PDA

View Full Version : моляви за съвет !!!!!



kik4o123321
05-11-2013, 18:51
здравейте отново :D на 14 години съм и досега съм имала само едно гадже но нещата не бяха кой знае колко добри и се разделихме ...беше преди около 1-2 месеца, но сега в даскалото всички все си харесват някой или имат гаджета но за по 1 седмица абе с две думи всичко им е на шега никой няма нищо сериозно , а аз точно това искам. затова можеби трудно ще си намеря отново приятел а много искам .... гадно е да гледаш останалите да имат някого а аз не. та моля за съвет как да намеря подходящият ? в едно съм сигурна обаче няма да съм с някой от училището ми поради ред причини :D но наистина искам да си имам някого чувствам че ми е самотно така моля за съвет отново как да намеря подходящият и най-вече къде не останаха много свестните момчеета нз останалите как флиртуват и си намират гаджета но аз не съм по тази част в това е проблема също....

MarkKnight
05-11-2013, 19:28
научиседапишешправилноито гаваимайнуждаотгадже

prosto_chovek
05-11-2013, 19:44
Отвори ТАЗИ тема и я изчети. (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/546305-%D0%9A%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B0) ;)

valdesbg
05-11-2013, 20:11
научиседапишешправилноито гаваимайнуждаотгадже

+1

Tsukuda_Hiroshi
05-11-2013, 20:42
Не те познавам, не знам какво харесваш и в каква компания движиш. Не знам какви интереси имаш, каква музика слушаш... Ето защо не мога да ти кажа "Направи това и това", за да си хванеш гадже. Мога само да ти кажа, че това не е най-важното на твоята възраст. Да, важно е, но не е НАЙ-важното. По-добре се концентрирай върху ученето. Освен това, според мен само ти знаеш какво търсиш, следователно само ти можеш да го намериш. Никой във форума не може да ти каже рецепта, формула или каквото и да е там за това къде, как и кого да намериш.
Успех в търсенето!

freakydeakymonster
05-12-2013, 10:01
Имала си само едно гадже,а сега търсиш още едно.И за какво ти е,пак да се разделите така ?Недей да бързаш още..

pet4encetoooo
05-12-2013, 11:06
Повярвай на твоята възраст не ти трябва сериозна връзка...много ти е рано ..тепърва ще израстваш и ще се учиш от живота и собствените си грешки:) Да не говорим, че на твоята възраст надали може да се говори за сериозна връзка ..на тази възраст децата са много импулсивни ..сега искат едно след минута нещо коренно различно :) сама ще се убедиш :) а как да намериш подходящия ли ?! Просто остави нещата така с времето ще се запознаваш с куп момчета и ще ги опознаваш, ти сама най-добре знаеш какъв тип момчета харесваш и когато се запознаеш с такъв тип момче сама ще разбереш, че той е подходящия. Разбира се пак ще кажеш, че ти е кофти без момче до теб и да гледаш как твоите дружки се развяват напред назад неотлъчно до своя приятел, но АКО наистина искаш да имаш сериозн и свестен приятел ...моят съвет е ...просто почакай !! ;) понякога не е лошо да вярваме във "принца на бял кон" ;) е разбира се без да прекаляваме и да намираме и най-малкия косур във всяко момче :) Късмет :*