PDA

View Full Version : Усмивка- толкова ли е важна??? Мнение, моля:)



zaekskraka
05-09-2013, 20:06
За вас усмивката важна ли? Според вас има ли особено значение как изглеждат зъбите ви и дали имате прави и бели зъби? Моля споделете мнение. ;)

strawberry88
05-09-2013, 20:19
Важна е, разбрира се. :Д И зъбите са важни.

Wwwooow
05-09-2013, 20:26
Дааа, много са важни! Ако не са хубави развалят цялата картинка!

PeaceOfMe
05-09-2013, 20:34
Важна е, но не е определящ фактор. Може да си красив и без да имаш най- белите и прави зъби. ;)

GeGaSa
05-09-2013, 21:16
http://www.prikachi.com/images/115/6172115S.gif

Bunny ^.^
05-10-2013, 06:57
За мен, да. Направо ме отвръщават хора със някакви мръсни, жълти, криви зъби.

ManuelaK
05-10-2013, 07:45
Едно от най-важните неща е красивата усмивка.

marin4itu
05-10-2013, 07:58
Харесвам усмихнати хора и позитивни хора!
И зъбите са важни, защото представете си едно чаровно момче или момиче и като ти се усмихне и има криви зъби, става доста неприятно.

sunnyt0
05-10-2013, 09:44
Да, но малко хора имат бели зъби по рождение и аз не съм от тях. Много харесвам усмихнати хора и аз обичам да се усмихвам, но не си харесвам изобщо зъбите, не са най-жълтите, но определено не са толкова бели, колкото ми се иска, а едно избелване е към 200 лева...

tonssy
05-10-2013, 11:10
За мен, да. Направо ме отвръщават хора със някакви мръсни, жълти, криви зъби.

Ох. И мен :Д

lubovvv
05-10-2013, 12:18
Усмивката е много важна и по-точно зъбите. Трябва да се грижите за тях.

ValLoveYa
05-10-2013, 14:48
Важна е, затова трябва и да си поддържаме зъбите.

LOL97
05-11-2013, 10:13
Да, според мен е много важна. Усмивката е първото нещо което ме впечетлява при човек.

shmyshi
05-11-2013, 10:16
Естествено, че човек става много по-красив когато се усмихне. Моите зъби не са от най-правите, но засега нямам възможността да ги оправя и преди доста се тормозех. С времето разбрах, че не е толкова фатално.. зависи от самото излъчване и нагласата на човек. :)
Колкото до избелването - почти всеки човек има нужда, но зъболекарката ми е против, тъй като е вредно за емайла и причинява свръхчувствителност и кариеси. (което не значи, че няма да го направя - един е живота не ми се иска да го прекарам с жълти зъби :D )
Мисълта ми е, че стига да са чисти и поддържани, т.е. ежегодни прегледи, не оставяш неизлекувани зъби и почистване при зъболекар на определен период от време, смятам, че няма нищо лошо да се усмихнеш, въпреки че тук-там някои непослушен зъб се е кривнал. :)

ivonkaaaa
05-11-2013, 17:56
Моите зъби и усмивка не са от най-хубавите, но все пак е много по-добре от другите(лошите). А честно казано на повечето от тук всичките ми се направихте на много..... че усмивките ви са холивудски, а всъщност кой знае какви не са, не е заяждане но просто си споделям как реагирах на вашите постове! :)

shaunaa
05-11-2013, 18:08
За мен, да. Направо ме отвръщават хора със някакви мръсни, жълти, криви зъби.
не се ли се замисляла, че някои просто така са се родили с криви зъби и може би нямат достатъчно пари, за да си ги оправят ;)

shaunaa
05-11-2013, 18:09
Важна е усмивката, разбира се. Моята усмивка не е много хубава тъй-като зъбите ми са криви, нося шини от години но не виждам резултат ;(

tonssy
05-11-2013, 19:24
Моите зъби и усмивка не са от най-хубавите, но все пак е много по-добре от другите(лошите). А честно казано на повечето от тук всичките ми се направихте на много..... че усмивките ви са холивудски, а всъщност кой знае какви не са, не е заяждане но просто си споделям как реагирах на вашите постове! :)

:lol:
Кой пък в темата е казал, че усмивката му е перфектна ?!

tori
05-11-2013, 21:06
Усмивката е важна, естествено. Добре е да се поддържани, както казаха. Нещо кривнато не е кой знае какъв проблем. Даже може да мине и за нещо като ефект...

Hayashi
05-12-2013, 10:14
В интерес на истината мен са ме питали дали съм си изправяла зъбите. Казвали са ми, че имам много хубава усмивка, но при мен си е от гените. Но няма нищо по-хубаво да видиш един широко усмихнат човек с прави хубави зъби!
Усмивката и зъбите са нещо, в което си струва да се инвестира, защото прави огромно впечатление на много хора!

gabi_94
05-12-2013, 10:46
Аз държа адски много на усмивката и зъбите...направо са ми фикс идея...Като малка имах много криви зъби и години наред носех апаратче, брекети..сега зъбите ми изглеждат добре и смятам, че именно в усмивката ми е чара. Когато се запознавам с някого му гледам зъбите..колкото и странно да звучи. Да, наистина когато човек няма възможност да си изправи зъбите е разбираемо, но да не ги поддържа е недопустимо. Преди не се усмихвах, подиграваха ми се за апаратчето, за брекетите, имах комплекси относно това, но сега искрено се радвам, че майка ми толкова е настоявала и се е борила.

ivonkaaaa
05-12-2013, 12:39
:lol:
Кой пък в темата е казал, че усмивката му е перфектна ?!

Ти отговаряш на поговорката гузен негонен бяга. Кажи ми къде точно визирах точно теб и твоя пост. Просто трябва да се замислите, че малцина могат да имат хубава усмивка без намесата на каквито и да било помощи. Никой не е искал да се роди с криви зъби например, но и не всеки има парите, за да си купи брекети. Така че като си имате хубава усмивка се усмихвайте на хората до вас, радвайте се на своята усмивка, а за другите не берете грижа! :)

Hayashi
05-12-2013, 13:05
^ Не са чак толкова малко. Познавам супер много хора с много хубави естествени зъби.

pifiella
05-12-2013, 13:11
^ Не са чак толкова малко. Познавам супер много хора с много хубави естествени зъби.
И аз познавам адски много хора с красиви усмивки,но това е,защото компанията ми е готина и всички сме с холивудски усмивки за по 2 бона :D
Айде моля!

ivonkaaaa
05-12-2013, 16:16
Ами тогава няма нищо по-хубаво от това да се радвате, че имате късмета, защото има хора, които нямат толкова хубави зъби! :)

Mary_Jane_69
05-12-2013, 18:32
Разбира се :)

marin4itu
05-13-2013, 13:32
Ти отговаряш на поговорката гузен негонен бяга. Кажи ми къде точно визирах точно теб и твоя пост. Просто трябва да се замислите, че малцина могат да имат хубава усмивка без намесата на каквито и да било помощи. Никой не е искал да се роди с криви зъби например, но и не всеки има парите, за да си купи брекети. Така че като си имате хубава усмивка се усмихвайте на хората до вас, радвайте се на своята усмивка, а за другите не берете грижа! :)

Никой не ти говори за идеални зъби. И моите не са идеално бели, плюс това имам един крив зъб отдолу и все пак ми казвали, че имам хубава усмивка...

Освен това брат ми като малък имаше доста криви зъби. Брекетите тогава бяха още по-скъпи от колкото са сега и носеше шини само вечер като спи, защото малко го беше срам и сега зъбите са му изглеждат много добре.

ivonkaaaa
05-13-2013, 15:00
Аз също имам един крив зъб, само че отдолу е моят. За брекетите тези, които им трябват си посещават зъболекарката и са готови, ще посвикнат с апаратчето или брекетите, но след това ще се радват на хубава усмивка. marin4itu Теб и на снимки те видях наистина си голяма симпатяга и ако си се почувствала обидена съжалявам. Но просто ми стана криво от това, че другите написаха, че като видят хора със криви зъби им става гадно, затова и постта ми беше такъв не че нещо съм искала да те обидя! :)

marilyn
05-13-2013, 19:31
Да много е важно. Хубаво е човек да има прави и поддържани зъби. Не обичам хора с много криви зъби, все пак в 21ви век сме, има средства, с които човек може да има хубава усмивка, дори да е ощетен по рождение.

UniCoWN
05-13-2013, 23:00
Аз много държа на усмивката. Не холивудска, разбира се, но чисти зъби, без наслагвания по тях, кариеси и лош дъх; не обичам и криви зъби - вярно, че хората не си го избират, но аз бих предприела мерки веднага щом видя, че зъбите ми не изглеждат добре.

Cооkie
05-14-2013, 03:38
И за мен усмивката е изключително важна, да не кажа най-важната. Дали са прави или криви зъбите, все тая (стига да не е нещо крайно, де), но, колкото и крайно да ви звучи, не мога да общувам нормално с хора с немити и неподдържани зъби. А това винаги си личи - цвят, наслагвания (!), дъх и т.н.
Моите са си прави по рождение, не са идеално бели, но изглеждат добре.

marin4itu
05-14-2013, 07:19
Аз също имам един крив зъб, само че отдолу е моят. За брекетите тези, които им трябват си посещават зъболекарката и са готови, ще посвикнат с апаратчето или брекетите, но след това ще се радват на хубава усмивка. marin4itu Теб и на снимки те видях наистина си голяма симпатяга и ако си се почувствала обидена съжалявам. Но просто ми стана криво от това, че другите написаха, че като видят хора със криви зъби им става гадно, затова и постта ми беше такъв не че нещо съм искала да те обидя! :)

Благодаря!
Иначе не, не съм се почувствала обидена. Непознати хора не могат да ме обидят.
Просто ставаше въпрос за това, че няма нужда да имаш изкрящо бели и подредени зъби, няма как просто, поне по естествен път.
Мисля също, че в ранна възраст родителите трябва да обърнат внимание на детето си по отношение на зъбите.

ivonkaaaa
05-14-2013, 15:22
Благодаря!
Иначе не, не съм се почувствала обидена. Непознати хора не могат да ме обидят.
Просто ставаше въпрос за това, че няма нужда да имаш изкрящо бели и подредени зъби, няма как просто, поне по естествен път.
Мисля също, че в ранна възраст родителите трябва да обърнат внимание на детето си по отношение на зъбите.


Да така е наистина трябва да се обърне внимание! :)

~sweeettt~
05-14-2013, 18:20
Ми то момичето може да е уникално но ако усмивката й липсва или е грозна момичето също е грозно сори ама е така

fUcKsMiLe
05-15-2013, 07:47
Моите са добре наредени, но пък са напред. Нямам възможност да си позволя да ги оправя за момента, но пък са ми казвали, че въпреки това имам чаровна усмивка.

Иначе и аз не харесвам хора със лош дъх и неподдържани зъби.
Хигиената в устата не зависи от лекари или гени, а от теб самия.

girlwithblueeyes
05-15-2013, 07:58
Страшно държа на усмивката и се старая да я поддържам . Давала съм луди пари за зъболекари и пасти за зъби . В момента съм си доволна на зъбите прави и бели и подредени . За мен усмивката и зъбите на човека са неговата визитна картичка . Не всеки има възможност да пръска пари за скъпи процедури но всеки може да си мие 3 пъти на ден зъбите и да посещава зъболекар . Макарче за мен това са пари които си заслужават да се дадат.

shaunaa
05-15-2013, 19:14
Аз също познавам повече хора с естествено прави и хубави зъби, но аз съм от малцината с криви зъби, за съжаление !