PDA

View Full Version : Болки и уролог.



LightNight2
05-11-2013, 10:06
Здравейте, пиша за пръв път в форумите на тийн проблем, искам да споделя проблемите си, за да видя вашите мнения по въпроса. Имах странни болки в главичката на пениса, когато е оголена при допир не зависимо с какво (бельо, с ръка или дори при секс при проникване се получава много гадна болка, която те отказва от секс от всичко, губиш дори ерекция, преди около 1-2 години ходих на уролог, каза ми, че не е нищо сериозно, просто съм бил по чувствителен в нея област, но болките са доста силни за да са от чувствителност, сега пак ходих на уролог скоро и ме гледа на видеозон и прегледа добре, стигна до заключение, че това не е така да се каже болестно състояние, а просто съм си така, проблемът ми идва от там, че двете артерии които едната вкарвала кръв в пениса и другата изкарвала, едната от тях (тази която изкарва кръвта) я изкарвала по бавно, и се получавало недостиг на кислород в кръвта (до колкото го разбрах е нещо такова), този проблем се срещал много рядко, каза ми че това няма да остане така и ще се оправи. Назначи ми лечение с "ТРАМАДОЛ 50мг" по 1 всяка сутрин и "Лидокаин актавис 5%" да се мажа всяка сутрин и за измиване вечер сапун "Сейфгард" (който не успях да го намеря). Пия хапчетата от колко 6-7 дена и няма никаква промяна. Другото е, че имам леко късо гемче, но той каза, че болките не се получавали от там, та исках да ви разкажа моя проблем и да видя някой дали е имал подобен проблем, и ако може съвети и идеи да ми дадете, защото не мисля, че ще се оправя с това лечение, като се има предвид, че "ТРАМАДОЛ" е силно болкоуспокояващо, също както Лидокаин актавис, но дори когато изпия трамадол, болките продължават. На 20 години съм, ако може компетентни мнения по въпроса ( мисля, че темата е доста интересна, понеже не се среща този проблем често ) :) . Благодаря ви !

xoxi
05-11-2013, 10:58
На 20г. не трябва да те тъпчат с толква лекарства и глупости. Посети поне 5-6 различни уролози и виж кой какво ще ти каже. Много често мненията на различнити специалисти се различават.
Ако винаги си го имал този проблем, не се надявай от една седмица пиене на хапчета да се оправиш. Или трябва да пиеш по-продължително или направо друго лечение да започнеш.

LightNight2
05-11-2013, 11:14
Благодаря за бързия отговор. И аз мисля, че лечението ми не е от най-правилните, понеже лекарствата които са ми изписани са просто болкоуспокояващи и не знам дали лекуват нещо или само ми успокояват болката (дори и това не правят при мен), а и ТРАМАДОЛ се изписва със зелена рецепта, тоест е като наркотик едва намерих от коя аптека да го закупя, като мине още една седмица, ще отида пак при същия уролог и ще му кажа, че са минали 2 седмици а промяна няма дори малка, а лечението с ТРАМАДОЛ до колкото разбрах не трябва да продалжи много дълго, понеже може да се получи зависимост както пише в листовката, че прекомерната употреба може да доведе до пристрастяване, също така страничните му ефекти са световъртеж, гадене, яд, халюцинации, неспокоен сън и кошмари. За сега не съм получил нито едно от тях, само леко омайване като опиат. Относно диагнозата която ми е поставил ме интересува някой знае ли нещо повече, да е чувал относно това за кислорода и болките и т.н.

xoxi
05-11-2013, 12:00
Не ходи при същия уролог. Както казах, посъветвай се поне с няколко.

Jentare
05-11-2013, 12:56
Драсни ми на ЛС! Ще ти дам уролог, който наистина си разбира от работата. Много компетентен, приятелско отношение, абе всичко както трябва.

LightNight2
09-07-2013, 07:50
Други мнения по темата, мина доста време и още съм си така :) в момента не съм в България нямам възможност да отида на лекар, но като се върна пак ще почна по уролозите и т.н. Този проблем в интерес на истината го имам от както се помня, спомням си като бях малък майка ми като ме къпеше и не и давах да ми бута главичката понеже и тогава ме болеше но не го взехме на сериозно и така си останах цял живот с тази болка смених няколко уролога и никой не ми дава компетентно мнение и решение на проблема всеки гледа как да ти вземе парите и нищо не разбират .. нямам проблеми със забелването може би леко късо гемче което се опъва доста когато се забели, но не е от него болка при допир на главичката не трябва да има проблема е друг и не знам точно какъв и никой не знае дори ... като аномалия някъква с този проблем ли ще си умра не мога да разбера, аз не знам какво е да изпиташ пълно удоволствие от секса правил съм го винаги с болка. (да отбележа че само при проникването ме боли после като е вътре не усещам почти болка) но не трябва да е така защото докато прониквам понякога губя ерекция ужасно е ..