PDA

View Full Version : Чия е вината ?



shaunaa
05-11-2013, 23:17
ЗДравейте, днес се разхождах с една приятелка и влязохме в един магазин за козметика и разглеждахме сенките. Гледах за бели сенки и имаше един тестер на бели сенки и на за този тестер бяха поставени едни други сенки, които изглеждаха сиви, но си помислих, че е заради светлината, защото когато бяха на мястото си до тестера, който трябваше да им отговаря изглеждаха бели, а като ги извадих изглеждаха сиви и не бях сигурна дали това е цвета, от който се нуждая и отворих сенките и ги докосна само да видя дали цвета отговаря или не (знам, че не трябва да се отварят, но преди да си ги купя исках да знам дали това е този цвят или не ) и едно момиче, което работеше в магазина каза, че трябва да си ги платим, защото сме ги използвали и аз й обясних, че исках да се уверя дали това е същия цвят, като тестера и тя почна да търси и тези бели сенки бяха чак в другия край. И исках да ви попитам коя е вината в случая моя, че съм ги отворила, за да съм сигурна дали това е същия цвят или тяхна, че не ги подреждат както трябва и така могат да подведат клиентите ? нали по принцип тестера трябва да е поставен при стоката, която представя ?

Schtefito
05-12-2013, 03:04
Според мен си е твоя вината. На гърба на кутийката винаги пише цвета или номера и е можело лесно да ги сравниш. А и се замисли, че след теб е вероятно никой да не иска да ги купи понеже са отваряни.

bebkata09
05-12-2013, 05:11
Твоя е вината, можеше да се консултираш с персонала. Schtefito е права, следващия клиент не би искал да закупи ползвана стока.

TheBeliever
05-12-2013, 06:14
Ти би ли си купила сенки, в които някой преди теб е бъркал с пръсти?

Rabalka
05-12-2013, 06:38
И твоя и тяхна

Hayashi
05-12-2013, 09:57
Оф, много мразя когато видя, че отварят пълните продукти. Със сигурност цвета го пише някъде на кутийката и така можеш да видиш дали е същият. Винаги трябва да оглеждам продукта от всякъде, за да се уверя, че някой нахалник не го е отварял преди месеци.

Тамии ..^^
05-12-2013, 22:05
В случая вината е твоя, че си ги отворила, и тяхна, че не са ги подредили както трябва. Когато има тестер не трябва да се отварят. Но когато няма какво да правя?! При много от продуктите няма тестери и веднъж исках да си купя спирала и нямаше тестер, отворих тази най-отпред, защото реших, че може би тя е тестер и просто исках да видя четката, при което някаква овца от персонала се развика неконтролируемо как смея. При въпроса защо няма тестер не отговори нищо. Е на такива много ме е яд. Ако сложат тестер няма да се отваря новата стока, поне аз не бих го направила.

shaunaa
05-12-2013, 23:42
Имам вина да, но когато сенките бяха зад тестера цвета изглеждаше същия, а що ги извадих на другата светлина изглеждаха сиви как да разбера дали това е един и същ цвят или не ?

shaunaa
05-12-2013, 23:42
Оф, много мразя когато видя, че отварят пълните продукти. Със сигурност цвета го пише някъде на кутийката и така можеш да видиш дали е същият. Винаги трябва да оглеждам продукта от всякъде, за да се уверя, че някой нахалник не го е отварял преди месеци.
тестера нямаше никакви надписи

scrooper
05-13-2013, 06:45
Еми след като и двете страни имате вина, е трябвало да ти дадат отворените сенки с отстъпка.

strawberry88
05-13-2013, 07:09
Само твоя е вината.

mi6eto942
05-13-2013, 11:37
Ами според мен е товя вината,защото е трябвало да викнеш консултанта и да я попиташ,а,колкото до спиралите те наистина не трябва да се отварят,защото отворят ли се веднъж започват да съхнат и с право ти се е скарала.

Pamaa
05-13-2013, 11:41
Твоя.

BlackMeow
05-13-2013, 12:15
Честно казано е отвратително как правиш нещо просташко и нехигиенично, пък после питаш дали си права.
На теб хубаво ли ще ти е някой да ти бърка в сенките с пръсти, после ти да си ги купуваш за нови? Въпрос на елементарно възпитание е. Ще извикаш продавачката, ще попиташ.
Съжалявам за грубия пост, но мен ме втриса като си помисля как някой може да е бъркал в нещо, което си слагам на очите, и то с кой знае какви пръсти.