PDA

View Full Version : Добре де как правите приятели [Сериозна тема, tl;dr type]



Uzerneim
05-10-2013, 19:30
Обяснете на моята асоциална особа. Не, че ми трябват, но ми е любопитно.
Кофаджия съм от както се помня, помня LovesickK и Defakto какви афери имаха тука, още преди това, мисля че беше времето когато не беше въведена кирилицата и вдигнах форума на бунт като накарах някои потребители да си сложат Star Trek и Star Wars кораби в подписите. Тогава ми беше първия бан. А помня и като щурмувахме Секса и Любовта с адския спам.
Един път ме вкарахте в общ чат и аз почнах да говоря как котката ми повърнала на възглавницата и аз съм въргалял цяла нощ (което беше лъжа), но може би там ми беше грешката. Ама всички се смееха а аз се радвам, като правя хората щастливи (въпреки, че някои крещяха да ме махнете от чата, което стана в последстие).
Грамотен съм, още съм млад (на XVIII), хубав съм, тренирам, мога да стоя на две ръце, уча математика като луд и съм доста добре наясно по абсолютно всяка тема. Бих умрял за непознат ако е в опасност. Не пия, не се държа лошо с никого, не пуша. Морала ми е на много високо ниво въпреки, че намалява напоследък. Средностатистическо ми е семейството и като съм на вън с приятели винаги черпя и им купувам нещо е така щото ми е кеф.
И въпреки всичките ми опити да се социализирам където и да е (не само тук), винаги съм някакъв аутсайдър, който е супер френдли пича и се смее на абсолютно всичко, разбира се с абсолютно всеки заради позитивния му характер и вечната усмивка, но все пак в крайна сметка като свърши срещата, училището, или каквото е там, бивам забравян.

Не ми пречи това да съм сам, но и не разбирам какво става, защо така все съм настрани. Като поканя някое момиче да излезе с мен да гледаме нещо, все ще си помисли, че искам нещо повече и всички обикновенно ме намират за "обикновен". I DO NOT UNDERSTAND.

Also: Използвах римски цифри за годините, защото Осемнадесет е много дълго а с арабски цифри дава емотикона.

anonymous895156
05-10-2013, 19:37
трябва и да си гадняр

vankovvv
05-10-2013, 19:44
18

EinGutesKind
05-10-2013, 19:45
Когато си в дадено общество (училище, университет, работа ...), винаги има някой, с който да си допаднеш, и щеш-нещеш ставате приятели. Иначе на мен най-близките ми са от ранно детство, дето както се казва си знаем и кирливите ризи.

Mary_Jane_69
05-10-2013, 19:51
Кефиш ме, щи звънна.

Uzerneim
05-10-2013, 19:55
Когато си в дадено общество (училище, университет, работа ...), винаги има някой, с който да си допаднеш, и щеш-нещеш ставате приятели. Иначе на мен най-близките ми са от ранно детство, дето както се казва си знаем и кирливите ризи.

Станах фр с шизофреник (истински), даже и с него не излзаме толкова често :D

EinGutesKind
05-10-2013, 20:06
Станах фр с шизофреник (истински), даже и с него не излзаме толкова често :D

Е то ако излизате всеки ден в продължение на часове, ще си омръзнете и няма да има кво да си кажете :cool:

AngelAntichrist
05-10-2013, 20:21
Доколкото разбирам на теб не ти е проблем да самото общуване и те приемат, но проблемът е какво да правиш след това?
Събираш скайпове-майпове, фейсбуци, телефони и водиш хората на срещи, тет-а-тет. Трябва да подхождаш индивидуално към всеки и отношенията ви да са лични. Тоест да излизате заедно и извън компанията. Да те усетят като Теб, а не като един от всички...

Uzerneim
05-10-2013, 20:47
Абе не ме приемат нищо, че не се разбираме. Май просто не съм попаднал на правилните хора, ако има такива. Странна работа.

EinGutesKind
05-10-2013, 20:53
Искаш ли аз да ти стана приятелче? :cool:

scioquoniamsuccedere
05-10-2013, 21:20
Може би тази мания да си част от нещо отблъсква хората, защото виждат, че това ти е главната цел и .. абе схвана ми мисълта. Отпусни се малко и не мисли по въпроса, и ще видиш чудеса :D

102
05-10-2013, 22:42
"И въпреки всичките ми опити да се социализирам където и да е (не само тук), винаги съм някакъв аутсайдър, който е супер френдли пича и се смее на абсолютно всичко, разбира се с абсолютно всеки заради позитивния му характер и вечната усмивка, но все пак в крайна сметка като свърши срещата, училището, или каквото е там, бивам забравян."

Истината е някъде там.

FuCKkK13
05-10-2013, 23:00
това с момичетата -много зависи как и какво казваш 8-) ако и кажеш айде навънка,че ми е скучно,може да звъннем на още някой едва ли ще си помисли,че искаш нещо повече

RagioL
05-11-2013, 08:07
Не се напъвай толкова.

fUcKsMiLe
05-11-2013, 13:08
Е то ако излизате всеки ден в продължение на часове, ще си омръзнете и няма да има кво да си кажете :cool:

Абе не е точно така.. С бфф-то се познаваме от вече близо 14 години и излизаме заедно често (учим и в едно даскало и се виждаме всяко м/учасие почти), за дълго време и единствено мълчим, когато хапваме нещо.. че даже и тогава пак имаме за какво да говорим, но все пак трябва да сме културни. :D

По темата: Приятели не се правят ей така, нали знаеш? :D

Относно каненето на момиче да гледате нещо.. Ние женските винаги си имаме нещо на ум за това (освен, ако не те познават добре и знаят, че не смяташ да правиш нещо по-различно от гледане на "нещото" или са прекалено наивни, за да им дойдат "тия" мисли). :Д

Мързи ме да пиша сега, но мисля, че мнението на AngelAntichrist се препокрива със моите мисли.

Uzerneim
05-11-2013, 14:32
Понеже никой не иска да гледа Iron Man 3 с мен - поканих майка ми, която и тя ми отказа. Май ще взема баба :D

102
05-11-2013, 17:41
Спри да бъдеш путка. ИДИ САМ.

Uzerneim
05-11-2013, 18:00
Спри да бъдеш путка. ИДИ САМ.

I WILL DO IT!