PDA

View Full Version : Разколебана...



FlyProject
05-09-2013, 11:56
Здравейте на всички, аз съм Вики на 16 години. Относително общителна съм, лесно намирам общи теми с непознати и обичам да се забавлявам. Уча в даскало далеч от моя град и се прибирам само за уикендите.
Та преди повече от три месеца покрай един мой съквартирант се запознах с творбите на едно момче, негов най-добър приятел от града му. Разликата ни е една година, другия месец навършва 17, а за улеснение ще го наричам просто Б. Та пратих покана за приятелство във Фейсбук на Б. и той веднага я прие. Очаквах да ми пише най-малкото, но след като няколко дни нямаше реакция аз поех инициативата. Започнахме да си пишем всеки ден с часове - след училище, вечер и по малките часове, сигурно съм прекарвала половината си ден в чата с него. Говорим си за ежедневието ни, разпитва ме за какво ли не. Разговорите има по-шеговит тон, хващаме се за всичко и го правим весело. С времето започна да ме бъзика повече и да ми прави комплименти, та истинско ухажване от разстояние си стана.
Първите два месеца минаваха чудесно, освен висенето по малките часове една-две нощи сме будували до сутринта. Но сега сякаш нещо се промени. Последния месец не е толкова словоохотлив, макар да е все така шеговит и мил. Пишем си само вечер, оредяха нощните чатове, а взе да се случва примерно веднъж на седмица да не ми отговаря ако е на линия. Нека отбележа, че досега аз ВИНАГИ съм го търсила първа, бързам да му пиша щом го видя на линия, а някои пъти когато нарочно изчаквам няма никаква реакция. Винаги показва интерес и не претупва разговор.
Симпатичен е и ми допада. Занимава се много сериозно с литература, праща ми от време на време различни свои творби и всеки път се видя колко е талантлив. До колкото съм разбрала е малко срамежливичък, но е е болка за умиране. От едно известно време обаче обещава да дойде където уча, да се видел със съквартиранта ми и да види как е тук. Но те се виждат всеки уикенд в града на Б. и ми е ясно защо ще идва. Разколебана съм от поведението му в последно време, ограничи писането си с мен, но по същество се държи по почти същия начин както преди, което е много объркващо.
Вие как мислите? Защо така се получава щом има намерение да се види с мен? От друга страна ако много си допаднем на живо ще изглеждам ли лесна ако го целуна и тн. Имам усещането, че се познаваме от години, толкова неща сме си казали. Ами любовта от разстояние? Около него има много красиви момичета, с които излиза да се забавляват, и ако наистина си допаднем някак ме е страх, че би съгрешил с тях без аз да разбера докато той покрай съквартиранта ми ще е по-наясно аз какво правя.
Какво мислите, как бихте ме посъветвали? И моля без хейт! :)

fakesmiles
05-09-2013, 16:17
Абе как ще си лесна ако го целунеш? Глупости...
А за идването,може да има някакви пречки при него,въпреки желанието.Питай го някой път,дори да не е директно,спомени че ти се излиза с него примерно на разходка като е хубаво времето и така :)

paladincho12345
05-10-2013, 08:30
.

prosto_chovek
05-10-2013, 08:35
Харесва те със сигурност. Давай, не чакай.

Amore-Mio*
05-10-2013, 11:58
Изчакай да видиш дали след толкова време, когато само ти си поемала инициативата, дали ще се сети да ти пише.
В противен случай - станало е нещо.. Примерно да е зает и да няма време да ти пише, и да ти отговаря, или просто да е разбрал, че връзките от разстояние не биха могли изобщо да се наричат връзки, особено такава, при която само се знаете от фейсбук.