PDA

View Full Version : Тема за размисъл



EinGutesKind
05-10-2013, 18:28
Как може хора да се женят, за да мислят после цял живот как да си изхранват жената и децата, без да мислят за себе си и да живеят в лишения, заради някой друг? Защо при положение, че след години няма да могат да се понасят, хората продължават да се женят? Защо жертват свободата си, безгрижието и прочие, за да се вържат цял живот за един човек и да се съобразяват само с него и неговите претенции/капризи? Имал семейство да храни ... кой го е бил да го прави това семейство?

nosferatu23
05-10-2013, 18:49
Как може хора да се женят, за да мислят после цял живот как да си изхранват жената и децата, без да мислят за себе си и да живеят в лишения, заради някой друг? Защо при положение, че след години няма да могат да се понасят, хората продължават да се женят? Защо жертват свободата си, безгрижието и прочие, за да се вържат цял живот за един човек и да се съобразяват само с него и неговите претенции/капризи? Имал семейство да храни ... кой го е бил да го прави това семейство?

Гаден шибан хомосексуалист си но ще ти отговоря в темата щото зададе добър въпрос

Живеят така и жертват свободата заради натиск от обществото или приятели семейство и т.н. и понеже са тъпи и лесно манипулируеми. Лишават се щото веднъж са потънали и няма изплуване , хората около тях ги променят.На мен ми е мноо яко например щото си купувам всичко което искам и прая квото си искам и излизам с квито си жени поискам,тъй да се каже никои не ме притиска

И когато някой види подобен човек се поражда завист че той няма това и никога няма да го има , понеже е шматка например , и почва да се смее и кикоти и т.н. но всъщност му е мноо тъпо ;) мита че ако нямаш семейство и деца си самотен , също поредната олигофренщина и комплекс от някой който не е освободен

yakuza_
05-10-2013, 19:13
След като си мн отворен към живота, какво ти пречи сексуалната ориентация на някого ? С него ли си лягаш ?

EinGutesKind
05-10-2013, 19:18
За първи път съм напълно съгласен с носферату.

darkPaladin
05-10-2013, 19:23
Как може хора да се женят, за да мислят после цял живот как да си изхранват жената и децата, без да мислят за себе си и да живеят в лишения, заради някой друг? Защо при положение, че след години няма да могат да се понасят, хората продължават да се женят? Защо жертват свободата си, безгрижието и прочие, за да се вържат цял живот за един човек и да се съобразяват само с него и неговите претенции/капризи? Имал семейство да храни ... кой го е бил да го прави това семейство?
ще се омъжиш ли за мен тогава?

EinGutesKind
05-10-2013, 19:23
ще се омъжиш ли за мен тогава?

Не, цял живот една манджа омръзва :razz:

darkPaladin
05-10-2013, 19:25
Не, цял живот една манджа омръзва :razz:

а споко само салама за теб ^^

Mary_Jane_69
05-10-2013, 19:46
Ми нормално е да се питаш, щото се появява сблъсъка на две ясно разграничаващи се поколения, с коренно различни на пръв поглед погледи относно как се живее живот.

EinGutesKind
05-10-2013, 20:42
Ми нормално е да се питаш, щото се появява сблъсъка на две ясно разграничаващи се поколения, с коренно различни на пръв поглед погледи относно как се живее живот.

Виждат, че почти всички се развеждат след време, постоянно има караници, спорове, сумати вицове и карикатури, иронизиращи брачния живот, и въпреки това продължават и продължават да се женят ... глупаци! "Така трябвало, дълг било, не знам ти кво било" ... :lol:

Mary_Jane_69
05-10-2013, 20:46
Нормално. Учи се по литература в училище - патриархалния модел в живота на българина... Как брака е представлявал нищо повече от сделка, в която най-вече си гледаш на твоето дупе да му е добре... Пък кой квото ще, нали трябва и потомство, деца да имаш... Пари ще се намерят - но рода, трябва да го има.
Разликата е там, че хората на новото време не намират нищо удоволетворяващо от търговски сделки замаскирани под думите "брак, любов, вярност"... Предпочитам любов, пари, които да си изкарвам сама, и в краен случай едно дете. Точка.

С две думи - хората са се научили да размишляват. Да намират логика, да анализират. Поумняли са в сфера на себеосъзнаване, но и в други неща доста куца. Баланс, няма как иначе.

nosferatu23
05-10-2013, 22:13
След като си мн отворен към живота, какво ти пречи сексуалната ориентация на някого ? С него ли си лягаш ?

Значи глей ся нямам против педалите да си живеят , само да не го правят показно щото вместо да видиш по центъра някоя яка пичка с тесни дънки , вече има само гейтаци в тесни дънки , как да не ти се прииска да му засучеш 1 в мутрата ;) Просто е гнусно разбираш ли , ти ако искаш да зяпаш мъже значи си тапунгер :smt023 И обратен , тамън ще се сдушите. Другото е стига да не ме закачат нямам намерение да ги бия , а тук стана следното той мекия младеж нападна само щото искаше да е модерен като другите , ама ся усети че не е бил мноо прав в преценката си за мен и му е тъпо , даже тука идва парадокса тая тема е за шаблона който се следва пък вие всички се прекопирате един друг . Даже ще се окаже че гея е по умен и по в час от теб май мухахах

Ако и аз следвах шаблона и аз щях да съм шматка , а не батка , ясно ли е якуза-лихач :smt023 Знаеш ли къв е шаблона :?: Тряя да се праиш на рицар пред момичетата да помислят че си огромен а не простак мухаха , а другото тряя да защитаваш анти простащината дори и да не си съгласен с тва и да си си природно простак , щото другите щяли и тебе да помислят за подкрепящ простращина , а на тях не им ебе за теб всъщност , ако утре умреш дали ще дойдат повече от 5 човека на панахидата ти :smt023 някой щял да си помисли че съм простак , не ми пука изобщо , който не му харесва да мре и това е ;) Знаеш ли колко човека има в нашата страна например и не всички са особено културни , намират се да ми се вързват на акъла , не се безпокой за мен копче :smt023 Даже МНОГО ми се вързват , имам много хора които ще направят много неща за мен , присра ли ти се сега :smt077

EinGutesKind
05-10-2013, 22:19
^ Ами то по тази логика, и да ходиш и да харесваш жени се прави по шаблон, пак по стари разбирания, че "така трябва, така природата е казала" и прочие :D И да се уточним - никой не съм нападал, просто съм изказвал мнение.

nosferatu23
05-10-2013, 22:22
^ Ами то по тази логика, и да ходиш и да харесваш жени се прави по шаблон, пак по стари разбирания, че "така трябва, така природата е казала" и прочие :D И да се уточним - никой не съм нападал, просто съм изказвал мнение.

Тука е друго ве , къв шаблон :?: Тва не е шаблон ами вече ген , в смисъл дали си хомо или хетеро е от гена ако не се лъжа

В смисъл не можеш да си избереш да станеш хомо и обратното , то не е като да си избера ква кола да си купя :smt023 То ако ставаше тъй ти нямаше ли да си избереш да не си хомо , много ясно че щеше

yakuza_
05-10-2013, 22:25
Ти самия се стремиш да си шаблон, нали си голяма индивидуалност и не ти пука от нищо, ако наистина не ти пукаше нямаше да обръщаш внимание на мъжете в тесни дънки, щом си ги забелязал, значи ти пука, нали искаш да си уникален и да не се следаваш шаблони, тогава какво манияци, батки и разни др селско-бургаски лафчета те гонят, адидаси, медни рудници и др сапунярски тъпотии. Цялата работа с жалката ти особа се обеснява с ония лаф - Само глупака, не осъзнава, че е такъв.

И ей тука спирам да те отразявам, че общуването с дебили, те прави дебил.

EinGutesKind
05-10-2013, 22:25
Аз не съм казвал дали съм хомо или не. Пък и като гледам, вече е доста модерно, така че не знам дали бих го избрал :D

looney tunes
05-10-2013, 22:26
И после се чудим защо българите се топят с всяка изминала година. Точно заради такива егоисти, които си милсят само за себе си и които не искат да поемат отговорността да си направят едно детенце. За това ще станем циганска държава, защото искаме да сме свободни, да не се съобразяваме с човека до себе си, да не прави никакви компромиси...

EinGutesKind
05-10-2013, 22:30
И после се чудим защо българите се топят с всяка изминала година. Точно заради такива егоисти, които си милсят само за себе си и които не искат да поемат отговорността да си направят едно детенце. За това ще станем циганска държава, защото искаме да сме свободни, да не се съобразяваме с човека до себе си, да не прави никакви компромиси...

Много ясно. Аз мен си ли ще гледам или държавата?

nosferatu23
05-10-2013, 22:34
Ти самия се стремиш да си шаблон, нали си голяма индивидуалност и не ти пука от нищо, ако наистина не ти пукаше нямаше да обръщаш внимание на мъжете в тесни дънки, щом си ги забелязал, значи ти пука, нали искаш да си уникален и да не се следаваш шаблони, тогава какво манияци, батки и разни др селско-бургаски лафчета те гонят, адидаси, медни рудници и др сапунярски тъпотии. Цялата работа с жалката ти особа се обеснява с ония лаф - Само глупака, не осъзнава, че е такъв.

И ей тука спирам да те отразявам, че общуването с дебили, те прави дебил.

Не ме ебе за шаблона ве шматко , казах ти че е гнусно и се дразня , тва е като да видиш как пумяр се разхожда из някоя прясно изкосена градинка и се изсира там , ще ти стане ли яко :?: Селския пумяр като ти се изкендза пред вратата ще ти хареса ли :?: не , ще се ядосаш , или не , щото ще дриснеш не знам. Това с лафовете е жаргон , всеки го има , софиянци говорят на копеле примерно , пловдив на майна , освен тебе , ти си книжовен плъх мухаха и говориш КНИЖОВНО , я я кажи имаш ли отстъпка в членския внос на книжарницата ве , ходиш ли често и до библиотеката да зарибяваш бабките , бабуин :smt077 виж кой е жалкия , ти дори не ми схвана мисълта , ТЪП тъп тъп не използващ жаргони :smt023


Аз не съм казвал дали съм хомо или не. Пък и като гледам, вече е доста модерно, така че не знам дали бих го избрал :D

Е нали така казаха за теб , ако за мен кажат нещо което не е вярно , тоест клеветят атаката е рязка , ти що си мълчиш :?: да не си откачен :?: кое е последно :?:

EinGutesKind
05-10-2013, 22:43
^ Няма да кажа, нека е мистерия :D Пък и не смятам за нужно да давам отчети за личния си живот, особено пред непознати тук.

nosferatu23
05-10-2013, 23:04
^ Няма да кажа, нека е мистерия :D Пък и не смятам за нужно да давам отчети за личния си живот, особено пред непознати тук.

Дори и да не е клевета и да е истина , не ме интересува , няма значение , виж твоите "форумни авери" как те използваха за присмех и се опитаха да нападнат мен чрез теб след това , за да падне вниманието от тях , и най тъпия би го усетил това :smt023 Казвам ти да го знаеш , виж кой ти е истинския враг , тоя който действа най подло :smt023

scioquoniamsuccedere
05-10-2013, 23:16
А защо мислите, че си омръзват хората? Може би при повечето е така, защото като тръгнат да се женят летят в облаците и изобщо не използват мозъка си. Но има хора при които тръпката и любовтта не угасват и са щастливи заедно дори след 20 години, жив пример - майка ми и баща ми !

EinGutesKind
05-10-2013, 23:32
Дори и да не е клевета и да е истина , не ме интересува , няма значение , виж твоите "форумни авери" как те използваха за присмех и се опитаха да нападнат мен чрез теб след това , за да падне вниманието от тях , и най тъпия би го усетил това :smt023 Казвам ти да го знаеш , виж кой ти е истинския враг , тоя който действа най подло :smt023

Мерси, ама във форума слабо ме вълнува кой ми е "враг" и кой не :cool:

EinGutesKind
05-10-2013, 23:33
А защо мислите, че си омръзват хората? Може би при повечето е така, защото като тръгнат да се женят летят в облаците и изобщо не използват мозъка си. Но има хора при които тръпката и любовтта не угасват и са щастливи заедно дори след 20 години, жив пример - майка ми и баща ми !

Е, има и такива изключения, макар мен да ме съмнява, че са си втръснали и стоят заради децата си и дълга/обета :D А моят кръстник се разведе след 35 години брак

nosferatu23
05-11-2013, 01:22
Мерси, ама във форума слабо ме вълнува кой ми е "враг" и кой не :cool:

Да наистина виждам че слабо те вълнува което говори че не си много умен , при положение че си ходите на сбирките и се виждате на живо , и си лафите там , а всъщност зад гърба ти тръгват подигравки за сексуалната ориентация и ти се смеят , ама твоя си е работата , някои хора явно обичат да бъдат тъпкани и да се чувстват омаловажени :smt023 Това се сетих чак сега , не зацепих преди :smt023

EinGutesKind
05-11-2013, 11:18
Да наистина виждам че слабо те вълнува което говори че не си много умен , при положение че си ходите на сбирките и се виждате на живо , и си лафите там , а всъщност зад гърба ти тръгват подигравки за сексуалната ориентация и ти се смеят , ама твоя си е работата , някои хора явно обичат да бъдат тъпкани и да се чувстват омаловажени :smt023 Това се сетих чак сега , не зацепих преди :smt023

Аз на "сбирки" не съм ходил никога, нямам и намерение да го правя.

nosferatu23
05-11-2013, 11:34
що ве , на сбирки е яко , аз ще отида , някои за да изтръпнат , други да се изкефят ;) ти ще си съюзник , ще зарибяваш неприятелите ми и после те като поддадат на чарат ти ще ги усмея че са хомо ,стаа ли :?: после ще ти намеря добър партньор , примерно може да нападнеш анално онзи малукольо или някой друг нежен ;) а после кажи че съм гадняр скивай какви идеи ти давам

EinGutesKind
05-11-2013, 11:39
^ Винаги съм твърдял, че няма какво да си кажем на тия сбирки, освен да се наливаме с бира в парка и да се гледаме тъпо :D Пък и не мога да зарибявам никой, верен съм до гроб на любовта на живота си <3

nosferatu23
05-11-2013, 11:44
^ Винаги съм твърдял, че няма какво да си кажем на тия сбирки, освен да се наливаме с бира в парка и да се гледаме тъпо :D Пък и не мога да зарибявам никой, верен съм до гроб на любовта на живота си <3

само това ли се прави , в парка с бира ли :?: няма ли нещо по интересно :?: нещо по екстремно да се измисли

EinGutesKind
05-11-2013, 11:50
Виж снимки от миналите срещи - двама по двама си говорят (вероятно къде/кво учиш, с кво се занимаваш...), други двама играят карти, а Кольо седи изолиран и си играе на таблета и се усмихва неловко :D

RagioL
05-11-2013, 11:52
нещо по екстремно да се измисли

Стрелба с калашници по парламента, под лозунга мирен протест.

nosferatu23
05-11-2013, 11:53
Виж снимки от миналите срещи - двама по двама си говорят (вероятно къде/кво учиш, с кво се занимаваш...), други двама играят карти, а Кольо седи изолиран и си играе на таблета и се усмихва неловко :D

съжелявам ги момичетата , трябва да им е доста скучно и да се почестват тъпо щото няма кой да ги изкефи ;) дори и за теб ми е тъпо , останалите явно са прекалено големи гейове дори за теб .......а от това което изкараха излезе че са големи батки и т.н. ;) няма проблем от фалшивия имидж , стига да не го усети някой , тогава става мноо смешно ;) не си ли съгласен ?

EinGutesKind
05-11-2013, 11:56
Съгласен съм. А и тия момичета, дето ходят по такива срещи, за да получат някакво внимание, сигурно са доста отчаяни по дефолт :D

Fisherman
05-11-2013, 11:58
Как може хора да се женят, за да мислят после цял живот как да си изхранват жената и децата, без да мислят за себе си и да живеят в лишения, заради някой друг? Защо при положение, че след години няма да могат да се понасят, хората продължават да се женят? Защо жертват свободата си, безгрижието и прочие, за да се вържат цял живот за един човек и да се съобразяват само с него и неговите претенции/капризи? Имал семейство да храни ... кой го е бил да го прави това семейство?

ах ух их,щото не сички сме чревоугодници и алчни цигани

nosferatu23
05-11-2013, 11:58
Съгласен съм. А и тия момичета, дето ходят по такива срещи, за да получат някакво внимание, сигурно са доста отчаяни по дефолт :D

е няма проблем с отчаянието , това не ми е проблем , всеки е отчаян в един момент в живота си , примерно аз в момента съм отчаян че никой не ме напада както преди , но не падам духом все още ;) :smt023 пуснах няколко смислени поста и ме помислиха за умен и спряха да нападат , ама те тия постове ги копнах от друг форум , не се заблуждавайте , селяк съм и съм мнооо прост :smt023

ще дойде и техният шанс , ще се запознаем ще си полафя с тях и така ;) отчаянието ще премине :smt023

EinGutesKind
05-11-2013, 12:01
^ Под "отчаяни" имах предвид смотани девственици, дето мъж не иска да ги погледне :cool:

EinGutesKind
05-11-2013, 12:02
ах ух их,щото не сички сме чревоугодници и алчни цигани

Там ви е грешката, затова страдате и се оплаквате цял живот колко ви е тежко.

nosferatu23
05-11-2013, 12:04
^ Под "отчаяни" имах предвид смотани девственици, дето мъж не иска да ги погледне :cool:
те са яки ве , що да не искат да ги погледнат :?: аз и рибата ще ги нападнем , той е фен на свежото като мен :smt023 виж ква добра информация даде , ще се разберем , ща черпя една бира , ти само ще посочиш кои мацки са удобни за нападение и после аз ще си свърша работата ;)

EinGutesKind
05-11-2013, 12:08
^ Ако под "яки" разбираш с мустаци, пълни, с дрехите на майките и бабите си, косата тип "гръмнал бойлер" и с очила ... :D

nosferatu23
05-11-2013, 12:12
^ Ако под "яки" разбираш с мустаци, пълни, с дрехите на майките и бабите си, косата тип "гръмнал бойлер" и с очила ... :D

е не мноо ясно ве , ти ще посочиш най яките , тия животни ще оставя за шматките от форума ;)

EinGutesKind
05-11-2013, 12:14
е не мноо ясно ве , ти ще посочиш най яките , тия животни ще оставя за шматките от форума ;)

Яките се виждат от километри, ама те не ходят по форум срещи и си имат мъже :D
Айде, че отивам към центъра, довечера или утре продължаваме дискусията

nosferatu23
05-11-2013, 12:16
Яките се виждат от километри, ама те не ходят по форум срещи и си имат мъже :D
Айде, че отивам към центъра, довечера или утре продължаваме дискусията

имат не мъже ами шматки и не са верни и изкефени , искат да им го сложат дълбоко мухаха ще им помогна тъй като обичам благотворителнта дейност :smt077

LovEsIckk
05-11-2013, 12:28
аз съм най-шамотния, шамотен шамотникккк

RagioL
05-11-2013, 12:58
аз съм най-шамотния, шамотен шамотникккк

ДОКАЖИ ГО.

LovEsIckk
05-11-2013, 14:26
няма нужда

Wax
05-11-2013, 14:32
Нарича се дълг към рода, Насьо :/
Ако и майка ти мислеше така (Дай боже да беше така), ти нямаше да бъдеш роден. Замисли се и върху това. Пък и благодарността и подкрепата, която ще намериш от синове/дъщери е несравнима и дори да имате проблеми помежду си - то кой няма в днешно време.
Проблема на повечето млади хора като мен е че имат доста ограничено и инфантилно мислене.

EinGutesKind
05-11-2013, 23:03
Нарича се дълг към рода, Насьо :/
Ако и майка ти мислеше така (Дай боже да беше така), ти нямаше да бъдеш роден. Замисли се и върху това. Пък и благодарността и подкрепата, която ще намериш от синове/дъщери е несравнима и дори да имате проблеми помежду си - то кой няма в днешно време.
Проблема на повечето млади хора като мен е че имат доста ограничено и инфантилно мислене.

И като съм роден, какво? Цял живот разходи, грижи и проблеми им създавам :lol: Що се отнася до "благодарността" - повечето деца са толкова неблагодарни, че няма накъде повече.

nosferatu23
05-11-2013, 23:06
Нарича се дълг към рода, Насьо :/
Ако и майка ти мислеше така (Дай боже да беше така), ти нямаше да бъдеш роден. Замисли се и върху това. Пък и благодарността и подкрепата, която ще намериш от синове/дъщери е несравнима и дори да имате проблеми помежду си - то кой няма в днешно време.
Проблема на повечето млади хора като мен е че имат доста ограничено и инфантилно мислене.

Батка , ако говориш на принципа че кръвта вода не става , тоест семейството винаги ти желае най доброто , няма да мога да се съглася тук с теб ;)

Не винаги получаваш благодарност и подкрепа , а понякога нож в гърба ;)

И да , нямаше да бъдем родени , но нека го приемем така че не всеки може да има едно и също призвание на тоя свят.Много хора са загинали примерно на фронта за да могат други да живеят или умрат ;) Призванието им никога не е било да имат семейства ;) Малко за размисъл......

EinGutesKind
05-11-2013, 23:09
Одеве и с един приятел дискутирахме тая тема. Вика, че като си видя първородното дете, мисленето щяло да ми се промени ... ще се промени, ама преди това ще направя всичко възможно да не ми се ражда дете.

nosferatu23
05-11-2013, 23:12
Аве момента в който имаш як сексуален живот , покрай лапето ще замине , няма да можеш да чукаш жена си щото ще е изтощена от грижите които тряя да полага по малкия сополанко

EinGutesKind
05-11-2013, 23:15
Аве момента в който имаш як сексуален живот , покрай лапето ще замине , няма да можеш да чукаш жена си щото ще е изтощена от грижите които тряя да полага по малкия сополанко

От жената грижите, от мъжа парите, идилия отвсякъде

analgin
05-14-2013, 07:56
Може би , защото воденето на бохемски живот стил артюр рембо и бодлер в определен период те изчерпа и не успява да запълни определена празнина и с порастването човек променя вижданията си за живота и това да има семейство и деца не го кара да се чувства ограничен или без свобода .

Как може хора да се женят, за да мислят после цял живот как да си изхранват жената и децата, без да мислят за себе си и да живеят в лишения, заради някой друг?
Ако не са създали тези деца на 15 и имат образование и работа може би няма да се чудят как да ги изхранват или вероятността да останат гладни ще е доста по-малка.

Защо при положение, че след години няма да могат да се понасят, хората продължават да се женят?
Не всички хора , които са се оженили започват да изпитват подобни чувства един към друг дори да започнат според мен не е провокирано от самата сватба , а от много други фактори и въпреки това е грозно да мразиш човек , когото си обичал .

Защо жертват свободата си, безгрижието и прочие, за да се вържат цял живот за един човек и да се съобразяват само с него и неговите претенции/капризи?
Да съжителстваш с някого и да имате семейни отношение не означава , че ще си роб и задължително ще задоволяваш капризи и претенции , има разлика между правене на компромиси с цел поддържане на отношенията и това .

Имал семейство да храни ... кой го е бил да го прави това семейство?
Всеки човек има затруднения и се оплаква понякога .

EinGutesKind
05-14-2013, 09:05
^ Да, ама мисълта ми е, че след сватбата, тези проблеми са много по-големи и задълбочени.