PDA

View Full Version : Да си изплача душата



behindblueeyes
05-10-2013, 15:39
Здравейте ,твърде много събирах и най-накрая се реших да си кажа какво ми тежи. Всичко започна преди година ,когато осъзнах ,че повече няма да я виждам. Завършвахме и просто ми беше толкова тежко ,че няма да видя повече единственото момиче ,което някога съм обичал. Чувствата за съжаление не са споделени. Някак ми стигаше да я виждам ,да знам че е добре ,мислех си че времето ще излекува раните и ще срещна някой друг ,който да ме накара да я забравя ,но и до ден днешен не се случва. Толкова много я обичам ,че се отдръпвам от всяко едно друго момиче. Не съм някакъв антисоциален грозноват тип ,напротив даже ме търсят други момичета и то хубави ,но просто като се сетя за нея и почвам да ги отблъсквам. Наскоро дори отказах секс от едно хубаво момиче ,за което приятелите ми още ме подиграват (за мое щастие не знаят причината). От една година насам плача почти всеки ден ,защото знам че никога няма да е с мен. Някои дни плача по 3-4 пъти ,дори и повече. Сънувам я постоянно ,сравнявам я с всяка която срещна ,не мога да я забравя. Промених се изцяло ,от веселяк оптимист ,станах супер арогантен и груб. Не искам да ме съдите ,просто искам да ме посъветвате какво да правя ,вече не издържан. Една година мина и все още е единственото нещо ,което обичам и искам. Готов съм да заменя за нея всичките ми приятели и познати ,дори и родители. И то в пакет...

Enchanting
05-10-2013, 15:47
Невероятно е, че все още се срещат хора като теб.
Толкова отдадени и едвали не влюбени в нещо, което не са притежавали дори...


Но според мен направо клони към обсебване. Не ти влияе добре и дано го осъзнаваш, защото докато тя си гледа живота ти преследваш нещо невъзможно. Напразно.
Вместо да живееш в миналото се съсредоточи в нещата и хората, които обичаш.

behindblueeyes
05-10-2013, 16:03
Точно там е проблема ,тя е единствения човек който обичам ,като седя до нея се чувствам спокоен ,все едно ми е подслон. Напълно разбирам ,че се съсипвам сам ,но просто не мога да го преодолея. Не съм някакъв женчо ,просто не мога да се сдържа да плача ,не намирам сили. Лошото е че няма и с кой да поговоря за това ,всичките ми приятели са някакви кретени ,изцяло обсебени от секс и нищо повече ,за мен това не значи нищо ,гледам отвъд такива работи.

shmatarok
05-10-2013, 16:03
Пич, трябва да се вземеш в ръце. Не си малък, знаеш, че не винаги получаваме това, което искаме, случват се и такива неща, ама стискаш зъби и продължаваш. Живей си живота и не си губи времето и сълзите за хора, на които не им пука. :)

Enchanting
05-10-2013, 16:05
На колко години си? и що за приятели

behindblueeyes
05-10-2013, 16:17
На 20 години ,моите приятели са или колкото мен или една година по-малки ,готини момчета са ,подкрепяме се ,но като започнат да говорят за момичета и ми идва да ги избия до един.Интересува ги само и единствено секс и нищо повече ,не мога да говоря с тях затова...
shmatarok, напълно разбирам ,че не можем да имаме всичко ,което поискаме ,но при мен тя е единственото нещо ,което искам от живота... Иска ми се да се взема в ръце и да я преодолея ,но за сега просто не се получава.

Niakoitam
05-10-2013, 16:32
Вика: "Наскоро отказах секс с едно хубаво момиче". И защо.Приятелите са ти прави да ти си се смеят.Поне да имаше някакви надежди.А ти си тръгнал да и седиш верен като кученце и да махаш с опашчица за благословията и въпреки,че както го описваш нея не и дреме за съществуването ти.Можеше да си направиш едно хубаво изживяване.Можеше и да се получи нещо хубаво с това момиче евентуално.Може да се получи и с други, на които ти не даваш шанс, защото си си навил на пръстта,че никоя не може да и стъпне на малкият и пръст и ти е по-хубаво да лижеш калта от обувките и по земята вместо да се вземеш в ръце и да се възползваш от ситуациите,които ти се отдават вместо да се надяваш да ти обърне вниманието някоя,която най-вероятно хич не и дреме колко искаш да си с нея.И не не е единствената.Просто така си си втълпил ти.Ако реши да ти даде шанс може и много бъгове да и откриеш.Идеални хора няма.

behindblueeyes
05-10-2013, 16:43
Напълно осъзнавам ,че всичко ,което казваш е абсолютната истина ,но просто не изпитвам чувства към никоя друга ,не желая секс за една вечер ,иска ми се просто да я забравя ,да я изтрия от тъпото си съзнание ,ако беше толкова лесно досега да съм го направил...
Заради нея дори започнах да пея с едни пичове ,нищо сериозно просто се събираме и може би това ми помага единствено да не мисля за глупости ,дори почнах да пиша и поезия.

balu4ka
05-10-2013, 19:01
Сам казваш,че ако беше толкова лесно досега да си я изтрил,но понякога нещата трябва да се преодолеят..
При някои отнема малко време ,а при други повече от нормалното,но хората са различни.Не бива да се насилваш,а след време съдбата може да ти е приготвила нещо с което ще можеш да замениш тези мисли.То е повече от ясно защо досега още мислиш за нея,то е защото не си срещнал нещо,което да те плени и да запълни мислите ти.Такива истински неща не се случват всеки ден,а ти се опитваш да насилиш нещата,а така става още по трудно.Пробмите не са малко,но има няколко основни :
1.Поставил си я на пиедестал (грешка,защото си мислиш,че друга не би могла да я замени)
2.Сравняваш я с всяка-отново грешка,защото всеки е различен и точно с това си различие може ти хареса още повече
Първо промени тези неща.

iziskanmladej88
05-10-2013, 20:14
На 20 години ,моите приятели са или колкото мен или една година по-малки ,готини момчета са ,подкрепяме се ,но като започнат да говорят за момичета и ми идва да ги избия до един.Интересува ги само и единствено секс и нищо повече ,не мога да говоря с тях затова...

това все едно аз съм го писал. бил съм в положение, подобно на твоето, и може да се каже, че знам какво чувстваш. гадно е, да, но със самоупрекване и съжаление няма да стане. или правиш всичко възможно да я спечелиш (разбирай ВСИЧКО, без значение в какви крайности трябва да изпадаш), или обратното-всичко възможно за да я забравиш. всичко останало е отбягване на проблема и замаскирането му с фалшиви убеждения. желая ти успех
http://www.youtube.com/watch?v=MPnudujlBZI

prosto_chovek
05-10-2013, 20:18
Бъди мъж. Не е първата (може би), няма и да е последната (със сигурност). Върви напред. Не гледай назад. Човек трябва да знае кога всичко е приключило и да вземе в ръце емоциите си и да намери сили да продължи напред. Това е. Бъди силен, не се давай! Дори и да я обичаш, миналото е минало. ;)

Azoria
05-10-2013, 21:17
А някога опитвал ли си изобщо нещо с нея? Показвал ли си й, че имаш чувства? Как разбра, че всичко е обречено ми е мисълта...?

behindblueeyes
05-11-2013, 06:30
Опитвал съм ,разбира се.

valdesbg
05-11-2013, 07:50
http://www.rottenecards.com/ecards/rottenecard_3281991_s43zvp6v5t.png

*не ти е нормално поведението. Пробвай да не си толкова зависим и покажи малко характер. Ако една фльорца ще ти диктува живота....

behindblueeyes
05-11-2013, 10:26
Не мисля ,че фльорца е точното определение за човек ,който ме грабна така както никой не го е правил за 20 години. Преди всичко тя не е само външност за мен ,а и страхотен човек ,до сега не съм срещал толкова мило същество.

valdesbg
05-11-2013, 10:35
Тя една патка мислила, мислила... и накрая спаднала. Вземи се в ръце, поведение тип "15 годишни мъжеНствени момченца" никой не обича.

anonymous708973
05-11-2013, 11:33
Здравейте ,твърде много събирах и най-накрая се реших да си кажа какво ми тежи. Всичко започна преди година ,когато осъзнах ,че повече няма да я виждам. Завършвахме и просто ми беше толкова тежко ,че няма да видя повече единственото момиче ,което някога съм обичал. Чувствата за съжаление не са споделени. Някак ми стигаше да я виждам ,да знам че е добре ,мислех си че времето ще излекува раните и ще срещна някой друг ,който да ме накара да я забравя ,но и до ден днешен не се случва. Толкова много я обичам ,че се отдръпвам от всяко едно друго момиче. Не съм някакъв антисоциален грозноват тип ,напротив даже ме търсят други момичета и то хубави ,но просто като се сетя за нея и почвам да ги отблъсквам. Наскоро дори отказах секс от едно хубаво момиче ,за което приятелите ми още ме подиграват (за мое щастие не знаят причината). От една година насам плача почти всеки ден ,защото знам че никога няма да е с мен. Някои дни плача по 3-4 пъти ,дори и повече. Сънувам я постоянно ,сравнявам я с всяка която срещна ,не мога да я забравя. Промених се изцяло ,от веселяк оптимист ,станах супер арогантен и груб. Не искам да ме съдите ,просто искам да ме посъветвате какво да правя ,вече не издържан. Една година мина и все още е единственото нещо ,което обичам и искам. Готов съм да заменя за нея всичките ми приятели и познати ,дори и родители. И то в пакет...

Това би било обяснимо, ако някога сте били заедно, пасвали сте си страхотно, но някакъв външен фактор е наложил раздялата ви. Но вие явно никога не сте били двойка - поне доколкото аз разбирам. В такъв случай просто се държиш като лигльо. Обичал бил. Обичаш, когато е споделено. Не бъркай любовта с хлътване. Ще ти мине.

fenastz
05-11-2013, 15:45
Превръщаш се в жена.

feikk
05-11-2013, 20:38
Превръщаш се в жена.

:lol:
Стегни се, момко. Че горе ти го казаха. :D
Живота не е само радости, преживей мадамата и продължавай. Представям си ако ходехте и те е зарязала кво щеше да е. Не се плаче за момиче.

Tsukuda_Hiroshi
05-11-2013, 20:48
Наистина вече все по-рядко се срещат момчета като теб. Останалите са просто курварчета, дето носят лоша слава на пола. Браво за това, че си толкова отдаден на това момиче. От друга страна и аз мисля, че трябва да се стегнеш. Разбирам, че я обичаш, че не би й изневерил никога, ако бяхте заедно, че би се отнасял с нея като с богиня... Просто няма да е тя. ТИ трябва да го разбереш. За нас е ясно. Колкото по-бързо, толкова по-добре за теб. От друга страна, 100% някъде има момиче, което иска момче точно като теб! Трябва просто да я намериш. Явно проблема е в теб. не допускаш никого до себе си. Избора си е твой, но ти казвам, че според мен това е грешка. Дай шанс на някое свястно момиче. Може да се окаже по-добра. Може и да излекува раните...

RedArmy
05-12-2013, 08:17
Тя една патка мислила, мислила... и накрая спаднала. Вземи се в ръце, поведение тип "15 годишни мъжеНствени момченца" никой не обича.
ей смешник, не си мисли че знаеш какво обичат жените, че си компетентен за всичко и си голям играч, защото си просто един палячо :lol:
голям съветник си, бате :lol:
това че сте попадали само на парцали и курви, на които им харесва да се отнасят с тях като с такива (като pinkpanther например, която е очевиден боклук), не значи че при всички момичета е така. така че си запази съветите за пред момиченцата, ако и те те слушат изобщо