PDA

View Full Version : има ли такива като мен ????



kik4o123321
05-11-2013, 16:27
здравейте сигурно пускам тъпа тема нооо :D ДД та имам следният тъп проблем ако може въобще така да се нарече.... преди около 1 година се преместих в нов квартал и никой не познавам там попринцип това не ми е проблем защото имам много приятели с които всеки ден се виждаме и ходим по центара и в даскалото.Но вече взе да ми писва да пътувам толкова за да се виждам само с тях. тук където живея има много на моята възраст а сега съм 7 клас и тъкмо ще кандидатсвам и ептен няма да се виждам толкова със сегашните ми приятели та ми се иска да поопозная някой от квартала ми но проблема е че с непознати съм много стеснителна и срамежлива , а попринцип зная само да се смея лигавя и да се забавлявам но стане ли ума за запознанство съм кръгла 0. моляви за съвет :ДДД

prosto_chovek
05-11-2013, 16:31
Ако си момче и играеш футбол, просто иди и попитай играещите (винаги има такива) дали искат да играеш с тях. Или просто отиди и кажи - здравейте, нов съм в квартала, искам да се запозная с хора на моите години - никой няма да те върне, освен ако не е много прост, каквито хора не ти трябват, важи и за момиче. ;)

sofityoy
05-11-2013, 17:56
Гледай да опознаеш хората преди да ссе сприятеляваш споделяш и т.н. Виж коя групичка (защото обикновенно всички се движат на групи) е най-подходяща за теб. И един МНОГО важен съвет: просто се дръж малко по сериозно и цивилизовано и спри да се държиш като развързана. Btw личен опит ;) Иначе ще те приенат като страшна лигла и никой няма да те хареса.

kik4o123321
05-11-2013, 18:21
Ако си момче и играеш футбол, просто иди и попитай играещите (винаги има такива) дали искат да играеш с тях. Или просто отиди и кажи - здравейте, нов съм в квартала, искам да се запозная с хора на моите години - никой няма да те върне, освен ако не е много прост, каквито хора не ти трябват, важи и за момиче. ;)

момиче съм :D

prosto_chovek
05-11-2013, 18:34
И за момиче съм казал. :D

proki
05-11-2013, 22:10
Отиди и се съблечи чисто гола в парка до вас.. всеки ще те забележи ;) :D Шегувам се разбира се.. :D излез навън и се запознай с някой, както каза @prosto_chovek.. След това излезте 1-2 пъти и го накарай да те запознае с други хорица и така.. :)

Amore-Mio*
05-11-2013, 22:12
Казваш "Здравей" и това е.