PDA

View Full Version : Нека по-запознатите ми отговорят



nqmaznacheniee
05-11-2013, 17:45
защо Бареков изведнъж се обърна срещу Борисов и кой му дърпа конците на това лекенце ?

102
05-11-2013, 17:48
Според мен, защото усеща, че ще има смяна на властта, а него си го интересуват само парите, така че.. фък Бойко. А и днес, ако си гледал пресконференциите на всички останали партии го похвалиха за професионализма и т.н..... ше си намери дупчицата която и да е следващата власт.

darkPaladin
05-11-2013, 17:49
разбита печатница барека на точното място в точното време идват 200 човека ние сме гербаджии

Бареков реве че са го пребили тия 200 човека а всъщност задника си му е все така розов
и кой ще е толкова тъп да ги прати тия 200 човека

нещо много нагласено ми се струва

LovEsIckk
05-11-2013, 18:03
Щото който плаща музиката, той поръчва.
Сега трябва ли да ти обяснява някой кой има изгода да плаща за това?

nqmaznacheniee
05-11-2013, 18:52
надали нещата са толкова прости и се въртят около няколко човека

Oy7ofCon7roL
05-11-2013, 19:15
Бареков е просто пионка в една война, в която става дума за много пари, аз до колкото знам собственик на тв7 е Цветан Василев, който е във война с Герб в последно време, както и да е, на който му се занимава в нета има всичко

Иначе ония протестиращи в Костинброд са поредното активно мероприятие на герб, както бяха изкарани хора на контрапротест срещу протеста за закона за горите миналата година, така както бяха организирани хора да дойдат пред парламента в подкрепа на Борисов, когато си подаде оставката, така както напълниха Арена Армеец в подкрепа на "студентското" движение на Стоичков "Орлов мост", така като герб си пълнят предизборните прояви в цяла България

п.п то даже кмета на Костинброд, който е от Герб също беше заедно с тия така наречени протестиращи против нарушения ден на размисъл, колко тъп трябва да си да загрееш