PDA

View Full Version : Приятелите ме изоставиха..



Onlyifyourun
05-08-2013, 22:10
Ще почна така.Имам 2ма приятели и преди време се запознах с 1 друго момче и това момче ми стана много добър приятел но след това се скарахме за момиче..после уж се оправихме но след това този "Г" така да го нареча се сприятели с 2мата ми приятели и те ме зарязаха заради него защото той и беше наговорил някви глупости и сега имат на него повече доверие от колкото на мен..и ще предпочетат него пред мен, а с тези 2 момчета се познавам от 15 години и бяхме супер добри приятели и викнах този "Г" и ми провали приятелството.И сега квото да кажа ме нападат и аз излизам виновен както винаги...не знам к'во да правя вече ся уж съм приятел с тях ама "Г" този само ги настройва срещу мен и миналият път му се получи и ме за***ха..не знам какво да правя..квото кажа и този "Г" е там винаги слушат него и аз винаги съм виновен щом той каже..направо ще се гръмна, не мога да издържа повече така, писва ми...

ledenakrasota
05-08-2013, 22:15
Ако бяха свестни, щяха да попитат и теб защо така той говори против теб. Нямаше да вярват сляпо на непознат. При това за приятел, когото познават от 15 години.

Just a dreamer..
05-09-2013, 09:07
Ако бяха свестни, щяха да попитат и теб защо така той говори против теб. Нямаше да вярват сляпо на непознат. При това за приятел, когото познават от 15 години.

Няма какво друго да добавя