ли да правим всичко възможно докато не го имаме ? Ако никога не правим усилие да имаме нещо как ще го постигнем ? Според мен това са пълни глупости, че трябва да чакаме любовта и тя сама ще ни намери, защото ако чакаме всичко да стане без да правим нищо никога няма да имаме нищо

Ако всичко в живота е отредено, в това число влизат и усилията, които ще положиш.

Positive_SouL
05-10-2013, 15:29
Ако всичко в живота е отредено, в това число влизат и усилията, които ще положиш.

Ако обаче вярваме в това живота става без мислен! Без вяра, без цели, без нищо! Не мислиш ли?

Chacho
05-10-2013, 15:38
Ако обаче вярваме в това живота става без мислен! Без вяра, без цели, без нищо! Не мислиш ли?

Точно обратното. Имаш чувството на пълна свобода на мислите и всичко си е по старо му.

Отредено, разбирай, да не се откажеш в някой момент, макар и да се колебаеш, да ти хрумне конкретното нещо, което ти е хрумнало. Тоест, дори какво ще си помислиш, е отредено. Просто нямаш избор да не го направиш. И никога няма да знаеш какво е отредено. Simple as that.

Positive_SouL
05-10-2013, 15:45
Точно обратното. Имаш чувството на пълна свобода на мислите и всичко си е по старо му.

Отредено, разбирай, да не се откажеш в някой момент, макар и да се колебаеш, да ти хрумне конкретното нещо, което ти е хрумнало. Тоест, дори какво ще си помислиш, е отредено. Просто нямаш избор да не го направиш. И никога няма да знаеш какво е отредено. Simple as that.

Интересно :)
А ти в какво вярваш когато живота те събори на земята и не виждаш смисъл в нищо? Каква е твоята вяра, кое те прави силен? Ако се чувстваш нещастен и самотен като авторката на темата какво ще направиш за да не се чувстваш така?

Chacho
05-10-2013, 15:56
Интересно :)
А ти в какво вярваш когато живота те събори на земята и не виждаш смисъл в нищо? Каква е твоята вяра, кое те прави силен? Ако се чувстваш нещастен и самотен като авторката на темата какво ще направиш за да не се чувстваш така?

Виждам смисъл в това, което реша да е важно за мен. Не вярвам в по-висш смисъл от това, което хората можем да придадем на нещата. И тъй като смисълът, който давам, зависи от това, какво мисля, стига да мисля правилно, винаги мога да открия смисъл.

Когато се чусвтвам по определен начин, има гледна точка, при която не се чувствам така. И избирам дали да гледам с друго око на нещата или да променям света, за да отговаря на изискванията на текущата ми гледна точка. Но никое нещастие или щастие не го приемам за постоянно. Или, ако няма изход от нещастието, което означава краят ми, приемам краят си. Но досега не съм стигнал до подобна ситуация. И очаквам един единствен път да се появи в живота ми. Накрая.

shmatarok
05-10-2013, 15:59
щом всичко в живота ни е отредено кога да се случи защо трябва да учим, за да влезем след това в добър университет и да имаме хубава работа ? Ако искаме да имаме нещо не трябва ли да правим всичко възможно докато не го имаме ? Ако никога не правим усилие да имаме нещо как ще го постигнем ? Според мен това са пълни глупости, че трябва да чакаме любовта и тя сама ще ни намери, защото ако чакаме всичко да стане без да правим нищо никога няма да имаме нищо


Ама никой не ти е казал да седиш и да кършиш пръсти във вас? Това, което хората тук са написали, е да не приемаш търсенето на гадже като фикс-идея, като нещо, което непременно трябва да се случи. Както ти казаха, постарай се да станеш по-комуникативна, разшири кръга си от познати, но не с явната нагласа, че един от тях ще бъде Той, просто се пусни по течението и се забавлявай. Сега не ти се вярва, но веднъж престанеш ли да отделяш прекалено много внимание на факта, че си сама, много скоро ще останеш приятно изненадана. ;)

Mitizaro
05-10-2013, 16:02
Аз щи помогна!!
Ама ако можеш да готвиш и спортуваш.

Positive_SouL
05-10-2013, 16:15
Виждам смисъл в това, което реша да е важно за мен. Не вярвам в по-висш смисъл от това, което хората можем да придадем на нещата. И тъй като смисълът, който давам, зависи от това, какво мисля, стига да мисля правилно, винаги мога да открия смисъл.

Когато се чусвтвам по определен начин, има гледна точка, при която не се чувствам така. И избирам дали да гледам с друго око на нещата или да променям света, за да отговаря на изискванията на текущата ми гледна точка. Но никое нещастие или щастие не го приемам за постоянно. Или, ако няма изход от нещастието, което означава краят ми, приемам краят си. Но досега не съм стигнал до подобна ситуация. И очаквам един единствен път да се появи в живота ми. Накрая.

Да, може да погледнеш на нещата от друга гледна точка. Когато изпаднеш в депресия може да се мотивираш с нещо, може да погледнеш от друг ъгъл и да излезеш от мрака. Обаче, това не е ли бягане от проблема? Бягаш за известно време, което е или печелене на време докато намериш решение за него или точно обратното губене на време защото този проблем повярвай ми ще се върне ако не го решиш. Депресията ще стане хронична и всеки път когато тя се завърне в съзнанието ти ще я преживяваш все по тежко. Сигурно е трудно да разбереш това когато казваш че не си го изпитал, но повярвай ми ако авторката чака годините минават бързо и ако случайно стане на 20 години и все още нищо не се е случило? Тогава този проблем ще се върне и тя ще го изпита много по силно от колкото сега. Тази самота може да я налегне точно когато трябва да изкара изпитите си в университета примерно. Следва провал защото тя цял месец се опитва да погледне от друг ъгъл на нещата и да си каже че любовта не се търси, а се чака. Какво мислиш по това? Трябва ли просто да чака любовта да я намери сама?

LadyDi
05-10-2013, 18:50
Когато изпаднеш в депресия може да се мотивираш с нещо, може да погледнеш от друг ъгъл и да излезеш от мрака. Обаче, това не е ли бягане от проблема? Бягаш за известно време, което е или печелене на време докато намериш решение за него или точно обратното губене на време защото този проблем повярвай ми ще се върне ако не го решиш.
А ти как се справяш с депресията? Не се мотивираш, чакаш я да отмине? Или се впускаш с рогата напред да "разрешаваш" проблема? А насилено случващите се неща, правилни ли са?

Positive_SouL
05-10-2013, 19:07
А ти как се справяш с депресията? Не се мотивираш, чакаш я да отмине? Или се впускаш с рогата напред да "разрешаваш" проблема? А насилено случващите се неща, правилни ли са?
Като дете не съм изпадал никога в депресия, а сега изпадам много често. Какво означава това? Че нещо не е наред, може би? Има нерешени проблеми, които се залъгваш че не са проблеми, но те винаги се връщат и ти напомнят че не си прав. Насилствено любовта няма да се появи, но след като мислиш само за нея не трябва ли да опиташ с някаква връзка пък дори и тя да те нарани и да те отврати, тези негативни чувства няма ли да ти дадат сила да изчакаш още малко? Как мислиш?

LadyDi
05-10-2013, 19:53
Насилствено любовта няма да се появи, но след като мислиш само за нея не трябва ли да опиташ с някаква връзка пък дори и тя да те нарани и да те отврати, тези негативни чувства няма ли да ти дадат сила да изчакаш още малко? Как мислиш?
Тези негативни чувства най-много да те накарат да теглиш една тлъста майна на цялата любов и да станеш емо :cool:
Не, всъщност не съм съгласна, че трябва да влезеш във връзка само заради идеята, че трябва да има някой до теб. Любовта трябва да се случва естествено, иначе се опорочава целия ѝ смисъл.

Positive_SouL
05-10-2013, 20:07
Тези негативни чувства най-много да те накарат да теглиш една тлъста майна на цялата любов и да станеш емо :cool:
Не, всъщност не съм съгласна, че трябва да влезеш във връзка само заради идеята, че трябва да има някой до теб. Любовта трябва да се случва естествено, иначе се опорочава целия ѝ смисъл.

Авторката пише "Къде мога да си намеря приятел". А след това идват коментари "Любовта идва сама, не я търси."
Връщаме се към авторката "Не издържам повече всички около мен са обвързани само аз си нямам приятел и никога не съм имала а много искам." Никъде не става въпрос за любов но идват коментари като този => "Е за кво ти е сериозна връзка на 15."
Ясно е че насила няма да намери любовта, но трябва ли да потиска желанията си, които са реален проблем в съзнанието и само защото няма любов. Трябва ли да чака идеалния според тебе?

prosto_chovek
05-10-2013, 20:09
Авторката пише "Къде мога да си намеря приятел". А след това идват коментари "Любовта идва сама, не я търси."
Връщаме се към авторката "Не издържам повече всички около мен са обвързани само аз си нямам приятел и никога не съм имала а много искам." Никъде не става въпрос за любов но идват коментари като този => "Е за кво ти е сериозна връзка на 15."
Ясно е че насила няма да намери любовта, но трябва ли да потиска желанията си, които са реален проблем в съзнанието и само защото няма любов. Трябва ли да чака идеалния според тебе?

Трябва да чака човек, с когото да се чувстваТ щастливИ и двамата. Другото няма смисъл.

LadyDi
05-10-2013, 20:12
А, изобщо не трябва да чака идеалния.
Но в заглавието пита "Къде да търся любовта". Да не очаква отговори: Ми във фейсбук/Час-пик... или тем подобни...
Щом търси някой да я държи за ръката (или другаде, според предпочитанията), спокойно може да си го намери и на гореописаните места.

Но любовта е друга работа и да не бъркаме двата щата, мм?

Positive_SouL
05-10-2013, 20:20
Трябва да чака човек, с когото да се чувстваТ щастливИ и двамата. Другото няма смисъл.

А не трябва ли да НАМЕРИ човек с когото да се чувства щастлива докато се оправи, без да присъства думата любов във връзката? Няма смисъл от връзка която има страст, приятелство, секс, но без любов въпреки че тя те изкарва от лошите чувства, въпреки че тази връзка може да те изгради като личност и да те накара да осъзнаеш какво искаш всъщност и какво да търсиш, така ли?


А, изобщо не трябва да чака идеалния.
Но в заглавието пита "Къде да търся любовта". Да не очаква отговори: Ми във фейсбук/Час-пик... или тем подобни...
Щом търси някой да я държи за ръката (или другаде, според предпочитанията), спокойно може да си го намери и на гореописаните места.

Но любовта е друга работа и да не бъркаме двата щата, мм?

Аз това не го оспорвам и не го бъркам, но prosto_chovek отклони темата като каза че тя ще се влюби в първия си приятел.

prosto_chovek
05-10-2013, 20:22
Не, бе, момиче, просто е супер егоистично да използваш човек с цел лекуване на собствените си душевни терзания. ;)

Positive_SouL
05-10-2013, 20:27
Не, бе, момиче, просто е супер егоистично да използваш човек с цел лекуване на собствените си душевни терзания. ;)

Не съм момиче. Аз не разбирам защо приемаш това като използване, лекуване, запълване, а не като споделяне на щастливи моменти. Каква е разликата според теб между кратка връзка и приятелство. В двата случая не се ли споделят щастливи моменти между хората или както ти се изразяваш не използваш ли приятелите си за да бъдеш щастлив?

prosto_chovek
05-10-2013, 20:29
Не съм момиче. Аз не разбирам защо приемаш това като използване, лекуване, запълване, а не като споделяне на щастливи моменти. Каква е разликата според теб между кратка връзка и приятелство. В двата случая не се ли споделят щастливи моменти между хората или както ти се изразяваш не използваш ли приятелите си за да бъдеш щастлив?

Може би и аз да не го разбирам. Обаче не разбирам идеята да започнеш връзка с ясното съзнание, че тя ще продължи кратко и ще се прекрати, когато се чувстваш наситен на това, което си търсил.

LadyDi
05-10-2013, 20:31
Може би и аз да не го разбирам. Обаче не разбирам идеята да започнеш връзка с ясното съзнание, че тя ще продължи кратко и ще се прекрати, когато се чувстваш наситен на това, което си търсил.

Чакай. Няма нищо лошо в тези връзки. Стига този отсреща да търси същото. Въпросът е да няма разминаване в очакванията. Тогава е егоистично. Иначе е просто приятно прекарване на времето. И креватна гимнастика ;)

Positive_SouL
05-10-2013, 20:31
Може би и аз да не го разбирам. Обаче не разбирам идеята да започнеш връзка с ясното съзнание, че тя ще продължи кратко и ще се прекрати, когато се чувстваш наситен на това, което си търсил.

Не го ли правят хората и не са ли щастливи тези които го правят?

Positive_SouL
05-10-2013, 20:33
Чакай. Няма нищо лошо в тези връзки. Стига този отсреща да търси същото. Въпросът е да няма разминаване в очакванията. Тогава е егоистично. Иначе е просто приятно прекарване на времето. И креватна гимнастика ;)

Да хубаво и двамата да го знаят, нали? А ти кога споделяш това на човека с когото си започнала връзка?

prosto_chovek
05-10-2013, 20:38
Чакай. Няма нищо лошо в тези връзки. Стига този отсреща да търси същото. Въпросът е да няма разминаване в очакванията. Тогава е егоистично. Иначе е просто приятно прекарване на времето. И креватна гимнастика ;)

Обикновено поне на единия увствата нарастват в нещо повече. Говоря за общия случай.

Positive_SouL
05-10-2013, 20:41
Обикновено поне на единия увствата нарастват в нещо повече. Говоря за общия случай.

Такива чувства могат да се появят и без връзка. Мога да те пратя към такава тема във форума ако искаш :)

LadyDi
05-10-2013, 20:43
Да хубаво и двамата да го знаят, нали? А ти кога споделяш това на човека с когото си започнала връзка?

Аз не започвам такива връзки.

prosto_chovek
05-10-2013, 20:44
Чел съм форума. Просто различни виждания.

Positive_SouL
05-10-2013, 20:45
Аз не започвам такива връзки.

И никога не си? Дай някакво мнение :)

LadyDi
05-10-2013, 20:47
И никога не си? Дай някакво мнение :)

Не, никога не съм. Имам си други разбирания и принципи.
Не мога да започна връзка, която още в самото начало определям за безперспективна, просто ей така, защото на хоризонта няма друго.

Mitizaro
05-10-2013, 20:51
Аз щи помогна!!
Ама ако можеш да готвиш и спортуваш.

Бе ше ти помогна бе, честна Бургаска!

Positive_SouL
05-10-2013, 20:51
Не, никога не съм. Имам си други разбирания и принципи.
Не мога да започна връзка, която още в самото начало определям за безперспективна, просто ей така, защото на хоризонта няма друго.

Мхм, ОК. Все пак тука не ставаше въпрос за нещо "ей така". А как да постъпим в труден момент като този, нали?

LadyDi
05-10-2013, 20:53
Мхм, ОК.

Sorry to disappoint... :cool:

prosto_chovek
05-10-2013, 21:07
То затова не се разбираме, и аз като Ди не се впускам в подобни авантюри.

scioquoniamsuccedere
05-10-2013, 21:12
Любовта не се търси!

LadyDi
05-10-2013, 21:12
Мхм, ОК. Все пак тука не ставаше въпрос за нещо "ей така". А как да постъпим в труден момент като този, нали?

Кой труден момент по-точно?
Губи ми се нишката на мисълта ти... Скачаш от параграф в параграф.

Positive_SouL
05-10-2013, 21:14
Не, никога не съм. Имам си други разбирания и принципи.
Не мога да започна връзка, която още в самото начало определям за безперспективна, просто ей така, защото на хоризонта няма друго.

Защото си мислите за нон стоп връзки, за връзки от които не се нуждаете. Не става въпрос да търсиш връзка "просто ей така, защото на хоризонта няма друго", а какво би направил ако се чувстваш като авторката. Ако се чувстваш прекрасно като Ди тогава закакво ти е връзка, можеш да бъдеш щастлив и с приятели :)

Positive_SouL
05-10-2013, 21:16
Кой труден момент по-точно?
Губи ми се нишката на мисълта ти... Скачаш от параграф в параграф.

Отговора ми горе въжи и за този отговоро :)

Supermassive____
05-10-2013, 21:23
Като гледам май не си готова за любовта. Още си малка, има време за всичко, не бързай. По добре учи и бъди дете а не се занимавай от рано с глупости. Та ти си само на 15. Каква любов.. Както казах има възраст и време за всичко.

Alchemist
05-10-2013, 21:30
Като не я търсиш.

LadyDi
05-10-2013, 21:32
Защото си мислите за нон стоп връзки, за връзки от които не се нуждаете. Не става въпрос да търсиш връзка "просто ей така, защото на хоризонта няма друго", а какво би направил ако се чувстваш като авторката. Ако се чувстваш прекрасно като Ди тогава закакво ти е връзка, можеш да бъдеш щастлив и с приятели :)

1. Аз съм се чувствала щастлива и с приятели, и когато имам връзка. Едното няма общо с другото, всичко е до нагласа.
2. Ако се чувствах като авторката, вероятно бих се оглеждала. Но това не означава, че бих скочила във всяка връзка, която ми се предложи. Обяснявам с думи прости: искам да си имам гадже. При мен идва момче, което очевидно си пада по мен, но аз не се виждам с него. Не, няма да започна връзка, просто за да имам връзка.

Честно да ти кажа, от сегашната ми позиция наистина ми е малко трудно да разсъждавам какво би било, ако съм на мястото на авторката. Прекалено много неща ни делят, за да правя съпоставка :)

prosto_chovek, време е да се оттегляме от темата :cool:

prosto_chovek
05-10-2013, 21:34
1. Аз съм се чувствала щастлива и с приятели, и когато имам връзка. Едното няма общо с другото, всичко е до нагласа.
2. Ако се чувствах като авторката, вероятно бих се оглеждала. Но това не означава, че бих скочила във всяка връзка, която ми се предложи. Обяснявам с думи прости: искам да си имам гадже. При мен идва момче, което очевидно си пада по мен, но аз не се виждам с него. Не, няма да започна връзка, просто за да имам връзка.

Честно да ти кажа, от сегашната ми позиция наистина ми е малко трудно да разсъждавам какво би било, ако съм на мястото на авторката. Прекалено много неща ни делят, за да правя съпоставка :)

prosto_chovek, време е да се оттегляме от темата :cool:

Аз се оттеглих от тази тема още вчера, само минавам да видя докъде стигнахте. :D

Positive_SouL
05-10-2013, 21:38
2. Ако се чувствах като авторката, вероятно бих се оглеждала. Но това не означава, че бих скочила във всяка връзка, която ми се предложи. Обяснявам с думи прости: искам да си имам гадже. При мен идва момче, което очевидно си пада по мен, но аз не се виждам с него. Не, няма да започна връзка, просто за да имам връзка.


Има ли мои коментари, които показват неразбиране към този цитат. :)

stOlen``EyEs
05-10-2013, 22:42
Просто не я търси и тя сама ще те намери. От опит го казвам. И аз на 15 бях много отчаяна в това отношение, но може би пък е било за добро, защото когато ме намери бях напълно готова за нея.

lipecek
05-11-2013, 09:46
Любовта не се търси!

Понеже аз бях на това мнение за това прайх сефте на 22г. ебаси ... аре стига простотий ! Търси се, седи глей мачове пускай фишове, човъркай си по 20+ годишната кола, яж пица. пий евтина бира и не излизай никаде и не носи сносни дрехи, не се закачай с момичетата понеже тя сама ше дойде и глей как ше станеш на 30г. без да си свалял ципа !

Tsukuda_Hiroshi
05-11-2013, 14:26
Би ли предложила някой спорт :ДДД

Карате. В школата, където ходех аз, имаше доста момичета. И не, не отиваш, за да те бият, не бой се ;)

А иначе по въпроса за търсенето: и да търсиш, и да не търсиш - гаранция няма. Имам предвид, ако търсиш, значи ще пробваш. В 90% от случаите - с погрешните. Това ще те докара до мнения от сорта на "всички мъже са еднакви", "истинската любов не съществува" и някакви други такива неверни работи.
От друга страна, ако НЕ търсиш, наистина няма да намериш. Както каза lipecek: ако си супер мърляв, не излизаш, не се поддържаш и си вярваш, че любовта сама ще ти цъфне на вратата - нищо няма да стане. Дори и да срещнеш човека, ако не направиш опит, просто той няма да те удари като ТИР в насрещното...
Трябва да намериш някакъв среден вариант (т.нар. "златна среда" на философите). Не да се предлагаш на всеки, но и да не стоиш и да чакаш да ти падне чудото в ръцете.

fenastz
05-11-2013, 15:25
На магистралата

shaunaa
05-11-2013, 22:37
На магистралата

услуги за магистралата не предлагам ако си търсиш колежки обърка :)

fenastz
05-12-2013, 09:15
услуги за магистралата не предлагам ако си търсиш колежки обърка :)

направо ме затапи

AlessandraA
05-12-2013, 12:00
":ДД Толкова срамежлива не съм. Просто не мога да намирам много общи теми с непознати, трудно се сближавам с някого и съм тиха и ако съм в компания с много хора и не ги познавам добре не говоря освен ако някой не ме запита нещо ;с"

И при мен е така. Когато съм в компания с хора, с които не говоря много, не намирам обща тема, освен ако те не ме попитат или заговорят. А когато в тази компания е именно момчето, което харесвам, тогава не знам какво да кажа, но искам много да хванем дълга тема на разговор. Чувствам се тъпо, че учим в едно училище и почти всяко междучасие се виждаме, но нз кво да си кажем. :D Често се засичаме в мола и оттам излизаме и заедно в компания. Има пъти, в които с него най-много си говоря и се разбирам, което ми харесва доста, но не става винаги ;( ...проблем - обща тема на разговор ;X fuck yeah .. ако някой има идеи с какво да го заговоря, да пише.. няма да е зле ;ДД

shaunaa
05-12-2013, 18:02
направо ме затапи

доообре

klimatronik
05-12-2013, 18:49
кой е по-мълчалив.

strawberry88
05-13-2013, 09:52
доообре
Бешe сарказъм.

kammi
05-13-2013, 13:12
Където и да я търсиш любовта няма да я намериш,докато тя не реши да дойде при теб.

И допълнително ще кажа,че аз се занимавам усилено със спорт и съм виждала как хора се насилват да спортуват въпреки,че не го искат със сърцето си,а го правят поради някаква причина както ще бъде и твоята ....да се занимаваш ей така.Ако искаш разнообразие и започнеш със спорта трябва да го искаш на 100% иначе няма да ти се получи и спорта може да те сближи с хората без да усетиш,но само ако си отдадена.