PDA

View Full Version : Оправяне на връзка



dryndryn
05-11-2013, 22:15
Преди с приятелят ми всичко беше супер. От няколко месеца се караме много, защото ревнувам, мрънкам и съм малко дразнеща на моменти. Той вече не се държи с мен както преди и се чудя ако реша да се поправя, може ли връзката ни да стане както преди или вече от толкова глупости няма смисъл?

102
05-11-2013, 22:19
Няма да разбереш преди да опиташ.... с ква цел пускаш тая тема ?

ShtrudeL
05-11-2013, 22:45
В оправянето трябва да връзвате и двамата, а в случая трябва да подръпваш повече ти.

xXxPETYAxXx
05-12-2013, 05:11
Вместо да се чудиш, да беше започнала вече да се сдържаш. Колкото повече време губиш в размисли, толкова повече отговора клони към НЕ. Започвай, не губи време, за да не стане твърде късно.

valdesbg
05-12-2013, 07:23
Началото на края е това. Или си е типичния край.

anonymous708973
05-12-2013, 07:26
Интересно ми е защо смяташ, че само ти си виновна.
Сядате и говорите, питаш го сериозно дали смята, че може да продължите да сте заедно и какво мисли, че трябва да направите.

Amore-Mio*
05-12-2013, 08:28
Щом знаеш, че проблемът е в теб, значи действай по разрешаването й.
Не мога даже да разбера защо питаш - ако искаш да си с този човек, нямаше да има нужда от тия чуденки и от тая тема.

pet4encetoooo
05-12-2013, 12:26
Според мен цаката е само и единствено в задълбочените разговори един с друг, от които всеки ще разбере какво точно иска от другия ! Ти ревнуващ окейй, а замисляла ли си се, вместо да виниш само себе си дали той не ти дава прекалено много поводи за ревност и то с основание ..., ако е така не се мъчи...вълкът козината си мени ..но нрава надали...слагай край и намери нещо по-добро !!! И да, ако поговорите обстойно и стигнете до решение след това с течение на времето ще залепите счупените парченца ;) Всички знаем какъв е проблема ...когато нещо в отношенията ни не е наред .ние бурзаме да прекратим всички контакти с дадения човек, а решението не струва никак скъпо .....един разговор в който да излеете душата си един на друг и да разберете колко държите на себе си :)

r0073x
05-12-2013, 12:51
Поговори с него, но преди това си изясни сама на себе си "дали наистина не си ревнувала с право ?". Защото да знаеш, че приятелят ти излиза с други момичета по дискотеки, а теб не те взима, не е безпочвена причина за ревност.
Или по-точно: изясни си, дали наистина е имало за какво да ревнуваш в тези моменти. Покажѝ му, че му гласуваш доверие, че го подкрепяш, кажи му, че искаш нещата да са както преди време, че виждаш разликата, че искаш промяна и си готова да помогнеш тя да се осъществи

dryndryn
05-12-2013, 15:08
Понякога има причина, но аз си знам колко ужасна ревнивка съм. Та аз понякога съм ревнувала от това, че просто някоя му е писала или пък ако просто хареса снимка или публикация на друго момиче. Повечето неща които правя са без причина просто не мога да се сдържам и знам че прецаквам всичко, вече прецаках една връзка с това не искам и тази, но на там отива и искам да я поправя.

r0073x
05-12-2013, 15:56
Има още 1 вариант: обясни му, колко много го обичаш, как държиш на него и че просто те е страх да не го изгубиш, затова си така крайна в реакциите ;)

UniCoWN
05-13-2013, 22:51
Ревността може да създаде много проблеми. По добре е когато я няма. Ако от време на време се появи някоя лека наченка на ревност може да бъде мило и сладко. Иначе наистина води до много проблеми.
Решението:
-Той ти доказва, че е само с теб и друга не го интересува; спира да ти дава поводи за ревност/ ако има такива
-Ти започваш да му имаш повече доверие и не правиш от мухата слон

fenkaaa
05-13-2013, 22:53
Ако мислиш,че заради това мрънкане и тази ревност той се държи така,значи причината е в теб.Оттам нататък попитай самата себе си как да оправиш връзката ви.

analgin
05-15-2013, 23:22
От няколко месеца се караме много, защото ревнувам, мрънкам и съм малко дразнеща на моменти.
Нормално , ти би ли била доволна от подобна компания ?

Той вече не се държи с мен както преди и се чудя ако реша да се поправя,
Нормално е да промени поведението си след като и ти си променила твоето .

Може ли връзката ни да стане както преди или вече от толкова глупости няма смисъл?
Вероятно може , ако се опиташ да се държиш нормално , щом осъзнаваш проблема значи е наполовина решен . Не ревнувай за глупости . Ревността е страх , просто се замисли дали се страхуваш повече от това ,че би ти изневерил и засегнал връзката ви или ще страдаш от нараняването на собственото ти его . Ако е второто просто се опитай да промениш това , което очевидно създава несигурност у теб и което те кара да се държиш по-различно

prosto_chovek
05-16-2013, 09:57
А ти как очакваш да се държи с теб, като го ревнуваш до болка, вдигаш му скандали и в общи линии си се превърнала от "супер" момичето за него в една непоносима неврастеничка? Аз ако съм на твоя приятел, вече да съм те разкарал. Ти си си виновна. Както ти и казаха, това е началото на края, ако не и неофициалният такъв.

ledenakrasota
05-16-2013, 09:59
На момента е трябвало да правиш опитите да се промениш. В началото е по-лесно. Понякога се сещаме твърде късно за това. :)