PDA

View Full Version : Моята любовна история



looney tunes
05-12-2013, 11:27
Здравейте, форумци. Създавам тази тема, за да разкажа своята история и всеки друг, който пожелае да разкаже своята.
Та аз съм на 20г. студентка в ПУ. Преди 5 г.тръгнах с едно момче, много го обичах, той мен също. Само, че когато завърши средното си образувание дойде Пловдив и се наложи да се разделим. Той беше първото ми момче, обичах го ужасно много и за това реших, че ще направя всичко възможно, за да се съберем отново. И така след 2 г., когато и аз завърших дойдох в Пловдив, събрахме се отново и започнахме да живеем заедно. Това беше най-щестливото време в живота ми, само че както всичко и това си има своя край. Тази година се дипломира и реши да замине да живеев в Лондон. Вече 3 седмици го няма и сега се чуваме от време на време, обаче не е като преди. Знам, че не си е намерил друга, но не иска да се чувствам вързана за него. Както казах, той е единственото момче, с което съм била и сега ми казва, че е време вече да се отпусна и да си "поживея", само че аз не искам това...

bijou
05-12-2013, 11:35
Еми.. Гадно е да, но понякога на човек му се налага да прави нещо което не иска.
Аз лично вярвам в съдбата и живея с мисълта, че всяко нещо се случва за причина.. Та явно на вас не ви е било писано.