PDA

View Full Version : Отчаян съм!



sonnis
05-11-2013, 23:08
Здравейте,казвам се Стиви на 16 години съм и последните години ги прекарах на компютъра,играх по цял ден като ненормалник за щастие успях да се осъзная че той ми навреди изключително много,бях наистина анти-социален и мислех само за тъпите игри.Започнах да излизам с приятели постоянно и се чуствам страхотно,като нов човек.Много искам да си намера гадже.Аз съм срамежлив,кротък не съм вулгарен изобщо (никога не съм се бил не ми се е налагало) прекалено добър характер имам и се сприятелявам бърже и не се сърда на никого.Опитвам се да си намера момиче но наистина незнам как.Когато говоря с красиви момичета се пота и мозъкът ми забива.Не съм кой знае какво и съм сигурен че момиче по-голямо от мене няма да ми върже.Опитвам се да си намеря нормално момиче срамежливо и нежно да не е кифла което мога да ухажвам и уважавам.Много ме е срам когато стане въпрос за някое момиче,незнам какво да права имам чуството че никога няма да си хвана гадже и нямам опит изобщо с тези неща,незнам и какви стъпки да направя.Немога да се целя на високо за това незнам дали е нормално да си хвана гадже да кажем на 13 години...много ми е трудно,всякаква помощ ще ми е страшно полезна благодаря предварително

freakydeakymonster
05-12-2013, 10:19
Бъди себе си ,братле.Недей да си търсиш някоя разгонена лигла..Ако я харесваш и на 13 да е,няма да е проблем,щом е твоя тип.Но смятам че можеш и на твоята възраст да си хванеш.Недей да се правиш на някоя батка пред момичетата(макар че в тези дни те само такива харесват).Щом си харесаш някоя,заговори я,едва ли хапе :)

prosto_chovek
05-12-2013, 10:21
Всичко ти е в главата. Мисли за връзката като за нещо позитивно, а не за нещо, което ще ти докара лоши емоции. Може да ти помогне. ;)

pet4encetoooo
05-12-2013, 10:51
Здравей, най-хубавото е, че си себе си ..тоест не се правиш на такъв на какъвто не си, а това от мен да знаеш прави много добро впечатление в едно момиче. Другото с което трябва да си наясно е, че за всичко си има първи път ...никой не се е родил ръка за ръка със своята приятелка...както и аз така и всички са се притеснявали за този момент преди първото си гадже.Най-важното е да се отпуснеш, да си уверен в себе си и да знаеш какво искаш. Не си мисли, че като си се изправил пред някое хипер яко и красиво момиче трябва да се притесняваш и да се закопаваш ..това, че е красива не винаги значи, че е надменна и не можеш да говориш с нея. Друго което ще ти кажа е да не се отказваш и здухваш, ако първият ти опит да хванеш някое момиче е провал, всеки се дъни в живота ..аз съм сигурна, че имаш доста качества с които да впечатлиш дори най-готиното момиче ..както по горе забелязах "кротък не съм вулгарен изобщо, прекалено добър характер имам и се сприятелявам бърже и не се сърдя на никого " - мога да ти кажа, че това са доста добри качества и правят впечатление ..:) Горе главата всички до един сме минали по този път и сме били в същата ситуация, ако някой каже, че на него не му се е случвало, то тогава ще излъже. Късмет ;)

sunshine :**
05-19-2013, 11:32
виж ясно е че има доста кифли и момичета които се хващат с всеки.Това което разбрах е че искаш от другият тип момичета по-добри и срамежливи и можеби да имате нешо общо , проблемът е че те не са много повечето ги знаеш какви са но за да имаш свестно гадже просто трябжа да изчакаш :P излизай с приятели, забавлявай се и някой ден просто ще си намериш, поне така ще знаеш че е нещо истинско :P доколкото мога да си направя заключение за теб ти си много свестно момче такаче не бързай за гадже , като му дойде времето ще си намериш , нещата не трябва да се насилват :P :)

sunshine :**
05-19-2013, 11:34
виж ясно е че има доста кифли и момичета които се хващат с всеки.Това което разбрах е че искаш от другият тип момичета по-добри и срамежливи и можеби да имате нешо общо , проблемът е че те не са много повечето ги знаеш какви са но за да имаш свестно гадже просто трябжа да изчакаш :P излизай с приятели, забавлявай се и някой ден просто ще си намериш, поне така ще знаеш че е нещо истинско :P доколкото мога да си направя заключение за теб ти си много свестно момче такаче не бързай за гадже , като му дойде времето ще си намериш , нещата не трябва да се насилват :P

Slan4e
05-19-2013, 21:41
Накрая може пък тя да те намери :) Не е нужно да говориш кой знае какво, важното е да кажеш това което мелиш. И също така, да не си антисоциален не означава че неприемно трябва да си намериш гадже

tireheb
05-19-2013, 21:47
проблемът ти е, че се казваш СТИВИ
ватафак бако
казвай, че си стефан

sicknessprevails
05-19-2013, 22:16
проблемът ти е, че се казваш СТИВИ
ватафак бако
казвай, че си стефан

Тва е Стиви УОНДЪР ве , демек детето чудо ;)

Renesme Cullen
05-20-2013, 12:02
Има много момичета, които искат гаджета, като теб :) може би ако не търсиш толкова задълбочено, тя сама ще те намери... Но ако искаш да е на 13, ще се срамува, така че ти трябва да правиш първата крачка.... А замислял ли си се дали не е от вънщния ти вид?

Chacho
05-20-2013, 12:05
Дон Жуан библеята

Nickolas
05-21-2013, 11:49
Възможно най-непривлекателното нещо в един човек е отчаяността. Вземи се в ръце, прави каквото обичаш, бъди добър в него и само така ще привлечеш стойностно момиче. Поздрави