PDA

View Full Version : Родителите или гаджето...



dzhuly
05-12-2013, 14:43
Така имам проблем...Имам гадже от 8месеца и от скоро той иска да правим секс. Но родителите ми са доста религиозни и ако разберат биха ме убили. Аз честно казано искам, но в моя случай не зависи от мен. Мисля си, че ако продължа да му се дърпам той ще ме зареже. Дайте ми съвет!

xXxPETYAxXx
05-12-2013, 15:25
Как така, не зависи от теб, а от родителите ти? Те няма как да разберат, ако не им кажеш.
И все пак - едно е да правиш секс, защото искаш и си готова, друго е да правиш секс, защото мислиш, че ако не го направите скоро ще те зареже.

102
05-12-2013, 15:48
Май си туркиня, а...? Правете го отзад.

ShtrudeL
05-12-2013, 15:51
Под ягодите! ^^ Ти си тийн, имаш право да бунтарстваш, както всеки друг. ^^ Плюс това всеки родител, независимо дали е религиозен или не, не би искал да знае когато точно и как детето му (така де, за момичетата), си е разтворило краченцата.
Направете си кефа. И не е нужно родителите ти да разбират. Как мислиш, че ще стане това, ако не им кажеш?

DragonLady
05-12-2013, 15:51
Ако ще го правиш само защото иначе ще те зареже, недей! Явно човека до теб не струва.

ShtrudeL
05-12-2013, 15:53
Ако ще го правиш само защото иначе ще те зареже, недей! Явно човека до теб не струва.

Ако я зареже едва ли ще е защото не са правили секс (това ще е следствие), а защото слуша мама и тати дали и кога да го направи.

PoPsiclee
05-12-2013, 15:58
Ама ти си на 14 бе кви връзки кви 5 лева кви сефтета ,ех времената се менят :Д Ако питаш мен залягай над учебниците :Д

NomNomNom
05-12-2013, 17:02
Ама ти си на 14 бе кви връзки кви 5 лева кви сефтета ,ех времената се менят :Д Ако питаш мен залягай над учебниците :Д

Ох, все едно всички, дето сте учили и не сте правили секс на тази възраст,и съветвате 14 годишните да правят като вас, сега сте станали много големи и интелигентни хора.
Няма що.

DragonLady
05-12-2013, 19:22
Ако я зареже едва ли ще е защото не са правили секс (това ще е следствие), а защото слуша мама и тати дали и кога да го направи.

Явно не си ме разбрала какво имам в предвид. Ако въпросният е с нея, само за да я изчука ( с извинение ), по-добре да не му пуска изобщо.

cweeet
05-12-2013, 19:34
Явно не си ме разбрала какво имам в предвид. Ако въпросният е с нея, само за да я изчука ( с извинение ), по-добре да не му пуска изобщо.
да,вземи си тези 8 месеца е с нея само,за да я изчука
понякога ме изумяваш,наистина.

scioquoniamsuccedere
05-12-2013, 20:12
ама не мисли за родителите ти какво ще кажат или дали ще те остави гаджето, а се замисли готова ли си и дали го искаш! А момчето след като 8 месеца е с теб, се предполага, че държи на теб и просто си трябва да се замислиш малко..

Rabalka
05-12-2013, 20:16
Под ягодите! ^^ Ти си тийн, имаш право да бунтарстваш, както всеки друг. ^^ Плюс това всеки родител, независимо дали е религиозен или не, не би искал да знае когато точно и как детето му (така де, за момичетата), си е разтворило краченцата.
Направете си кефа. И не е нужно родителите ти да разбират. Как мислиш, че ще стане това, ако не им кажеш?


Ох, все едно всички, дето сте учили и не сте правили секс на тази възраст,и съветвате 14 годишните да правят като вас, сега сте станали много големи и интелигентни хора.
Няма що.

++++

DownloadVirus
05-12-2013, 20:24
да,вземи си тези 8 месеца е с нея само,за да я изчука
понякога ме изумяваш,наистина.

Случвало се е случай 3 години да преследва един просто защото иска да я мине и после я остави след като я изчука. 8-10 месеца 2 години все е тая,защото хора всякакви.

DragonLady
05-12-2013, 20:32
Случвало се е случай 3 години да преследва един просто защото иска да я мине и после я остави след като я изчука. 8-10 месеца 2 години все е тая,защото хора всякакви.

Е за това говорех и аз :)

ameli
05-12-2013, 20:42
Само аз ли не виждам опоменато на колко години е авторката или вече ми се спи твърде много?
А по въпроса - не е задължително родителите ти да разбират, а и 8 месеца са доста време - досега е трябвало да решиш 20 пъти дали момчето до теб си струва и искаш ли да бъдеш с него ;)

marilyn
05-12-2013, 23:01
Хубаво е човек да си уважава родителите, ама да ги слуша относно кога да прави секс.. идва ми в повече.

Повярвай ми, баща ти ако ще най-нерелигиозният човек на земята да е, няма да му е кеф да знае, че оправят дъщеря му.. ако ще и на 30 да си.

pifiella
05-12-2013, 23:03
Аха^

102
05-12-2013, 23:04
Май си туркиня, а...? Правете го отзад.

Ако отговори положително ще сте изписали една камара глупости.

dzhuly
05-13-2013, 06:47
Ако отговори положително ще сте изписали една камара глупости.

Да туркиня съм....Това е май най-големия проблем

analgin
05-13-2013, 07:03
Ти трябва да решиш дали да правиш секс с момчето или не , относно родителите - нормално е да се притесняват някой "муньо" да не те изчука и зареже и после да си обезчестена и с разбито сърце . Все пак , ако сте заедно от 8 месеца наистина и връзката е нормална , не да си пишете по скайп или да излизате веднъж в месеца не би трябвало да е проблем и да консумирате връзката си и да , силно се надявам да не си 14,15

KokoDjambo
05-13-2013, 07:13
Свирки и анален е решението, авторке.

POLLINA
05-13-2013, 07:46
При тях не е въпрос на притеснение, а строго следване на религията. Не знам твоите родители до колко приемат това. Казвайки ''aко разберат,ще ме убият'' надявам се не говориш сериозо, защото сме свидетели и на такива случаи... о.О
В крайна сметка това си е твое решение, твоят живот, прави си каквото решиш.

_ivi_
05-13-2013, 18:54
Свирки и анален е решението, авторке.

Щом е религиозна причината, колегата е казал правилно.А ако не те водят на гинеколог може и вагинален, но да не им казваш.

fenkaaa
05-13-2013, 23:00
Ако не им кажеш,те откъде ще знаят? Ако ти се иска и си готова,давай.Друго не мога да ти кажа :)

firerose
05-13-2013, 23:12
Ама ти си на 14 бе кви връзки кви 5 лева кви сефтета ,ех времената се менят :Д Ако питаш мен залягай над учебниците :Д

Прав е човечеца :) Слушай родителите си. Те винаги имат право....

LDR
05-14-2013, 20:49
Хубаво е човек да си уважава родителите, ама да ги слуша относно кога да прави секс.. идва ми в повече.

Повярвай ми, баща ти ако ще най-нерелигиозният човек на земята да е, няма да му е кеф да знае, че оправят дъщеря му.. ако ще и на 30 да си.

ТОВА!!!

nosferatu23
05-14-2013, 20:54
Имам гадже от 8месеца и от скоро той иска да правим секс.

:-s

Navy
05-15-2013, 15:20
Зависи, разбираш ли се по принцип с родителите си? Това, че те са религиозни, значи ли, че искат и ти да си такава? А ти си ли? Защото ако си, ще почакаш. Аз примерно не съм и не виждам смисъл в това така че действай, НО, Все пак само 1 родители имаш, така че ще е глупаво да се скараш жестоко с тях, но пък и това не е тема, по която трябва да се карате жестоко, а нещо нормално.