PDA

View Full Version : Приятел или нещо повече...



Dannie96
05-12-2013, 13:36
Таа... здрасти! Десети клас съм и мисля, че изпитвам някакви чувства към момче от класа. Той не е красавец или мой тип. Симпатяга е и е точен, но не съм сигурна какво изпитвам, дали са някакви симпатии само, дали започвам да си падам по него стабилно или е просто физическо привличане. С него си излизаме често и сме добри приятели. Не искам да става нещо между нас най- малко, защото сме от един клас и това никога не свършва добре- погледи отвсякъде, шушукане, коментари... абе знаете. Не че ме е грижа за мнението на другите, но като цяло не е добра идея. Както казах не знам какво изпитвам и дали ще премине. От 2-3 месеца периодично се появяват тези...емоции, но този път са по- силни и не отминават. Работата е , че повече физически искам да съм с него, без обвързване, и ако ми се отдаде възможност сигурно ще се изкуша. А той е свестен и ако няма такива чувства няма да се съгласи само , за да прави секс. Ние сме, както казах, добри приятели, всъщност сме 5-6 човека като групичка и си излизаме често и не искам да внасям смут и атмосферата след това да е неловка и да си развалим отношенията.
Някой попадал ли е в подобно положение? Ако да, какво е станало? Какво ще ме посъветвате? Как мога да спра тези симпатии?

П.С. Съжалявам за дългия текст и мерси предварително.

headstrong26
05-12-2013, 13:43
Изясни си първо чуствата и после реши какво да правиш...Той как се държи с теб ?

Dannie96
05-12-2013, 13:50
Той се държи страшно готино и приятелски и съм объркана. До преди 2-3 дена и най- добрата ми приятелка не знаеше, защото и пред себе си не мога да си призная, че може да изпитвам нещо към него.