PDA

View Full Version : ... и сега какво?



Nana_12
05-09-2013, 20:47
Здравейте... :)) Ще се опитам на кратко да разкажа какво се случи и наистина имам нужда от съвет. Момиче на 16 години съм. Преди 2 години имах връзка с едно момче,момче което от малка съм харесвала, момче което ми е било тръпка и до ден днешен, момче което просто само когато видех... и ми ставаше едно такова..знаете когато сте влюбен/а в някой/я дори когато си имах приятел от 1 година и обичах страшно много. Но не продължи дълго 1 2 седмици. Преди 7 8 месеца скъсах с приятеля ми... бях много зле, но ми мина и да,преживях го. Изведнъж това момче почна да ми пише пак. Аз се дърпах,тъй като когато ходехме колкото и лапешки работи да са били скъсахме защото той така реши. Защото не сме се виждали често,но това беше оправдание тъй като след това започна да зарибява една от моя клас. Както и да е. Много ми падна в очите,затова си казах 2ри път няма да я допусна тая грешка. След това излизахме няколко пъти и сякаш... сега мисли по-различно и по-зряло. Горе долу по същото време той скъса с приятелката си, бяха заедно 2 месеца и оттогава досега още поддържат връзка. Той я остави, тя още иска да е с него и когато разбрала,че сме заедно започнала да му реве и т.н. Нямам ниско самочувстие, просто имам чувството, че двамата си приличат много, и по това което знам за нея .. мога да кажа, че не съм като нея. Не знам дали това е добре или не, но нямаме нищо общо. Тя е от момичетата които винаги получат всичко което искат, момиче което целия град я знае.. по отворена е, 83198319 човека я знаят и да ... как ги наричаха "звездички" Аз съм по-срамежлива, по-затворена .... знае се с приятелите му се пак са в една компания, "моето" момче и то си пада от момчетата дето всеки го знае и това малко или много ме притеснява. Знам,че не трябва да ми пука но...просто се чувствам несигурна. Говорила съм с него очи в очи... той само ми обеснява как иска да е с мен, как не му пука за другите, за него съм била по различна... писнало му от такива връзки за по 1 2 месеца искал сериозна връзка и искал тази негова връзка да с мен. Как преди бил бахти тъпото лапе дето му било ей така само за бройката искал просто да стане едва ли не голяма работа.. Иначе с мен сега се държи мило, базикаме се, поотпуснах се вече пред него... виждам,че сякаш сега действа по бавно ... преди просто насилваше нещата... но едно ме притеснява... като оставя на страна бившата му ... и спра с тези притеснения и съмнения... че може да го прави за да я дразни и т.н .... едно нещо ми е проблем. На живо си говорим... всичко е окей, но по скайп или фейсбук това е невъзможно просто. И това ме изнервя много."ей прибра ли се" "какво правиш" "как си" "Стана ли" ей такива и после ми вметне нещо друго и ...това е ... просто разговора умира. На живо като сме се случва 1 2 пъти, но рядко.. и сега аз простата си задавам въпроса, ами ако после стане по зле? Не трябва ли сега в началото да си говориме повече после да си омръзнем поне в старата ми връзка нещо такова стана, а и знам ,че попринцип така би трябвало да стане , а с това момче още отсега... имам чувството, че ако му кажа нещо и ... ще си каже таз кви глупости ми говори,сякаш не ме предразполага и не мога да се отпусна напълно. Или пък като кажа нещо, разкажа примерно и той ми отговаря с една дума. ;х По едно време си викам няма кво друго да е освен да иска да е с мен ей така и да няма голям интерес. Ама ако е така защо постоянно ми обеснява как иска да е с мен, как се притеснявал да не ми омръзне.. щяло да ми писне от него... и такива глупости. Как ако аз съм го искала така както той мен.. нямало да се разделим, как за първи път бил толкова сигурен, че нещата щели да се получат. Добре как би трябвало да се държа сега? Мило? Отдръпнато? Тая вечер какво правиш.. прати ми някаква песничка тъкмо отворих една тема и той аз лягам... Не знам,започвам да се питам в мен ли е проблема какво? Едва ли с другите момичета също не си пише в фейсбука сигурно с всички му потръгва разговора, но с мен там просто не върви... само като се караме или обсъждаме нещо между нас такива романи, такова нещо ... чак хубаво ми става. Знам, че това не е важно по-важно е като сте заедно разговора да върви ама аз започвам да се притеснявам, че и там ще стане същото. Досега такъв проблем съм нямала...впуснах се в тая връзка без да му мисля, казах си ... ще му се доверя каквото стане... това добре ..сега обаче друг ми е проблема като излезем колкото повече обръщам внимание на това колко говорим толкова по зле сякаш става. Направо не мога да си го избия от главата. Имам чувстото че съм се ... вманиачила в това и само за това мисля +това започнах да забелязвам че само като знам че ми звъни да си говориме примерно и се натоварвам.... даже като видя че разговора умира по фейсбука или дори по телефона му казвам че имам някаква работа и така... или че лягам. Просто .... не знам кво да правя.. не ме разпитва нещо да каже да се закачи да потръгне разговора не бе няма такива работи... после пък си викам всякакви хора има може просто да си е такъв... Объркана работа не знам какво да правя..сигурно никой не го е прочел, но ако има такива все пак ..благодаря ще се радвам да чуя някакъв съвет...

prosto_chovek
05-09-2013, 20:50
Ти го искаш. Може би и той теб. Карай директно и на живо. Кажи му какво чувстваш към него и какво си мислиш, давай. :)

kitty02
05-09-2013, 20:52
Ох, сколасах докато го прочета 8-)
Ясно е че той иска да е със теб. Но дали ти искаш?

valdesbg
05-09-2013, 20:56
Я синтезирайте в 3 изречения?

prosto_chovek
05-09-2013, 20:59
Даже в две. Тя не знае дали харесва един, с когото си пише, а той я харесва. Тя се чуди какво да прави.

Nana_12
05-09-2013, 21:04
Не си пишем .. заедно сме. Не само го харесвам.. сигурна съм че искам да съм с него.. просто по телефона или скайп и т.н разговора не върви само на живо и то горе долу... просто понякога настъпва едно такова неловко мълчание.. и се питам дали после би станало по зле или има вероятност да се оправят нещата когато се сближим повече и се отпуснем напълно един пред друг ..поне аз пред него..

valdesbg
05-09-2013, 21:06
Е щом сте заедно и си сигурна че искаш да си с него, значи нямат място глупостите дето приказваш. Неловкото мълчание щ изчезне в момента в който не го отразяваш. Няма проблем да си помълчите малко, да се гледате влюбено и да се целувате примерно. Просто не го мисли толкова.. и ще видиш как ще изчезне.