PDA

View Full Version : Баловете през социализма



Rich
05-11-2013, 10:08
Добър ден на всички,

моля ви за помощ, трябва ми спешно информация за абитуренските балове през социализма .. в интернет намерих информация само в един сайт, но беше само 2 абзаца и не ми върши никаква работа, защото трябва да е много обемна. Ходих и до градската библиотека съответно в моя град, но също нямаше източници ..

Извинявам се, ако темата е в неправилен раздел.

prosto_chovek
05-11-2013, 10:14
Само ми кажи, решили сте да възпроизведете подобно нещо или просто се интересуваш?

Ако искаш да видиш, гледай края на филма Момчето си отива, там точно това е показано.

Rich
05-11-2013, 13:39
Ами информацията, която събера и оформя трябва да я представя като доклад или презентация в училище.

prosto_chovek
05-11-2013, 13:48
От това, което са ми разказвали нашите, не е било много по - различно от сега - скъпи за времето си коли, официални костюми, музика, парти цяла вечер. Просто на техните не е имало в такова количество пиянски изцепки и е било малко по - културно.

Rich
05-11-2013, 16:39
ами ако можеш да ми дадеш и някакви насоки или не знам и аз ..Значи мисля да описвам сегашните балове, защото не са били много по различни от времето на социализма, но и да отбелязвам и разлики между тях. Но само се опасявам, че няма да бъда твърде изчерпателен, като се има впредвид, че трябва да говоря 30-40 минути относно тази тема

prosto_chovek
05-11-2013, 16:42
Еми сравни тези сега с тези тогава, питай вашите и напиши съчинение, в което да разказваш история от тогава и история от сега.

pifiella
05-12-2013, 13:22
Девическите гимназии са били отделно от момчешките