PDA

View Full Version : Какво искат мъжете?



ShtrudeL
05-10-2013, 19:50
Всички знаем какво искат жените. *кххх кхххх*
Но защо никой не говори за това какво искат мъжете?
Какво искате?! А какво сте готови да дадете в замяна?


*правя си статистическо проучване, така че бъдете искрени, защото ще приема отговорите на сериозно.

klimatronik
05-10-2013, 19:56
Искам цунка

anonymous708973
05-10-2013, 20:01
Предвиждам голяма част от отговорите да са от рода на: "мусака и свирка"

Fisherman
05-10-2013, 20:01
Ми искам да завърша,да работя,да имам жена.С нея да се обичаме и уважаваме и после там както следва дечица,семейство,щастие. Вече имах жена,с която си паснахме всичко беше перфектно,разделихме се по причини неясни и неразбираеми,са ме е яд,че няма да намеря такава повече и тъй.Никога не съм искал бройка няква или слава на ибач,само жена ми да ме обича пък аз ще направя всичко за нейното щастие.

ShtrudeL
05-10-2013, 20:02
Предвиждам голяма част от отговорите да са от рода на: "мусака и свирка"

И тотално ще се отрека от романтиката и всичко хубаво.

ShtrudeL
05-10-2013, 20:03
Ми искам да завърша,да работя,да имам жена.С нея да се обичаме и уважаваме и после там както следва дечица,семейство,щастие.Ве е имах жена,с която си паснахме всичко беше перфектно,разделихме се по причини неясни и неразбираеми,са ме е яд,че няма да намеря такава повече и тъй

'да се обичаме и уважаваме' не е съвсем пълен отговор на въпроса 'какво искаш от жената до себе си?'

AnarchyBoy
05-10-2013, 20:04
Мии к'во искам, ми искам мусака :lol:

Искаме да ни желаят, това е секси, все пак всеки обича да му показват, колко много го искат. 8-)
Обичам от време на време, момичето да води, а аз просто да си се отпусна и да се наслаждавам на шоуто 8-)
Няма нищо по-хубаво, от секс с "любов" показвайки ти колко много те обичат по време на секс е върхът! 8-) и те кара да се чувстваш наистина специално :oops:

Иначе от жената като цяло, искам да ме харесва такъв какъвто съм, да ме обича такъв, да ме уважава, и да ме радва, както аз ще радвам нея :)
С силна доза обич да е всичко. :)
Просто искам, да не е някакъв супер смотан инат и да прави това, което и харесва, а не да се инати като малко дете..! ;) И да си се обичаме. :D


Никога не съм искал бройка няква или слава на ибач,само жена ми да ме обича пък аз ще направя всичко за нейното щастие.

О и това (искам просто да ме обича, а пък аз ще правя всичко за нейното щастие..), но за жалост скоро май няма да е така.. ината си е инат все пак.. :)

За сега са тези, ако съм объркал нещо значи просто не съм разбрал въпроса :D

klimatronik
05-10-2013, 20:05
цункаа моляя

Fisherman
05-10-2013, 20:11
Няма нищо по-хубаво, от секс с "любов" показвайки ти колко много те обичат по време на секс е върхът! 8-) и те кара да се чувстваш наистина специално :oops:

E тва също е много хубаво нещо,само че малцина са били там,човек трябва да е търпелив

skok
05-10-2013, 20:22
Педали ли сте бе ? Пари искам,сигурност и независимост както и в по късен етап 2-3 деца

ShtrudeL
05-10-2013, 20:28
Педали ли сте бе ? Пари искам,сигурност и независимост както и в по късен етап 2-3 деца

успех

Jentare
05-10-2013, 20:46
Някой от вас живеят яко във филма.

Fisherman
05-10-2013, 20:47
Педали ли сте бе ? Пари искам,сигурност и независимост както и в по късен етап 2-3 деца

струва ми се,че ще свършиш в некоя канафка в чувал за смет

SpiritInBlack
05-10-2013, 20:51
Имам изисквания , които зависят от типа момиче . Ябълков пай ,странно си и не би разбрало едната част. От почти всички момичета очаквам :

1) Да изглеждат добре
2) Да изглеждат още по-добре
3) Да правят хубави свирки :D

klimatronik
05-10-2013, 20:54
Искам......

klimatronik
05-10-2013, 20:56
да сме заедно, да се шматкаме..подкрепяме ходим на планина. да съвпадат интересите ни.. ще я водя на планина и горски експедиции :Д и ще я направя ловец :Д

innaaa
05-10-2013, 21:07
да сме заедно, да се шматкаме..подкрепяме ходим на планина. да съвпадат интересите ни.. ще я водя на планина и горски експедиции :Д и ще я направя ловец :Д

звучи толкова сладко...

DENKAZ
05-10-2013, 21:08
Някои искат чувствата и усилията, които полагат, да са взаимни.

nosferatu23
05-11-2013, 00:50
ако трябва да опиша жената която бих държал близо до себе си , не да ми е само за секс партньор - ето

1 моногамност демек да не иска да наебе някой друг , ще се появи момент да се случи това , неизбежно е , жените са добре познати с колебливото си мнение ;) и с постоянност на пресекулки ;) Мухаха , моментът в който се породи съмнение че им изневеряваш или нещо друго и ще ти ебат майката ;)

2 другото е лоялност и доверие , в критична ситуация да не ме предаде или заебе и да ми повярва на думите , дори ДА НЕ съм прав и да съм направил нещо противозаконно и лошо , това също е несрещано , при най малкия признак на опасност ще насере както го правят щото са страхливи , или ще проработи съвестта и ще отиде в полицията и да те издаде примерно ;) или някой ще я излъже и тя ще повярва ;) и пак ще те издаде ;)

и 3 последното да има яко тяло и да тренира , това се среща но не и с горните две ;) дори не ми е толкова важно третото , просто като цяло да ми хареса като визия. горните 2 са по важни и не се намират

в смисъл пиша само щото темата е мечтателска , не си прая илюзии и не търся тия неща защото не се намират.това е като да търся диаманти в стара планина - неосъществимо :smt077

anonymous708973
05-11-2013, 07:17
ако трябва да опиша жената която бих държал близо до себе си , не да ми е само за секс партньор - ето

1 моногамност демек да не иска да наебе някой друг , ще се появи момент да се случи това , неизбежно е , жените са добре познати с колебливото си мнение ;) и с постоянност на пресекулки ;) Мухаха , моментът в който се породи съмнение че им изневеряваш или нещо друго и ще ти ебат майката ;)

2 другото е лоялност и доверие , в критична ситуация да не ме предаде или заебе и да ми повярва на думите , дори ДА НЕ съм прав и да съм направил нещо противозаконно и лошо , това също е несрещано , при най малкия признак на опасност ще насере както го правят щото са страхливи , или ще проработи съвестта и ще отиде в полицията и да те издаде примерно ;) или някой ще я излъже и тя ще повярва ;) и пак ще те издаде ;)

и 3 последното да има яко тяло и да тренира , това се среща но не и с горните две ;) дори не ми е толкова важно третото , просто като цяло да ми хареса като визия. горните 2 са по важни и не се намират

в смисъл пиша само щото темата е мечтателска , не си прая илюзии и не търся тия неща защото не се намират.това е като да търся диаманти в стара планина - неосъществимо :smt077

Превод: "Искам глупачка без мнение и със съмнителен морал, но само що се отнася до други неща; ако става въпрос за мен - трябва да ми лази в краката и да ме уверява колко съм незаменим и единствен."

AnarchyBoy
05-11-2013, 07:22
Пантера, не си права

Той търси сигурност, е може би се изрази малко грешно, но нима никой от нас не търси онази сигурност?! Да знаеш, че има на кого да разчиташ за всичко, да знаеш, че има някой, които те обича и държи на теб, и би ти помогнал винаги? Всеки търси любовта. Всеки се стреми към нея..

Аз търся любовта, разбивали са ми сърцето, даже и в момента ми е разбито, но няма да се откажа, защото знам че си заслужава.

Nosferatu23 не търси безгръбначен плужек, който да му лази в краката, той търси човек на, когото може да се довери.. То цялата идея на връзките освен сексът (физическото) е да знаеш, че има някой който е с теб и те подкрепя. (психическото)

Ддз аз поне така си го тълкувам..

anonymous708973
05-11-2013, 08:21
"да ми повярва на думите дори да не съм прав" = безгръбначен плужек

Аз търся.. всъщност, вече съм я намерила тая сигурност и доверие, но бих го описала по коренно различен начин.

machoka
05-11-2013, 08:34
Колкото и да е плосък, бургаският бек има предвид нещо добро като идея - да имаш партньор, който да е до теб дори да грешиш. Да живее с твойте недостатъци, да ги приема и заедно да ги изглаждате )

klimatronik
05-11-2013, 08:37
"да ми повярва на думите дори да не съм прав" = безгръбначен плужек

.
Не обиждай безгръбначните ни приятели .

AnarchyBoy
05-11-2013, 08:45
:lol:

Chacho
05-11-2013, 08:59
Да е сгодна.
Да е търпима.

nosferatu23
05-11-2013, 09:14
"да ми повярва на думите дори да не съм прав" = безгръбначен плужек

Аз търся.. всъщност, вече съм я намерила тая сигурност и доверие, но бих го описала по коренно различен начин.


Ето я обратната страна да го схванеш защото си малка сливка , другите го казаха но да го чуеш и от мен , ако например имам приятелка която стъпи накриво и изработи някаква измамна схема и изпържи хора , и ми го каже , може да и кажа много си тъпа ма и да се ядосам , но няма да я оставя да се оправя сама , дори с риск и аз да потъна или да ми се случи нещо ще се намеся . Да стоиш не-безучастен и да си не си тръгнеш при най малкия признак на опасност , да дадеш ръка на приятелите си когато не могат да се справят сами и не са видяли нещо което ти си забелязал , заедно с доверието прави ЛОЯЛНОСТТА. Без доверие не може да си ЛОЯЛЕН тъй като ще се породят съмнения и ще действаш по друг начин ;) Като избягаш например ;) Или лесно ще те разколебаят.Дотолкова може да съм лоялен (като куче както се вика) че да се организират заговори от целия свят срещу някой и да ми се показват доказателства и не бих се осъмнил за секунда в него , дори не бих го питал , бих се гмурнал рязко в необятното , но това става с време.....
и трябва да е взаимно.....;)

Най лесното е да си представиш как ще направят един кръстосан разпит в районното на теб и приятеля ти и как ще отидат при теб в момент в който СТЕ СКАРАНИ , ще използват слабостта ти срещу теб , ще ти кажат приятелят ти току що те издаде и ще влезеш в пандиза ако не го издадеш , дай контра показания срещу него , и ти ще дадеш , от недоверие и съмнение ;) Или от ярост че те е издал , и после ще разбереш че никой не е казал нищо , а ти си била първата.Така работят нещата ;) Тоя тест може да се ГЕНЕРИРА и в по нормална среда , аз мога да го направя много успешно и да разбера , и колкото пъти съм го правил ВИНАГИ се е проваляло за всяко момиче ;) Никоя не може да го мине

anonymous708973
05-11-2013, 09:27
Даваш ми някакви хипотетични ситуации, които няма никаква вероятност да се случат. Това с престъпната схема няма да го коментирам.
Да не говорим за нелепия принцип с райнното, с който сам си вкара автогол, щото мноого добре знам как стават разпитите там :)

nosferatu23
05-11-2013, 09:36
Даваш ми някакви хипотетични ситуации, които няма никаква вероятност да се случат. Това с престъпната схема няма да го коментирам.
Да не говорим за нелепия принцип с райнното, с който сам си вкара автогол, щото мноого добре знам как стават разпитите там :)

Когато няма да се случат тогава си представи ситуацията с изневярата на онова момиче което писа забравих кое беше , ето там се породили съмнения и изтровиха нервичките и ;) Не се ли сети :?: Ако имаше лоялност и доверие не би се осъмнил приятеля и , но той е шматка и не и вярва , това може да е породено от нея и тя да е шматката , не знам и не ми се навлиза в подробности , просто давам пример който е аналогичен.Другото за полицията моля те не се прави на батка понеже не си , моментът в който влезеш и ти се развикат,миличкото сърчице ще разтупти , ще се разплачеш и ще излееш всичко да си отървеш кожата.Ще помислиш за кариерата си,за топлото столче вкъщи и т.н. и ще се предадеш духом ;) Дори аз да ти се развикам ще се разплачеш а какво остана за някой селяк ПРАВИЛ ТОВА ЦЯЛ ЖИВОТ.Това не ти е да гледаш маями вайс или си ес ай или квото и да беше тъпото предаване с разпитите на кафе.Ще те изкъртят тук ;)

SuperСтар
05-11-2013, 09:42
Предвиждам голяма част от отговорите да са от рода на: "мусака и свирка"

И бира, и бира! :D

anonymous708973
05-11-2013, 09:42
Пак ти казвам, говориш за неща, които някак ги знам по-добре от теб, защото съм минала през това.

Историята с хипотетичната изневяра не мога да я коментирам, не касае мен, нито съм запозната в детайли с характера на момчето. При мен няма как да се случи подобно нещо, защото познавам човека до себе си.
За връзки ми говори, когато можеш да си формулираш мисълта, така че да няма нужда от преводачи, и когато се различаваш от типичния образ на бургаска батка.

nosferatu23
05-11-2013, 09:50
Пак ти казвам, говориш за неща, които някак ги знам по-добре от теб, защото съм минала през това.

Историята с хипотетичната изневяра не мога да я коментирам, не касае мен, нито съм запозната в детайли с характера на момчето. При мен няма как да се случи подобно нещо, защото познавам човека до себе си.
За връзки ми говори, когато можеш да си формулираш мисълта, така че да няма нужда от преводачи, и когато се различаваш от типичния образ на бургаска батка.

Наистина имаш повече опит от мен с районните , имаш опит с връзките , не споря , на колко си, 16 :?: Много си изживяла и много си видяла ;) Спирам да се занимавам с теб щото мощта ти е огромна ;)

anonymous708973
05-11-2013, 09:55
Близо 19, леко подсъдима само, сеш' се?
Ъф корс, то може ли да има момиче, което не се възхищава на невероятния ти интелект, мощната кола, неизразимата грамотност и най-вече - невероятните ти романтични умения...

nosferatu23
05-11-2013, 09:57
Близо 19, леко подсъдима само, сеш' се?
Ъф корс, то може ли да има момиче, което не се възхищава на невероятния ти интелект, мощната кола, неизразимата грамотност и най-вече - невероятните ти романтични умения...

Тия неща не са верни и съм паляк ;) Аз само ги казвам за да изляза огромен и да ме мислят за сериозен , всъщност съм доста тъп карам опел и имам завършен 8ми клас , а романтиката я няма понеже съм селяк с неизмити ръце.Разчупих ли съмненията ;)

AnarchyBoy
05-11-2013, 09:59
и когато се различаваш от типичния образ на бургаска батка.

:lol:

anonymous708973
05-11-2013, 10:01
Смей се, то вече е устойчиво словосъчетание :д

DaNGeRousLy
05-11-2013, 10:01
Всички знаем какво искат жените. *кххх кхххх*


Това пък е най-голямата глупост, която съм чувал .. :cool:




Предвиждам голяма част от отговорите да са от рода на: "мусака и свирка"


Не обичам мусака, но за свирките съм съгласен.

anonymous708973
05-11-2013, 10:04
Таратор, пълнени чушки, шкембе чорба (макар че не познавам жена, която би си играла да го прави това вместо да ти връчи 3 лв за кварталната кръчма), пиле с ориз, все тая :д

nosferatu23
05-11-2013, 10:06
Таратор, пълнени чушки, шкембе чорба (макар че не познавам жена, която би си играла да го прави това вместо да ти връчи 3 лв за кварталната кръчма), пиле с ориз, все тая :д

Знаеш ли че за мен няма нищо по забавно от жена която се мисли за умна , и още повечето когато я оставиш да бъде умна и да развива теми на които си мисли че не си наясно ;) Всеки има правото да се излага все пак де ;)

anonymous708973
05-11-2013, 10:11
И на мен са ми смешни много неща, например най-типичният образ да се прави на уникален, неповторим и различен, ама си трая.
Аз не казвам, че не си наясно с процедурата, казвам, че няма как да си по-наясно от мен с моята реакция в дадена ситуация, кое не загряваш? Беги във фитнеса, недей да мислиш, че това усилие не ти се удава.

Fisherman
05-11-2013, 10:12
добре че е ги има такива като селския паляк,да обират утайката,та за фишляка да остане нещо младо и непипнато от мазолести селски ръце,за предпочитане е още да е чиста =)

klimatronik
05-11-2013, 10:16
рибока си подава патката мазно, мазно само кат надуши катеричите изпражнения

SummerWave
05-11-2013, 10:20
Всички знаем какво искат жените. *кххх кхххх*


и какво искат жените? всъщност и те не знаят :с

nosferatu23
05-11-2013, 10:30
рибока си подава патката мазно, мазно само кат надуши катеричите изпражнения

мухахаха рибата е по подла и от мен ве , знае кога да се намеси като рицар на бял кон :smt077 като рицар яхнал атрибут на кон исках да кажа мухаха :smt077 между другото ти вече не си съюзник щото развали съюза , лешпер , нападна и сега ще оставя на рибата да ти смачка бъбрека , той ми е новия съюзник , той ще ги обработва като са чисти и после ще ги дава аз да ги омърсявам ;) от чисти ще ги направя мръсни тъй да се каже ;)

Fisherman
05-11-2013, 11:12
рибока си подава патката мазно, мазно само кат надуши катеричите изпражнения

и кво,много си оригинален,вървежен,оборот ен,звезда с една тупаница ти вадя костния мозък и те правя жена

ShtrudeL
05-11-2013, 11:15
Знаеш ли че за мен няма нищо по забавно от жена която се мисли за умна , и още повечето когато я оставиш да бъде умна и да развива теми на които си мисли че не си наясно ;) Всеки има правото да се излага все пак де ;)

Ти пък щото си големия мъжкар-разбирач на женската логика и имаш по-голям опит и от Митьо Пищова, та се изказваш.

nosferatu23
05-11-2013, 11:22
Ти пък щото си големия мъжкар-разбирач на женската логика и имаш по-голям опит и от Митьо Пищова, та се изказваш.
Не съм митьо пищова или който и да е друг , аз съм си аз , и да , долавям понякога как работят нещата :smt023 опровергай ме в обратното , ще се съглася ако си права ;) признавам КОГАТО греша ;)

sneering
05-11-2013, 14:16
Искам на пръв поглед тъжно момиче с плетен шал и да вижда и усеща всичко това,което и аз,и да говори постоянно и да скача с вдигнати ръце на залеза,докато я снимам и и се радвам,и когато мълчим да си казваме най-много :D Да има някакво шашаво мислене за света,което да ме кара да се замислям докато губя и откривам себе си в нея .

Тоест имах я,ама чужбината я взе, sad story :D

klimatronik
05-11-2013, 14:58
Нападайте ме , ако ще цяла глутница от травестити .
Аз съм богат , млад и известен, а вие си кестени и сигурно си девствени . :D
Наш кога ще ме настигнете? Когато се изпонадрискате.

fenastz
05-11-2013, 15:47
Свирка

draid
05-11-2013, 17:08
Интелигентна жена с положителен характер, която не чака всичко на готово и може сама да се бори с живота.

Fisherman
05-11-2013, 19:16
Искам да се задавя със сливи

AnarchyBoy
05-11-2013, 19:23
Искам на пръв поглед тъжно момиче с плетен шал и да вижда и усеща всичко това,което и аз,и да говори постоянно и да скача с вдигнати ръце на залеза,докато я снимам и и се радвам,и когато мълчим да си казваме най-много :D Да има някакво шашаво мислене за света,което да ме кара да се замислям докато губя и откривам себе си в нея .

Тоест имах я,ама чужбината я взе, sad story :D

И аз търся такава.. търся момиче, което на пръв поглед да не е кой знае какво, да не бъде разбрана от хората, както аз не съм, и да си се разбираме перфектно само ние двамата, като мълчим да казваме най-много.. и т.н и т.н 8-)

А бе, като цяло целия пост, много ми хареса.. и ме накара да се замисля, аз какво обичам и какво не. :)

nosferatu23
05-11-2013, 19:24
Искам да се задавя със сливи

нали искаше една слива ама да си я държиш толкос време че да презрее и да стане на каша ве :?: признай си го че си като мен , имаме общи черти :smt077

Fisherman
05-11-2013, 20:59
нали искаше една слива ама да си я държиш толкос време че да презрее и да стане на каша ве :?: признай си го че си като мен , имаме общи черти :smt077

немаме

Fisherman
05-11-2013, 21:00
Искам,когато си пусна душа от него да тече скуирт :О

nosferatu23
05-11-2013, 21:07
Искам,когато си пусна душа от него да тече скуирт :О

Няма нужда софииски братко , когато отидем на форумната сбирка заедно , момента в който ме зърнат дамите ще почнат да текат , направо да плискат (под налягане) :evil: Това за теб ще дойде като бонус , няя праиш нищо , само ще гледаш шоу :evil: Само да не се изчервиш :evil:

AnarchyBoy
05-12-2013, 07:38
:lol:

darkPaladin
05-12-2013, 08:33
ами явно ще съм първия мъж писал тук

искам да съм щастлив,спокоен,усмихнат и жена ми просто да ме кара да се чувствам жив

Fisherman
05-12-2013, 08:47
ами явно ще съм първия мъж писал тук

искам да съм щастлив,спокоен,усмихнат и жена ми просто да ме кара да се чувствам жив

Цените са следните: 80лв/час,150лв/2часа,300лв/6часа,500лв/цяла нощ за стандартни секс услуги. Доплаща се 50 лева на час за фън услугите: свършване в уста или дупе, върху лице, гърди, коса или бедра. Всички модели, работещи в агенцията, имат възможност да пътуват и да ви посетят на ваш адрес след предварителна уговорка!!!".

Irti
05-12-2013, 08:49
Инат жена искам, за да мога да споря с нея и да ми става все по-трудно да я затапя. По-студена, по-мъжкарана и много по-еблива от другите. Да има стил, когато трябва и грация в походката. Да може да ми сменя гумите на колата, да кара като тираджия и да бърка бетон (може и без да бърка), ама да заблуждава хората, че не ги може тези работи. Да кърка заедно с мен и да не ми прави фасони, че съм щайга. Да чисти, да готви и постоянно да ми говори как да разделяме работата си. Искам като ми набие един шамар да ми изпаднат зъбите. Да е много работна и постоянно да мисли как да прави пари. Да пуши цигари, но по-малко от мен, да не взема наркотици, а само тревица (и пак по-малко от мен). Да живее сама. Да обича планината и да ми обича кучето! Да държи на нейното в леглото и да проявява капризи! Да проявява капризи за много работи, за да мога пак да я затапвам или тя мен! Да яде месо и да мрази вегетарианците, ама в същото време да не яде риба! Да казва "Кур за рибата!"! Да носи на майтап, за да може заедно да се храним и псуваме. Да се интересува от всякакви теми и да попива като гъба. На такава жена бих се поклонил даже.

Не искам много. 8-)

anonymous708973
05-12-2013, 09:02
Инат жена искам, за да мога да споря с нея и да ми става все по-трудно да я затапя. По-студена, по-мъжкарана и много по-еблива от другите. Да има стил, когато трябва и грация в походката. Да може да ми сменя гумите на колата, да кара като тираджия и да бърка бетон (може и без да бърка), ама да заблуждава хората, че не ги може тези работи. Да кърка заедно с мен и да не ми прави фасони, че съм щайга. Да чисти, да готви и постоянно да ми говори как да разделяме работата си. Искам като ми набие един шамар да ми изпаднат зъбите. Да е много работна и постоянно да мисли как да прави пари. Да пуши цигари, но по-малко от мен, да не взема наркотици, а само тревица (и пак по-малко от мен). Да живее сама. Да обича планината и да ми обича кучето! Да държи на нейното в леглото и да проявява капризи! Да проявява капризи за много работи, за да мога пак да я затапвам или тя мен! Да яде месо и да мрази вегетарианците, ама в същото време да не яде риба! Да казва "Кур за рибата!"! Да носи на майтап, за да може заедно да се храним и псуваме. Да се интересува от всякакви теми и да попива като гъба. На такава жена бих се поклонил даже.

Не искам много. 8-)

Ще се изненадаш, ама не са чааак толкова неизпълними тези ти желания. Освен може би частта с изпадането на зъбите :д

DownloadVirus
05-12-2013, 09:07
Няма нужда софииски братко , когато отидем на форумната сбирка заедно , момента в който ме зърнат дамите ще почнат да текат , направо да плискат (под налягане) :evil: Това за теб ще дойде като бонус , няя праиш нищо , само ще гледаш шоу :evil: Само да не се изчервиш :evil:

Смятай колко си зле щом си хвалиш в тийн форум ,значи си нещо от сорта http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-ISMDjdS-UwI/UVSxkLScVPI/AAAAAAAACpA/Yzg1v4sfW7I/s1600/Internet-Warrior-500x400.jpg&imgrefurl=http://keyboardwarriorsexposed.blogspot.com/&h=400&w=500&sz=51&tbnid=TbyJEhLZSjmdTM:&tbnh=90&tbnw=113&zoom=1&usg=__nfvHj-1q3KtpfNl2wco7toU1zTQ=&docid=YSUtfVfECiQQuM&sa=X&ei=sVuPUdm0Ns-4hAfcoIHwDw&ved=0CEMQ9QEwBA&dur=279

Borislav,Georgiev
05-12-2013, 09:10
Искам да ми прикрива гърба докато играя Call of Duty !:) :D:

klimatronik
05-12-2013, 09:13
Искам кат я погледна в очите и целия свят да ни се струва малък. Само са гледаме :D :D

ShtrudeL
05-12-2013, 09:15
Не искам много. 8-)

Дразнител отвращаващ и гаден такъв, това ти го признавам, че звучи забавно (до някъде). ^^ Като изключим пушенето, месото и някои други дребни работи, които не си описал, но си ги представям и са като следствие.. ^

fenastz
05-12-2013, 09:16
Смятай колко си зле щом си хвалиш в тийн форум ,значи си нещо от сорта http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-ISMDjdS-UwI/UVSxkLScVPI/AAAAAAAACpA/Yzg1v4sfW7I/s1600/Internet-Warrior-500x400.jpg&imgrefurl=http://keyboardwarriorsexposed.blogspot.com/&h=400&w=500&sz=51&tbnid=TbyJEhLZSjmdTM:&tbnh=90&tbnw=113&zoom=1&usg=__nfvHj-1q3KtpfNl2wco7toU1zTQ=&docid=YSUtfVfECiQQuM&sa=X&ei=sVuPUdm0Ns-4hAfcoIHwDw&ved=0CEMQ9QEwBA&dur=279

Цигарата най ме радва :D

PoPsiclee
05-12-2013, 16:25
Напоследък младите са доста агресивни в секса не бих казал че е останала някаква романтика в тях :Д ,та ако трябва да отговоря едва ли ще ми стигне час така че , накратко бих искал да съм здрав и щастлив за напред :) :)

Canis_Dirus
05-12-2013, 18:06
Искам само да се гушкаме.

Fisherman
05-12-2013, 18:10
Смятай колко си зле щом си хвалиш в тийн форум ,значи си нещо от сорта http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-ISMDjdS-UwI/UVSxkLScVPI/AAAAAAAACpA/Yzg1v4sfW7I/s1600/Internet-Warrior-500x400.jpg&imgrefurl=http://keyboardwarriorsexposed.blogspot.com/&h=400&w=500&sz=51&tbnid=TbyJEhLZSjmdTM:&tbnh=90&tbnw=113&zoom=1&usg=__nfvHj-1q3KtpfNl2wco7toU1zTQ=&docid=YSUtfVfECiQQuM&sa=X&ei=sVuPUdm0Ns-4hAfcoIHwDw&ved=0CEMQ9QEwBA&dur=279

ae не е само той вирус

DownloadVirus
05-12-2013, 18:55
За такива неща не трябва се хвалиш,пък като гледам какъв е боклук (съдя само по постове) си представям ако реално е така каква ще е смешка.

nosferatu23
05-12-2013, 23:19
За такива неща не трябва се хвалиш,пък като гледам какъв е боклук (съдя само по постове) си представям ако реално е така каква ще е смешка.
Аз съм голяма смешка така е :smt077 Но още по голяма смешка ще е да види някой как падаш с 1 удар :smt077 И после снимките ти да лъснат във форума , проснат на асфалта до някой контейнер с език навънка и потекла смес от лига и кръв :smt077 Изкефен ли си , путяк :smt077 Я кажи ве от къв вирус си болен , спин ли имаш , тва да не е от приятеля ти като те експлоатира отзад докато му правиш филийки мухах :smt077

psychopath
05-13-2013, 00:47
Таратор, пълнени чушки, шкембе чорба (макар че не познавам жена, която би си играла да го прави това вместо да ти връчи 3 лв за кварталната кръчма), пиле с ориз, все тая :д

Шкембе чорба се прави по-лесно от таратор... в смисъл, доста голяма играчка си е да настържеш краставица, в сравнение с това да пльоснеш всичко в тенджерата, да разтопиш масло с червен пипер в тиган и после да го заебеш да се готви. :Д

anonymous708973
05-13-2013, 08:48
Позволи ми да съм правила таратор. И не стържа краставицата - ужасно става (не че е голяма играчка, хаха), а я режа на ситно, което е времеемко и все пак елементарно пред перспективата да не съм изчистила добре шкембето и да вони на... маматаситрака.

AnarchyBoy
05-13-2013, 08:52
:lol:

ShtrudeL
05-13-2013, 09:37
Шкембе чорба се прави по-лесно от таратор... в смисъл, доста голяма играчка си е да настържеш краставица, в сравнение с това да пльоснеш всичко в тенджерата, да разтопиш масло с червен пипер в тиган и после да го заебеш да се готви. :Д

ТИ лично правил ли си шкембе?

http://forum.kulinar.bg/viewtopic.php?f=6&t=684
айде обясни ми кое е по-лесното

AnarchyBoy
05-13-2013, 09:40
Щрудел ти можеш ли да сменяш подписите :?
Шкембе чорба I love 8-)

klimatronik
05-13-2013, 09:40
трябва да ви направя някой ден пъдпъдици

anonymous708973
05-13-2013, 09:42
трябва да ви направя някой ден пъдпъдици

С кеф бих опитала!

ShtrudeL
05-13-2013, 09:43
Щрудел ти можеш ли да сменяш подписите :?
Шкембе чорба I love 8-)

нИ мога, обърни се към мъжа ми^ а.к.а machoka



пък аз никога не съм яла шкембе чорба, но си мисля, че е от онези неща, които дори да не съм опитвала знам, че са ужасни.. и както обикновено се оказвам права (за себе си). ^

klimatronik
05-13-2013, 09:52
С кеф бих опитала!


Нямат нищо общо с пилешкото :p
Не , че пилешкото от супермаркета има нещо общо с месо :д

Chacho
05-13-2013, 10:04
Позволи ми да съм правила таратор. И не стържа краставицата - ужасно става (не че е голяма играчка, хаха), а я режа на ситно, което е времеемко и все пак елементарно пред перспективата да не съм изчистила добре шкембето и да вони на... маматаситрака.

Разговор на един авер с дядо му на сбора:

-Абе, дедУ, мноо ти убаво шкембето, напрао не моо му са насита.
-Тва, дедо, е шот си има чалъм къ' да го напрайш.
-Е кък?
-Епа, цаката е да не го миеш много.

ShtrudeL
05-13-2013, 11:37
ил ил илллл

klimatronik
05-13-2013, 11:58
ил ил илллл

мммм и една агнешка главичка с посолен мозък и очички мммм ,че вкусно :)

psychopath
05-13-2013, 12:10
Правил съм, що?

И хората продават изчистено, нарязано и сварено, само да го метнеш в тенджерата :Д

ShtrudeL
05-13-2013, 12:20
само да го метнеш в тенджерата :Д

и значи само го мяташ в тенджерата?

Не бих искала да опитвам от негрижливо сготвеното ти шкембе. ^^

sebastiqnito
05-14-2013, 08:07
Искам една здрава и готина мацка, която да си я целувам и прегращам цяла вечер, да бъде звееерската протрита и отново да иска всичко, да знае как да го прави всичко с устата си.........ааааааааа инак да всеки мъж икса едни и същи неща само кадето има мъже, които искаме повече :):):) яката работа с яката жена мммммммммммммммм ей тва е 20 пози и наново после и то си е така реално мадамчета сега лятото вав Варна нямааааааа жена, която да не го иска това нещо и го полочавате :) горещината ви влияе разтапящо и на мен също..........80% от вечерите са невероятни мнооог обичам жените, които знаят точно за какво става вапрос хахахахахахахахаххахахаах ахах след 2 през ноща всеки бърка в гащичките на другияяя

minchorna
05-14-2013, 08:11
Искам една здрава и готина мацка, която да си я целувам и прегращам цяла вечер, да бъде звееерската протрита и отново да иска всичко, да знае как да го прави всичко с устата си.........ааааааааа инак да всеки мъж икса едни и същи неща само кадето има мъже, които искаме повече :):):) яката работа с яката жена мммммммммммммммм ей тва е 20 пози и наново после и то си е така реално мадамчета сега лятото вав Варна нямааааааа жена, която да не го иска това нещо и го полочавате :) горещината ви влияе разтапящо и на мен също..........80% от вечерите са невероятни мнооог обичам жените, които знаят точно за какво става вапрос хахахахахахахахаххахахаах ахах след 2 през ноща всеки бърка в гащичките на другияяя

Хасане,напусни форума веднага!Все още си на 13!Отиди и вземи сина ти от даскало!

nosferatu23
05-14-2013, 16:08
Мочур , кво стаа ве варгаляш ли се в мочурището с баща ти :smt077 Я кажи ся , как може мъж да си сложи аватар на жена :?: Искаш да си жена ли :?: Има операции правят стига да имаш кинти , могат да ти отрежат и да ти присадят путка :smt023 Така ще се чувстваш запълнен. Или чакай ве , може би искаш жена като от снимката , ама споко никога няма да я имаш щото си шматка :smt023 Иди на село зарибявай циганетата , щи лапат за 2 лв :smt077

minchorna
05-14-2013, 16:29
Мочур , кво стаа ве варгаляш ли се в мочурището с баща ти :smt077 Я кажи ся , как може мъж да си сложи аватар на жена :?: Искаш да си жена ли :?: Има операции правят стига да имаш кинти , могат да ти отрежат и да ти присадят путка :smt023 Така ще се чувстваш запълнен. Или чакай ве , може би искаш жена като от снимката , ама споко никога няма да я имаш щото си шматка :smt023 Иди на село зарибявай циганетата , щи лапат за 2 лв :smt077

Искам да съм жена и да ти пъхам вибратор в разпорения ректум :?

ShtrudeL
05-14-2013, 17:18
всеки мъж икса едни и същи неща само кадето има мъже, които искаме повече

не думай

nosferatu23
05-14-2013, 18:30
Искам да съм жена и да ти пъхам вибратор в разпорения ректум :?

Мухахаха добре ве изкефи ме , как се затапи себе си като каза че искаш да си жена , тва си го знаех че го искаш тайно :smt077 Марсък , я кажи , имал ли си мисли да пробваш нещо по нестандартно , примерно да станеш двуполова невестулка :smt077 Тъй ще може да се ръгаш сам :smt077

lolipop_crazy
05-15-2013, 22:26
да сме заедно, да се шматкаме..подкрепяме ходим на планина. да съвпадат интересите ни.. ще я водя на планина и горски експедиции :Д и ще я направя ловец :Д


haha tova mi zvu4i dobre :D

SurfSky
05-15-2013, 22:32
Както жените искат да се отнасят към тях , така и мъжете :P
Мило,скромно момиче , с което да се разхождаш по време на залеза край морето (sun) :D

psychopath
05-16-2013, 03:53
и значи само го мяташ в тенджерата?

Не бих искала да опитвам от негрижливо сготвеното ти шкембе. ^^

Ами то е изчистено, сварено и нарязано... не е нужно да си завършил квантова физика, за да сипеш прясно мляко и да разтопиш масло с червен пипер в тиган.
Аз примерно не го правя с брашно, защото не ме кефи, за сметка на това, млякото трябва да е високомаслено, както и не го правя с олио, ами с масло. И както предпочитам да си купя готово, а не да си играя да го чистя, режа и т.н., това не значи, че е "негрижливо сготвено".
Нали се сещаш, че рецептата не е една единствена и универсална, за всеки вкус и предпочитания има вариации.

ПС - следващата ми кулинарна цел е пиле-фрикасе, което вече е значително трудно за готвене. :Д

pistolet
05-16-2013, 06:16
Искаме секс, това е.

ShtrudeL
05-16-2013, 07:39
Мило,скромно момиче , с което да се разхождаш по време на залеза край морето (sun) :D

почти се вързах^

klimatronik
05-16-2013, 07:42
аз пък харесвам буйните и енергични момичета, (сигурно щото аз съм по-скромен :D )

edDinstVenNa
05-16-2013, 07:42
Искаме секс, това е.

браво поне си го каза хаха :)

klimatronik
05-16-2013, 07:43
[QUOTE=psychopath;10699977

ПС - следващата ми кулинарна цел е пиле-фрикасе, което вече е значително трудно за готвене. :Д[/QUOTE]
Ко пиле?? Направи едни сварени раци.

SurfSky
05-16-2013, 07:55
почти се вързах^

За кое бе :D

D*Rose
05-16-2013, 11:13
Бира и цици.

Takova
05-16-2013, 12:49
Тема: "Какво искат мъжете ? "
3 страници се говори за шкембе чорба.
Извод : Намираш се в български форум.

Takova
05-16-2013, 12:50
Ама авторката иска да знае какво искат мъжете или тийновете ? О.о

Chacho
05-16-2013, 13:11
Тема: Какво искат мъжете?
Последен отговорил: Такова

Takova
05-16-2013, 13:26
Такова да те такова

Chacho
05-16-2013, 13:27
Който си го вика, на себе си го вика

Takova
05-16-2013, 13:36
01000110 01110101 01100011 01101011 00100000 01111001 01101111 01110101

Chacho
05-16-2013, 13:38
44:6f:6e:27:74:20:6d:61:6b:65:20:6d:65:20:72:65:70 :65:61:74:20:6d:79:73:65:6c:66

Takova
05-16-2013, 13:47
Import plsKillYourSelf.*;

public class Idiot {

boolean ChachoAnswer;
if (ChachoAnswer == true) {
System.out.print("Die in Shit");
}
else
System.out.print("Screw you anyway");
}

System.out.print("Have a nice day");

}

Chacho
05-16-2013, 14:03
#include "Shithead.h"
#include "TakovaPornManager.h"

int main()
{
ShitHead takova = new ShitHead();
PornPlayer pornPl = new PornPlayer();
pornPl.PlayAnalRapeOfCustomShithead(Takova);
if(pornPl.closeCalled())
{
pornPl.SetIgnoreUserCommands(true);
}

while(Takova.isUnsatisfied())
{
pornPl.replayRape();
}

return 0;
}

ledenakrasota
05-16-2013, 14:07
Обикновено се плашите да заговорите Единствената, защото се спичате и губите от това.

Chacho
05-16-2013, 14:09
Обикновено се плашите да заговорите Единствената, защото се спичате и губите от това.

За тая ли говорим: http://www.teenproblem.net/users/view/1157743.html

Аз се плаша от пробутваемостта. Или се смея, не мога да разбера.

ledenakrasota
05-16-2013, 14:11
За тая ли говорим: http://www.teenproblem.net/users/view/1157743.html

Аз се плаша от пробутваемостта. Или се смея, не мога да разбера.

Не! Пиша я с главна буква защото е Тя, както вие сте ТОЙ. :lol:

stefity
05-16-2013, 14:12
Real men code in Java. :P

Chacho
05-16-2013, 14:16
Real men code in Java. :P

http://www.pbm.com/~lindahl/mel.html

Takova
05-16-2013, 14:32
http://www.pbm.com/~lindahl/mel.html

Някъде съм го чел, ама .. не помня :D

DarkTemplar
05-16-2013, 14:34
Готина палава в леглото жена, която да знае кога да говори и кога да мълчи и да прави хубава мусака (останалите 69 неща са ясни). 8)

SurfSky
05-16-2013, 17:33
Ооо Мусака , мусака обича всеки мъж :D

DarkTemplar
05-16-2013, 17:36
Една хубава мусака, гарнирана с чесново сосче и свежа салата и нещо за пиене. Ако някоя ме посрещне така, ще се замисля сериозно дали да не й предложа брак. :D

kalpazanka
05-16-2013, 17:39
Колко сте предвидими...

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lmd0da7Wu21qzbkx0o1_400.gif

nosferatu23
05-16-2013, 17:46
Колко сте предвидими...

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lmd0da7Wu21qzbkx0o1_400.gif

Ти обичаш непредвидимите неща , познах ли ;)

kalpazanka
05-16-2013, 17:47
Да ти кажа, колкото и невероятно да звучи, мразя да се оказвам права. И околните мразят да съм права, щото им размахвам пръст с думите "Аз казах ли ти?".

...и естествено това им се записва в актива черни точки.

DarkTemplar
05-16-2013, 19:29
^Welcome to the club ;)

sneering
05-16-2013, 21:21
Само с мислене и с нищо друго,и това мислене ако се споделя с един непринуден момичешки срам,който също много ценя в човека и става коктейл от качества,който ме целят в десятката точно.. останалото,ама `ич не ме интересува!

psychopath
05-16-2013, 21:25
#include "Shithead.h"
#include "TakovaPornManager.h"

int main()
{
ShitHead takova = new ShitHead();
PornPlayer pornPl = new PornPlayer();
pornPl.PlayAnalRapeOfCustomShithead(Takova);
if(pornPl.closeCalled())
{
pornPl.SetIgnoreUserCommands(true);
}

while(Takova.isUnsatisfied())
{
pornPl.replayRape();
}

return 0;
}

брат, разбирам повече на иврит! :Д

Violenza
05-17-2013, 16:14
По мои наблюдения, повечето си умират за някоя хубавица без грам мозък.

klimatronik
05-17-2013, 16:22
По мои наблюдения, повечето си умират за някоя хубавица без грам мозък.

Ако е въпрос само за секса, да, но иначе искаме хубавица със задоволително количество сиво вещество.

nosferatu23
05-17-2013, 16:24
По мои наблюдения, повечето си умират за някоя хубавица без грам мозък.

може би щото ще я манипулират по лесно )))

Violenza
05-17-2013, 16:25
Ако е въпрос само за секса, да, но иначе искаме хубавица със задоволително количество сиво вещество.
Задоволителното е много относително. На глупав мъж, всяка средностатистическа квартална ще му изглежда умна.

klimatronik
05-17-2013, 17:23
Което важи и за всяка една глупава жена.
Гади ми се от такива невъзпитани жени.
На такива създания съм попадал, които на на външен пръв поглед изглеждат интелигентни хора, а разговорите им представляват псувня след псувня.

SpiritInBlack
05-17-2013, 17:25
Важното е съотношението красота / тъпотия > 1

anonymous708973
05-18-2013, 11:50
Колко сте предвидими...

Нали? :д