PDA

View Full Version : Мразя я.



jackass11
05-09-2013, 08:31
Мразя я.Мразя я повече от всичко.Тя ме превърна в това което съм-нищо.Влюбих се в нея преди година и половина.Мразя я.И съм влюбен в нея и до днес.Не спирам да мисля за друго.Опитах с други момичета за да я забравя.Не става...мразя я и я обичам повече от всичко.Спрях да поддъжам контакт с нея,с мисълта че ще отмине всичко.Е...всичко е същото.На където и да погледна виждам нея.Имах шанс с нея и го пропилях.....как можех да си представя дори,че това момиче,най-чаровното творение на Дявола може да изпитва нещо към мен.Опитах какво ли не само за да кажа на себе си,че не мога да я имам,но не се получава.Страх ме е да пробвам пак.Страх ме е да преживея всичко от начало,но може би това ще е от онези неща,които трябва да направиш независимо какво ти коства.И мисля да го направя.Мисля да пробвам пак.Не мога да живея така.Не мога да живея без нея.Искам нещо което никога не мога да имам.Това постепенно ме убива.Нищо не може да ме спре вече.Не ми пука за нищо.Паднах до 1 нещо и е плашещо.Искам всичко да изчезне.Но тя още е тук.Ако не мога да я имам никой няма да я има.Година и половина сърцето ми ръждясва ден след ден.Всичко е същото,дори да изглежда различно.Това което бях никога няма да се върне,това което съм....продължава да избледнява и само тя може да го спре.

klimatronik
05-09-2013, 09:18
да , да да да бе да .
Не си единствения ,който го е преживявал.
Ще кажеш 2 години са ти цял живот.
Сега така мислиш, след време като я забравиш и се оправиш ще си си ти .

looney tunes
05-09-2013, 09:48
Такъв е живота, недей да се измъчваш. Най-лошото е че тезе разочарования ще продължават и дори ще стават все по-гадни. Живота е кръговрат, ако сега се чувстваш гадно, след време нещата ще се оправят. След това пак ще се случи нещо гадно и така до края. Един мой много любим човек ми казваше "Накрая всичко ще се оправи, ако не се оправи, значи краят все още не е дошъл".

askadas
05-09-2013, 17:30
Пускаи Димчо, излизаи със приятели, тренирай и ще видиш какво става. По добре ще се почустваш, гарантирам ти:)

ShtrudeL
05-09-2013, 17:33
Не я мразиш.

Sh@d0w
05-09-2013, 17:40
Ако не мога да я имам никой няма да я има.

Само не прави глупости.

mari93
05-09-2013, 18:07
първо престани да мразиш, защото така само се тровиш, сега стегни се знам че е трудно, няма да я забравиш просто ей така, ще трябва да мине известно време и през това време се опитвай да правиш някакви положителни неща за себе си и друго каквато и да е тя не е виновна за това, в което си се превърнал, защото ти си си го позволил, сега вместо да мразиш и да ти е тъпо радвай се, ако си изживял нещо хубаво с нея, сигурно е имало нещо хубаво, е свършило е, затова радвай се на малките неща, на хубавите моменти и живота продължава :)) be happy

psychopath
05-09-2013, 22:59
Никога не съм можел да разбера хора, които не са получавали това, което искат от субекта на желанията им, а страдат и ги обичат...и ги мразят и т.н. Нелепо е!
Айде след раздяла - окей, ама това е несериозно.

Иначе направи й нещо гадно... :D

Muaythaifighter
05-09-2013, 23:42
Мразя я.Мразя я повече от всичко.Тя ме превърна в това което съм-нищо.Влюбих се в нея преди година и половина.Мразя я.И съм влюбен в нея и до днес.Не спирам да мисля за друго.Опитах с други момичета за да я забравя.Не става...мразя я и я обичам повече от всичко.Спрях да поддъжам контакт с нея,с мисълта че ще отмине всичко.Е...всичко е същото.На където и да погледна виждам нея.Имах шанс с нея и го пропилях.....как можех да си представя дори,че това момиче,най-чаровното творение на Дявола може да изпитва нещо към мен.Опитах какво ли не само за да кажа на себе си,че не мога да я имам,но не се получава.Страх ме е да пробвам пак.Страх ме е да преживея всичко от начало,но може би това ще е от онези неща,които трябва да направиш независимо какво ти коства.И мисля да го направя.Мисля да пробвам пак.Не мога да живея така.Не мога да живея без нея.Искам нещо което никога не мога да имам.Това постепенно ме убива.Нищо не може да ме спре вече.Не ми пука за нищо.Паднах до 1 нещо и е плашещо.Искам всичко да изчезне.Но тя още е тук.Ако не мога да я имам никой няма да я има.Година и половина сърцето ми ръждясва ден след ден.Всичко е същото,дори да изглежда различно.Това което бях никога няма да се върне,това което съм....продължава да избледнява и само тя може да го спре.

umad ?

valdesbg
05-09-2013, 23:47
...и накрая се оказа че одеалото е паднало, нали?

vetard
05-10-2013, 00:12
и защо я мразиш?

balu4ka
05-10-2013, 05:43
Бих ти отговорила,че може би само ти се иска да я мразиш,но си далеч от истината.Сърцето ти е "разждясало",но не за друго ,ами защото хората понякога сами си го причиняват.Наранен си и пренебрегнат,но в края на крайщата всеки един простосмъртен е минал през това и през целият си път минава,защото сме хора и сме погълнати от житова,а той е низ от възходи и падения.Един ден ще обичаш и ще бъдеш обичан,а на другият ще си сам и ще търсиш на кого да дадеш любовта си,това е.

girlwithblueeyes
05-10-2013, 05:50
Когато ти стане безразлична тогава ще спреш и да я мразиш и да я обичаш .

fenastz
05-10-2013, 11:10
Вземи живота си.

Chacho
05-10-2013, 11:20
"Тя ме превърна в това, което съм - нищо"

Причината винаги е вътре в теб, а не отвън. Не си търси оправдания и да бягаш от отговорност. В квото и да си се превърнал, си е само твоя вина.

SpiritInBlack
05-10-2013, 14:14
Само не и виждай сметката. Направила е с теб това , което си и позволил. Намери си по-хубава и се радвай за нещасното момиче

Tsukuda_Hiroshi
05-10-2013, 16:37
А докато ти си "ръждясвал" колко след теб са я имали... И й е харесвало! И не е мислила за теб... Била е щастлива без теб! Избий си я от главата! Представи си я цялата... Кости, мускули, кръв, плът... Все неща, които има всеки 1 от нас. Не е по-специална от мен, теб, което и да е момиче навън или тук, във форума! Представи си как всичката тази плът 1 ден умира и отива в земята... Без значение дали си с нея или не. Без значение какво ти е причинила, колко и дали си я обичал. Както и тя теб.
Просто си представи гнусната част на нещата. Спри да мислиш за нея. Ако мислиш, спомняй си само гадости. Поне в началото, докато я намразиш.

balu4ka
05-10-2013, 17:28
^Лол,чак така ли ?
Съгласна съм за лошите неща,защото те наистина вършат работа,но само не го разбрах това с "некрофилното" мислене,поне така на мен ми дойде след като го прочетох...;д
Любовта,идва и си отива-човек не бива да се отказва...

klimatronik
05-10-2013, 17:32
Да отиде да се пробва отново.. да я накара да го напсува още един път.. че да му олекне .

Tsukuda_Hiroshi
05-10-2013, 22:57
^Лол,чак така ли ?
Съгласна съм за лошите неща,защото те наистина вършат работа,но само не го разбрах това с "некрофилното" мислене,поне така на мен ми дойде след като го прочетох...;д
Любовта,идва и си отива-човек не бива да се отказва...

Е чак пък некрофилно... Некрофилията е влечение към мъртъвци. На мен идеята ми беше това да предизвика отвращение у автора...

pet4encetoooo
05-12-2013, 13:28
хем любов ...хем омраза ...най-силното чувство :) :) :)

headstrong26
05-12-2013, 13:49
:D

headstrong26
05-12-2013, 13:51
Ми пич ти сам казваш че си имал шанс с нея а си го пропуснал...Значи вината не е в нея,замисли се.Ако момичето вече няма чуства към теб се примири и продължи с живота си.