PDA

View Full Version : Историята на идола ми от негово лице



BVBnoname
05-10-2013, 18:13
Здравейте, казвам се Мира и съм на 13 от Шумен. От 8 месеца слушам Black Veil Brides. Когато чух за тях се поразрових в нета и бях трогната от тъжните истории преживели членовете на групата и най-вече тази на Andy Biersack. Идеята ми е да разкажа за живота му от негово име тоест да направя кратка биография разделена на глави. Дори и да не харесвате групата прочетете написаното от мен и моля Ви се пишете коментари!

I глава
Аз различния

Аз съм роден в на 26 декември 1990 година в Милоки, Уисконсин в САЩ в момента съм на 22. Майка ми работеше като медицинска сестра, а баща ми бе музикант. Не живеех в богато семейство с добър произход- никак даже.
Като се научих да пиша бях отрепка. Аз пишех с лявата ръка. Обществото около мен бе и в момента е твърде набожно, а лявата страна бе страната на дявола. Учителите ми крещяха и казваха "Ти си грешка на природата, ти си демон." С много отделено време ме отучиха и започнах да използвам дясната ръка за всичко. Тогава си хрумна заради моята вродена природа ме мислеха за грешка, а какво би било ако реших аз сам да се променя.
Един летен и горещ ден отидох в гаража и съборих една кутия. Когато започнах да събирам падналите неща и се натъкнах на много плочи на "KISS" и други дотогава неизвестни рок и метъл групи за мен. Пуснах ги на стария грамофон на баба ми и... Не мога да опиша усмивката на лицето си и радостта която ме обзе.
След около 1 седмица бях научил почти всички текстове на песните от забравените и прашясали плочи и пеех на висок глас. Тогава още и не бях предположил, че тази музика ще ме издигне, а и в същото време ще ме накара да се чувствам нищожен.

Благодаря, на тези които са го прочели! Моля пишете коментари и инфо и кажете,ако искате продължението!

MagicSmiles23
05-10-2013, 20:05
Невероятно.За първи път виждам някого в сайта , който слуша BVB.Аз ги открих преди една година от бившата ми най-добра приятелка /казваше се Бояна/ , и се зарових в интернет като теб.Обожавам тази група.Една от любимите ми.За съжеление , момичето което ми каза за тях , сега въобще не ги слуша и не ги харесва.Насочи се към хард метъл-а и такива подобни....Ще чакам втората глава.И отново-Уникално написано... (:

anonymous895156
05-10-2013, 20:24
макар да не знам кви са тия
е хубаво написано :) и историята е яка