PDA

View Full Version : Какво се случи



prosto_chovek
05-10-2013, 19:54
с мъжете ви, момичета?
От известно време забелязвам една тенденция, която на мен лично ми изглежда смешна и тревожна. Давам пример. Момиче върви по тротоара с приятеля си. Някой започва да свири и вика по нея. Приятелят й е очевидно по - як от него, момичето поглежда с презрение, наистина, въпросния субект, а приятеля й дори не се обръща.
Друг пример. Две момичета, едното с приятеля си, седят в кафе на маса. Двама пича отиват и сядат с тях на масата, започват да си говорят с момичетата, а приятелят им не се обажда.

И така, въпросът ми е следния - какво мислите за подобно поведение, мили дами, у мъжете до вас и защо търпите подобно нещо?

ShtrudeL
05-10-2013, 20:01
Аз не искам да коментирам, защото се чувствам като човек, който гледа на друг човек така, все едно е убил трети..
но ми е интересно да чуя мнения

prosto_chovek
05-10-2013, 20:03
Питам, защото не го намирам за нормално. Ако аз вървя с приятелката ми по улицата и някой свири и вика по нея, ако ще 5 човека да са, ще отида и ще я защитя, дори и да си изям боя. А масово се свиват и просто подминават. Не го разбирам.

looney tunes
05-10-2013, 20:09
Ами то отговорът е прост. Мъжете в повечето случаи не са мъже, а момченца, а ако някога ми се случи нещо такова и мъжа-подчертавам , не се засъпи за мен, просто всичко приключва. Та нали мъжете са за това, да защитават момичета и ние от своя страна да сме сигурни, че нищо лошо не може да ни се случи щом са до нас.

prosto_chovek
05-10-2013, 20:11
Еми добре, де, ще ме извините за израза, обаче мъже тип п*тка защо ходят с някое момиче, като се излагат по този начин и клякат при първия случай, в който трябва да направят нещо, с което да защити достойнството на дамата до себе си?

Azoria
05-10-2013, 21:22
Всъщност да се зарадва, че съм харесвана и съм с него ми се вижда много по-достойния вариант пред това да иде да се разправя с някакви диви селяни, подсвиркващи на момичетата (придружени от приятеля си при това). Много комплексарско ще ми се види да ходи да ме "защитава" от едно подсвиркване.

Radi1
05-11-2013, 00:20
Еми брат не знаеш ли че по умният винаги отстъпва ... И аз да съм , ще подмина , няма смисъл да се занимавам с хора който са с по нисък коефициент на интелигентност от моя :)

tireheb
05-11-2013, 00:24
Всъщност да се зарадва, че съм харесвана и съм с него ми се вижда много по-достойния вариант пред това да иде да се разправя с някакви диви селяни, подсвиркващи на момичетата (придружени от приятеля си при това). Много комплексарско ще ми се види да ходи да ме "защитава" от едно подсвиркване.

this
не виждам смисъл да правим панаири заради индивид, който си лае
естествено, това се отнася до подсвиркването. ако се стигне до физически контакт (демек да тръгне да я обарва) - тогава ставаме на кълбета, там е ясна

пп: да стигнеш до бой за подобно нещо (подсвиркване) по мое мнение е опит за "доказване" пред приятелката ти, който не би трябвало да ти е нужен.

HollyGolightly
05-11-2013, 04:26
За мен лично не е нормално това поведение. Определено няма да ми стане много хубаво някой си случаен да подсвирква след мен и моя да се прави, че не забелязва, или да се радва, че някой уж му завиждал.
Приятелят ми е точно обратното на описаното от теб, ако някой посмее да подсвирне, извика или направи някакъв намек за каквото и било, той направо скача на бой. Именно това е една от причините да ни(му) е забранен достъпа до повечето нощни заведения наоколо и да си стоим най-вече в къщи, когато сме заедно.

valdesbg
05-11-2013, 07:27
Въпроса не е в раздаването на правосъдие и крошета и юмруци... а в липсата на каквато и да е реакция. В поведение тип "Нааках се, дай да вървим за да не разбере никой". Само пояснявам, щото май погрешно тълкувате темата.

lipecek
05-11-2013, 09:41
Най вероятно тези които не отвърщат на закачката си мислят, че са фанали бога за рога и тая маца до тех ще им е вечно тяхна и никога няма да тръгне с други и са спокойни. А човек когато е спокоен не лети да отвръща каквото и да е било. А в същото време мацата се оглежда с влажен поглед :D Тъй тъй ....

prosto_chovek
05-11-2013, 09:42
Въпроса не е в раздаването на правосъдие и крошета и юмруци... а в липсата на каквато и да е реакция. В поведение тип "Нааках се, дай да вървим за да не разбере никой". Само пояснявам, щото май погрешно тълкувате темата.

Точно за това става въпрос.

anonymous708973
05-11-2013, 10:09
с мъжете ви, момичета?
От известно време забелязвам една тенденция, която на мен лично ми изглежда смешна и тревожна. Давам пример. Момиче върви по тротоара с приятеля си. Някой започва да свири и вика по нея. Приятелят й е очевидно по - як от него, момичето поглежда с презрение, наистина, въпросния субект, а приятеля й дори не се обръща.
Друг пример. Две момичета, едното с приятеля си, седят в кафе на маса. Двама пича отиват и сядат с тях на масата, започват да си говорят с момичетата, а приятелят им не се обажда.

И така, въпросът ми е следния - какво мислите за подобно поведение, мили дами, у мъжете до вас и защо търпите подобно нещо?

"по-як" в какъв смисъл? По-готин или по-масивен/здрав?

Ще отговоря като момиче с относително агресивен и нетърпящ посегателства върху "своето" приятел.
Не виждам защо човекът до мен да се обръща, когато на мен ми подсвирнат. Защо да е трогнат? Това е селско и незряло поведение, защо да привлича моето внимание и това на приятеля ми?
За някакви ситуации от рода на открити зарибявки на маса, неуместни докосвания и т.н. - такива няма да бъдат толерирани нито от мен, нито от него. Нещо повече - ако е станало време той да се намеси, значи аз съм проспала момента, в който е трябвало да покажа, че не ми е приятно. Лошо.

Но се сещам за ситуация, която пасва в темата. В заведение сме, седнали сме сума народ. Една мадама с приятеля си. Друг пич (адски непривлекателен, ако има значение) захваща да й гали косата, да си я върти на пръста и т.н. Моят приятел направо си подскача на мястото и пита гаджето на момичето как позволява подобно поведение, той отговаря: "А, той си е такъв". Явно и той е избрал да не се трогне. Няма лошо. Лошото в случая е, че мадамата не направи нищо, за да се дръпне. Това ми е необяснимото.

xXxPETYAxXx
05-11-2013, 12:24
Да стигаш до разправии с идиоти относно селското им поведение не те прави по-достоен от тях. Само слизаш до тяхното ниво. Би ми било адски тъпо някой да ме "защитава" - всъщност, от какво точно, при положение, че не съм в опасност, нито съм обидена?! Онези подсвиркващите не заслужават да им се обръща внимание на селендурщината.
А, за втората ситуация с момичетата в кафето - ами, ако момчетата се познават с тях какво лошо има да общуват?! А, ако приятеля на момичето не познава момчетата защо трябва да се бута в разговора им?! Защо да вдига скандали или да се прави на "владетел" на девойката?!

fenastz
05-11-2013, 15:44
Питай конкретните момичета, а не форума. Зависи от ситуацията, но аз няма да тръгна да бия всеки загубен селяк от улицата, защото е свирнал. Виж, това с кафето е друга работа, такива навлеци веднага ще ги разкарам.

lipecek
05-11-2013, 17:08
Абе много сте ербапи вие нещо. А ако тоя селяндур бута 170 от лежанка кво пак ше идеш да му се дървиш ? Да и аз ше ида да му се направя и ако той има малко акъл ше отстъпи ако му се ебе ще ми строши парлицата и мойта ше му прай свирки после. Е го има достатачно яки момчета във форума и ми се струва, че са го прайли това да сплашат някой смотан пич с привлекателна мацка.

А иначе и мен ме дразнеше един пернишки дудук който постоянно се закачаше и сваляше с предишната ми приятелка. Отвратително е ! Ма и тя си праеше устата и му се връзваше.

Ако да обобща от това което прочетах и правя относно темата - да наистина ми е неприятно и се обръщам с толкова агресия колкото е показано отсреща. В повечето случай гледам да са базици а после гледам и поведението на жената до мен. Ако се връзва изглежда, че не съм си я чукал както трябва !

ameli
05-11-2013, 17:32
Да стигаш до разправии с идиоти относно селското им поведение не те прави по-достоен от тях. Само слизаш до тяхното ниво. Би ми било адски тъпо някой да ме "защитава" - всъщност, от какво точно, при положение, че не съм в опасност, нито съм обидена?! Онези подсвиркващите не заслужават да им се обръща внимание на селендурщината.
А, за втората ситуация с момичетата в кафето - ами, ако момчетата се познават с тях какво лошо има да общуват?! А, ако приятеля на момичето не познава момчетата защо трябва да се бута в разговора им?! Защо да вдига скандали или да се прави на "владетел" на девойката?!

Това, + мнението на Азориа.

feikk
05-11-2013, 18:36
На когото е трябвало, моя мъж е правил забележки, че и повече от това. Но не за подсвиркване, не и за оглеждане. Когато види, че наистина съм обидена или бих могла по някакъв начин да се почувствам незащитена, тогава се намесва. Той сам е наясно, че на някъв див селски бек освен да се изсмея и сама да го унижа или поне игнорирам, няма кво друго да се случи и не е нужно да реагира по някакъв начин, освен да му се посмеем заедно. Есте, че ме е питал от време на време като се возиме в метрото, тоя са що ме гледа и тръгва съвсем леко в същата посока, но не за да направи нещо, а по-скоро да покаже, че няма как да стане тва със зяпането. Отделно, че аз не бих му позволила да направи повече от това. Имала съм такива неприятности и после занимавките са и на наш гръб. Мерси, но вече не. Дърта съм да пиша обяснения за глупости. xD
Втората ситуация с кафето ? Ми зависи, но ако явно някой ме сваля в кафе, ъм мисля, че директно ще им обясни най-културно как стоят нещата. Както се опитах да кажа по-горе, моя приятел НЕ е див селски бек.

nosferatu23
05-11-2013, 19:13
Питам, защото не го намирам за нормално. Ако аз вървя с приятелката ми по улицата и някой свири и вика по нея, ако ще 5 човека да са, ще отида и ще я защитя, дори и да си изям боя. А масово се свиват и просто подминават. Не го разбирам.

Зависи от ситуацията , понякога е добре да си оставиш егото и да се опиташ да ги разкараш с думи , не и да мълчиш мноо ясно. Ама да влезеш в конфликт срещу няколко нападателя сам трябва да си мноо просто момче и най много да получиш нож в корема ;) След това приятелката ти ще я изнасилят ако няма свидетели примерно.Подбирай си местата където ходиш и избягвай конфликтни места и няма да имаш проблем

anonymous708973
05-12-2013, 08:58
А, за втората ситуация с момичетата в кафето - ами, ако момчетата се познават с тях какво лошо има да общуват?! А, ако приятеля на момичето не познава момчетата защо трябва да се бута в разговора им?! Защо да вдига скандали или да се прави на "владетел" на девойката?!

Като за начало, вземи да ограничиш знаци като "?!", че захващаш да приличаш на ЗоритУуУ.
Ако гаджето не ги познава, да вземе да се запознае. Безкрайно е досадно някой да стои с теб и да мълчи като пукал пред хора, с които сте седнали на една маса.

freakydeakymonster
05-12-2013, 09:47
Това явно не са толкова големи мъже.

xXxPETYAxXx
05-12-2013, 10:21
Като за начало, вземи да ограничиш знаци като "?!", че захващаш да приличаш на ЗоритУуУ.
Ако гаджето не ги познава, да вземе да се запознае. Безкрайно е досадно някой да стои с теб и да мълчи като пукал пред хора, с които сте седнали на една маса.

Ами, досадно е, ако разговора се проточи. В случая ми се струва, че са седнали за 10 минути да си кажат "Здрасти как е" и там някакви общи неща, с които другото момче не е запознато. Примерно, ако са съученици/колеги и си кажат "Ей, вчера какво правихте при г-н./доц.Иванов, нещо интересно става ли из даскало, че не бяхме?" Ей такива неща. Не вярвам момчетата да са седнали за повече от 15 минути и гаджето на едната да не отрони и думичка с тях, ако може да изкаже мнение по тема.

ForzaFelipe
05-12-2013, 10:51
Въпроса не е в раздаването на правосъдие и крошета и юмруци... а в липсата на каквато и да е реакция. В поведение тип "Нааках се, дай да вървим за да не разбере никой". Само пояснявам, щото май погрешно тълкувате темата.

Да отидеш и да се направиш на мъж само също е толкова смешно както да не направиш нищо :)

sunisup44
05-12-2013, 11:48
Не е нормално! В днешно време хората трудно отстояват правата си и трудно тропат с крак и казват,че нещо не им харесва. Ако сме свикнали мъжете да са силния пол, то сега определено не е така. Няма смисъл да го обсъждаме. Мъжа не е това, което беше. Естествено изключения винаги има. :)

r0073x
05-12-2013, 12:17
Винаги съм гледал да пазя момичето до мен, пък ако ще да изглеждам на моменти агресивен, злобен, арогантен & etc
Аз си принадлежа на нея, тя - на мен и ако някой има нещо против това, нека дойде и да ме пробва. Крав мага + power lifting :D

pet4encetoooo
05-12-2013, 12:42
Какво се случи ли ?! Какво се случи ...случи се това, че повечето от днешните момчета израстват слабохарактерни, а останалите както в случаите използват това "качество" и така си избиват и собствените комплекси като свалят момичета пред очите на приятелите им ...пфффф ...аз не бих била с момче което не може да ме защити в такава ситуация ...защото погледнато реално би ли могло да е защити в още по кофти ситуация ..сещате се :( направо съм отчаяна ..някои жени станаха по смели и от мъжете !!!!!!!

Azoria
05-12-2013, 13:51
аз не бих била с момче което не може да ме защити в такава ситуация ...!

Би ли ми обяснила от какво трябва да те защитава?

GrumpyCat
05-12-2013, 20:59
Мъжът ми си е наред. Очаквам да ме защитава, когато съм застрашена, а не когато някой ми подсвирква и не го отразявам. В тази ситуация няма реална заплаха за мен, защо той трябва да отиде, да се репчи и да се стига до бой, като по този начин би ме смутил, изплашил и т.н., няма да се възхитя и да си кажа "ах, какъв лош батко", напротив.

Момче да дойде и да ме зарибява докато съм с гаджето ми е най-малкото провокация към него и е нормално да се афектира до някаква степен в такъв случай, но трябва да умее да се контролира и да се справя с нещата по нормален начин.

Muaythaifighter
05-12-2013, 22:06
с мъжете ви, момичета?
От известно време забелязвам една тенденция, която на мен лично ми изглежда смешна и тревожна. Давам пример. Момиче върви по тротоара с приятеля си. Някой започва да свири и вика по нея. Приятелят й е очевидно по - як от него, момичето поглежда с презрение, наистина, въпросния субект, а приятеля й дори не се обръща.
Друг пример. Две момичета, едното с приятеля си, седят в кафе на маса. Двама пича отиват и сядат с тях на масата, започват да си говорят с момичетата, а приятелят им не се обажда.

И така, въпросът ми е следния - какво мислите за подобно поведение, мили дами, у мъжете до вас и защо търпите подобно нещо?


арииииииии е батинка , преди кат имах приятелка , що не и свиркат , кат беше извънредната курва хахах

грешката иммм , мн ми е чудно вас как да нападат на улицата и такиа раоти .Аз късметлия ли сам мен шо не ма нападат или да ми свиркат тай на момичето нз хаха

UniCoWN
05-13-2013, 22:31
Е голямата защита пък, някакви селяни си били показали простотията, като подсвиркват. От мен реакция няма да има, от приятеля ми вероятно също. На мнение съм, че простите хора си остават прости и единственото, което ще постигнем, ако аз или той им направим забележка или нещо друго е, да погалим егото им, че са успели да привлекат вниманието ни, и, видиш ли, са но подразнили. Няма смисъл.

За другата ситуация, в която беше даден пример, че момичето позволява случайни докосвания, леки намеци и т.н. и на всичкото отгоре й е приятно и не прави забележка - тук не съм съгласна, ако съм приятел на такава ще и направя забележка да се справи сама, ако се наложи и на този другия. След това насаме ще има караница защо по дяволите й е кеф да я закачат/ухажват.

fenkaaa
05-13-2013, 22:44
Тъпо е да ходи да се разправя с някой заради едно подсвиркване.Щом подсвиркват на момиче,което върви под ръка с приятелят си,значи са пълни селяни,незаслужаващи внимание,такамоли бой или нещо такова.

nosferatu23
05-14-2013, 18:27
Аз познавам двама такива които го правеха това нещо понеже им беше скучно , ама всъщност целта им не беше изнасилване ми да набият на момичето приятеля и да го гаврят ;) Пред нея , и да види тя какъв паляк е примерно

Единия си инжектираше анаболи в задника , другия му викахме господин химик , ако просто_човек попадне на такива ще избяга като путяк ;)

prosto_chovek
05-14-2013, 18:36
А дали?

nosferatu23
05-14-2013, 18:38
Да ще избягаш ;) Или вариант 2 ще замръзнеш както зайците правят , и ще молиш за милостиня.Нямаш развит инстинкт за каквото и да е друго ;) Не го възприемай като обида , просто ти казвам какво ще стане при 99% от хората ;)

prosto_chovek
05-14-2013, 18:39
Интересно ми е ти как ще реагираш. ;)

nosferatu23
05-14-2013, 18:41
Интересно ми е ти как ще реагираш. ;)

Аз ли :?: Ще избягам много ясно :smt023

melany94
05-14-2013, 18:42
На никой не му стиска да се занимава с мене.

nosferatu23
05-14-2013, 18:44
На никой не му стиска да се занимава с мене.
Пак ли искаш ЗАНИМАВКА :smt023

melany94
05-14-2013, 18:46
За тебе съм готова хахах

nosferatu23
05-14-2013, 18:48
Ахаха добре ама не тая вечер мързи ме , тряя да ми дойде отвътре :smt008

melany94
05-14-2013, 19:00
Когато кажеш знаеш, че за мен ще е удоволствие.

nosferatu23
05-14-2013, 19:01
Когато кажеш знаеш, че за мен ще е удоволствие.

:smt023