PDA

View Full Version : Да се вярва ли?



never_back_down_
05-11-2013, 11:09
Според вас трябва ли да се взема под вниманието на пиян човек? Приятелят ми е абитуриент и снощи беше на сабиране и се напи. Не ми е казал нещо кой знае какво, но и аз излизах с приятели и после ме попита как беше и казах тъпо, защото не е бил там и той като си помисли, че го лъжа, щото там един приятел му се обадил и му казал, че ми е яко, взе да се държи малко грубо, не ме е обидил, но беше малко груб , на сутринта дойде да ме види, но каза, че не се е чувствал винове, защото е бил пиян и говорил глупости, които не мислел..На вас случвало ли ви се е нещо подбно, възможно ли е наистина да е говорил глупос които не мисли.

sweetycherry33
05-11-2013, 11:16
Възможно е, нали е пиян...

prosto_chovek
05-11-2013, 11:16
Принципно като се напие човек, говори много неща, които мисли, но няма кураж да каже трезвен. Вземи и това предвид. ;)

anonymous708973
05-11-2013, 11:20
но каза, че не се е чувствал винове, защото е бил пиян и говорил глупости, които не мислел..

На твое място ето това бих му го изкарала през носа. Няма значение дали го е мислил или не (можеш да си сигурна, че не го е мислил), но трябва да се извини и да ти се реваншира. Дай му да разбере, че няма да толерираш пиянски изцепки, защото ако го позволиш първия път, ще има и следващи.

fenastz
05-11-2013, 15:31
Де да знам, не съм виждал пияни хора.

Зайче..
05-11-2013, 16:18
На твое място ето това бих му го изкарала през носа. Няма значение дали го е мислил или не (можеш да си сигурна, че не го е мислил), но трябва да се извини и да ти се реваншира. Дай му да разбере, че няма да толерираш пиянски изцепки, защото ако го позволиш първия път, ще има и следващи.

+1

lipecek
05-11-2013, 17:18
Убий пича ! Унизи го кажи му, че няма да се оправи в живота с това пийне, че ще пропадне абе бъди неговата баба за 2 часа поне :D . По добре му кажи да не вярва много много на неговите му хора щото те си плямпат по дефолт. Този неговия приятел де да знае тебе яко ли ти е било или не ти кво да седнеш на масата и да забиеш глава ли като ти е тъпо ? Денсиш си тама цъкаш си с приятелки с тоя лафиш с оня и така кво ?!

valdesbg
05-11-2013, 18:32
Алкохола не е оправдание никога.

nosferatu23
05-11-2013, 19:10
Един въпрос , когато направиш катастрофа с колата си пиян , или ако утрепеш някой пак под въздействие на алкохол , съда ще те признае ли за невинен ;) Повечето пиянки се напиват за да имат кураж наистина да кажат неща които не им стиска , или са комплексирани и като пият им избива агресия .

fenkaaa
05-13-2013, 22:55
Зависи от човека,какво му е пиянството.Някои си казват истината,неща които иначе на трезво не биха изрекли.Другите са като в случая на приятелят ти (ако при него наистина е така,а не те лъже).

Amore-Mio*
05-14-2013, 16:38
Винаги съм била на мнение, че пияни устни изричат трезвени желания.
Тоест, когато не си пиян - нямаш смелостта да изречеш това, което алкохола ти спомага да кажеш.

ShtrudeL
05-14-2013, 17:37
възможно ли е наистина да е говорил глупос които не мисли.

Не.

analgin
05-15-2013, 09:51
Поведението му е глупаво , това да се държи грубо с теб , защото си му казала , че ти е било тъпо , а някой си му е казал , че ти е било весело е адски тъпо.Може да не си показала на всички , че се чувстваш зле и че ти липсва , но какво трябваше да плачеш пред останалите и да не говориш с никого за да докажеш , че наистина ти липсва ли ? И да, алкохолът дава кураж и позволява на много хора да кажат това , което не биха изрекли трезви .

Markuss
05-15-2013, 17:52
Човек както може да е трезвен и да приказва неща, които не мисли, така може да е пиян, и да прави същото. Хората вярват, че алкохолът е едва ли не серум на истината. Може да е бил искрен, може и да е драматизирал под тежестта на питиетата, това само той си знае и ако не реши, да ти признае, ти няма как да разбереш. Нито някой тук може да ти каже :р
A и нека ти бъде за урок това, следващия път бъди по-обективна. Кажи, че е било забавно, но не ти е харесало, че той не е бил с теб. Примерно.

BlackFlower
05-15-2013, 18:41
Това оправдание "бях пиян" съм го чувала толкова пъти, че ако ми даваха пари щях да забогатея.. :D

Ospi
05-15-2013, 21:21
Yup, ех пиенето просто сваля задръжките. Колкото по-пиян, толкова по-малко задръжки.