PDA

View Full Version : Какво да правя?



TheEmbassedor
05-11-2013, 11:26
Здравейте пичове и пички.

Имам няколко проблеми, които мисля, че доста ми пречат в начинанието ми да си намеря приятелка и искам да ви попитам как мога да ги преодолея.

Единият е, че имам ниско самочувствие - не знам защо :( А другият е, че просто не знам какво да кажа на момичето и когато я видя (ако наистина имам нещо към нея) ставам червен като домат и все става нещо глупаво, което действа "положително" на впечатлението и за мен...

DisappointedDreamer
05-11-2013, 11:37
какво означава ника ти?

TheEmbassedor
05-11-2013, 11:43
Ambassеdor, но с Е отпред :D

DisappointedDreamer
05-11-2013, 11:46
Окей. Запази си Е-то. Ама се пише AmbassAdor :c

fuk.em
05-11-2013, 11:46
Малко повече инфо. за теб?

TheEmbassedor
05-11-2013, 11:47
Представи си, че знам :) Просто ми звучи по-благозвучно с Е-та

^ - На 16 години съм имам сини очи и прическа с номер 3 на машинката за подстригване. Обичам футбола, колите и моторите. Обожавам да ходя по мачове. Висок съм 170 и нещо, тежа 75 килограма. Зодия водолей съм. Слушам главно електронна музика, в компания слушам и чалга. Не пия алкохол без повод, не пуша.

Amore-Mio*
05-11-2013, 11:59
Вдигни си самочувствието.
Открий кое е това място, което те кара да се чувстваш по-малко човек от другите. И поработи над него.

Но мен по-скоро ми се струва, че ти сам си внушаваш нещата.
Я виж какво описание си вкара - всичко ти е 6, че даже и сини очички имаш /не щеш ли да ми ги подариш? :D/

TheEmbassedor
05-11-2013, 12:02
Мисля, че нямам самочувствие, защото нямам окосмяване по лицето (много искам да имам брада..), а и преди години когато още си сменях зъбите паднах и си счупих предният и сега е с различен цвят...

valdesbg
05-11-2013, 12:19
Да ти имам проблемите. Отивай и почни да говориш всякакви щуротии на девойките. Да видиш че нищо кой знае какво няма да стане и да свикнеш да ги заговаряш. Кво ти пука че ще сгафиш 10 пъти? На 11-тия всичко ще е ток и жица. А тва че нямаш косми по лицето може да те радва само. Супер дразнеща е понякога тая брада. Недей да си толкова зависим от мнението ма хората около теб.

/офф
Ембаседор звучи диалектно и неправилно, не ме кефи.
/офф

DisappointedDreamer
05-11-2013, 12:23
Иронично е, че избираш такъв ник, а в същото време темата ти се отнася за липса на самочувствие.

Нито брадата, нито зъбът ти пречът на това да си отворена личност, която да привлича хора. Пречиш си сам.

TheEmbassedor
05-11-2013, 12:25
Как да го променя?

valdesbg
05-11-2013, 12:27
Кое как да промениш?

DisappointedDreamer
05-11-2013, 12:27
Как да го променя?

Кое? Ника ли? :Д

Хах. Набор 96 или 97 си? Излизай с хора. Аз така преодолях този период. Не се страхувай да говориш, да разпитваш и да се интересуваш. Бъди честен и отворен към хората.

TheEmbassedor
05-11-2013, 12:32
Кое как да промениш?

Липсата на самочувствие :D

@Dreamer, 97 съм, а в компанията ми всички са 92-93-94. Ако питаш защо излизам с толкова по-големи от мен причината затова е, че са много по-разумни от моите набори, които смятам за пълни утайки (повечето) особено сега след като е "модерно" да пушиш треволяци, да се напиваш като свиня в детската дискотека и да си толкова кльощав, че зорлен да ти излизат плочките дори без да тренираш, защото просто няма как да станеш по-слаб :D Може би и затова не искам да имам приятелка от тези набори, които ти каза и се целя към 95 ( 1 път имах успех :D ), защото може би са малко по-разумни от кифличките на моите години, които гледат само как да си стегнат повече сутиена, за да им се виждат циците и да събират повече лайкове и приятели във фейса и като ги видят по улиците да има " ОЛЕ ВИЖ ТВА Е ТАЯ ЯКАТА ОТ ФЕЙСБУКАААА :Х "

fuk.em
05-11-2013, 18:35
Почни да пиеш антифриз, ще ти се отпуснат нервите, като с алкохола е, но е безопасно.

DisappointedDreamer
05-11-2013, 19:29
Липсата на самочувствие :D

@Dreamer, 97 съм, а в компанията ми всички са 92-93-94. Ако питаш защо излизам с толкова по-големи от мен причината затова е, че са много по-разумни от моите набори, които смятам за пълни утайки (повечето) особено сега след като е "модерно" да пушиш треволяци, да се напиваш като свиня в детската дискотека и да си толкова кльощав, че зорлен да ти излизат плочките дори без да тренираш, защото просто няма как да станеш по-слаб :D Може би и затова не искам да имам приятелка от тези набори, които ти каза и се целя към 95 ( 1 път имах успех :D ), защото може би са малко по-разумни от кифличките на моите години, които гледат само как да си стегнат повече сутиена, за да им се виждат циците и да събират повече лайкове и приятели във фейса и като ги видят по улиците да има " ОЛЕ ВИЖ ТВА Е ТАЯ ЯКАТА ОТ ФЕЙСБУКАААА :Х "

Не, не питам защо излизаш с по-големи. Очеизвадно е. В период си, който всички сме имали, където си мислиш, че си надраснал връстниците си и блаблабла. Познато ми е. Ще мине. И все пак, сред същите, които изброи се намират и нормални, свестни момчета и момичета.
Набор 96 съм, и ти го казвам от опит. Не зачерквай всички. Стреми се да ги опознаеш преди да съдиш.

Hollywood96
05-11-2013, 23:37
Първо да ти кажа, че по външен вид си супер.. знаеш ли какво харесват вече момичетата начина на обличане, постарай се да изглеждаш добре и просто търси съвет от някаква приятелка дали изглеждаш добре и тя ако ти каже да, малко по малко от само себе си самочувствието ще ти се вдигне. Виж трябва да изглеждаш самоуверен дори и да не си, просто начина на ходене един вид излъчва.. Не мога да ти помогна с начина на говорене, но на момичетата им изглежда сладко в повечето пъти, когато момчето се срамува.. Прави им комплименти! това винаги действа с повод и без повод..дори минаваш през коридора и казваш на някое момиче хей много хубава тениска или сияеш днеска..ако на момичето което харесваш и около нея има приятелки направи комплимент и на тях и винаги се дръж джентълменски.. това са неща, които момичетата харесват, забравете и разбийте стериотипа че момичетата харесват мъжкари, момжеби много малък процент от тях.. Успех! :)

TheEmbassedor
05-12-2013, 11:15
Почни да пиеш антифриз, ще ти се отпуснат нервите, като с алкохола е, но е безопасно.

С течност за спирачки май ще е по-добре :D


Благодаря за съветите, ще пробвам и пас ще пиша :)

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229917_326843264079589_1832556758_n.jpg Ето на който му е интересно как изглеждам (снимката е от октомври)

TheEmbassedor
05-12-2013, 23:50
Как мислите? :D

LadyDi
05-13-2013, 07:05
Как мислите? :D

Мислим, че на снимката сте трима.
А колкото до това, което е модерно сега - това винаги е било модерно сред 15-17 годишните, не си открил топлата вода. Говоря за треволяците, детските дискотеки и плочките.
Другото, което винаги е на мода е девойките в тоя възрастов диапазон да си търсят батковци. Цели се в твоята си възрастова група.

TheEmbassedor
05-13-2013, 13:17
Аз съм в средата.

DisappointedDreamer
05-13-2013, 13:18
^Много сиии ми познат О.о

LadyDi
05-13-2013, 13:21
^Много сиии ми познат О.о

По-странното е, че и на мен ми е позната физиономия :lol:
Което си е абсурдно.

strawberry88
05-13-2013, 13:23
Как мислите? :D

Че момчето с бялата блуза (и червенте ръкави) е много сладко! 8-)

Djenka
05-13-2013, 13:48
Липсата на самочувствие :D

@Dreamer, 97 съм, а в компанията ми всички са 92-93-94. Ако питаш защо излизам с толкова по-големи от мен причината затова е, че са много по-разумни от моите набори, които смятам за пълни утайки (повечето) особено сега след като е "модерно" да пушиш треволяци, да се напиваш като свиня в детската дискотека и да си толкова кльощав, че зорлен да ти излизат плочките дори без да тренираш, защото просто няма как да станеш по-слаб :D Може би и затова не искам да имам приятелка от тези набори, които ти каза и се целя към 95 ( 1 път имах успех :D ), защото може би са малко по-разумни от кифличките на моите години, които гледат само как да си стегнат повече сутиена, за да им се виждат циците и да събират повече лайкове и приятели във фейса и като ги видят по улиците да има " ОЛЕ ВИЖ ТВА Е ТАЯ ЯКАТА ОТ ФЕЙСБУКАААА :Х "

Аз съм 97 и мога да ти кажа, че повечето момчета наш набор са наистина пълни лайна, с извинение за думата :D
Момичетата (поне тези от моята компания),обаче, сме свестни, така че можеш и с по-малка да се хванеш.

Трябва просто да си вдигнеш самочувствието малко и да бъдеш себе си пред момичетата, както и да не се правиш на интересен, да не говориш постоянно за секс или някакви мръснишки работи. Общо взето това е, покажи им, че се интересуваш от тях, прави им комплименти, пиши им често, обръщай им внимание... Ако момичето си струва, няма да е проблем да й отделяш много внимание, само не я задушавай. :)

DisappointedDreamer
05-13-2013, 17:19
По-странното е, че и на мен ми е позната физиономия :lol:
Което си е абсурдно.

Сериозно. И онзи младеж до него също. Познавам ви. :D
ФБ дай 8-)

П.П. Не те сватосвам. 8-)