PDA

View Full Version : Помощ и съвет



yanie
05-11-2013, 13:57
Привет. Приятелят ми има бал и естествено ме помоли да съм му дама, но тъй като никога не съм била дама на бал моля някой да ми обясни всичко относно бала и самата вечер. Трябва ли да му подарявам подарък? Преди бала когато е изпращането какво се прави, къде се ходи ? Моля да ми предложите някаква рокля, нещо семпло и свежо. Моля за съвет, да пишат само сериозни хора, благодаря!

prosto_chovek
05-11-2013, 14:03
Ролята на дамата е да бъде до кавалера, тоест никакви подаръци, нищо, просто се пблечи по - официално и бъди красива до него. Друго от теб не се иска. Роклята не е от значение, хубаво е да е в същия стил с неговото облекло, тоест ако той е решил да отиде с къси дънки и ризка с къс ръкав, не ти трябва бална рокля, ако е официален, бъди такава и ти. И имай предвид, че може да се напие на кирка, не му се сърди, една вечер е.

marilyn
05-11-2013, 14:59
На самият бал се ходи да се взима класната, събират се в даскало, ходи се в ресторанта, после на дискотека... поне в повечето случаи е така. Роклята ти трябва да е официална, но все пак не да си като абитуриентка. Относно подарък.. ами след като си му близка, след като си му гадже не би ли искала да го зарадваш с нещо специално за него?

Amore-Mio*
05-11-2013, 21:04
Подаръкът си е лично твое решение. Но според мен би трябвало да го зарадваш с нещо, по случай завършването му и да покажеш, че си с него. Разбира се, не подаръкът ще е показател за това, но все пак.
Иначе трябва да си официална, но не прекалено, че чак да заслепяваш абитуриентките. Като цяло няма кой знае какво да правиш, освен да си до него.