PDA

View Full Version : Течение и сърбеж / Гинеколог в Бургас.



Longview
05-10-2013, 22:53
Здравейте. От около месец насам имам силно бяло/жълтеникаво течение и сърбеж. Изчела съм половината интернет сигурно и имам вече някаква идея какво може да е (вероятно инфекция, гъбички, нещо такова; седмица преди появата на симптомите бях приемала дълго време антибиотици, а това, доколкото разбрах, е един от причинителите на подобни проблеми.) Но пък и ми беше закъсняло с 8 дена, може и нещо сериозно да е. Ако някой може да сподели нещо от опит, ще съм благодарна.

Но все пак смятам, че вече е крайно време да отида на гинеколог, защото твърде дълго отлагах. Ако някой знае някой добър гинеколог в БУРГАС, който да може да ми направи изследвания без да "ме бърка" (защото съм девствена) и който да има необходимите условия да изследва секрета или каквото се прави. Някой, който няма просто да ми изпише антибиотик, а да знае наистина какъв е проблема и как да го разрешим.

Благодаря ви предварително.

Marilyn Monroe
05-11-2013, 07:05
Значи виж сега гинеколога не може да ти прави преглед (тоест да ти взима секрет както в твоя случай) като отидеш при него . 1-во отиваш в някоя хубава лаборатория в Бургас и си правиш изследванията (трябва да ти вземат секрет и да ти направят посявка). Когато ти излязат изследванията си ги носиш при гинеколога който си си избрала и той/тя ти назначава лечение . В зависимост от степента на инфекция . Защото при гъбичките има и степени .
" който да може да ми направи изследвания без да "ме бърка" " това няма как да стане !

marianaM
05-15-2013, 12:55
0899340440 Драгнева
званиш записваш си час отиваш взима ти секрет праща го на изследване и тогава започва с лечението, борих се с гъбички 2 години поябяват се и отшумяват само тя беше човека които ме излекува пожелавам ти успех
имай предвид че лечението е продалжително около 15 дена :)
ако имаш въпроси ми пиши на лично :)

nosferatu23
05-15-2013, 13:25
Щом си девствена аз съм бургаски гинеколог за девствени и ще се отнеса с теб подобаващо :smt023