PDA

View Full Version : Приятел или охажор



dzhuly
05-12-2013, 14:30
Не знам дали заглавието е много подходящо, но мисля, че няма значение...
Така има едно момче от моя клас, което ме харесва от близо 2 години. Аз го отрязах, но с него сме доста близки в момента, смисъл като приятели. Той ми дава доста съвети относно връзката ми с едно момче...Но имам съмнения, че понякога ме лъже, за да зарежа гаджето си и той да има по-големи шансове....В последните 2 месеца с гаджето ми доста често се караме, той винаги е до мен, но имам чувството, че преувеличава...
Какво да правя? Да му кажа повече да не се бърка в живота ми? Или да пренебрегна тези мои съмнения?

xXxPETYAxXx
05-12-2013, 14:39
Не е много умно да слушаш съветите му, по-скоро да се водиш от тях. Изслушвай и съветите на приятелки примерно, когато имаш нужда от съвет, не се доверявай така на едно мнение, защото хората са различни. Като цяло не е хубаво да се меси 3-то лице във връзката ви, но щом е за обсъждане на проблем, мисля, че е по-логично да го обсъдиш с приятелКИ или приятели, които нямат чувства към теб и са неутрални.

dzhuly
05-12-2013, 14:45
Не е много умно да слушаш съветите му, по-скоро да се водиш от тях. Изслушвай и съветите на приятелки примерно, когато имаш нужда от съвет, не се доверявай така на едно мнение, защото хората са различни. Като цяло не е хубаво да се меси 3-то лице във връзката ви, но щом е за обсъждане на проблем, мисля, че е по-логично да го обсъдиш с приятелКИ или приятели, които нямат чувства към теб и са неутрални.

Благодаря!!!

Amore-Mio*
05-12-2013, 19:57
За толкова време би трябвало да си наясно и да разбереш сама защо го прави.
И лично на мен, не ми се вярва в продължение на две години да те е харесвал и все още да те харесва. Това си е чист мазохизъм.

LadyDi
05-13-2013, 07:08
А теб защо ти трябва да слушаш чужди съвети за собствената си връзка.
Дори и да те лъже, за да има по-големи шансове, вината пак си е твоя, че си допуснала изобщо да ти се бърка.

Но и аз не мисля, че те Охажва...

Chacho
05-13-2013, 07:13
Може и две години да се таи по тебе.

LadyDi
05-13-2013, 07:14
Може и две години да се таи по тебе.

Чак пък толкоз...

Chacho
05-13-2013, 07:15
Чак пък толкоз...

Често срещано.

Даже мога да ти изровя някви такива хорица, да им изследваш сходствата. :lol:

LadyDi
05-13-2013, 07:21
2 години да ходиш подир едно момиче, да ѝ даваш съвети за връзката... Повечето младежи така и не разбират кога са permanently friendzoned...

Я дай да поизследвам сходства :lol:

kammi
05-13-2013, 14:31
Имала съм такава случка и докато му се обяснявах за проблемите във връзката ми той ме изслушваше и т.н докато един ден ми призна,че е влюбен в мен и ме обича.
Ако прекалено много се бърка му намекни деликатно,че прекалява внимавай,защото ако не действаш правилно е възможно да го засегнеш.Все пак ти дава съвети друго си е да чуеш мъжко мнение(различно е от приятелка).
Съмненията почти в повечето пъти се оказват истина след време.
Но гаджето ти един ден няма да го има вероятно,а приятеля ти ще е до теб и тогава така,че не бъди прекалено строга със съмненията си и въпреки,че не е много правилно да се намесва в твоите отношения той го прави,защото го е грижа за теб.